User Tag List

Sayfa 231/231 İlkİlk ... 131181221229230231
4382 sonuçtan 4.371 ile 4.382 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler selamlar ,

vozoldan bıktım,
    bende likitli alet alıp emcükleme niyetindeyim.

zerre bilgim yok , şu likitede kendim yapıcam walter white gibi evde.

beni az aydınlatın ne olur
    Abi bu işin forumu var, mobil uygulama da vardı bildiğim kadarıyla.
    Forum için Esigaram.us
    Mobil uygulama için SBTV vardı ama kapanmış sanırım göremedim appstore da.

Söylemiş olduğum forum fazlasıyla işini görecektir abi, elektronik sigara için Techturkey gibi bir yer
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fransa da kullanımı yasaklanmıs 2024 yılında yururluge gırecekmıs Tr de boyle bır sey olabılırmı acaba
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fransa da kullanımı yasaklanmıs 2024 yılında yururluge gırecekmıs Tr de boyle bır sey olabılırmı acaba
    Nasıl olacak o, önce sigarayı yasaklasalar ya, yemiyor mu?

Bu arada Juul belgeselini izlemedim ama arkadaşın anlattığına göre zaten adamlar pazarı ele geçirmeye başlayınca sigara lobisi başlıyor medyaya haber yaptırmaya "elektronik sigara zararlı" diye...
    E ulan sigara ne?

Son dönemde yine böyle bi pompalama var. Efendim elektronik sigara şöyle böyle, gençleri uyuşturucuya alıştırıyor, denetimi yok bilmemne...
    Uyuşturucu ile ne alaka? Adamlar uyuşturucuyu her şeye enjekte edip "arayana" temin ediyor zaten.

Zaten gazetedeki habere bakıyorsun, elektronik sigara bıdı bıdı diye 5 paragraf haber yapıyor, zarar neresindeymiş nasılmış diye bakıyorum özellikle ne demişler diye, bomboş laflar, bi tane veri yok, bilimsel açıklama yok, en sonunda geliyor diyor ki "efendim renkli kaplar ambalajlar ile gençlerin ilgisini çekiyorlar, sonra kötü niyetliler uyuşturucu vs katıp öyle satıyor ve bunlar denetlenemiyor, özellikle uyuşturucu katılanlar büyük tehlike oluşturuyor"... Aha haber bitti. Lan şimdi e-sigara mı zararlı, yoksa uyuşturucu katılan mı? Haberin en sonunda söylüyor. Eh uyuşturucu katarsan tehlikeli olur tabi, denetlenmesin demiyoruz denetlensin. Sen her türlü kaçağa izin ver, iQuos'u bile Fatih Altaylı 75 kere yazdı, birileri bundan nemalanıyor, sahibindende satıyor herifler açık açık, sonra tehlikeliymiş diye haber yaptır. Vay anasını...

Ha işin şu boyutu var, sağda solda el altından çok satıldığı için, dumanı, akarı kokarı olmadığı için sigara içen, içmeye heveslenen gençler-çocuklar için tehlike oluşturabilir. Bağımlılık, sigaraya alışma vs babında...

Ama dönüp dolaşıp, "o zaman sigarayı da yasaklasana"ya geliyor iş. Komple üretimini yasaklasanıza madem öyle? İnsana zararı kanıtlanmış bilmem kaç bin tane madde olduğu söyleniyor sigarada. Yanarak çekiyoruz bir de... Missss...

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzun zamandır esigara kullanıcısıyım destek isteyen olursa yardımcı olabilirim
    ASTRA GSİ16V

CORSA GSİ16V

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde zaten yasal değilki

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi akşamlar. Lise 2'den beri sigara kullanıyorum. Son zamanlarda sigaranın bana zarar verdiğini hissetmeye başladım. Vozol, içtiğim sigaraya kıyasla çok daha masum görünüyor. E-Sigaraya geçip ara sıra tadımlık içmek, sonrasında tamamen bırakmak istiyorum. Yaşadığım şehirde birkaç yerden fiyat aldım, kutusunu falan da açtım ama aşırı dandik duruyordu. Muhtemelen replika üründü. Büfeci de alan geri getiriyor deyince vazgeçtim. Internet'te bunun orijinalini nereden temin edebiliriz? Öneri/tavsiyelerinizi duymak isterim.

"Nikotin dostunuz değildir."
    Mustafa Kemal ATATÜRK

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nargileyi çok sık içip elektronik sigara (nargile içim denilen bol dumanlılardan) alıp nargileyi azaltan oldu mu ? Nargile hem çok uğraştırıyor hem de sosyal aktiviteleri kısıtlıyor bir tane elektronik sigara alsam nargile sevdasını azaltabilir miyim ?

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben hiç sigara içmedim. Nargile tiryakisi olarak elektronik cihaza döndüm. Elektronik sigara dediğimizde içtiğimiz nikontinli olarak ilk olarak akla geliyor. 2 senedir nikotinsiz likitle beraber elektronik nargile içiyorum.
    ihtiyacın olan şey atomizer de bitiyor. kylin mini rta atomizer kullanıyorum. aroma ve tat olarak efsane. likit konusunda yerli üretilen likitler genelde sabun gibi olduğundan içmiyorum. yurt dışından özellkle rus likitler güzel oluyor.
    salt likit değil 70/30 80/20 oranlarını alıp içebilirsin.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nargileyi çok sık içip elektronik sigara (nargile içim denilen bol dumanlılardan) alıp nargileyi azaltan oldu mu ? Nargile hem çok uğraştırıyor hem de sosyal aktiviteleri kısıtlıyor bir tane elektronik sigara alsam nargile sevdasını azaltabilir miyim ?
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler selamlar ,

vozoldan bıktım,
    bende likitli alet alıp emcükleme niyetindeyim.

zerre bilgim yok , şu likitede kendim yapıcam walter white gibi evde.

beni az aydınlatın ne olur
    golden kimya ve falcon kimya DIY kitlerini satıyor. Kendiniz Bitkisel gliserin alıp yapabilirsiniz Demlenmesi biraz uzun sürüyor, ama oluyor.
    Burada önemli cihaz kullan at cihaz mı ? kullan at kartuşlumu yoksa kendiniz pamuklama yaparım derseniz o cihaz farklı önce ona karar vermelisiniz.

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ofiste önümde şu an 6000- 10000- 12000 vozol var, şunların likitleri bir çıksa da keşke.. Sigarayı azalttım aylardır baya. Artık maalesef kör cahil ilerliyorum zararı umrumda değil çünkü sigara içerkenki halimden daha iyi hissediyorum. İleride ne olur bilmiyorum

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ofiste önümde şu an 6000- 10000- 12000 vozol var, şunların likitleri bir çıksa da keşke.. Sigarayı azalttım aylardır baya. Artık maalesef kör cahil ilerliyorum zararı umrumda değil çünkü sigara içerkenki halimden daha iyi hissediyorum. İleride ne olur bilmiyorum
    ELFBAR E-Liquid - ElfLiq 10ml Nic Salt E-liquids
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yurtdışına çıktığımda bu üründen aldım. evde ve arabada içiyorum. herhalde ilk defa sigara isteğini kesip nikotin olarak tatmin eden e-sigara kullandım

E-vapor products | Frequently Asked Questions | PMI - Philip Morris International

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)