User Tag List

Sayfa 140/231 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.642 ile 2.660 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3-5 ay aradan sonra yeniden elektroniğe geri döndüm. Eğer edinebilirseniz Vgod tricktank atomizer tavsiye ederim .

Not: Yeni başlayanlar için hiç uygun değil.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-5 ay aradan sonra yeniden elektroniğe geri döndüm. Eğer edinebilirseniz Vgod tricktank atomizer tavsiye ederim .

Not: Yeni başlayanlar için hiç uygun değil.
    MTL mi acaba? Nasıl aroma, buhar vs diğer mtl tanklara göre?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ufuksaracci, yine flood olacak düzenleme getirilsin ya. Biraz inceledim SubOhm anladığım kadarıyla ve hazır coil. Hazır coilde TFV8 tercih bence coili en azından daha rahat bulunabiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır coil değil Kendin sarım yapıyorsun. Ben kendi clopton, alien vb kendim yapabiliyorum . Direk ciğer çekimi, aroma çok iyi. Tsunami24 + double alien coilden daha fazla buhar . Hazır coilli sistemler bana göre değil. Mod olarak alien aldım yanında bahsettiğin coil vardı. Açıkçası hiç keyifli gelmedi bana, buhar üretimi iyi ama aroma yok gibi . Zaten set olarak yanında geldiği için, birazdan meraktan almıştım asıl dikkatimi çeken alien'dı ama o da bence forumların abarttığı bir moddan başka bir şey değil.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır coil değil Kendin sarım yapıyorsun. Ben kendi clopton, alien vb kendim yapabiliyorum . Direk ciğer çekimi, aroma çok iyi. Tsunami24 + double alien coilden daha fazla buhar . Hazır coilli sistemler bana göre değil. Mod olarak alien aldım yanında bahsettiğin coil vardı. Açıkçası hiç keyifli gelmedi bana, buhar üretimi iyi ama aroma yok gibi . Zaten set olarak yanında geldiği için, birazdan meraktan almıştım asıl dikkatimi çeken alien'dı ama o da bence forumların abarttığı bir moddan başka bir şey değil.
    Başkan hoşgeldin
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu sıralar Merlin mini çok fazla övülüyor. Test etme imkanınız oldu mu?
    Ben sigara kullanmadığım için zaten içeceğim çok fazla bir şey yok. O yüzden pek tel veya pamukla uğraşmak istemiyorum. Hoşuma giderse uzun bir süre hazır coil kullanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok ben uzun süredir elektronik kullanmıyordum öncesinde de elimde yeni alet yoktu neredeyse. Son zamanlarda çıkan ürünlerin haddi hesabı yok dolayısıyla takip edilmiyor pek. Öncesinde Kayfun Taifun Squape-r tarzı sigara içimi ve bunun yanında bir ton rda kullandım . Benim açımdan en keyifli rda Tsunami ve tug boat'tu. @Silence45 bence bir ara kendi sarımını kendin yapmayı dene işte o zaman olayı anlayacaksın .

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kere dönen paketim.. Neredeyse 3 ay önce aliexpress den sipariş geçtim tabi o zaman bilmeden Coiller , RBA lar 100 paket pamuk , 10 kutu tel , baya bi afilli alışveriş yapmıştım amatörlük hepsinide aynı siparişte verdim koca bir kutu 2 kez satıcı gönderdi ve geri döndü bu son şans umarım geçer.Yarın belli olur... Geçmezse paramı iade alıcam yapacak birşey yok

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aroması neye benziyor? ben de likit topluyorum farklı farklı deneme amaçlı.

Şuana kadar olan favorim Suicide bunny- mother's milk ama Tr de satılıyor mu bilmiyorum
    İçeriğinde Hindistan cevizi, rom ve çikolatalı kek olduğu yazıyor. Ben sanırım daha şekerli likitleri seviyorum. Sizde olan farklı bir likitle takas edebiliriz hocam. Bende farklı likitler denemek isterim.

Ragness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi akşamlar, 25-30 yıldır sadece kırmızı paket uzun marlboro içen babamı elektronik sigara alması konusunda ikna edebildik. Günde yaklaşık 3 paket sigara kullanıyor, ve sadece marlboro. eğer başka bir sigara uzatırsanız içmesinin ihtimali yok Konumuza dönelim, likit olarak marlboronun yerini tutabilecek bir likit tavsiyesi ve maksimum 350tl civarında bir cihaz, veya cihaz ve likitiyle birlikte maksimum 400tlye maal edilebileceğimiz birşey arıyoruz. Tavsiye edeceğiniz cihaz ne olur? ve bunları kredi kartına bölebilecek yer bulma imkanımız varmı?
    Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 400 hp bide lpg uyumlu olursa tadından yenmez
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla pist sevmiyim caddede sevmiyim
    Ama otopannnnn o varya çok acayip birşey
    Fren bitmiyor araç şişmiyor

