User Tag List

Sayfa 220/231 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.162 ile 4.180 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ohw nin myman modeli demişlerdir.
    nikotinsiz kendin cok kolay likit yapabilirsin. hazır mixlenmiş aroma alıp pg ve vg ile karıştırıcan gerekli oranlarda. oda sıcaklığında 15 gün dinlendirmeyle canavar gibi likitlerin olur.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Smok gpriv2 var bendede. Kaliteli likit harici nelere ihtiyaç oluyor?yedek parça ve likit için nereyi önerirsiniz. 7 yıllık nargile sevgisini azaltmak istiyorum bu elektroniklerle
    ben hayatımda hiç sigara içmedim, bende nargileyı bırakmak için kullanıyorum, olduğu zaman asla nargileyi aramıyorum.

Yedek parça ve likitleri ben Eskişehir'de bir arkadaştan alıyorum sağolsun baya yardımcı oluyor,

One hit wonder magicman ve lady dinner lemon tart içiyorum şu anda. My man ve muffin man de favorilerimdendir. Tavsiye ederim.

Eğer istanbul içi öneri isterseniz halil seyrekbasan diye bir arkadaş var facebooktan ulaşabilirsiniz rahatlıkla, güvenilir bir arkadaş.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hayatımda hiç sigara içmedim, bende nargileyı bırakmak için kullanıyorum, olduğu zaman asla nargileyi aramıyorum.

Yedek parça ve likitleri ben Eskişehir'de bir arkadaştan alıyorum sağolsun baya yardımcı oluyor,

One hit wonder magicman ve lady dinner lemon tart içiyorum şu anda. My man ve muffin man de favorilerimdendir. Tavsiye ederim.

Eğer istanbul içi öneri isterseniz halil seyrekbasan diye bir arkadaş var facebooktan ulaşabilirsiniz rahatlıkla, güvenilir bir arkadaş.
    Bende aynı durumdayım sigara hiç yok nargile 8 yıldır var. İstanbuldaki arkadaşa bakarım bi teşekkürler

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet smok ile uyumlu ama aynı tadı alamazsın gt8 den devam bence...
    Evet onu fark ettim baya üzücü oldu 😄 bunlar elimde kalan coillerdi resmen yıkıldım. Bide sarjı çok hızlı bitiriyor nedendir abi?
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet smok ile uyumlu ama aynı tadı alamazsın gt8 den devam bence...
    düzeltme...

Üzerindeki smok coil GT8'in aynısı ama tat eksikliği var
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet onu fark ettim baya üzücü oldu �� bunlar elimde kalan coillerdi resmen yıkıldım. Bide sarjı çok hızlı bitiriyor nedendir abi?
    şarj konusunda pek bi fikrim yok ama sanırım ohm değerinden olabilir. aldığın coilin üstünde en ideal watt değeri yazar o aralıklarda içmeye çalış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şarj konusunda pek bi fikrim yok ama sanırım ohm değerinden olabilir. aldığın coilin üstünde en ideal watt değeri yazar o aralıklarda içmeye çalış.
    Bende öyle düşündüm üzerindekine göre de içiyorum.. sanırım sanıldığı kadar uyumlu değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende öyle düşündüm üzerindekine göre de içiyorum.. sanırım sanıldığı kadar uyumlu değil
    bende gt8 bulamadığımda denemiştim oradan biliyorum, alakası bile yok bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende gt8 bulamadığımda denemiştim oradan biliyorum, alakası bile yok bence
    abi sen siparişi nerden veriyosun. Çinden gelmesi uzun sürüyor beklemiyim.. zaten fiyatlarda aynı artık dolar kuru sağolsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi sen siparişi nerden veriyosun. Çinden gelmesi uzun sürüyor beklemiyim.. zaten fiyatlarda aynı artık dolar kuru sağolsun
    istanbul'da Halil Seyrekbasan var, Facebook'ta arama yap direk çıkar, Kütahya'dan ibrahim önerdi dersen 3-5 neyse yardımcı olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbul'da Halil Seyrekbasan var, Facebook'ta arama yap direk çıkar, Kütahya'dan ibrahim önerdi dersen 3-5 neyse yardımcı olur.
    tamamdır abi sağolasın

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle Fatih civarında oturan ve elinde kullanmadığı güzel bir RDA'sı olan olsada keşke dm'den biraz sohbet etsek
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

yusfgencc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen gün arkadaşım vasıtasıyla denedim bu mereti baya hoşuma gitti. Smok G-Priv 2 tavsiye ediyorlar, alacağım herhalde. Önerebileceğiniz site veya elden alabaileceğim bir yer var mı? Teşekkür ederim.

