User Tag List

Sayfa 215/231 İlkİlk ... 115165205213214215216217225 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.067 ile 4.085 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mycars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pico yada al85 baslangıc cihazı diye almayın bence bir ravanger x yada tek pilli derseniz ravanger mini deneyin tankı aroması cok basarılı cihazlar
    Bugün Smok AL85 aldım şuan için kendime en uygun ayarı çözme aşamasındayım diğer marka ve modellere de baktım fakat beni yine en çok cezbeden smok oldu. Yanında 30 ml'lik likit hediye ettiler fakat tahmin ettiğiniz üzere öyle çokta kaliteli değil.

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım 11 ayın sonunda bunu da bırakacağım

Geçen yıl Şubat'ta başladım. iStick Pico kullandım. 2. makinemi de aldım hatta ilki eskidi diye..
    İlk başlarda gerçekten çok keyifli geliyordu. Leş koku yok, el temiz, dişler temiz vs.. Sigarayı tamamen bıraktım. Ama Askerlik dolayısıyla, kendime bahane üretip bundan da sıyrılmayı hedefliyorum..

Kısaca son dönemde yaşadıklarımı yazıyorum;
    - Ara sıra gögüs bölgesinde çarpıntı
    - Bazen nefes darlığı (koşarken, hareket halinde ne biliim pompada vs yok. AMA Yemek yerken ağırlaşma olmaya başladı)
    - Boğaz ağrım var iki gündür. (hasta olduğumdan) ama boğazımda kuruluk, ayıptır söylemesi balgam yok ama böyle devamlı balgam varmışcasına bir hissiyat, kaşınma vb.
    - Devamlı yutkunma gereksinimi hissediyorum

Bugüne kadar kullandığım likitler arasında, King, Cosmic Fog, Zazo, Rainbow vb.. ürünler var..
    Sanırım en sorunsuz içtiğim Zazo ve Cosmic Fog idi. (Zazo'da da bazıları ağızda aft vs oluşturuyor.. Gerçekten hep Zazo'ya denk geldi ama tadı güzel) Cosmic Fog ise coilleri çok kirletiyor 6. 7. günün sonunda..
    Bide almanya'dan gelirken, kendime custom likitler yaptırıyordum.. Onlar baya başarılı oluyorlar..

Yeni başlayanlar için tavsiye vermek istiyorum.
    1) Asla sigaraya dokunmayın bu süre zarfında. Canınız çekti ise, birinin yanan sigarasını elinize alın ve dumanını koklayın. Küllüğe geri koyun ve elinizi koklayın (Ben öyle yaptım..)
    2) Olabildiğince coili güncel tutun. (6-7 gün en iyi ihtimal, 10 günü kesinlikle geçirmeyin)
    3) Tankın temizliği önemli, ağızlık, üst likit koyduğunuz kısmı, farklı likit kullanacaksanız yıkayın... Ağızlığı gün içinde bile bir ıslatmak faydalı olabilir. (toza kire karşı)
    4) VEE kesinlikle, 3-4 aydan sonra bunu da bırakmaya çalışın..

Doktorlar hala kanıtlayamadılar resmi olarak. Sigaradan gerçekten daha mı zararlı belli değil, ama uzun vadede kesin problemi daha fazla olacak..
    Bu arada iStick Pico'nun uzun tankı kullanıyorum. Günde 3-4 kere dolduruyorum Yani baya yoğun içiyorum.. Kısa kısa içenlerde yine benim kadar yaşananlar olmaz ama yoğunluğu arttırdığınızda problem olabilir...

Nacizane düsüncelerimdir...
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BBC nin belgeseli var mutlaka izleyin

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ara tekrardan içmeye başladım ecig, bu zamana kadar en beğendiğim likitlerden birisi likitim cek denyıls ve onun orjinali sanırım five pawns castle long imiş bunu nerede bulabilirim? birkaç sitede var ancak orijinalliğine güvenemedim, bir diğer en beğendiğim de ohw rocket man onu da orijinal bulamam korkusuyla alamıyorum hiçbir yerden
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ara tekrardan içmeye başladım ecig, bu zamana kadar en beğendiğim likitlerden birisi likitim cek denyıls ve onun orjinali sanırım five pawns castle long imiş bunu nerede bulabilirim? birkaç sitede var ancak orijinalliğine güvenemedim, bir diğer en beğendiğim de ohw rocket man onu da orijinal bulamam korkusuyla alamıyorum hiçbir yerden
    Hocam eğer ciger çekimi yapıyorsanız Dinner Lady ürünlerine bir şans verin derim Lemon Cake likitinin hastası oldum ben Yada daha çok pastane tarzı likit seviyorsanız Loaded Glazed Donut önerebilirim. MTL yani sigara içimi yapıyorsanız Five pawns ürünleri yada boss rezerve gibi likitlere facebook gruplarında biraz araştırma yaparak ve referans isteyerek ulaşabilirsin. MTL ürünleri için şuanda Herkes Bir Gün MTL Alacak sayfası iyi gidiyor bayağı
    '14 Seat Leon TDI

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    five pawns için bir şey diyemicem ama ohw baya mevcut sitelerde tabi kazıma kodlusunun bile çakmasını yapmadılarsa

brand no35 kullanan varsa bu işlerle yetkili forumda deli indirimi var kaçırmayın derim daha önce kullanmadım ama bir kaç tanesine bakıcam bende 30ml 10tl

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar başlarda bende pek anlamıyordum ama biraz bilgi edindim başlangıç icin pico al85 felan almayın sorunlu cihazlar tercihinizi swag dan yana kullanın hem de nargile mod olduğu icin bol buharlı oluyor yedek parçası da cok uygun

