User Tag List

Sayfa 197/231 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.725 ile 3.743 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzen son dakikaya bırakma siparişi, ağustosun ortasından itibaren 2 hafta ingiltere-iskoçya turuna çıkacağım sonra eylül başında da temelli taşınıyorum türkiyeye. Sen bu aralar kararını ver sonra da fiyatını araştıralım.
    Tamamdır araştırmaya devam ediyorum ben bu arada mtl hiç girme bence
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @serkanokan karar verdim kuzen oni 167w alacam. Bu sitede 100£ ASMODUS ONI 167W DNA 167 – MooreVape LTD
    daha uyguna bulabılırmıyız bı arastıralım alalım bunu yollayım sana @Sti_Ozan kararım ıcın ne dusunuyorsun

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @serkanokan karar verdim kuzen oni 167w alacam. Bu sitede 100£ ASMODUS ONI 167W DNA 167 – MooreVape LTD
    daha uyguna bulabılırmıyız bı arastıralım alalım bunu yollayım sana @Sti_Ozan kararım ıcın ne dusunuyorsun
    Ben bulamadım daha uyguna valla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bulamadım daha uyguna valla
    yolladıgım sıte nasıl guvenılır mı ? En uygunu gonderdıgım, senın yolladıgın sıtede (vapeclouduk) da pahalı. Guvenılırse moorevape alayım oradan

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hayirli olsun,kotu bi tercih olmadigi cok net valla
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yolladıgım sıte nasıl guvenılır mı ? En uygunu gonderdıgım, senın yolladıgın sıtede (vapeclouduk) da pahalı. Guvenılırse moorevape alayım oradan
    Kanka hepsine güvenilir. Pm atıyorum sana.

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buharcom ne zamandır kapalı, vapegüncel dende anlamadım bişey. Hala likit alamadım. Siz nerden alıyorsunuz başka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lethaldoze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buharcom ne zamandır kapalı, vapegüncel dende anlamadım bişey. Hala likit alamadım. Siz nerden alıyorsunuz başka.
    Buharingo var.

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bugün Smok Al85 aldım.Kullananlar yorum yapabilirler mi nasıl bir cihazdır ?

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buharingo var.
    İşte ne zamandır site bakımda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paypal sıkıntısına takıldık nereden alacaz oni yi @Sti_Ozan bi yardım et kardeşim uyguna ve paypal ıstemeyen sıte ver bana da alayım su modu

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selamlar. Bir şekilde lanet sigaraya başladım 3 sene önce. Fakat bırakmak zorundayım. Nefret ediyorum. Çevremde bu elektronik sigaraları kullananlar bi hayli mevcut. Herkes bir şey söylüyor. Orta seviye bir cihaz (uzun süre götürecek ) kombinasyonu yapabilmek adına konuya girdim ama sizler bilgi bağlamında uçmuşsunuz ve yabancı terimler havalarda uçuşuyor Okuduklarımdan bir şey anlamadım Bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Ankara da nereden alınır , nasıl bir cihaz kombinasyonu yapılmalı , sorunsuz ne kadar kullanılır gibi yardımlara ihtiyacım var.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paypal sıkıntısına takıldık nereden alacaz oni yi @Sti_Ozan bi yardım et kardeşim uyguna ve paypal ıstemeyen sıte ver bana da alayım su modu
    Abi paypalda bildigim kadariyla turkiye degilde turkmenistan olarak gosterirsen sorunsuz alisveris yapabiliyosun
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar. Bir şekilde lanet sigaraya başladım 3 sene önce. Fakat bırakmak zorundayım. Nefret ediyorum. Çevremde bu elektronik sigaraları kullananlar bi hayli mevcut. Herkes bir şey söylüyor. Orta seviye bir cihaz (uzun süre götürecek ) kombinasyonu yapabilmek adına konuya girdim ama sizler bilgi bağlamında uçmuşsunuz ve yabancı terimler havalarda uçuşuyor Okuduklarımdan bir şey anlamadım Bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Ankara da nereden alınır , nasıl bir cihaz kombinasyonu yapılmalı , sorunsuz ne kadar kullanılır gibi yardımlara ihtiyacım var.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.
    Abi merabalar,orta halli ve uzun sure gidicek cihaz olarak istick pico yu onerebilirim. Esigaram.us forumuna uye olarak ilanlara bakabilirsiniz saniyorum pille beraber 200tl civarina gelir. Likit olarakta facebookta guncel vape diye bi arkadasim var 1 yildir alisveris yapiyorum likitleri oldukca kalitelidir. Ozan yonlendirdi derseniz elinden geldigince yardimci olacagina eminim. Baslangic icin 3mg likit yeterli olacaktir. Baska sorun olursa elimden geldigince yardimci olayim abi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi merabalar,orta halli ve uzun sure gidicek cihaz olarak istick pico yu onerebilirim. Esigaram.us forumuna uye olarak ilanlara bakabilirsiniz saniyorum pille beraber 200tl civarina gelir. Likit olarakta facebookta guncel vape diye bi arkadasim var 1 yildir alisveris yapiyorum likitleri oldukca kalitelidir. Ozan yonlendirdi derseniz elinden geldigince yardimci olacagina eminim. Baslangic icin 3mg likit yeterli olacaktir. Baska sorun olursa elimden geldigince yardimci olayim abi.
    ozan cevabın için teşekkürler. biraz araştırma yaptım da nette , ürünler 200 tlden başlıyor 800 küsür tl lere kadar çıkıyor. benim bütçede max 450 tl. sıfır bir cihaz almak istiyorum sorun yaşamamak adına. ben bunu internette nereden alabilirim güvenilir bir şekilde. karta taksit imkanı falan olan bir site var mıdır ? 450 tl bütçeyle f/p olarak en iyi ürün hangisidir. rakamdan gidersek daha net sonuç alıcaz bence , o yüzden istick picoyu elemek zorunda kaldım. pil harici 600 tl ye yakın fiyatı çünkü.
    schumi
    dr.46
    iron tyson

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonunda bende just s alabildim , sigarayı bıraktırır umarım.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ozan cevabın için teşekkürler. biraz araştırma yaptım da nette , ürünler 200 tlden başlıyor 800 küsür tl lere kadar çıkıyor. benim bütçede max 450 tl. sıfır bir cihaz almak istiyorum sorun yaşamamak adına. ben bunu internette nereden alabilirim güvenilir bir şekilde. karta taksit imkanı falan olan bir site var mıdır ? 450 tl bütçeyle f/p olarak en iyi ürün hangisidir. rakamdan gidersek daha net sonuç alıcaz bence , o yüzden istick picoyu elemek zorunda kaldım. pil harici 600 tl ye yakın fiyatı çünkü.
    smok alien bütçenize en uygun ve en kullanışlı cihaz. çift pilli olması da iyi bi avantaj

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    smok alien bütçenize en uygun ve en kullanışlı cihaz. çift pilli olması da iyi bi avantaj
    bu bahsettiğin cihaz hazır coil olanlardan mı yoksa kendimiz mi sarıyoruz ? sigara içimi mi nargile içimi mi ?

aşağıdaki linkte piller hariç 520 tl. 2 adette sony vtc6 alsam 70 şerden 140 tl de. 660 tl güzel para
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Facebooktan anlattım uzun uzun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)