User Tag List

Sayfa 218/231 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.124 ile 4.142 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pico bu işte isveç çakısıdır nokia 3310dur

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün bir abim kullan diye bi cihaz verdi bana baktım internetten eVic VTA Dual diye bir cihaz.

Ancak şöyle bence çok kötü yani çekiyorum doğru düzgün aroma da vermiyor duman da vermiyor. Bu neden olabilir acaba?
    Bunun coili falan var mı şimdi neyini değiştirmek gerek? Üstündeki camlı parça komple ayrılıyor onun adı atomizer herhalde bir de camın üstündeki parça da döndürerek çıkıyor o parçanın ucunda da 0.1 ohm yazan üstünde bir şey var o da coil sanırım.
    Ben şimdi bu cihaza ne alayım nasıl yapayım işten anlayan biri yardım ederse çok hayra geçicek valla.

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bir abim kullan diye bi cihaz verdi bana baktım internetten eVic VTA Dual diye bir cihaz.

Ancak şöyle bence çok kötü yani çekiyorum doğru düzgün aroma da vermiyor duman da vermiyor. Bu neden olabilir acaba?
    Bunun coili falan var mı şimdi neyini değiştirmek gerek? Üstündeki camlı parça komple ayrılıyor onun adı atomizer herhalde bir de camın üstündeki parça da döndürerek çıkıyor o parçanın ucunda da 0.1 ohm yazan üstünde bir şey var o da coil sanırım.
    Ben şimdi bu cihaza ne alayım nasıl yapayım işten anlayan biri yardım ederse çok hayra geçicek valla.
    Şimdi buna sebep verecek bir çok etken var, belki likit iyi değildir, belki cihazın watt ayarı düşüktür, revenger x varken şarjı azalınca da az çekiyordu benim bazen bunlardan herhangi biri olabilir. Kötü tat gelseydi coilden derdim ama az duman deyince ilk aklıma watt ayarı geldi kaç watta çekiyosun ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi buna sebep verecek bir çok etken var, belki likit iyi değildir, belki cihazın watt ayarı düşüktür, revenger x varken şarjı azalınca da az çekiyordu benim bazen bunlardan herhangi biri olabilir. Kötü tat gelseydi coilden derdim ama az duman deyince ilk aklıma watt ayarı geldi kaç watta çekiyosun ?
    Max 75 oluyor ayrlarından 75'e aldım onda denedim baya az geliyor yani sigara kadar geliyor. Coil alsam hangi coili almam gerek ismi nedir coilin ve kaçlık almam gerek? Alıp deneyeyim olmazsa bir onu da.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Max 75 oluyor ayrlarından 75'e aldım onda denedim baya az geliyor yani sigara kadar geliyor. Coil alsam hangi coili almam gerek ismi nedir coilin ve kaçlık almam gerek? Alıp deneyeyim olmazsa bir onu da.
    75watta duman gelmemesi ilginç, üstündeki coil hazır coil mi yoksa rta mı ?

Birde atomizer hava kanalları vardır acaba onlar mı kapalı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    75watta duman gelmemesi ilginç, üstündeki coil hazır coil mi yoksa rta mı ?

Birde atomizer hava kanalları vardır acaba onlar mı kapalı
    abi hazır mı rta mı olduğunu nasıl anlayacağım ve rta nedir gerçekten hiç bilmiyorum konuyu hava kanalları nereden açılır ya da

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi hazır mı rta mı olduğunu nasıl anlayacağım ve rta nedir gerçekten hiç bilmiyorum konuyu hava kanalları nereden açılır ya da

