User Tag List

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
122 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Ah bu kaporta boyacılar Ah ( İç dökme ve sitem içerir )

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotolar çıkmadı kusura bakmayın.

Bu da yapamadıkları çamurluk 2. defa macunlandı.

Adam fırın kiralayıp orada boya yapıyor.

Boya sonrası. Araç 2 senedir kullanılıyor. Ne boya çatladı ne başka bir şey oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun gerçekten ben bursa da esnaf boyacı görmedim o arabayı yumrukladıktan sonra onun kafasını torpidoya vururdum herhalde çok geçmiş olsun allah misliyle çıkarsın inşallah ...

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi sabır göstermişsiniz . Büyük bir hevesle başladığınız iş bildiğin başınıza dert olmuş. Paralar bir yanada en çok insan bu durumda nasıl kandım nasıl ettim diye kendine yediremiyor ve halen mecburen orda onu beklemek filan delirmemek içten değil .. Geçmiş olsun...
    instagram : _RAVENDARK_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dedigim gibi Istanbul Avrupa Yakasi onerim olabilir. Ikitelli Organize'de ustanin dukkani.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar hepinize yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bir süredir gidemiyorum sanayiye. Gittiğimde ilk iş yerin ismini öğrenip buraya yazmak olacak.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    17 yasindayim kendimi bildim bileli babam sanayide kavga ediyor

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah herkese benim vedat ustam gibi usta nasip etsin , sanayideki fırıldakları gördükçe buraları okudukça daha iyi anlıyorum ustamın değerini. beni bir gün bile üzmedi , yüzümü kara çıkarmadı. çok geçmiş olsun..
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi sabretmişiniz, sonuçda güzel duruyor

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gûncel..... Coupe bmw aracimin arka iki camurlugu duzgun boyanmamiş , macun catlagi vs var tampon sökülüp ayarlanıp tekrar boyanmasına 1500 tl fiyat verdiler istanbul anadolu yakasında. Fiyat nasıl

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gûncel..... Coupe bmw aracimin arka iki camurlugu duzgun boyanmamiş , macun catlagi vs var tampon sökülüp ayarlanıp tekrar boyanmasına 1500 tl fiyat verdiler istanbul anadolu yakasında. Fiyat nasıl
    Benim arka kapımın bi kısmı boyalı , biraz kötü işçilik yapılmış düzeltmek için 1100 tl fiyat aldım .

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok fazla geldi bana

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 kapı on arka tampon ve bagaj kapagı komple kazınıp boyanması ıcın 1200tl fiyat aldım gecen hafta.Dukkanda yaptıgı ıslerıde gordum 10 uzerınden 8 di.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 yasindayim kendimi bildim bileli babam sanayide kavga ediyor
    )))))) ))))))

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sebepten önce yarısını bittikten sonra diğer yarısını vereceksin. Ben 2 kere ödeme yapmadım. Birtanesi boya yapan usta , aynı senin yaşadıklarını yaşadım , teslim ettiği gün ödeme yapmadan aracı aldım uzadım aradı tehdit etti mesaj attı , dedim bi s*kim yapamassın s**tir git... Bir kere de motor yaptırdıktan sonra vermedim oda ağzına sıçmıştı aracın oradan başka servise çektirdim orada yapılmıştı o ustaya hiç ödeme yapmadım oda aradı laf söyledi vs kapadım yüzüne birçoğu çakal bunların , keşke aracını alıp gitseydin oradan. Çok iyi esnaflar da var ama çok da şerefsiz var.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1300 liraya komple taksi çıkması albea boyatmak için anlaştım 2016'da. Arabayı bıraktım, 1 hafta sonra çamurluk düzelmiyor dedi çamurluk aldım, tampon olmuyor dedi, çıkma tampon aldım. git gel sanayiye gitmekten bıktım, boya ver yeter dedik, arabayı verdiğimde normal kapanan bagaj kapağı bam güm vurmadan kapanmıyordu. Bu ne dedim, kilide çekiçle bam güm vurmaya başladı, bırak neyse dedim aldım arabayı. Parasının işi oldu dedik.

Geçenlerde komple boya isteyen megane coupe baktım, 3 parçası düzeltme istiyordu eski kasap boyacıdan dolayı macun çatlakları vs. vardı. 4 tanıdık boyacıdan fiyat aldım, ümraniye sanayi bostancı sanayi ustaları. 5000 - 7000 tl arası fiyat verdiler, üzerine kesin parça düzelmiyor deyip parça aldıracaklardı eminim. Adamların işçilikleri az çok belli, bu paraya yine araba ip gibi olmayacaktı, üstüne kanser olacaktım. Fiyatı uygundu ama almaktan vazgeçtim.