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ragness Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar, 25-30 yıldır sadece kırmızı paket uzun marlboro içen babamı elektronik sigara alması konusunda ikna edebildik. Günde yaklaşık 3 paket sigara kullanıyor, ve sadece marlboro. eğer başka bir sigara uzatırsanız içmesinin ihtimali yok Konumuza dönelim, likit olarak marlboronun yerini tutabilecek bir likit tavsiyesi ve maksimum 350tl civarında bir cihaz, veya cihaz ve likitiyle birlikte maksimum 400tlye maal edilebileceğimiz birşey arıyoruz. Tavsiye edeceğiniz cihaz ne olur? ve bunları kredi kartına bölebilecek yer bulma imkanımız varmı?
    öncesinde denedi mi elektronik sigara ? denemediyse bence bi kaç fırt çekmeli beğenmezse tüm araştırma para falan boşa gitmesin gönlüm bırakmasından yana. ben olsam mod olarak pico atomizer troy 1x alırdım efkar likitlerinin tütün bazlı likiti olabilir mg nikotin oranları yüksek bulabilir tavsiye ediyorlar bu tarz çok sigara içen kullanıcılara ben kullanmadım fikrim yok. pico 160 desen 120 troy pil 35 tel pamuk vs. tercihe bağlı fiyat oynar ama 400 likitle birlikle cebinizden çıkar düşüncesindeyim

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    babanla benım kafa aynı.
    baska sıgara ıcemezdım ve bas agrısı yapardı içsemde.
    3 paket deıl ama 1 paket garantı ıcıyordum.
    elektronık sıgarada suan damak tadıma en uygun likidi tam bulmus degılım ama en son karısımlarım guzel gelmeye basladı.
    baban bır 2 gun sonra bu ne lan boyle dıyecektır kesın.,
    bıraz ıradeli olursa iş biter en azından 1 ay sıgara ıcmese bunye olarak yıne karda.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALINTIDIR

!!!SAHTE PREMİUM LİKİT!!!

Merhabalar, yaklaşık olarak 1 haftadır açmayı düşündüğüm bir konuyu bugün müsait olup sizlerle paylaşmak isterim. Öncelikli olarak Fiwe pavns, Cosmic fog, Cuttwood, OHW, Beard vape, The Milkman, Charlies, BMI, ANML, House blend..... Gibi Bir çok likit markasını denediğimi belirtmek isterim.
    Olay 1 Ay önce Ukrayna'dan gelen bir abimin boss reserve getirmesi ile başladı. Likiti içtiğim de boss reserve tadını %40-50 Tutan fakat arpa maltı tadının daha yoğun olduğu üstünde üretim yada son kullanma tarihi yazmayan BATCH numarası bulunmayan bir likitle başladı. Daha sonra Ukrayna, Rusya, USD gibi ülkelerin vapeshoplarında müşterinin önüne 2 farklı liste sunulduğunu öğrendik. 1. liste clone olanlar fiyatları orjinaline göre yarıyarıya ucuz 2. liste orjinal olan fiyatlar... Ürünü koyduk kenara devam ediyoruz.
    3 Hafta önce sevdiğim bir arkadaşımın premium likitler getirdiğini görmem üzerine kendisinden resimlerdede görüldüğü gibi anml unleashed (beast), bmi chocomilk, the milkman crumbleberry gibi likitler aldım. Likitleri ilk aldığımda üzerlerinde son kullanma, üretim tarihlerinin olmadığı dikkatimi çekti kendisine durumu ilettim görüştük vs. orjinal olduğu konusunda ikna oldum diyebilirim. Fakat likitleri içerken örneğin The Milkman serisini herkes bilir aroma oldukça yoğundur fakat aldığım crumbleberry de neredeyse aroma oranı %5 bile yok denecek kadar az. Tat aşağı yukarı tutuyor vs. derken likitlerin sahte olduğunu araştırdık bulduk öğrendik...

Son zamanlarda premium likit satışları patlama denilecek noktaya gelmiş durumda herkesinde bileceği üzere herkes premium satar oldu ve orjinalleri ile aynı fiyatta Premium Likitlere yabancı olan ülkemizde ise bu durum oldukça tutmuş durumda.

Premium Likit Satıcılarından Orjinal Olup Olmadığını Sorduğunuzda alabileceğiniz Ortalama Cevaplar Şu Şekildedir;

*...... Ülkeden Gittim Kendim Aldım.(Uçak biletini isteyin)
    *...... Ülkeden akrabam getirdi.(Uçak bileti, satın alınan dükkan faturasını isteyin)
    *...... Yav ben bilmem kimden aldım kesin orjinal dedi (Banko Sahte Uğraşmayın)

Peki Asıl Önemli Olan Şu Nasıl Anlarız ?

