User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Telefon Tercihi - Önerisi -Bilgi Paylaşımı.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hb dan 1125 TL ye G4 aldım. F/P Olarak çok iyi bence.
    Şarj ile ilgili sorunumuz yok çok fazla, genelde ofis içinde kullanacak. Günü çıkarsın yeter cihaz. Bütçeyi yukarı taşısam tercih kesinlikle HTC One m8 olurdu. Yurt dışı kanalı yok olsa güzel cihazlar var getirilebilir. İmkanı olan için güzel iş.

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone 6s mi sony xperia z5mi?

Fiyat ve Ozellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Apple iPhone 6S vs Sony Xperia Z5 kıyaslaması

Kıyaslandığı zaman z5 araya tırlar trenler sokuyor,
    üstüne 2/3 oranında fiyatları,

ama çevremde iphone kullanan insanlar ısrarla iphone diyor, ne var bu telefonlarda bu kadar kullanıcıyı memnun eden?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ios kullanabilsem iphone derim. (üşengeçlik)

herşey donanım değil. ios android e göre hala daha az kaynak kullanarak daha stabil işliyor.

ben androidden dolayı z5 derim.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakinda 7 cikicak. Biraz daha bekleyin en azindan diger telefonlarin fiyatlarinda azalma olur.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala blackberry kullanan var mi bilmiyorum da ben gene sormus olayim
    Note2 var suan bende yavas yavas sinyal vermeye basladi yakin bi zaman da gidici. Bi tane kayitsiz blackberry var evde. Suanlik maddi durumum adam akilli bisey almaya musait degil. Uygulama durumu ne alemde bblerin kullanip yardimci olan varsa sevinirim
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakinda 7 cikicak. Biraz daha bekleyin en azindan diger telefonlarin fiyatlarinda azalma olur.
    7 çıkınca ciddi düşüş olmaz heralde iphoneda, birde insan pskolojik 7ye yönelir bir telefona 4-5 bin vermek istemiyorum sonra

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone'nun fiyatı düşmez şu android denen meret biraz daha stabil olsa birde sürekli güncelleme yapmasa uygulamalarda ne güzel olurdu. L735 kullanıyorum kızkardeşimin a9'undan daha stabil ama donanım olarak ve mağaza açısından artık memnun etmemeye başladı g4'e kafam gidip gidip geliyor ama kronik sorunları var işte...

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde emektar 4s imi emekliye ayırma vaktim geldi telefondan da pek anlamam tavsiyeler nelerdir not usa danda alma imkanım var

mcan28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung J7 1100TL gibi bir fiyatı var, o fiyatlara alınabilecek mantıklı telefonlardan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone'nun fiyatı düşmez şu android denen meret biraz daha stabil olsa birde sürekli güncelleme yapmasa uygulamalarda ne güzel olurdu. L735 kullanıyorum kızkardeşimin a9'undan daha stabil ama donanım olarak ve mağaza açısından artık memnun etmemeye başladı g4'e kafam gidip gidip geliyor ama kronik sorunları var işte...
    G4 dist. garantili alırsan sorun olmaz. Ben ith. garantili aldım 4 aydır sorunsuz kullanıyorum. Ara sıra sıkıştırınca cihazı sağlam ısınıyor, riske atmamak için batarya çıkartıp bekliyorum.

Tek artısı kamerası öyle ahım şahım bir cihaz değil emin ol. gm 4g den geçtim buna, aynı uygulamalar ile kullanım açısında hissedilir bir fark yok bence.

Kağıt üzerinde çok fark var var gibi görünüyor. Ama ne zaman sorun yaşarım düşüncesi ile telefon kullanmak çok can sıkıcı.

ith. garantili alacak olan varsa almasın, hiç biri kabul etmiyor kullanıcı hatası diyerek reddediyorlar.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    4s sonrası j7 37 ekrandan 106 ekran tv ye geçmek gibi olur heralde 2 katı falandır ama j7 ciddi anlamda tam bir f/p ürünü.
    1881 - 193

