User Tag List

Sayfa 198/231 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.744 ile 3.762 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bahsettiğin cihaz hazır coil olanlardan mı yoksa kendimiz mi sarıyoruz ? sigara içimi mi nargile içimi mi ?

aşağıdaki linkte piller hariç 520 tl. 2 adette sony vtc6 alsam 70 şerden 140 tl de. 660 tl güzel para
    piller dahil 400 tlye ayarlayalım size yanında bi de likit verebiliriz hatta. coil hazır sarım işi yok. buhar oranı ve güvenliği açısından orta üst segmentte bi cihaz.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ozan cevabın için teşekkürler. biraz araştırma yaptım da nette , ürünler 200 tlden başlıyor 800 küsür tl lere kadar çıkıyor. benim bütçede max 450 tl. sıfır bir cihaz almak istiyorum sorun yaşamamak adına. ben bunu internette nereden alabilirim güvenilir bir şekilde. karta taksit imkanı falan olan bir site var mıdır ? 450 tl bütçeyle f/p olarak en iyi ürün hangisidir. rakamdan gidersek daha net sonuç alıcaz bence , o yüzden istick picoyu elemek zorunda kaldım. pil harici 600 tl ye yakın fiyatı çünkü.
    Istick pico icin 600tl acayip utopik bi rakam abi,sana soyledigim sayfaya gir (orasida techturkey gibi bi forum) pil dahil picoya max. 210tl verirsin. Geri kalan butceylede likit ve yedek coil alirsin uzun sure hicbi ihtiyacin olmaz he illaki ben butce sinirlarinda bisey almak istiyorum dersen suan revacta olan smok alien onerebilirim abi,oda pil dahil saniyorum max. 300tl civarlarina gelir ama yedek coilleri piconun 2 kati fiyata sahip
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onat

İnternette gördüğünüz sayfalardan almayın. Yani satış yapılan sayfalardan zira ben eleaf istick pico ya 300 tl verdim ancak facebookta satıcılar "0" ürünleri 180-200 liraya satıyor tabi pil hariç pili de ekle 250-260. Bahsettiğiniz 660 TL diye geçen Smok Alien'de 240 hatta 230 tl ye pil hariç satanlar var. İllegal ve serbest bir piyasa olduğu için kim kimi öperse modunda bir piyasa sahip bu cihazlar. O yüzden facebookta elektronik sigara sayfaları var hatta Ankara için şöyle ; Bei Facebook anmelden | Facebook

Bu sayfada sürekli Ankara içi cihaz , malzemeler vs satan insanlar var , gidip elden alabilirsin bahsettiğin fiyatın yarı fiyatından daha aza gelir. 240 tl ye smoke alien alsan , 25-30 lirada vtc5 veya vtc 6 alsan 300 liraya "0" cihaz alırsın. O yüzden tavsiyem kesinlikle internet sitesinden satış yapanlardan alma.

yukarıdan alakasız ;

Elimde Eleaf pico var isteyen olursa 150-160 liraya veririm pil dahil. 2 aydır kullanıyorum , Smok alien veya gpriv alacağım.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pico 600 lira falan ütopik rakamlar. 3 tane alırım o paraya pico ben

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    600 TL ye picomu bi yanlışlık olmasın ben 200 gibi bi fiyat almıştım Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu @onat
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arabasızadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600 TL ye picomu bi yanlışlık olmasın ben 200 gibi bi fiyat almıştım Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu @onat
    Bahsettigim site buydu,suan 200tl ye pil dahil alinabilir
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    200 bile çok fazla picoya yapmayın etmeyin. Doğubankta 140 liraya , pille beraber 160-165 liraya almayanı dövüyorlar.

