User Tag List

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
169 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: nice yillara unal turan, farzet ki hic dogmadik...

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takıp ettıgım bıri değil,vıdeolarıda benım tarzım degıl fakat çok geçmiş olsun. Çok ucuz atlatılmış bır kaza
    Allah hıcbırımıze yaşatmasın.
    7.800- 8.000 devır 7.vıteste yoldan cıkıyor hız 300 km +

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Severiz sevmeyiz bende takip etmiyorum arada keşfet'e düşünce görüyorum kötü konuşmamak lazım

Ama büyük bir kaza geçirmişler çok geçmişler olsun giden trilyonlar olsun mal olsun

Gerçekten çok ucuz atlatmışlar

Konuşulduğu gibi lastik o markaysa (hiç duymadığım marka) lastiğin önemine kendimize ders çıkarmalıyız çıkma geçmiş tarihli adı şanı belli olmayan şeyler takmayalım.
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük bir kaza atlatılmış.. Lastiğin markasının ne kadar önemli oldugunu burda tekrar görmüş olduk. Michelin ve Pirelli kullanmak en iyisi. Adamlar bugattiye lastik üretiyor. AR GE çalışmaları çok üstün..

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlız söylemeden geçemeyeceğim araç bu yüksek süratteki kazaya rağmen yaşam alanını çok güzel korumuş.

458 de monokok şasi var mı yok mu bilmiyorum ama kokpitin sapasağlam kaldığı görünüyor.

Video dan da anlaşılan burunları dahi kanamadan araçtan inmişler. Ferrari boşuna Ferrari değil yani.

F1 teknolojisinin yansıması bu araçlar, böyle durumlarda daha çok anlaşılıyor sanırım.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlız söylemeden geçemeyeceğim araç bu yüksek süratteki kazaya rağmen yaşam alanını çok güzel korumuş.

458 de monokok şasi var mı yok mu bilmiyorum ama kokpitin sapasağlam kaldığı görünüyor.

Video dan da anlaşılan burunları dahi kanamadan araçtan inmişler. Ferrari boşuna Ferrari değil yani.

F1 teknolojisinin yansıması bu araçlar, böyle durumlarda daha çok anlaşılıyor sanırım.
    AYNI düşüncedeyim. kokpit sapasaglam. verılmıs sadakası varmıs. gecmıs olsun
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yedinci vites, tünel. O aracın hızı orada en az 270 KM/S. Savrulduğu sırada gariban bir tane Hyundai Getz'e ya da Palio'ya arkadan yapıştırsaydı sonuç ne olurdu? 29 yaşında adamsın, vicdan mastürbasyonu yapıyorsun burada. Ünal istiyorsa gebersin, beni ilgilendirmiyor. Tek ilgilendiğim konu kimseye, hatta devletin malına bile zarar vermeden ölmesi.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lastik önemli. Biz 300 bin liralık arabada dahi güzel markaları koyuyoruz aracın altına. Ne olduğu bilinmeyen lastikle bu hızlara çıkmak güzel cesaret. Dua etsin kazayı ferrari ile yaptığına. Diğer türlü kurtarabilecek çok araç yok 300 km hızlarda

Bununla geçmiş olsun

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın şasisi için "Aluminium Spaceframe" demişler. Birkaç tane daha 458 ve 488 kazası gördüm, hepsi büyük ölçüde kabini korumuş. Yine de geçmiş olsun, ne diyelim ki daha?

Ferrari 458 Italia
    Mustafa Kemal ATATÜRK

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ilk videoyu izlediğimde zemin ıslak diye düşünmüştüm çünkü bir yere çarptığı gözükmüyordu ama lastik patlamış.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşa geçmiş olsun. Bazılarınız demiş tünelde başka araca vursaydı vs . Otoyoldada vurabilirdi. O yüzden şöyleydi böyleydi diye eleştirmek gereksiz, çoğu arabacı zaten limitlerde kural dışı hareketler yapıyor. Acun ılıcalınında aynı böyle kazası mevcut , kış lastiği ile gazlıyor sıcak havada otoyolda lastik patlıyor . Aynı şekilde ön taraf kopuyor kokpit kalıyor . Şimdi bu arkadaş sürekli triangle diye bi marka ile çalışıyodu. Bu aracın üstünde bu marka mı lastikler var ? Hadi diyelim bu marka doğru ebatta mı ? Doğru şekilde takılmış mı ? Önceden bi yaması hasarı var mıydı ? Üzerinde balon var mıydı ? Direk lastik markası üzerindende gitmek doğru olmaz , kullanıcı ve çevre faktörleri lastiğin anlık durumuda devreye giriyor.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sosyal medyada çoğunlukla Triangle lastiklerini övmesi Başaran Coil vs.. tarzı muhabbetler dönüyor kendisini tanımam takip de etmem denk geldiğinde de oldukça gülerim. Fakat büyük ve ciddi bir kaza kimseye bir şey olmaması önemli daha da önemlisi o hızlarda yapılan bir kaza sonrası aracın ciddi bir şekilde yolcu kabininde hiçbir yara almaması bu yüzden Ferrari demek ki dedirtti içimden.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşa geçmiş olsun. Bazılarınız demiş tünelde başka araca vursaydı vs . Otoyoldada vurabilirdi. O yüzden şöyleydi böyleydi diye eleştirmek gereksiz, çoğu arabacı zaten limitlerde kural dışı hareketler yapıyor. Acun ılıcalınında aynı böyle kazası mevcut , kış lastiği ile gazlıyor sıcak havada otoyolda lastik patlıyor . Aynı şekilde ön taraf kopuyor kokpit kalıyor . Şimdi bu arkadaş sürekli triangle diye bi marka ile çalışıyodu. Bu aracın üstünde bu marka mı lastikler var ? Hadi diyelim bu marka doğru ebatta mı ? Doğru şekilde takılmış mı ? Önceden bi yaması hasarı var mıydı ? Üzerinde balon var mıydı ? Direk lastik markası üzerindende gitmek doğru olmaz , kullanıcı ve çevre faktörleri lastiğin anlık durumuda devreye giriyor.
    Nasıl eleştirmek gereksiz ? Adam 300km hız yapmış tünelde bide patlamış üstüne aman olabilir mi diyelim ne enteresan zihniyetleriniz var.

