User Tag List

Sayfa 131/231 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.471 ile 2.489 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chip bir üst modeli. Normalde F6 var, İPV8'de ise F8 var. İPV6'nın pil kapağı sorunu var ve yedek parça üretimi yok. Çok saçma o konu. İPV8'de yaşanmamış pil kapağı.Bakalım Herkeste yok hem + olur
    ipv6 beğendiğim bi moddu ama ipv8 i gördükten sonra ipv6 çok yuvarlak oval gelmeye başladı Gerçi ben DNA cıyım Yakın zamanda Think vape finder 167 sahibi olacağım inşallah
    '14 Seat Leon TDI

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ipv6 beğendiğim bi moddu ama ipv8 i gördükten sonra ipv6 çok yuvarlak oval gelmeye başladı Gerçi ben DNA cıyım Yakın zamanda Think vape finder 167 sahibi olacağım inşallah
    DNA-YiHi karşılaştırması yapsak madem Cihaz çok güzel bu arada GB'de 112$ olsa da

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DNA-YiHi karşılaştırması yapsak madem Cihaz çok güzel bu arada GB'de 112$ olsa da
    işletim sistemlerinden yola çıkarsak DNA linux gibi. Her özelliği kişileştirilebilir ve açık kaynak kodlu gibi. Yihi ise mac gibi stabil çalışıyor ve performansı da dna gibi. Yani biraz kişisel tercihe kalmış olay tamamen Finder gerçekten çok iyi cihaz GB de carbon olanı yok şuan ben carbon olanını istiyorum

'14 Seat Leon TDI

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yihi'yi bu kadar özel ve pahalı yapan nedir? provari var bide onlar da çok pahalı
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işletim sistemlerinden yola çıkarsak DNA linux gibi. Her özelliği kişileştirilebilir ve açık kaynak kodlu gibi. Yihi ise mac gibi stabil çalışıyor ve performansı da dna gibi. Yani biraz kişisel tercihe kalmış olay tamamen Finder gerçekten çok iyi cihaz GB de carbon olanı yok şuan ben carbon olanını istiyorum

Anladım, DNA'yı genelde sarım yapıp sigara içimi kullanacaklar alıyor anladığım kadarıyla ki şimdi daha net oturdu. Çünkü her tele göre ayrı ayar kaydetme vs mevcut sanırım. Cihaz çok hoşuma gitti. O kadar yüksek fiyatlı olmasaydı yapışırdım muhtemelen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anladım, DNA'yı genelde sarım yapıp sigara içimi kullanacaklar alıyor anladığım kadarıyla ki şimdi daha net oturdu. Çünkü her tele göre ayrı ayar kaydetme vs mevcut sanırım. Cihaz çok hoşuma gitti. O kadar yüksek fiyatlı olmasaydı yapışırdım muhtemelen
    aslında biraz yanlş Sigara içiminde çok güçlü cihazlara ihtiyaç yok düşük wattlarda kullanıldığı için. Preheat özelliği olan bi cihazsa en kralı odur tamamdır yani Ciğer çekiminde ve fantazik sarılı tellerde (alien clapton, tiger coil vs.) yüksek güçlü cihaz ve hızlı ateşleme ve ısınma özelliği aranıyor Finder pahalı evet ama elimde ne varsa elden çıkartıp alıcam kafaya koydum Aynı çipli hcigar vt167 var FT'de 89 dolar ki fiyatı bence gayet iyi. Ama Finder'in görünümü çok cezbediyor beni
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yihi'yi bu kadar özel ve pahalı yapan nedir? provari var bide onlar da çok pahalı
    Yihi ve dna çiplerin kendisi pahalı olduğu için takılı olduğu modlarda pahalı oluyor. yihi ve dna çipler 80-90 dolar bandında seyrediyodu en son yanlış hatırlamıyorsam. Bu fiyat sadece çipin fiyatı yani Ama ipv serisi bence gerçekten uygun. Alien parasına yihi çipli ipv8 alınabiliyor ben o fiyat bandında alien almazdım mesela. Ama sx mini ürünleri pahalı gerçekten o da marka izlenimi çip fiyatı ve mod tasarımı yüzünden
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslında biraz yanlş Sigara içiminde çok güçlü cihazlara ihtiyaç yok düşük wattlarda kullanıldığı için. Preheat özelliği olan bi cihazsa en kralı odur tamamdır yani Ciğer çekiminde ve fantazik sarılı tellerde (alien clapton, tiger coil vs.) yüksek güçlü cihaz ve hızlı ateşleme ve ısınma özelliği aranıyor Finder pahalı evet ama elimde ne varsa elden çıkartıp alıcam kafaya koydum Aynı çipli hcigar vt167 var FT'de 89 dolar ki fiyatı bence gayet iyi. Ama Finder'in görünümü çok cezbediyor beni
    Yok dediklerinizi biliyorum zaten de ifade ederken biraz yanlışlık olmuş bende
    Hcigar'ın görüntüsünün yanında buna fazladan 20$ verilir

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kangertech 75 watt artı vtc pil var elimde satılık ikisine 170 tl istiyorum isteyen olursa buradan birisine gitsin

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler 7 wonders babylon 2,5 nikotin kullanıyordum şu anda bitti , likitten memnunum ama farklı tatlar da deneyelim diyorum , aynı bu tada yakın ne önerirsiniz
    tabi ya ...