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Le10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlarda bende pek anlamıyordum ama biraz bilgi edindim başlangıç icin pico al85 felan almayın sorunlu cihazlar tercihinizi swag dan yana kullanın hem de nargile mod olduğu icin bol buharlı oluyor yedek parçası da cok uygun
    Abi valla picodan şikayet eden pek kişi duymadım, bende uzun süre kullandım hiç bir sorun çıkarmadı..

kit olarak savunmuyorum melo3 için konusmuyorum sadece mod olarak mtl kullananlara baya güzel uygun bir mod

rdmmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Swagın kullandığı atomizer bana göre smok al85 in atomizeri kadar başarılı değil.Atomizer hakkında bazı forumlarda çok şikayet var. Ayrıca coil kutu fiyatlari hemen hemen aynı olmasına rağmen smokta 5 adet swagda 3 adet çıkıyor kutusundan. 1 senedir al85 kullanıyorum taş gibi hala gayet memnunum. Bana göre tek pilli modlar yazın şort cebine atmalık ve belli bir süre sonra yetersiz geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam eğer ciger çekimi yapıyorsanız Dinner Lady ürünlerine bir şans verin derim Lemon Cake likitinin hastası oldum ben Yada daha çok pastane tarzı likit seviyorsanız Loaded Glazed Donut önerebilirim. MTL yani sigara içimi yapıyorsanız Five pawns ürünleri yada boss rezerve gibi likitlere facebook gruplarında biraz araştırma yaparak ve referans isteyerek ulaşabilirsin. MTL ürünleri için şuanda Herkes Bir Gün MTL Alacak sayfası iyi gidiyor bayağı
    ciğer çekimi yapıyorum ben nargile modunda genelde zaten 0 mg içiyorum, dinner lady de ithal sanırm o nereden tedarik edilebilir?
    SM Spacers

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ciğer çekimi yapıyorum ben nargile modunda genelde zaten 0 mg içiyorum, dinner lady de ithal sanırm o nereden tedarik edilebilir?
    İthal premium ürün dinner lady evet. Dediğim gibi facebook gruplarında biraz dolaşarak referanslı kişilerden alabilirsin hocam. Yada esf forumda satış ilanları vardır illaki. Size yakın birini bulursanız elden almak da mantıklı olur
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DB18a2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    five pawns için bir şey diyemicem ama ohw baya mevcut sitelerde tabi kazıma kodlusunun bile çakmasını yapmadılarsa

brand no35 kullanan varsa bu işlerle yetkili forumda deli indirimi var kaçırmayın derim daha önce kullanmadım ama bir kaç tanesine bakıcam bende 30ml 10tl
    kazıma kodlunun çakması yoktur sanırım özellikle kodlu bakıyorum ama, esg us da rocket 0 mg kodlu bulamamıştım bi tekrar göz gezdireyim
    SM Spacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadas hazır abddeyken gideyim iyisinden bir e-sigara alayım diyorum bahaneyle sigarayı bırakırım falan diye, konuyu bi okumaya basladım yok sarjı, yok coili, yok imamın pamuğu ıvır vızır gördükçe içim sıkılıyo gidip tekrar sigara yakıyorum.

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 2 ay önce revenger x ile bu dünyaya atıldım, hayatımda hiç sigara içmedim ama günde 3 defa nargile içmeye başlamıştım. Öğlen nargilesi, akşam nargilesi ve gece ofiste mesai nargilesi. Şükür hiç bir sağlık problemi yaşamadım ama vicdanım ve cebim rahatsız olmaya başlamıştı. Revenger X'i ilk cosmig fog ile kullanmaya başladım orj stok gt8 coil ile, sonra Anatolia'nın likitlerine geçtim her şey 10 numara iken bir gün arkadaşım sağolsun 150w ile çekince coil yandı, pakette gelen yedek coili taktım (gt4) ama nedense bir türlü eski performansına erişemedim. Taa ki düne kadar, dün komşumda griffin 25 varmış, çokta kaliteli olmayan pamuk ve tel ile sarıp verdi. Aromaların tadını neredeyse %100 daha fazla almaya başladım, keşke en başından bu atomizer ile içseymişim dedim resmen. 4-5 günde bir 10dk'lık zaman ayırmanız yeterli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    smok alien ile askerde başladım hiç sigara kullanmadım şimdiye kadar ama ara sıra nargile içiyordum. nargile tadını çok severim. o yüzden aldım. çok memnunum gerçekten. artık kesmeyince vapo drag 157w ***** siteden sipariş geçtim inşallah gümrükten geçerk de ürünü alırım müthiş bir mod kesinlikle tavsiye ederim kullanacaklara.
    YamahA Xmax 250 ABS

by_speedvw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bendede bu arada al85 smok kullanıyorum en son 0.15 ohm coil aldım ama damağıma uymadı elimde 4 adet var tane olarak 15 tl yada 0.4 , 0.6 ohm luk coille takas ederim bilginiz olsun
    PD 130

by_speedvw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satış yasak yazıyormuş konu başında takaslarım ama :d
    PD 130

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni başlayacaklara tavsiyem vapo drag alın . Gümrükten geçti cihaz inşallah haftaya elinde
    YamahA Xmax 250 ABS

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Okumadim son bikac sayfayi fakat
    Hergu pamuk
    2gunde 1 tel degisin(clapton) degilse sayet. Sagliginizdan onemli diil ,birde 3.55-60v ustunde icmeyin hele DL ztn icmeyin mtl'nin 4 5 kati falan zararli. Kalin saglicakla
    - K -

________
    Dr.Ecu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)