User Tag List

Sayfa 124/231 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.338 ile 2.356 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Wismec rx mini kit mi önerirsiniz alien smok mu?
    Birde neden önderdiğinizi yazarsanız sevinirim

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wismec rx mini kiti daha önce görmemiştim fakat biraz araştırma sonucu karşılaştırmada kesinlikle smok alien tercih ederdim ben. Smok alien 200w ve çift pil desteğiyle baya fark atıyor. Ama rx mini kit gerçekten minicik bir cihazmış hoşuma gitmedi değil. 80 watt size yeterli olacağına inanıyorsanız tercih sizin tabiki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @alper_pug peki wismec rx 2/3 ile Smok alien'ı karşılaştırsak?

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı şekilde bende siz yazınca dikkat ettim. Minik bir cihaz arayanlar için ideal olabilir. Sigara içimi yapacaksanız düşünebilirsiniz fiyatına bağlı olarak yoksa Smok Alien daha üst cihaz kalıyor.
    Smok Alien : Çift pilli ve piller çıkarılabilen mod, üstünde gelen Baby Atomizer'e RBA Coil alarak direk hem hazır coille hem de elle sarıp kullanabilirsiniz. Ciğer çekimi için Buhar performansı mini'ye nazaran daha yüksek bence.
    Rx Mini : bataryası çıkarılmıyor bu ileride sorun yaratabilir. 80w olduğu için Smok Alien'dan geride. Hazır Coille kullanılıyor.

Minik bir cihaz aramıyorsanız bence Smok Alien.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yogi abicim, bana yazmamışsın ama bende düşüncemi yazayım.
    Wismec kullanan bayağı kişi var. Sanırım bir kaç kronik problemi var temassızlık yapabiliyor gibi kartla alakalı. 2 veya 3 pille kullanılabilmesi avantaj. Smok Alien ile aralarındaki tek fark bu sanırım. Bir de tasarım. Smok cihazınında kronik soyulma sorunu var. Duyduğum, bildiklerim bunlar. Birebir tecrübe etmedim hiç birini. Geri kalanı tamamen tercih meselesi ama her ikisini de kullanan ve memnun olan çokça insan var. Senin asıl kullanım amacını bilirsek ona göre yönlendirme yapabiliriz aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @Silence45 kardeşim şimdi sana yazıcaktım sende yorum yaparmısın diye teşekkür ederim.
    Benimki tamamen heves sigara içmiyorum arkadaşım Amerikadan hediye alıcak ondan ikisi arasında kararsız kaldım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Silence45 kardeşim şimdi sana yazıcaktım sende yorum yaparmısın diye teşekkür ederim.
    Benimki tamamen heves sigara içmiyorum arkadaşım Amerikadan hediye alıcak ondan ikisi arasında kararsız kaldım
    Bende sigara kullanmıyorum. Nargile seviyorsan ve buhar istiyorsan iki cihazda ideal. Ancak sigara çekimi gibi az buhar çıksın aroması biraz daha fazla olsun dersen böyle cihaza gerek yok diyecektim. Bana kalırsa Smok Alien Kit olarak alıp devam et abi. Amerikada fiyatlarda uygun zaten. Smok Alien Kit olarak 55-60$ aralığında çok iyi fiyatları var. Direk geldiği haliyle alır kullanırsın. Bence aldırırken mutlaka yanında 2 paket 5'li coillerinden (x4,q2,t6) aldır. Eğer hoşuna giderse bunlara mutlaka ihtiyacın olacak ve TR'de bulman bayağı sıkıntı hem fiyat olarak hem ürün olarak. Bilerek üç çeşit yazdım hepsnini ohm değerleri farklı. Hangisi hoşuna giderse ondan devam edersin bundan sonra. Hem de daha sonra hazır coil masrafı fazla gelirse direk RBA Coil alıp tel ve pamuk ile sarmaya da başlayabilirsin. Herkes üstündeki atomizer için likiti çok yakıyor diyorlar ama madem sigara içen adam değilsin buhar ve aroma önemli olacağı için çokta önemli olacağını düşünmem performansı olduğu sürece. Ha en olmadı atomizer değiştirir, direk RTA bir atomizer alırsın. Bunları ilk almak sıkıntı, daha sonra satarken karlı bile satıyorsun. İstersen yanında mümkünse Gemini Mega RTA, Merlin RTA, Griffin 25 Plus RTA gibi bilindik atomizerlerden birini de aldır, ileride dediğim RBA Coil ile uğraşmadan bu atolardan takıp full sarmaya başlayabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yogi arkadaş 10 numara açıklamış herşeyi , bana gerek kalmamış