Adamlar fiyat verirken bile ya çok işi var arabanın diye sızlanıyordu. Ben inşaat mühendisiyim bunlar kadar kazanamıyorum ama bunlar doymuş paraya, hem de yata yata. Çoğusu böyle.

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nacizane tavsiyem boya vs. işleri için yetkili servislerden fiyat alın. İnanınki belki daha ucuza ve kafanız ağırmadan boyatırsınız. Ben sanaiyede tamponu zor boyatırken yetkili serviste aracımın sağ yan kısmını çok güzel bir işçilikle boyattım belki ellerindeki işlerden dolayı 15 gün sürdü ama hem işçilikleri güzeldi hemde 2 yıl garantisi vardı yaptıkları işin buda bana yeterli. Bu arada ben Opel yetkili serviste 1 kez ford aracımı bir kez opel aracımı 2 kezde hyundai aracımı boyattım. İlla aynı marka olması gerekmiyor o aracı boyamaları için.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarıdaki fotoso görünen araç 2013 sonunda beri bizde, arada 4 sene kadar yakın bir abim kullandı.

ben de arabayı satınca arabasız kalmamak adına twingoyu geri aldım. Boyasında falan bir sıkıntı yok gerçekten, 4 sene falan geçmiştir üzerinden.

Gel gelelim arabayı aldım bakım için (baskı baata, fren diskleri balataları fren merkezleri, debriyaj teli yağ bakımı, şanzıman yağı ve soğutma suyu değişimi )

arabayı sürekli bakıma gittiği yere bıraktım. geçen salı bıraktığım araba hala serviste.

usta arabayı çalıştıramıyor, yukarıda yazdığım işlemler yapıldı sadece. Yani servise (özel servis) yürüyerek giren araba şuan çalışmıyor, aracı bir elektronikçiye götürdüler orada yapılmayı bekliyor bakalım ne yapacaklar.

Salı gününe kadar olacak dedi, olmazsa arabayı alacağım, bu mekanik bakım işleri için benden 800 tl falan bir alacakları var. Yaptırıp masrafını düşüp artarsa para iade edeceğim.

Arada arabayı 4 senedir kullanan abim var olmasa çoktan olay çıkarmıştım. beni rezil ettiler 3 gündür işimi görmek için sağdan soldan araba arıyorum.

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ustalar hala nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum. Ciddi anlamda araba tamir-restorasyon işi büyük sıkıntı.
    Dükkana gelen müşterilerimin farklı işleri oluyor.Sırf bu yüzden kimseye referans olamıyorum. Ustalara güvenmek çok zor.
    Bazen iyi usta deyip 10 liralık işe 20 lira isteyen yere gidiyorsun. Oda düzgün yapmıyor. Yani olay para ile de çözülmüyor.
    Geçenlerde bizim Dacia'ya subap ayarı yaptırmak için sanayiden fiyat aldım. 200-400 tl arası fiyat verdiler. Aklıma servis geldi.200 lira dediler 193 lira fatura kesildi. Birde kaydı var. Bir sorun olsa muhatap var. Her iş için mutlaka servisten fiyat almak lazım.

Bakımları arkadaşım yapıyor. Ancak arızalarda kesinlikle yetkili servise gidiyorum. Sanayide farazi konuşup,onu değiştirelim,bunu değiştirelim deyip boşa para ve zaman harcatıyorlar,üzerine birde sorun çözülmüyor.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ablamın aracında kaskodan boyattırdığı kaputu 1 sene sonra boyada dalgalanmalar olduğunu fark ettim diye bu nasıl boya kardeşim diyerek yetkili servise tekrar ücretsiz olarak boyattırmıştım. 2012'de bmw'nin kaputunu ve çamurluğunu yetkili serviste boyattım, Normal bir gözle boyalı olduğunu anlamak çok ama çok zordu. O sebepten genellikle sanayide yaptırmam bu tarz işleri. Şu an bir aracım yetkili serviste boyanıyor mesela. 20 gün süre verdiler aracın boyası için. Normalde 4-5 günde yapılacak iş belki, Yetkili serviste yaptırılacak iş var, yaptırılmayacak iş var. Boya işi yetkili serviste yapılacak iştir benim için.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)