User Tag List

Sayfa 225/231 İlkİlk ... 125175215223224225226227 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.257 ile 4.275 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzelmiş, burada 250 tl civarı satıyorlar , amerikada 20 dolar... 1-2 aya gidicem oradan alırım daha iyisi var mı acaba oradan almak gibi bir şansım var, almışken en iyisini alayım diyorum ama korkum buraya geldikten sonra coil ı falan bulamamak o yüzden burada populer olan bir podu almak daha mantıklı gibi geliyor. Smok un pod modu biraz kalın ama çok güzel fakat coil ı burada varmıdır mesela ?

Ben de pod mod işinde çok yeniyim, 2 haftalık bir araştırma ve test sürecim oldu Smok'un bu gönderdiğiniz modeli pod mod için baya büyük görünüyor. Ben uwell'den önce Türkiye'den juul aldım ama sahte çıktı. Juul gerçekten çok güzel bir cihaz ama onun da ülkemizde podunu bulmak zor. Orjinal podları açılıp bir kaç kere tekrar doldurulabiliyor. Ama kapasite olarak 0.7 ml likit alıyor.
    Amerika'ya gidecekseniz ve sürekli yurtdışı bağlantınız varsa juul da düşünebiliriniz. Uwell ve diğer pod mod cihazların pod temin edilebilirliğini esigara.eu(forum, ilanları görmek için üye olmak gerekiyor) ve podmodturkey.com adresinden takip edebilirsiniz. Benim gördüğüm kadarı ile şuan uwell ve smok için pod bulunabiliyor. Ama ileride ne olur inanın bilmiyorum sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ben sırf bu konu yüzünden uwell'in yanına başka marka bir cihaz alıp riski dağıtmayı planlıyorum, pod bulamayıp normal sigaraya dönmek olmaz.

Bir bilgi daha vereyim, yurtdışına gittiğinizde uwell alacaksanız adres olarak Shenzhen UWELL Technology Co., Ltd. juul alacaksanız mutlaka Access Denied adresinden alın. Juul'un diğer ülkelerdeki satış adreslerine ise şuradan ulaşılabilir: Access Denied
    Ortalıkta çok fazla sahte cihaz var bu nedenle üreticinin kendi sitesinden alış-veriş yapmak en güvenlisi bence.

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzelmiş, burada 250 tl civarı satıyorlar , amerikada 20 dolar... 1-2 aya gidicem oradan alırım daha iyisi var mı acaba oradan almak gibi bir şansım var, almışken en iyisini alayım diyorum ama korkum buraya geldikten sonra coil ı falan bulamamak o yüzden burada populer olan bir podu almak daha mantıklı gibi geliyor. Smok un pod modu biraz kalın ama çok güzel fakat coil ı burada varmıdır mesela ?

Ben de pod mod işinde çok yeniyim, 2 haftalık bir araştırma ve test sürecim oldu Smok'un bu gönderdiğiniz modeli pod mod için baya büyük görünüyor. Ben uwell'den önce Türkiye'den juul aldım ama sahte çıktı. Juul gerçekten çok güzel bir cihaz ama onun da ülkemizde podunu bulmak zor. Orjinal podları açılıp bir kaç kere tekrar doldurulabiliyor. Ama kapasite olarak 0.7 ml likit alıyor.
    Amerika'ya gidecekseniz ve sürekli yurtdışı bağlantınız varsa juul da düşünebiliriniz. Uwell ve diğer pod mod cihazların pod temin edilebilirliğini esigara.eu(forum, ilanları görmek için üye olmak gerekiyor) ve podmodturkey.com adresinden takip edebilirsiniz. Benim gördüğüm kadarı ile şuan uwell ve smok için pod bulunabiliyor. Ama ileride ne olur inanın bilmiyorum sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ben sırf bu konu yüzünden uwell'in yanına başka marka bir cihaz alıp riski dağıtmayı planlıyorum, pod bulamayıp normal sigaraya dönmek olmaz.

Bir bilgi daha vereyim, yurtdışına gittiğinizde uwell alacaksanız adres olarak Shenzhen UWELL Technology Co., Ltd. juul alacaksanız mutlaka Access Denied adresinden alın. Juul'un diğer ülkelerdeki satış adreslerine ise şuradan ulaşılabilir: Access Denied
    Ortalıkta çok fazla sahte cihaz var bu nedenle üreticinin kendi sitesinden alış-veriş yapmak en güvenlisi bence.