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yurtdışı işe benim tavsiyem asmodus minikin 2

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sıfır bilgiyle gittim just s aldım. Çok öneriliyordu her yerde...

170 liraya bir ilan gördüm facebookta. Çeşitli satış grupları var. Neyse gittim aldım. Adam kontrol et için rahat olsun dedi. Cihazı kontrol ettim cihaz orjinal..

Kendi yaptığı likit vardı zıkkım diye. 03 mg nikotin var sanırım. Bir de myman nikotinsiz vardı...

4-5-6-7 video izledim yutuptan. Herkes sök-tak yaparken contalara dikkat edin diyor. Coili iyi sıkın diye bahsediyor... Ufacık detaylardan dolayı sızdırma ve temassızlık yapabiliyor aletler.

Neyse efendim. Sonuç olarak çok mutluyum. Günde 1.5-2 paket sigara içerdim. Şimdi oran 2-3 civarına düştü.

tester kit sipariş ettim bir siteden. Damağıma uygun likiti bulunca tek tabanca devam edeceğim...

just gibi makinalarda 06 nikotinden fazlasını kullanmayın diyorlar. Makinanın canı yetmiyor.

İçindeki likiti değiştireceğim zaman tamamen söküyorum. Coil hariç her şeyi ılık suya koyup biraz bekletiyorum ve tertemiz oluyor....

Denemek için coilide attım suya. Biraz bekledi... Koydum bir köşeye kurudu. Yeni bir likitle deneyeceğim. İnş iş tutar

Sonuç yeni başlayanlar just s öneririm. Kibar-minik-basit bir cihaz ve acayip duman atıyor....

Bu arada araştırmalarım sonucu; Piyasada o kadar çakma likit var ki. 3-4tl ucuz diye atlamayın. Manyak gibi 2 gündür araştırıyorum hala güvenemedim. En sonunda doğubanka filan gidip bakacağım bi arkadaşla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önümüzdeki ay arkadaşım Amerika'dan dönüş yapacak , ben burdan onun adresine sipariş vereceğim fakat hangi siteleri önerirsiniz? Ebay - amazon dışında e-cig üzerine satış yapan nereler var mantıklı fiyatlara?

Boldenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    exprestoptan diye bir sitede likid yapımı için malzemeler var. 1kg nbase 3mg alıp aroma çeşidi alıp kendi likidimi yapmak istiyorum. muffin man kullanıyorum şu an bitmek üzere. 6mg olduğu için sert geliyor. yumuşak içim için pg vg oranını ne seçmeliyim ?
    Byte-R
    instagram: dogancglr

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlangıç olarak smok alien coil vs. çok mantıklı duruyor ama smok alien kit ile birlikte gelen atomizer Smok Tfv8 Baby ufak 3.5ml gibi bişi habire rta gibi likit dolumu yaparsın vesselam bir süre sonrada buhar performansı olarak pek tatmin etmeyebilir düşüncesindeyim, kaldıki atomizerin rba'sı yok, olsa bile (ek bir parça satın alıcaksınız) deck olarak küçük kalıcak zaman zaman coil sarımı yapmak isterseniz sinir harbi yaşatabilir (Ben obs crius cullandım deck olarak 22mm diametreye sahipti sarım olarak zordu besleme olarak zayıf kaldı habire pamuk yaktım vb.vb.)