Tünellerin girişleri çıkışları tehlikedir, bir araç bozulabilir veya görüş açısını kapatacak bir şey meydana gelebilir.

300km hız yapacak yer tünel mi olmalı güzel kardeşim. Acunu macunu boşver o da hata yaptıysa onu da eleştirmek lazım.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne kafalarla yaşıyoz şu ülkede yanlışı bile över hale geldik.
    PROSTOCK GARAGE

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herhangi bir ders filan çıkartacağını düşünmeniz romantiklikten başka birşey değil. ne ilk kazası, ne de son olacak. yine kefeni yırtmış işte. trafikteki diğer araçlara denk gelmemiş olması büyük şans. kaza sırasında etraftaki araçların yırtmış olmasına geçmiş olsun diyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o segment bir araba kullanıp , olması gerekenden farklı bir sürüş güvenliği ekipmanı kullanmışsa kimse boş yere konuşmasın
    bu kafa ne kafası herkes biliyor , illa kötü kötü konuşmak istemiyorum ama artık gına geldi
    bu kafa gider sanayi işi coil de takar , yayı da ısıtır kestirir , lastiği de farklı kullanır , önü yerde kıç yukarıda gezer..
    neyse..
    bunu daha önce zilyon kere de yazdım yine yazarım
    kardeşim , bu iş şaka değil , araba şaka değil , yollar sadece sana ait değil , olay sadece senin malın canın değil
    herkesin malı var herkesin canı var herkesin belki de çok önemli ve boşa geçmemesi gereken ZAMANı var
    hayat pahalı , parçalar pahalı
    evet orası hepimiz için aynı
    ama sırf bu para durumu yüzünden bilimin teknolojinin bize gösterdiği kuralların haricinde "farklı" çözümlerle bu işi yapacaksanız yapmayın arkadaşım !!!
    ben önlere coil arkalara press yapanlara da aynı tepkiyi gösteriyorum , yanlış lastik seçene de , sadece motora abanıp "frenlerim yeterli" diyip beygir arttırmaya çalışana da aynı tepkiyi gösteriyorum

burada konu bir araba kazası
    kişi ise seceresi belli yaptığı işler belli bakış açısı belli
    yanlış bir şey var belli , ama tek yanlış lastik de değil bu arada bunu da unutmayalım
    ortada bir sorumsuzluk var ki ne o şahsın ne de o tafyanın ilk sorumsuzluğu değil , kimse de bunu savunamaz
    bizim içimizde de aynı kafada dostların olması beni esas üzen konu
    zira biz bu arkadaşın tayfasına doğruyu anlatamayız asla
    ama bizim aramızdaki dostlara en azından belki birşeyler aktarabilme şansımız varken bizim dostlarımızdan kimilerinin buna halen kulak asmamasıdır esas beni üzen

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazayı tünelde yapması kendi açısından şans olmuş bence, sağda solda uçacak banket vs. yok
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni Aracım Ferrari 458 Spider I Başına Neler Gelecek I ? - YouTube

Su videosunun 3:23 unde pzero gorunuyor lastikler. Baskasina birsey olmamasi sevindirici. Arabayi yerle bir edecegim demis zaten, sozunu tutmus
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İğneyi başkasına, çuvaldızı kendimize.
    Seveni olan kadar sevmeyeni, hoşlananı olan kadar hoşlanmayanı olabilir.
    Yaptıklarını ulu orta göstermesinden haz etmeyenler olabilir.
    Ama bu forumdaki kimsenin de tüm kurallara harfiyen uyduğunu, sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum.
    Onun için eleştiri yaparken 2 taraflı düşünmekte yarar var.
    Okumadan imzalamam.....

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videosunu izledim. En büyük sansı kaza tünelde,kenarda bariyer yok. Kadranı tam görmedim 250 + olduğunu düşünüyorum (300+ yazanlar var) Uzun süreli yüksek hıza bağlı ,fazla ısınma ile lastik patlamış olsa gerek.Geçmiş olsun.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)