eğer cihaz aynen bunun gibiyse coil hazırdır, atomizerin en altında da bak kanallar var onlar açıksa problem orada değildir, 30-50watt arası denedin mi acaba ? Büyük ihtimal içindeki coili değiştirsen senin iş çözülür gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı bunun gibi değil fark şu camın içindeki metal şeyin alt kısmı bu kadar geniş değil. Daha ince. Üzerinde de 0.5 yazıyor. Hava kanalları açık onu kontrol ettim şimdi teşekkür ederim çok. Ben bi coil alayım ama kaçlık almam gerek markası falan var mı bu coillerin hangisinden almam gerek bi de.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı bunun gibi değil fark şu camın içindeki metal şeyin alt kısmı bu kadar geniş değil. Daha ince. Üzerinde de 0.5 yazıyor. Hava kanalları açık onu kontrol ettim şimdi teşekkür ederim çok. Ben bi coil alayım ama kaçlık almam gerek markası falan var mı bu coillerin hangisinden almam gerek bi de.
    Atomizerine uygun bir coil alman gerek, o kısmı tam anlamadım ama atomizerin orjinal ise yine o markaya ait bir coil alman gerek. Alacağın coillerin watt aralıkları vardır, coili aldıktan sonra o skala arasında içmen gerekiyor, kendi adıma konuşursam vaporesso gt8 4 sarımlı coil kullanıyorum 58watta içiyorum.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makinam güzel. likidlerim desen güzel. premiumundan bilmem nesine her çeşidini orjinal mağazarladan alabiliyorum.

duman desen göz gözü görmeyecek kadar nargileden beter buharlıyorum.

yine de canım deli gibi sigara çekiyor. nikotin arttır demeyin arttırırsam hiç içemiyorum. 3mg ve 6mg var. 3mg ler hoşuma gidiyor.

nabıcaz bu sigara isteğini anlamıyorum. tamamen bırakamadım.

It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @GokhanRS

birden sigara bırakanı gormedim azalta azalta elektroniğie alıştırman lazım sonrasında yavaş yavaş onuda bırakabilirsin ama gorduğum kadarıyla kişiye gore değiştiğinden bayağı zaman alabiliyor

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sigaraya vücudunun ihtiyacı yok. sen sadece kendini o şekilde inandırmıssın. yanında sigara içen olunca bir dönem uzakta dur. sürekli sigara kokusunu vücuduna hatırlatma hatta 1 ay bunu devam ettirp 1 tane sigara içmeye çalış. içemiyorsan 3mg den devam içebiliyorsan senin kendine sigarayı bırakman gerektiğini kabullendirmen lazım.
    ben 1 seneyi geçti sigara kullanmıyorum.3-4 aydır elektronikte kullanmıyorum. likiti de kendim yapıyodum coil sarımınıda .
    şuan ne elektronige nede sigaraya ihtiyac duyuyorum.
    hayatıma tek negatif yanı 10 kilo aldım.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makinam güzel. likidlerim desen güzel. premiumundan bilmem nesine her çeşidini orjinal mağazarladan alabiliyorum.

yine de canım deli gibi sigara çekiyor. nikotin arttır demeyin arttırırsam hiç içemiyorum. 3mg ve 6mg var. 3mg ler hoşuma gidiyor.

Abi atomizerini çözemedim ama sanıyorum ciğer çekimi ile mtl arası bir atomizer.

İlk olarak driptip'ini değiştirmelisin. Boyut olarak sigaraya yakın çaptaki bir driptip öncelikle sigara içiyor hissiyatı uyandıracak. Ancak bu işlem de kullandığın likitlerin niklotin oranından dolayı çok tatminkar olmayacaktır. Senin gerçek mtl tarzında bir atomizer kullanman gerekiyor. Zaten mtl'e geçtikten sonra bahsettiğin gibi nargile miktarında bir buhar yoğunluğu oluşmayacak. Buharın az olması demek likiti az tüketmen demek zaten, ciğerlerine yüksek miktarda ve hızlı bir şekilde buhar girmeyeceği için kullandığın likitteki nikotini de yükseltebileceksin. Nikotin yükseldikçe boğaz vurumu artacak ve gerçek sigara hissiyatını yakalayacaksın. Kurabiye, tart, çilek vb aromalar yerine tütün ağırlıklı aromalara geçtiğinde ise sigaraya en yakın hissiyatı yakalarsın.

Boldenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vücudun sigaranın yerine koyabileceği birşey yok malesef. irade meselesi bırakmak. Elektrikli sigara ile sigara isteğinizi bastıramazsınız. Hatta 10 sene içmeyin yine de ara sıra canınız isteyecek. nikotinik reseptörlerin hafızası çok güçlü
    17 senedir içmeyen bir abimle rakı masasında sordum hiç canın istemiyormu diye. ilk bıraktığında nasıl rakının yanında canı çekiyorsa hala aynı şekilde çektiğini, sadece kendine hakim olduğunu söyledi.
    Byte-R
    instagram: dogancglr

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0.50 ohm gibi yüksek sayılabilecek bir değerde 75w vererek fazla buhar çıkarmama şansınız yok gibi birşey. Kesinlikle hava kanallarını bir kontrol edin derim. büyük ihtimalle de hava kanalını açtığınızda da coilin yanmış olduğunu fark edeceksiniz. yeni bir coil almanız şart. 0.3 lük coil sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.

abi olay kesmesi ise ciğer çekimi bence yanlış. Mtl bir atomizer alabilirsin örn;gus zest,hussar,kayfun prime,flash17 vs gibi. az buhar yüksek nikotin ile sigara ihtiyacını ciddi oranda kesebilirsin. mtl e geçersen 0.6mg likit öneririm başlangıç için. kesmezse 0.9 da deneyebilirsin. Nikotin arttırmaktan korkma en fazla daha az kullanmaya başlarsın premium likit olarakta 1-2 öneride bulunayım. Five Pawns markası için grandmaster,black flag enriched. Cutwood için tobacco trial,boss rezerve olabilir. Kilo markası var bulabilirsen Smooth tobacco diye bir likiti var burda bi 30ml kadar bulup içebildim birdaha da bulamadım. onun harici olarak likit konusu sonsuz bir deniz. Crazy for you diye bir likitte var istersen bi onuda deneyebilirsin yine bi sorun olursa yazarsın bana yardımcı olmaya çalışırım
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.50 ohm gibi yüksek sayılabilecek bir değerde 75w vererek fazla buhar çıkarmama şansınız yok gibi birşey. Kesinlikle hava kanallarını bir kontrol edin derim. büyük ihtimalle de hava kanalını açtığınızda da coilin yanmış olduğunu fark edeceksiniz. yeni bir coil almanız şart. 0.3 lük coil sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.

abi olay kesmesi ise ciğer çekimi bence yanlış. Mtl bir atomizer alabilirsin örn;gus zest,hussar,kayfun prime,flash17 vs gibi. az buhar yüksek nikotin ile sigara ihtiyacını ciddi oranda kesebilirsin. mtl e geçersen 0.6mg likit öneririm başlangıç için. kesmezse 0.9 da deneyebilirsin. Nikotin arttırmaktan korkma en fazla daha az kullanmaya başlarsın premium likit olarakta 1-2 öneride bulunayım. Five Pawns markası için grandmaster,black flag enriched. Cutwood için tobacco trial,boss rezerve olabilir. Kilo markası var bulabilirsen Smooth tobacco diye bir likiti var burda bi 30ml kadar bulup içebildim birdaha da bulamadım. onun harici olarak likit konusu sonsuz bir deniz. Crazy for you diye bir likitte var istersen bi onuda deneyebilirsin yine bi sorun olursa yazarsın bana yardımcı olmaya çalışırım
    ulan bu nasıl bir yazıdır,kör oldum. herkesten özür dilerim yöneticilerden birisi düzenleyebilirse sevinirim vallahi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan bu nasıl bir yazıdır,kör oldum. herkesten özür dilerim yöneticilerden birisi düzenleyebilirse sevinirim vallahi.
    Foruma kayyum atansın techturkey türkçe karakter eylemi yapalım.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Foruma kayyum atansın techturkey türkçe karakter eylemi yapalım.
    Ahahahaha başımız belaya girecek abi deme öyle
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşın yönlendirmesi üzerine vaporesso swag aldım
    İlk coil gt4 üzerinde gelendi güzeldi, sonra likitte bitince yedek aldığım gt2 coil ve anml likide geçtim fakat ilk tat ve duman yok
    Yedekte gelen seramik coili henüz denemedim, eski nargileci olduğum için buhar yoğunluğu ve tat çok önemli.
    Boşa atışlar yerine hangi coil ve likidi önerirsiniz? Gt2 leri takaslayabilirim bu arada 2 adet açılmamış duruyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)