User Tag List

Sayfa 175/231 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.307 ile 3.325 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

tricky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu iş hastalık gibi valla , hep bir üst model nasıldır diyip geçiveriyor insan. Griffinli Wismec rx2/3 cihazımı satıp Asmodus minikin v2 ve merlin mini atomizer aldım. İlk izlenimlerim gayet güzel aroma ve buhar performansı. Güzel bir ikili oldu. Eğer düşünen olursa tavsiye ederim. İyi bir sarım ve kaliteli pamukla efsane oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlangıç için Wismec Predator 228w mi yoksa Smok AL85 mi hangisini önerirsiniz ?

ScarpRex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///Mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için Wismec Predator 228w mi yoksa Smok AL85 mi hangisini önerirsiniz ?
    Ben al85 kullanıyorum çok memnunum
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memleketin zamına koydunuz..

tricky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektronik sigara kullanıcılarına anahtarlık ve atomizer standı yaptırdım isteyen olursa pm den ulaşabilir

asmodus v2 kullanıyorum bende fakat merlın mını yerıne daha farklı bır atomızer daha hos olabılır bence Gücü göstermek lazım

Mesela ne tavsiye edersin ?

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gbden al85 sipariş ettikten sonra dayanamadım burdan aldım gelicek olan şuan fazla isteyen varsa pm atabilir, 1 haftaya gelir diye tahmin ediyorum takılmaz ise
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tricky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela ne tavsiye edersin ?
    grifin 25 plus, tfv12, limitless xl bende 3'u de var. 3'unude kullanıyorum daha basarılı atomizerlerde olabilir tabi benım aklıma gelenler bunlar.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısa bir zaman önce Smok Alien 220W aldım, hepsi meyve aromalı olmak üzere 3 farklı likitim var(%70VG, %30PG, 0mg nikotin).
    Atomizerim 0.4 ohm ve 35W'da kullanmaktayım. Likitlerin tadını tam olarak alamıyorum, aroması çok az gibi geliyor.
    Sorun likitlerden mi, cihaz ayarlarından mı yoksa atomizerden mi kaynaklıdır sizce?
    Bu arada likitleri yaşadığım yerdeki vape store'dan aldım, kendi markaları(Flavour Vapor).

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hava delıgını kısıp watt degerını 50 lere cıkartabılırsın. yıne aroma az ıse lıkıtını degıstır.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa bir zaman önce Smok Alien 220W aldım, hepsi meyve aromalı olmak üzere 3 farklı likitim var(%70VG, %30PG, 0mg nikotin).
    Atomizerim 0.4 ohm ve 35W'da kullanmaktayım. Likitlerin tadını tam olarak alamıyorum, aroması çok az gibi geliyor.
    Sorun likitlerden mi, cihaz ayarlarından mı yoksa atomizerden mi kaynaklıdır sizce?
    Bu arada likitleri yaşadığım yerdeki vape store'dan aldım, kendi markaları(Flavour Vapor).
    baby ile 0.4 ohm d 35 w ile buhar ve aroma performansı alamazsın 45 w da modu softa getirerek içip bir süre daha sonra 55w da sürekli kullanıp yapmalısınız bence. en son 55 w hard mode olarak ömürlük kullanırsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ScarpRex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baby ile 0.4 ohm d 35 w ile buhar ve aroma performansı alamazsın 45 w da modu softa getirerek içip bir süre daha sonra 55w da sürekli kullanıp yapmalısınız bence. en son 55 w hard mode olarak ömürlük kullanırsınız.
    Sabah sabah uyku sersemi resmen Türkçe Japonca karışık yazmışım kusura bakmayın ama anladınız siz onu

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ScarpRex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler, tavsiye ettiğiniz gibi yaptım. İyileşme var ancak halen bir aroma eksikliği var gibi.. Sanırım benim likiti değiştirmem lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler, tavsiye ettiğiniz gibi yaptım. İyileşme var ancak halen bir aroma eksikliği var gibi.. Sanırım benim likiti değiştirmem lazım
    Likit değiştirmek tabi ki faydalı olur göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler var. Aynı likiti sürekli içmek tad körlüğü yapar arasıra atomizeri temizliyerek likit değiştirin. Kokusu çok çok yoğun gelse bile hiç bir likit çok doygun yoğun bir aroma veremez buhar sonuçta alabileceğin maksimum aroma performansı az çok belli biraz beklentinizi düşürerek iyi likit iyi ayarlar kullananarak çok memnun kalabilirsiniz Rıca ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün arkadaşlarla istick pico aldık çok güzel cihaz beğendim. Yanında bi likit aldık 0.3 likit oranı var kesmiyor. Beklesem mi bitmesini yoksa yenisini alsam mı direkt

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün arkadaşlarla istick pico aldık çok güzel cihaz beğendim. Yanında bi likit aldık 0.3 likit oranı var kesmiyor. Beklesem mi bitmesini yoksa yenisini alsam mı direkt
    bence herşeyden önce bi 20kez seri ateşleme tuşuna basın 5.de açılıp 10. kapanıp 15te açılıp 20de kapanıyosa sahte. 20. kez bastıgınızda v.1.00 v.102 vsvs gibi versiyon görürseniz orjinaldir.