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elektroniksigaravip.org sitesinden aldığım rakamlar bahsettiğim rakamlar arkadaşlar. konu bilgim ''0'' olduğu için google ın bana çıkardığı ilk siteye girdim. tabi ki almadım ve almamda artık. serkan sağolsun ankaradan eski arkadaşım. çok ilgilendi benimle. f/p olarak en iyi cihaz smok al85 dedi. onu alıcam bende. şimdi ya facete gruplarda yüksek güvenilirlikte bir satıcıdan alıcam yada ankarada elden alıcam.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elektroniksigaravip.org sitesinden aldığım rakamlar bahsettiğim rakamlar arkadaşlar. konu bilgim ''0'' olduğu için google ın bana çıkardığı ilk siteye girdim. tabi ki almadım ve almamda artık. serkan sağolsun ankaradan eski arkadaşım. çok ilgilendi benimle. f/p olarak en iyi cihaz smok al85 dedi. onu alıcam bende. şimdi ya facete gruplarda yüksek güvenilirlikte bir satıcıdan alıcam yada ankarada elden alıcam.
    Benim tavsiyem al85 yerine pico almak , çünkü ben her 2 si arasında kalmıştım pico aldım. Piyasa da çok fazla olması ürün bulunurluğu yada bir sorun olduğunda kolay çözülüyor. Onun haricinde al85 lerde ekran gidiyormuş öyle duydum.

Tabi bunların dışında şuan pico aldığım için pişmanım aslında gayet güzel buhar performansı falan ama yorumları okudukça kaliteli cihaz ve atomizer içtiğin likitin tadını bile değiştirdiğini söylüyorlar o yüzden merak ediyorum. Keşke bunu almasaydım da alien veya gpriv alsaydım diyorum. Bence biraz daha üzerine koy Alien al derim. Zaten yukarda bahsedilen gibi 180 liraya falan pico satıyorlar , pil ekle 1 tane etti 200-205 , onun yerine 50-60 tl fazla ver çift pilli , daha güçlü ve daha kaliteli atomizer'a sahip ol derim. Birde Alien larda farklı atomizer uyumluluğu da rahat oluyor , pico da falan pil yerinin çıkıntısı yüzünden hiç bişey koyamıyorsun. Nasıl olsa her türlü sigara parasını çıkartıyor almışken en iyisi veya daha iyisini al derim. Çünkü daha sonra kesmiyor keşke başka alsaydım diyorsun.
    ABO TRADING
    STR

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu
    @onat bu da güvenilir satıcı düşünülebilir. Pico 22mm oldugu ıcın al85 biraz daha onde bence. Kullanıma gore ılerıde cıft pıllı cıhaza gecılebılır onu dusunup baslangıc dırek cıft pıllı cıhaz ıle olabılır. @Sti_Ozan olmuyor öyle şimdi bi site buldum da daha uyguna bulmaya çalışıyorum
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Revolution abi ozaman sen serkan abiye parayi yolla o ingiltereden alsin,odami olmuyo
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tavsiyem al85 yerine pico almak , çünkü ben her 2 si arasında kalmıştım pico aldım. Piyasa da çok fazla olması ürün bulunurluğu yada bir sorun olduğunda kolay çözülüyor. Onun haricinde al85 lerde ekran gidiyormuş öyle duydum.

Tabi bunların dışında şuan pico aldığım için pişmanım aslında gayet güzel buhar performansı falan ama yorumları okudukça kaliteli cihaz ve atomizer içtiğin likitin tadını bile değiştirdiğini söylüyorlar o yüzden merak ediyorum. Keşke bunu almasaydım da alien veya gpriv alsaydım diyorum. Bence biraz daha üzerine koy Alien al derim. Zaten yukarda bahsedilen gibi 180 liraya falan pico satıyorlar , pil ekle 1 tane etti 200-205 , onun yerine 50-60 tl fazla ver çift pilli , daha güçlü ve daha kaliteli atomizer'a sahip ol derim. Birde Alien larda farklı atomizer uyumluluğu da rahat oluyor , pico da falan pil yerinin çıkıntısı yüzünden hiç bişey koyamıyorsun. Nasıl olsa her türlü sigara parasını çıkartıyor almışken en iyisi veya daha iyisini al derim. Çünkü daha sonra kesmiyor keşke başka alsaydım diyorsun.
    bu mantıktan yola çıkarak büyük cihaz alıp , kapladığı yer yüzünden çok pişman olanlar var çalıştığım şirkette. f/p olarak gayet mantıklı dediler al85 için. birde büyüklüğünün fazla olmayışı daha avantaj diyorlar.

Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu
    @onat bu da güvenilir satıcı düşünülebilir. Pico 22mm oldugu ıcın al85 biraz daha onde bence. Kullanıma gore ılerıde cıft pıllı cıhaza gecılebılır onu dusunup baslangıc dırek cıft pıllı cıhaz ıle olabılır. @Sti_Ozan olmuyor öyle şimdi bi site buldum da daha uyguna bulmaya çalışıyorum
    çift pilli cihaz mantığındaydım bende fakat serkan tek pilli cihaz al 2 pil taşı yanında dedi. şarj aleti siparişi de vericem. bu sayde alırken daha uyguna alıcam ve makine daha küçük olacak. tek dezavantaj sayılabilir yani , 1 pil daha taşıyacağım yanımda kullanım sıklığına göre.
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu mantıktan yola çıkarak büyük cihaz alıp , kapladığı yer yüzünden çok pişman olanlar var çalıştığım şirkette. f/p olarak gayet mantıklı dediler al85 için. birde büyüklüğünün fazla olmayışı daha avantaj diyorlar.

çift pilli cihaz mantığındaydım bende fakat serkan tek pilli cihaz al 2 pil taşı yanında dedi. şarj aleti siparişi de vericem. bu sayde alırken daha uyguna alıcam ve makine daha küçük olacak. tek dezavantaj sayılabilir yani , 1 pil daha taşıyacağım yanımda kullanım sıklığına göre.
    Icime bagli olarak degisir pil tasima olayi ben gunde 2 cift pil degistiriyorum dusuk ohm da kullandigim icin tabi tek cpil normal ohm larda surekli icimde 2 pil idare eder sizi hersey icime ve ohm bagli pilsitesi.com da uygun ve sahte olmayan sarj aleti ve pil bulabilirsin. Bu arada pil cok onemli sahte clon pil piyasada cok fazla dikkat etmek lazim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Revolution abi ozaman sen serkan abiye parayi yolla o ingiltereden alsin,odami olmuyo
    O da olmuyomus 500tl icin 100 tl fln kesiyomus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O da olmuyomus 500tl icin 100 tl fln kesiyomus
    Abi ozaman seyi denedinmi aliexpressten serkan abinin adresiyle giris yap bak bakalim ordan cikicakmi aradigin makina. Yada gb,ff biliyosun bunlar ingiltereye gonderir hemde kendini kanitlamis siteler
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Büyük bir cihazda belki haklı olabilirsiniz ancak almışken çift pilli almakta fayda var. Hem cihaz daha performanslı hemde atomizer daha başarılı. O yüzden smok Alien tavsiye ederim. O tel sarma farklı atomizer vs muhabbetlerinden bende anlamıyorum o yüzden Smok Alien bana daha mantıklı geliyor belki daha güzel daha teferruatlı cihazlar vardır.

Pil kullanımı da arkadaşın dediği gibi sizin ile alakalı ama bence çift pil taşımaktansa cihazda dursun daha iyi. Birde pil taşırken mutlaka pil kutusunda taşıyın eğer öyle bir niyetiniz varsa , çünkü Allah korusun etkileşime girip patlamalar vs oluyormuş. Ben işteyken doğru düzgün şarjı bitiremiyorum pico da ama evdeyken yada dışardayken falan bildiğiniz sömürüyorum
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam al85 ile alien arasında küçük bi fark var. çift pilli olduğu için şarj durumu çok çok iyi alien ın. al85 alana kadar alien almanı tavsiye ederim. illa diyorsan ki tek pilli cihaz alacam diye. o zaman da pico al mutlaka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ozaman seyi denedinmi aliexpressten serkan abinin adresiyle giris yap bak bakalim ordan cikicakmi aradigin makina. Yada gb,ff biliyosun bunlar ingiltereye gonderir hemde kendini kanitlamis siteler
    Kendi sitesinde bile out of stock diyo ben anlamadm zor bulacaz gibi cihazi uk de var ama onlarda pahaliya geliyor arastirmaya devam bulamazsak therion alacaz artik napalm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Icime bagli olarak degisir pil tasima olayi ben gunde 2 cift pil degistiriyorum dusuk ohm da kullandigim icin tabi tek cpil normal ohm larda surekli icimde 2 pil idare eder sizi hersey icime ve ohm bagli pilsitesi.com da uygun ve sahte olmayan sarj aleti ve pil bulabilirsin. Bu arada pil cok onemli sahte clon pil piyasada cok fazla dikkat etmek lazim.
    smok al85 set , 2 adet vtc5 sony pil , 5 coil , 1 adet 30 ml premium nane siparişi verdim. akşama getirecek arkadaş. ben birde nitecore i2 şarj ünitesi alıcam pilsitesi.com dan. ilerde eklemeler için sizden yardım isterim zaten
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)