Benim size önerim hem başlangıç hemde ileriye dönük olarak, Wismec Rx2/3 Mod + Smok TFV8 Cloud Beast + TFV8 Cloud beast coil getirtmeniz ( neden wismec diyorum ilerleyen zamanlarda coil parası tuzlu gelmeye başlıycak yada bu işin hobi kısmı olarak ilgileniceksiniz pamuk tel sarımı vs. ben öyle hobi gibi yapıyorum misal e haliyle Ohm olarak bol buhar almak için 0.15/0.11 Ohm larda geziceksiniz buda yüksek watt + pil kombosunu beraberinde getiricek pil çok önemli ben wismec te işyerinde 1 günü tamamlıyorum ama yeni clapton tel vs. 0.11 ohm a düşmek istiyorum o yüzden ek bir pil alıcam 3 pilli aparatıyla kullanıcam zevkime göre alien de ise bu seçenek yok 2 pille bir gün tamamlarmıyım hiç sanmıyorum.)

Smok TFV8 Cloud Beast hem rba kitli geliyor hemde coilli geliyor hemde tank'ı büyük habire likit doldurmazsınız, ben griffin 25 taf plus kullanıyorum ama onun yanınada bir smok tfv8 alıcam gibi
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yogi sigara kullanıyormusun keyif olarak mı e sigara takılacaksın? smokun iyi yanı çok kolay satarsın ilerde daha profesyonelleşmek istersen.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üst üste gelicek ama amerikadan arkadaşınız getiricek ise tr ye göre fiyatları çok uygun olucaktır nakitiniz var ise ve gümrükte sıkıntı cıkmaz ise aşağıdaki şu listeyi aldırın her türlü tr de aldığınız fiyatın üstüne satarsınız çok kolay bir şekilde.

Wisme Rx2/3 Mod
    Griffin25 TAF Plus
    Smok TFV8 Cloud Beast + Coil
    Smok Alien Mod ( deneme amaçlı kit de alabilirsiniz )
    Tel + Pamuk + Likit ( Orda Premium likitlerden birkaç tane getirtebilirsiniz, '' Naked, Cutwood, Five Pawn's, Cosmig Fog, Ohw Dener dener içersiniz hangisi hoşunuza giderse.)

Bu söylediklerimi likitler hariç tr de zarar etmeden hatta aldığınız fiyatın üstüne biraz koyarak kolayca satabilirsiniz.
    '' Astrolog ''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @Molev @GokhanRS

Arkadaşım Smok Alien Kit almış sabah gördüm mesajını.
    Rba filan ne olduğunu bilmiyorum.
    Sigara içmiyorum heveslendim buradaki fiyatları uçuk geldi amerikadaki arkadaşım hediye alıım dedi.

Alet bu:

Smok Alien 220w Starter Kit w/TFV8 Baby Tank *Authentic IN STOCK

Diğer dediğiniz parçaların gümrükten geçme sıkıntısı yoksa kendim alırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Molev @GokhanRS

Sigara içmiyorum heveslendim buradaki fiyatları uçuk geldi amerikadaki arkadaşım hediye alıım dedi.

Alet bu:

RBA dediğimiz hazır coilli değilde teli kendiniz sarıp kendiniz montajlıyorsunuz sonrada pamuk geçiriyorsunuz içinden fiyat olarak çok uyguna geliyor.
    '' Astrolog ''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @Molev Bana bir link atarmısın aliexpressden Smok Alien'a uygun Rba için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Molev @GokhanRS

Alet bu:

Her şey gümrüğe takılıyor abi. Şahsi kullanım için dahi alamıyoruz. O yüzden alabiliyorsan mutlaka aldır diyoruz hep

Yukarıda biri sormuş yurtdışı Fasttech iyidir ya da Gearbest

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)