User Tag List

Sayfa 223/231 İlkİlk ... 123173213221222223224225 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.219 ile 4.237 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hak_on Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iqos kullananlar ne düşünüyor? Elktronik sigarayı kullanıp tekrar sigara donen birisiyim. O nedenle yorumlr onemli . Bir müddet sonra elektronik sigaradaki gibi Tekrar kenara atar mıyım acaba iqos u?
    İqos alıyım derken ani bir kararla sigarayı top yekün bıraktım darısı başınıza

Siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sigarayı bırakmak için ''SMOK X-Priv 225W'' almayı düşünüyorum ,etrafımda 2 kişi yaklaşık 8 aydır bu makinayı kullanıyor ikisi de sigarayı bıraktı. gerekli araştırmaları yaptım ama önerebileceğiniz başka bir marka model var mı ?
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sigarayı bırakmak için ''SMOK X-Priv 225W'' almayı düşünüyorum ,etrafımda 2 kişi yaklaşık 8 aydır bu makinayı kullanıyor ikisi de sigarayı bıraktı. gerekli araştırmaları yaptım ama önerebileceğiniz başka bir marka model var mı ?
    vaporesso luxe aldım ben xpriv in yanına..x priv de damlatma problemi vardı..yukarıda bir arkadaş yazdı yardım için ama tam anlamıyla kurtulamadım.luxe daha başarılı geldi bana.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim mevzu markayla alakalı değil. istekle alakalı.
    makine guzel sorun yok. ortalama 80w a cıkan bır makıne senın ısını cok cok gorecektır.
    15+ (artık kac sene bende bılmıyorum) sene sıgara ıcmenın ustune elektronige başladım.
    ılkten hazır lıkıt kullandım . hazır coilli atomizer . daha sonrasında hobıye donusturdum işi. lıkıtımıde kendim yaptım . coilimide kendim sardım.
    ve bu olaydan 6 ay sonra sıgarayı bıraktım.
    darısı içenlerin başına.
    ben sıgarayı bırakırken etrafımdakiler bu cok daha zararlı dedi.
    sen napıyosun dedi.
    gemı bacası gıbısın dedi ama suan ben sıgara ıcmıyorum onlar devam.
    kısın hasta bıle olmadım.hepsi dokulduler.

ısın özü makine cok onemlı deil. kısın 2 pilli cıhaz montta tasınıyorda yazın kucuk cıhazlar daha mantıklı oluyor.
    alabılıysan dna chıpsetlı bı makıne al.
    ve eger nıyetın ciddi ise gercekten sigarayı bırakmayı dene.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SAYGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaporesso luxe aldım ben xpriv in yanına..x priv de damlatma problemi vardı..yukarıda bir arkadaş yazdı yardım için ama tam anlamıyla kurtulamadım.luxe daha başarılı geldi bana.
    abi damlatma problemini arkadaşlarımdan biri yaşıyor öyle bir sıkıntı hepsinde var sanırsam.. önerdiğin ürünü de inceledim ama eğer xpriv alırsam (uygun olması için ikinci el alma ihtimalim var arkadaştan) bu damlatma sorunu biraz kafama takılıyor, tahminimce makinayı 1 sene kullanırım bu sorun kullanımı çok etkiler mi ?
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim mevzu markayla alakalı değil. istekle alakalı.
    makine guzel sorun yok. ortalama 80w a cıkan bır makıne senın ısını cok cok gorecektır.
    15+ (artık kac sene bende bılmıyorum) sene sıgara ıcmenın ustune elektronige başladım.
    ılkten hazır lıkıt kullandım . hazır coilli atomizer . daha sonrasında hobıye donusturdum işi. lıkıtımıde kendim yaptım . coilimide kendim sardım.
    ve bu olaydan 6 ay sonra sıgarayı bıraktım.
    darısı içenlerin başına.
    ben sıgarayı bırakırken etrafımdakiler bu cok daha zararlı dedi.
    sen napıyosun dedi.
    gemı bacası gıbısın dedi ama suan ben sıgara ıcmıyorum onlar devam.
    kısın hasta bıle olmadım.hepsi dokulduler.