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dokunmatik mod bozulma riski daha yüksek bence sızma durumunda bütçeye göre çeşit çok 50-60 liraya 2. el bi pico bile iş görüyor

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar.

2 sene öncesi ilk elektronik sigarami deneyimlemiş ve bundan keyif alan içtiğim yarim gün boyunca hiç sıfata yakma ihtiyacı hissetmemiş biri olarak elektronik sigarya çok sıcak bakıyorum.

Bunu kullanan arkadaşlarım ısı biraz hobiye doldurduğunden ben de ayni potansiyelde olduğundan dolayı uzun sure almaktan kaçındım. İşin sonu benim açısından o dönem coil sarmakla, en iyi fitil pamuğu aramakla direnç değerlerine kafayı yememle ve sonuncunda ihtiyaç fazlası mod almamla sonuçlanırdı.

Şimdi ise tek ürün alıp normal sıfata İle tek bir ayarla dertsiz tasasız kullanmak. VAPORESSO REVENGER 220W Modelini düşünüyorum. Orijinal olarak temini ile bana forum kuralları uygun değilse pm ile bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ayrıca dertsiz tasasız hazır coil olan max 400 e kadar cihaz tavsiyelerine açığım. Tercihim komple set olması. Bu tavsiyeleri verirken fiyat performans, coil maliyeti gibi kalemleri de ayrıca bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca elektronik sigaranin normal sigaradan çok daha az zararlı olduğu aşikar. Fakat kanıtlanmış zararları ile ilgili bilgisi olan varsa o da çok Makbule geçer. Zira biraz araştırdım ama derinlemesine inemedim.

Yardımlarınız icin çok teşekkürler şimdiden.

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    esigaram.us yada güvenilir belli başlı face gruplarından başka bir yerden alışveriş riskli hıyarda çıkabilir

bu arada kullanmadığım 22mm siren v2yi ücreti mukabilinde sahiplendirebilirim

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

2 sene öncesi ilk elektronik sigarami deneyimlemiş ve bundan keyif alan içtiğim yarim gün boyunca hiç sıfata yakma ihtiyacı hissetmemiş biri olarak elektronik sigarya çok sıcak bakıyorum.

Bunu kullanan arkadaşlarım ısı biraz hobiye doldurduğunden ben de ayni potansiyelde olduğundan dolayı uzun sure almaktan kaçındım. İşin sonu benim açısından o dönem coil sarmakla, en iyi fitil pamuğu aramakla direnç değerlerine kafayı yememle ve sonuncunda ihtiyaç fazlası mod almamla sonuçlanırdı.

Şimdi ise tek ürün alıp normal sıfata İle tek bir ayarla dertsiz tasasız kullanmak. VAPORESSO REVENGER 220W Modelini düşünüyorum. Orijinal olarak temini ile bana forum kuralları uygun değilse pm ile bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ayrıca dertsiz tasasız hazır coil olan max 400 e kadar cihaz tavsiyelerine açığım. Tercihim komple set olması. Bu tavsiyeleri verirken fiyat performans, coil maliyeti gibi kalemleri de ayrıca bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca elektronik sigaranin normal sigaradan çok daha az zararlı olduğu aşikar. Fakat kanıtlanmış zararları ile ilgili bilgisi olan varsa o da çok Makbule geçer. Zira biraz araştırdım ama derinlemesine inemedim.

Yardımlarınız icin çok teşekkürler şimdiden.
    vaporesso swag kullanıyorum, coilleri aliexpressten alıyorum. likiti doldurup devam. basit ve güzel bir cihaz

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ego ce5 model elektronik sigara almayı düşünüyorum. Yorumlar nasil alınır mı?
    SWAT

*MERT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    smok alien ardından revenger x ardından smoant+aromamizer plus a geçtim. son set baya başarılı. kesinlikle tavsiye ederim. sigara yok bendede tamamen keyfi. 0 nikotinli ithal likit çok zor bulunuyor sadece. yurtiçi olanlardada bir kaç tanesi içilebilir hele ankaradan alıyorum bi likit kargoyla efsane bişey melet. su gibi gidiyor valla
    Bmw E34

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)