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VW6R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Revenger x, 4 adet pil, sarj aleti ve yedek coilleri satmayı düşünüyorum. Çok az kullanıldı ve hiç bir sorunu yok ne kadar eder acaba ?
    geçen hafta yazmış olsaydın alırdım abi ben senden ben geçen hafta aldım 2 pil kutu yedek coilleriyle birlikte. pico vardı onu verdim üstüne 140 tl verdim
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ottoman32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta yazmış olsaydın alırdım abi ben senden ben geçen hafta aldım 2 pil kutu yedek coilleriyle birlikte. pico vardı onu verdim üstüne 140 tl verdim
    Hayırlı olsun kardeşim
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Amerikaya gittiğinde haber verirmisin acaba? 20 dolar eft yapsam banada alırmısın abi? Coil işi basit dert etmenin lüzümü yok.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende renova zero almıştım fakat başlarda kesmedi gibi. . Halo tribeca 12mg nikotin seviyeli likit aldım fakat biraz boğazımı acıttı gibi. Sigara isteğini kesmiyoe gibi tam bu yüzden. Boğaz yakmayan, hoş aromalı orta seviye nikotinli likit önerebilir misiniz lütfen?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikaya gittiğinde haber verirmisin acaba? 20 dolar eft yapsam banada alırmısın abi? Coil işi basit dert etmenin lüzümü yok.
    christmas civarı düşünüyorum. Haberleşiriz.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siparişim az önce geldi.Voltranı mı oluşturucaz iki buharmı çekicez bilemedim

Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İ2 şarj aleti var satabilirim ihtiyacı olan varsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    96’ GSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı basektr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke ayrıntıyı da okusak

"vakaların çoğunda esrarın etken maddesi olan THC’nin sıvı olarak elektronik sigarada da içildiğini belirtti."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke ayrıntıyı da okusak

"vakaların çoğunda esrarın etken maddesi olan THC’nin sıvı olarak elektronik sigarada da içildiğini belirtti."
    okudum tabiki ama hayatımıza yeni giren bir ürün olduğu için henüz ortaya çıkmamış hastalıklara yol açıyor olabilir. thcde normalde ölümcül bir madde değil ama e sigaranın zararını tetikliyor veya süreci hızlandırıyor olabilir. paylaşmak istedim he bunları niye linkin olduğu posta yazmadın derseniz unuttum

not: sigara kullanıyorum. elektronik sigaraya geçmeyi de denedim bir süre kullandım ama başaramadım
    96’ GSI

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artık kullanmadigim Vaporesso Target Pro var. 75w sorunsuz.
    Üzerinde merlin mini rta da mevcut. pili vs herseyi tam. düsünen varsa uyguna veririm.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de çok az kullandığım vaporesso swag var yanında 3 adet coil pil kutu falan herşeyi veriyorum uyguna düşünen olursa görüşelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Favori likitlerinizi yazabilir misiniz? İlk defa başladım, HALO Tribeca 12mg nikotinli aldım fakat 3 - 5 çekişten sonra boğazı acıtıyor.

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Favori likitlerinizi yazabilir misiniz? İlk defa başladım, HALO Tribeca 12mg nikotinli aldım fakat 3 - 5 çekişten sonra boğazı acıtıyor.
    Likit çok göreceli. Çoğu kişinin bayılarak içtiği boss reserve i ben ağzıma sürmem mesela Tribecayı mtl olarak kullanıyorsunuz değil mi? Aksi takdirde boğazını yakması normal.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Likit çok göreceli. Çoğu kişinin bayılarak içtiği boss reserve i ben ağzıma sürmem mesela Tribecayı mtl olarak kullanıyorsunuz değil mi? Aksi takdirde boğazını yakması normal.
    Valla yeni olduğum için mtl ne oluyor anlamadım
    Renova Zero modeli var. Halo tribe 50ML olarak aldım direk doldurup içiyorum

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla yeni olduğum için mtl ne oluyor anlamadım
    Renova Zero modeli var. Halo tribe 50ML olarak aldım direk doldurup içiyorum
    Pod mod olarak geçiyor kullandığın ürün. Salt likitlerle kullanman gerekiyor o cihazı. Reklam olmasın diye özelden yazıyorum likit marka tavsiyesini.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)