0.3mg ciğer çekimi için bence yetersiz mtl 0.5mg ciğer 6mg kullanıyorum.
    - K -

________
    Dr.Ecu

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Likit güzel ve kaliteliyse aynısından 0.6 veya 0.9 mg alıp karıştırabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence herşeyden önce bi 20kez seri ateşleme tuşuna basın 5.de açılıp 10. kapanıp 15te açılıp 20de kapanıyosa sahte. 20. kez bastıgınızda v.1.00 v.102 vsvs gibi versiyon görürseniz orjinaldir.

0.3mg ciğer çekimi için bence yetersiz mtl 0.5mg ciğer 6mg kullanıyorum.
    Dediğiniz gibi versyon geliyor ürün orjinal heralde. Likit bitsin dediğiniz gibi 0.6 alıcam mecburen

Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Likit güzel ve kaliteliyse aynısından 0.6 veya 0.9 mg alıp karıştırabilirsin.
    Likit güzel ama farklılarını denemek istiyorum. Bu kötü değil ama çekici bir yanı yok.
    Kurabiyeli falan varmış onları merak ediyorum

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, neredeyse bütün sayfalara hızlıca göz gezdirmeye çalıştım atlayara. Coil,mod,atomizer,tel,pamuk derken kafam çok karıştı

Önceki sayfalarda bir arkadaş Koray Kızıltepe diye birisini önermiş , facebook'unda bu cihazı gördüm ;

Koray Kızıltepe - Pico soran arkadaşlara daha iyisi ile... | Facebook

Smok AL85 diye bir cihaz, bir kaç arkadaşım da kullanıyor memnunlar , sizce nasıl bu cihaz ? Pil ile beraber facebooktaki kişi 300 TL ye satıyor , rakam uygun mudur daha uyguna bulabilir miyim ?

Birde her şeyden önemli bu cihaz'ın kullanımı için bahsedilen atomizer,coil vs muhabbetlerine girmek istemiyorum. 4-5 tane yedek coil alıp 15 günde bir değişip kullanmak istiyorum bu cihaz uygun mudur ? Sanırım pilleri de usb ile şarj edebiliyoruz her gece takarım oda ortadan kalkar. Bilgisi olan ve bu cihazı kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim , günde 1-1.5 paket sigaraya para vermekten ve zehirlenmekten artık sıkıldım ve yoruldum 13.5 lira her paket yormaya başladı.
    ABO TRADING
    STR

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, neredeyse bütün sayfalara hızlıca göz gezdirmeye çalıştım atlayara. Coil,mod,atomizer,tel,pamuk derken kafam çok karıştı

Önceki sayfalarda bir arkadaş Koray Kızıltepe diye birisini önermiş , facebook'unda bu cihazı gördüm ;

Smok AL85 diye bir cihaz, bir kaç arkadaşım da kullanıyor memnunlar , sizce nasıl bu cihaz ? Pil ile beraber facebooktaki kişi 300 TL ye satıyor , rakam uygun mudur daha uyguna bulabilir miyim ?

Birde her şeyden önemli bu cihaz'ın kullanımı için bahsedilen atomizer,coil vs muhabbetlerine girmek istemiyorum. 4-5 tane yedek coil alıp 15 günde bir değişip kullanmak istiyorum bu cihaz uygun mudur ? Sanırım pilleri de usb ile şarj edebiliyoruz her gece takarım oda ortadan kalkar. Bilgisi olan ve bu cihazı kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim , günde 1-1.5 paket sigaraya para vermekten ve zehirlenmekten artık sıkıldım ve yoruldum 13.5 lira her paket yormaya başladı.
    Birde buna ek olarak 300 tl bu al85 , yine aynı şekilde smok alien de pil dahil 400 lira imiş aynı vatandaşta , hangisini öneririsiniz yada hangisini aldığıma değer ? Kullanım açısından kolay ve pratik bir cihaz arıyorum özet ile.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Koray benim arkadaşım İstanbul Beylikdüzü civarı ofisi var bu iş üzerine gerçekten güvenilirdir. Bende al85 aldım ondan bu fiyatat bandında bence en iyi cihaz 10 lira aşağı 10 lira yukarı piyasa fiyatı budur yedek coil ve likit de temin edebilirsiniz koraydan ben kefilim. Burak Onat yönlendirdi derseniz eğer toplum alımlarda 3-5 yardımcı maya çalışır aldığınız ürüne ve miktarına göre

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)