ısın özü makine cok onemlı deil. kısın 2 pilli cıhaz montta tasınıyorda yazın kucuk cıhazlar daha mantıklı oluyor.
    alabılıysan dna chıpsetlı bı makıne al.
    ve eger nıyetın ciddi ise gercekten sigarayı bırakmayı dene.
    abi dediğin şu kendin sarma muhabbetine falan arkadaşlarım da girecek bu yaz ama ben ilk 1 sene falan kullanıp biraz işi kavrayıp sonra bakacağım o duruma.3 senedir içiyorum son 1,5 aydır günde 2 pakete çıkınca, sigarayı 2 haftadır bırakmaya çalışıyorum, 2 haftadır da paket almıyorum. ama dayanamadığım için pro alıyorum günde bir tane ( orta boy rocks marka büfelerde satılan 6TL) ona da günde bir tane içerim, zaten sigarayı komple bırakacağım proyuda istediğimde içerim yavaş yavaş proyuda bırakırım diye düşünürek böyle bir şey yaptım, bu seferde günde 2 proya çıktı çünkü yetmiyor. kısaca abi sanırım son çözüm bu, arkadaşlardan denedim e sigarayı da beğendim, zaten likitlerin içindede nikotin oluyormuş. sigarayı bırakmayı can-ı gönülden istiyorum daha erken iken umarım bu makina ile aşarım. birde dna chipset li makina nedir ?
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi damlatma problemini arkadaşlarımdan biri yaşıyor öyle bir sıkıntı hepsinde var sanırsam.. önerdiğin ürünü de inceledim ama eğer xpriv alırsam (uygun olması için ikinci el alma ihtimalim var arkadaştan) bu damlatma sorunu biraz kafama takılıyor, tahminimce makinayı 1 sene kullanırım bu sorun kullanımı çok etkiler mi ?
    damlatma sürekli yapmıyor ama bir damlatma problemi var smok'larda bana rahatsız edici geldi zamanla birikip akabiliyor bazen sıfır coili takınca da yapabiliyor zamanlada yukarıda bir arkadaşın yazısı vardı oku .benim coil sarayım likit yapayım filan pek onlara zaman ayıracak vakit yok.al tak çalıştırcıyım ben o sebeple değerlendirince vaporesso açık ara önde benim için..
    kesene uygun olanı al dene o zmn.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SAYGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    damlatma sürekli yapmıyor ama bir damlatma problemi var smok'larda bana rahatsız edici geldi zamanla birikip akabiliyor bazen sıfır coili takınca da yapabiliyor zamanlada yukarıda bir arkadaşın yazısı vardı oku .benim coil sarayım likit yapayım filan pek onlara zaman ayıracak vakit yok.al tak çalıştırcıyım ben o sebeple değerlendirince vaporesso açık ara önde benim için..
    kesene uygun olanı al dene o zmn.
    anladım abi çok teşekkürler, uygun olanı alıp başlayacağım
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renova Zero aldım, bugün elime geçti benim de.
    yanında gelen likit bubble gum aromalı gibi birşey hafif baya. direk parliament' ten sonra buna geçince haliyle fazla çekmeye başladım
    Önerebileceğiniz hazır likit var mıdır? sigara isteğini yok edecek şekilde ben de inşallah zamanla sigarayı bırakacağım bu teknikle..

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kullandığınız elektroniklerin hepsi zararlı. Uzun vadede türlü türlü hastalıklar çıkaracaktır. Bunları yaşadık ve gördük. iqos denilen cihaz çokta masum bir cihaz değil. Reflüsü olan kişilerde direk kusma yaptırıyor , kalpte ritim bozukluğu. Tansiyon hastalığı. Bunların hepsi etrafımda kullanan çalıştığım şirkette kullanan kişilerde çıkan problemler. Normal sigaradan belki daha zararlı. O yüzden kökten bırakmak en mantıklısı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kullandiginiz elektroniklerin hepsi zararli. Uzun vadede turlu turlu hastaliklar cikaracaktir. Bunlari yasadik ve gorduk. iqos denilen cihaz cokta masum bir cihaz degil. Reflusu olan kisilerde direk kusma yaptiriyor , kalpte ritim bozuklugu. Tansiyon hastaligi. Bunlarin hepsi etrafimda kullanan calistigim sirkette kullanan kisilerde cikan problemler. Normal sigaradan belki daha zararli. O yuzden kokten birakmak en mantiklisi.