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S3 kullandıktan sonra samsung-android telefona tövbeliyim
    iPhone her zaman daha stabil ve kullanması daha rahat gelir bana.
    Fiyatı hakkında hiçbir fikrim yok ama android telefon alsam nexus alırdım herhalde. Versiyon yükseltmede daha avantajlı olduğu söyleniyordu.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Note 3 var memnunum şimdilik şarj olsun, kamera olsun, kasma da yok
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısaca şöyle yazayım iphone 6 plus aldım gecen sene eşime kullanamadı gittim lg g4 aldım arızalıydı ses geç gidiyordu sıfırına verdiler gelende arızalı idi yine sıfırını verdiler. Malesef ki oda arızalı idi sıfırını vermediler cihazda hiç birşey yok dediler hakem heyetine verdim para iadesi aldım. gittim iphone 6splus 64gb aldım şimdi mutlu ve hzurluyuz.

bundan önce note 2 vardı bende buarada bende iphone gectim. Şerefsizler 4.3 e kadar güncelledi sonrası yok etrafımda bakıyorum hala iphone 4s e güncelleme geliyor.

Bende iphone karşıtıydım ama iphone canmış.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısaca şöyle yazayım iphone 6 plus aldım gecen sene eşime kullanamadı gittim lg g4 aldım arızalıydı ses geç gidiyordu sıfırına verdiler gelende arızalı idi yine sıfırını verdiler. Malesef ki oda arızalı idi sıfırını vermediler cihazda hiç birşey yok dediler hakem heyetine verdim para iadesi aldım. gittim iphone 6splus 64gb aldım şimdi mutlu ve hzurluyuz.

bundan önce note 2 vardı bende buarada bende iphone gectim. Şerefsizler 4.3 e kadar güncelledi sonrası yok etrafımda bakıyorum hala iphone 4s e güncelleme geliyor.

Bende iphone karşıtıydım ama iphone canmış.
    Abi iphone çok iyi güncelleme, tasarım, stabillik konusunda ama donanım olarak aynı fiyatta ki telefonlara bakarak bir çıta altta kalıyor hep. Mesela batarya, ekran çözünürlüğü ve kamera gibi, birde çok pahalı olması cabası. İphone alan adam zaten işletim sistemine para veriyor gibi bir şey, bende lumiayı o yüzden almıştım işletim sisteminden dolayı ama şuan donanımı ve marketi yetmiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G4 dist. garantili alırsan sorun olmaz. Ben ith. garantili aldım 4 aydır sorunsuz kullanıyorum. Ara sıra sıkıştırınca cihazı sağlam ısınıyor, riske atmamak için batarya çıkartıp bekliyorum.

Tek artısı kamerası öyle ahım şahım bir cihaz değil emin ol. gm 4g den geçtim buna, aynı uygulamalar ile kullanım açısında hissedilir bir fark yok bence.

Kağıt üzerinde çok fark var var gibi görünüyor. Ama ne zaman sorun yaşarım düşüncesi ile telefon kullanmak çok can sıkıcı.

ith. garantili alacak olan varsa almasın, hiç biri kabul etmiyor kullanıcı hatası diyerek reddediyorlar.
    Abi bir ay kadar bekleyeceğim idare edebildiğim kadar edeceğim sonrasında g4 tr garantili alacağım. Başka adam akıllı seçenek yok htc one m9 aklımdan geçiyor ama 300 400 lira kadar bir fark var aralarında ayrıca çabuk ısınan bir işlemciye sahipmiş.

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @aykutsafakyaman
    ben bb q10 kullanıyorum 3 yıldır, uygulama yonunden de hicbi sıkıntı cekmiyordum. taaki 2 hafta once whatsapp tan bi uyarı gelene kadar. 31aralık 2016 tarihinden itibaren destek vermeyecegini soyledi bana.
    sizin elinizdeki model hangisi? eger yeni cıkan priv ise korkmayın, android o.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @aykutsafakyaman
    ben bb q10 kullanıyorum 3 yıldır, uygulama yonunden de hicbi sıkıntı cekmiyordum. taaki 2 hafta once whatsapp tan bi uyarı gelene kadar. 31aralık 2016 tarihinden itibaren destek vermeyecegini soyledi bana.
    sizin elinizdeki model hangisi? eger yeni cıkan priv ise korkmayın, android o.
    Abi telefon yurtdisindan geldi 3 seneye yakin oldu 9780 gibi bisey sanirim. Tr ye kaydi yok onceki 8520m bozulmuştu onun imeini kullanicaktim. Android degil diye biliyorum
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5s kullanıyorum ekran kucuk gelıyor aartık hala karar veremedım 6s mı alsam yoksa note5 veya lg g4 mu kararsızlıgı var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)