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rdmmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçki yada filtre kahve vs yanında puro yada djarum black dışında gündelik hayatta sigara içmediğim için tatmin etti beni. Likitide joyotech in kendi likiti olduğu için aldım aio all in one 159 tl likit 30 tl makul geldi bana. Bitince the collection likitlerini denemeyi düşünüyorum.
    Yok hocam tatmin etmesinden cok saglik acisindan dedim,elinizdeki ego aio nun markasi olan joyetech in aslinda likiti yok onu belirtmek istedim. The collection markasi suanda kullanilan ve genel olarak memnun olunan bi likit markasi tavsiye ederim.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

BoOoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk joyetech aio box ile başlayip sonra target pro ya geçen biri olarak yeni bir cihaz daha almak istiyorum yurt dışından siparişle neler önerirsiniz neler getirtebilirim genelde nargile modunda içiyorum. Coilleride hazir aliyorum. Likitlerimi de kadıköyden coille beraber herşeyden memnunum ama yeni bir cihaz almak istiyorum. Smok olabilir ama sizinde önerileriniz benim için çok önemli neler tavsiye edersiniz güncel olarak ?

Arabası kadar kafası var anahtari kadar beyni yok.

BoOoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada elimde satılık aio box var bitane çok uygun fiyata verebilirim evde boş boş duracağina işiniz görülsün.

Arabası kadar kafası var anahtari kadar beyni yok.

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Patlayan e sigaraları gördükçe soğuyorum bu aletlerden.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoOoM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk joyetech aio box ile başlayip sonra target pro ya geçen biri olarak yeni bir cihaz daha almak istiyorum yurt dışından siparişle neler önerirsiniz neler getirtebilirim genelde nargile modunda içiyorum. Coilleride hazir aliyorum. Likitlerimi de kadıköyden coille beraber herşeyden memnunum ama yeni bir cihaz almak istiyorum. Smok olabilir ama sizinde önerileriniz benim için çok önemli neler tavsiye edersiniz güncel olarak ?
    Nargile modundan kasıt fazla buhar sanırım. Çift modlu hoşunuza giden bir cihaz olabilir.
    Smok Alien
    Wismec 2/3
    İPV6x/ İPV8
    iStick Pico Dual
    gibi gider daha.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patlayan e sigaraları gördükçe soğuyorum bu aletlerden.
    Patlamalarının iki sebebi var temelde, Mekanik mod olup bilinçsiz kullanım veya sahte pil. Bunlardan uzak durdukça kolay kolay bir şey olmaz gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flood olacak ama istisnai durumlar hariç Modların üretim hatası gibi. Bunlar her elektronik cihazda olur. Pilleri ters takıp ateşlerseniz de olabilir. Bu kullanıcı hatasıdır zaten.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arkadaşım yaklaşık 1 sene önce bu cihazı alıp hiç kullanmamış, bana verdi. Kangertech kbox, subtank mini. Pil olarak Efest 2500mAh var. içinden 3 tane atomizer çıktı. 1.2 ohm, 0.5 ohm ve kendi sarımını yapabileceğimiz bir atomizer.

Ben 1.2 ohm 20 watt ta kullandım, sigaradan sonra gayet güzel geldi. likitte 6 mg suicide bunny.

acemi olduğum için yorumlarınızı merak ediyorum. Kaç ohm u kaç watta kullanmak gerekir, pil iyi bir model mi vs ?

Bu arada fotoğraf için kusura bakmayın, yükleyince yan dönüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşım yaklaşık 1 sene önce bu cihazı alıp hiç kullanmamış, bana verdi. Kangertech kbox, subtank mini. Pil olarak Efest 2500mAh var. içinden 3 tane atomizer çıktı. 1.2 ohm, 0.5 ohm ve kendi sarımını yapabileceğimiz bir atomizer.

Ben 1.2 ohm 20 watt ta kullandım, sigaradan sonra gayet güzel geldi. likitte 6 mg suicide bunny.

acemi olduğum için yorumlarınızı merak ediyorum. Kaç ohm u kaç watta kullanmak gerekir, pil iyi bir model mi vs ?

Bu arada fotoğraf için kusura bakmayın, yükleyince yan dönüyor
    Abi atomizer diye bahsettiğin şeyler coil. coili takıp içine likit koyduğun şey atomizer.
    Pil hakkında bilgim yok ne desem yalan olur ama yine de pil alacaksan sony vtc5 alıp geçebilirsin.

kullandığın ohm/watt durumu sigara içimi. Tatmin ettiyse bu şekilde kullanabilirsin. ohm düştükçe watt artar/ohm çıktıkça watt düşer. düşük ohmlar yüksek buhar ciğer çekimi için kullanılır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)