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler kullandiginiz elektroniklerin hepsi zararli. Uzun vadede turlu turlu hastaliklar cikaracaktir. Bunlari yasadik ve gorduk. iqos denilen cihaz cokta masum bir cihaz degil. Reflusu olan kisilerde direk kusma yaptiriyor , kalpte ritim bozuklugu. Tansiyon hastaligi. Bunlarin hepsi etrafimda kullanan calistigim sirkette kullanan kisilerde cikan problemler. Normal sigaradan belki daha zararli. O yuzden kokten birakmak en mantiklisi.
    Bırakmak zaten hepimizin isteği, kendi irademizle bırakamadığımız için çözüm yolları arıyoruz ve bu da onlardan birisi Şöyle bırakabilirsin dediğiniz yöntem var ise ben açığım önerilere.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı b.arica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakmak zaten hepimizin isteği, kendi irademizle bırakamadığımız için çözüm yolları arıyoruz ve bu da onlardan birisi Şöyle bırakabilirsin dediğiniz yöntem var ise ben açığım önerilere.
    valla acik konusmak gerekirse bende kullandım hepsini. ozellikle son donemde iqos. en son baktım olucak gibi degil carpinti filan yapmaya basladı. etrafimdaki kisilerde degisik belirtiler gormeye baslayınca biraktim direk. Bence yoksunluk duygusunu arastirip ustune gitmeye calisin. sigarayi birakamamak tamamen elde ki yoksunluk duygusu ile alakali. trafikte beklerken sigara yakayim. birini beklerken bir sigara. yemekten sonra bir sigara. ben 1 haziranda biraktim. icmiyorum aramiyorum da. kendinle savasmayi istersen birakabilirsin. canin istediginde icmiyicem ulan diiyebilmek onemli.

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla acik konusmak gerekirse bende kullandım hepsini. ozellikle son donemde iqos. en son baktım olucak gibi degil carpinti filan yapmaya basladı. etrafimdaki kisilerde degisik belirtiler gormeye baslayınca biraktim direk. Bence yoksunluk duygusunu arastirip ustune gitmeye calisin. sigarayi birakamamak tamamen elde ki yoksunluk duygusu ile alakali. trafikte beklerken sigara yakayim. birini beklerken bir sigara. yemekten sonra bir sigara. ben 1 haziranda biraktim. icmiyorum aramiyorum da. kendinle savasmayi istersen birakabilirsin. canin istediginde icmiyicem ulan diiyebilmek onemli.
    Defalarca denemiş ve bırakamamış biri olarak ben baya zorlanıyorum açıkçası. Günde minimum 2 paket içiyorum ve o dediğiniz yöntemlerin hiç birisi ne yazık ki bende işe yaramıyor. Sizin bırakmanıza sevindim ama büyük bir başarı vei rade umarım tekrar başlamazsınız.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vaporesso Swag aldım bir heves iyi ama nargilenin yerini tutmadı pek. Düşünen varsa görüşelim

zekky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Juul hakkında bildikleriniz ve dusunceleriniz nedir?
    2-3 sene önce ilk ciktiginda iqos aldim ve 3-4 ay kullanabildim hem kokusu ( ilk yakis ve bittigindeki ), hem sigara bulamama sikintisindan hemde cihazi ayri sigarayi ayri sarj aletini ayri tasimaktan bezdigim icin biraktim birdahada elime almadim.
    Yaklasik 12 senedir sigara iciyorum ve artik yasam kalitemi cok etkiledigini dusunuyorum ve kurtulmak istiyorum.
    Elektronik sigara hic denemedim onunda likiti falan ayri bir dert diye.
    Arkadas cevrem suanda juul ve iqos kullaniyor tamamen, juul bir iki ictim fena degil ama detayli bilgisi zararlari kullanim sekli olarak detayli bilgi verebilen olursa cok sevinirim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iqos arıyorum bende elinde olan varsa 2.4 3.0 alabilirim

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Likit ve coil nerelerden alıyorsunuz (just s) uzun bi aradan sonra tekrar elektroniğe geri döndüm geçen buharistandan kahve aromalı safir aldım ama pek hoşuma gitmedi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yasak mi bilmiyorum ama guvenilir e sigara satin alabilecegimiz yonlendirebileceginiz yer var midir ?
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)