1-Sanırım ilk olarak anlaşılabilecek nokta üretim/son kullanma tarihi yada batch numarası aranmasıdır batch numarası hemen hemen her likitte olmaz ancak üretim yada son kullanma tarihi bütün premium likitlerde mutlaka vardır.
    2-Bazılarında üretim yada son kullanma ve batch numarası olup, baskı kalitesi düşüklüğü de gözlenebiliyor.
    3-Daha önce içtiğiniz likite göre tadı %50-60 tutuyor ancak boş bir tat, aroma azlığı vs gibi durumlar varsa.

Aşağıda Size Birkaç Link Vereceğim Bu Linklerde Premiumların Klonlarını Bulabilirsiniz. Ürünler 100-1000 li alımlarda 0,66 USD'ye kadar düşebiliyor tekli alımlarda ise 1-8 usd arası.

CHINA-SELLS.COM - Discount store e-cigarettes from China - The Milkman Crambleberry, e-liquid, 30 мл. - free shiping
    USA Cutwood Unicorn 30 Ml E Liquid / Ejuice - China Flavor Concentrate, Essential Oil | Made-in-China.com Mobile

SON SÖZLER;

*Piyasadaki premium diye bilinen likitlerin ortalama %99 unun klonu mevcut bütün markaların.
    *Piyasada şu anda premium likit satanlarında %90 ı sahte likit satıyor kendileride bu konuda fazla bilgi sahibi olmadıkları için size orjinal sattıklarını savunacaklardır inanmayınız.
    *OHW serileri için zaten birşey söylememe gerek yok sanırım ülkede orjinali yok artık.

Resimlerde orjinal,sahte boss reserve ve orjinal ve sahte fiwe pavns, orjinal baie creme sahte baie creme resimlerini göreceksiniz. toplu resimdekilerin ise hepsi sahtedir...
    Çekirdeği kapan gelsin saygılar. Bol Buharlar.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Karsilastirma fotolarini koymayi unutmussun ) Buarada site uzerinden bi alisverisimle ilgili sikayet konusu accam atarim link patesi bi destek olun.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    - K -

________
    Dr.Ecu

gkhnyds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konularda aradım ancak bulamadım sizden bilgi rica edeceğim, elimde fazla olan açılmamış likiti forumda ilan vererek satabilir miyim ?
    Yasak mı değil mi bilemedim şimdi?
    tsi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gkhnyds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konularda aradım ancak bulamadım sizden bilgi rica edeceğim, elimde fazla olan açılmamış likiti forumda ilan vererek satabilir miyim ?
    Yasak mı değil mi bilemedim şimdi?
    forumda illegal birşeyin satışı yasak likit veya elek. sigara satamassın satış bölümünde ama bu konu içinde yazabilirsin bişey olmaz.

MrtYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 haftadır E-sigara kullanıyorum ama ara ara sıkıştırıyor sigara ,bir yerde denk geldim
    Parlıament ve Marlboro tadında likitler varmış Hissiyatı aynı diyor,kullanan varmıdır, tavsiyeler nedir
    Eğer iyiyse nereden tedarik edebilirim. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
    Sıradanız ama.. Ön Sıradan.

MR AirMass qreen AnacHONDA

YILDIZ Tesisat Mekanik Kocaeli-İzmit

0533 653 88 39-0262 32263 40

Murat YILDIZ ..

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam 13 senedir sigara bağımlısıyım,günde 1.5 paket winston light içiyorum.Başladığımdan beri hiç bırakmadım en uzun içmediğim süre 24 saattir oda sayılır.Resmen hayatımı ele geçirdi ,verdiği zararlardan,çektirdiği eziyetten bıktım artık.Bırakmam imkansız denedim bi kaç kere.Bu arada nargileye karşıda hassasiyetim var,içmeyi bırakın bulunduğu ortam bile kötü yan etkiler yaratıyor bende.Esigara bir umut oldu almayı düşünüyorum baya araştırdım gel gelelim bahsedilen yan etkiler biraz tedirgin etti.

sigara forumuna baktım biraz
    bulantı,kusma,deri döküntüleri,ağızda yaralar,bitmeyen öksürükler,böbreklerde ağrı,akciğerlerde ağrı,ishal,dehidrasyon belirtileri,uyku bozuklukları ve daha aklıma gelmeyen birçok can sıkıcı yan etkiyle karşılaşmış insanlar.

Burda hep avantajları konuşuldu marka model teknik bilgiler vs. Ben birazda olumsuz yanlarını öğrenmek istiyorum.Hiç yan etki yaşayan oldu mu çözüm bulabildi mi veya sigaradaki hazzı alamadığı için tekrar sigaraya dönen ,aklımıza gelmeyen bi olumsuzluk tecrübe etmiş kimse var mı aramızda?
    Dr.Ecu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)