User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ankastre set satan üyemiz veya yakını var mı aramızda?

serkan_2120 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İtimat markasını düşünürseniz bende yardımcı olurum. Ege bölge toptancısıyız. Dilerseniz Oscar markasını da satıyoruz ama İtimat'ı tavsiye ederim. Kayseri markasıdır, yerli üretim ürünler.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakında bende ankastre-mobilya alacağım. Varsa güzel indirim yapabilecek yazsın

Batuhan Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar. Küçükçekmece ikitellide yetkili beko bayisiyim. Çoğu ankastre set çeşidim şuan teşhirde mevcut. Farklı bir ürün düşünürsenizde getirtebilirim.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende beyaz düşünüyorum ama marka olarak baktığımda duymadığım binlercesi var.Siz arçelikten memnun musunuz?
    Ben 2 yıla yakın kullandım sonra yurtdışına çıktım. en son sıfır gibi duruyordu evde. döndüğümde kullanmaya devam edeceğim. hiç sorun yaşamadık. arçelik yurtiçi servisi çok iyi diye tercih ettim. aşağıdaki arkadaşda beko bayisiymiş arçelik beko aynı kalitede aynı firma zaten. bence elinden iyi bir indirim yapma imkanı gelir. Arçelik bayisi bana çok iyi indirim yapmıştı bizim satınalmacımız aracı olunca. Ben arçeliğide bekoyuda tavsiye ederim. yurtdışında heryerde beko var, arçelik olarak görmüyorum hiç sanırım sadece iç piyasada arçelik olarak geçiyor.

Alıntı Batuhan Gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Küçükçekmece ikitellide yetkili beko bayisiyim. Çoğu ankastre set çeşidim şuan teşhirde mevcut. Farklı bir ürün düşünürsenizde getirtebilirim.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumunuz için teşekkür ederim.İtimat markasını ilk defa sizden duydum.Servis olayları nasıldır bir araştırma yapıcam.

Batuhan bey modeller hakkında hiçbir bilgim yok bu konuda bana tavsiyede bulunabilirmisiniz?

Batuhan Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 yıla yakın kullandım sonra yurtdışına çıktım. en son sıfır gibi duruyordu evde. döndüğümde kullanmaya devam edeceğim. hiç sorun yaşamadık. arçelik yurtiçi servisi çok iyi diye tercih ettim. aşağıdaki arkadaşda beko bayisiymiş arçelik beko aynı kalitede aynı firma zaten. bence elinden iyi bir indirim yapma imkanı gelir. Arçelik bayisi bana çok iyi indirim yapmıştı bizim satınalmacımız aracı olunca. Ben arçeliğide bekoyuda tavsiye ederim. yurtdışında heryerde beko var, arçelik olarak görmüyorum hiç sanırım sadece iç piyasada arçelik olarak geçiyor.
    Evet, Arçelik sadece iç piyasaya hitap eden bir marka iken Beko bir çok ülkeye ihraç yapıyor. Ancak biri diğerinden kalitesiz diyemeyiz. Arçelik ve Bekoyu bir babanın iki oğlu olarak benzetebiliriz

Yorumunuz için teşekkür ederim.İtimat markasını ilk defa sizden duydum.Servis olayları nasıldır bir araştırma yapıcam.

Batuhan bey modeller hakkında hiçbir bilgim yok bu konuda bana tavsiyede bulunabilirmisiniz?
    Modeller o kadar farklı ki anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum

İnox metal olanlar genellikle en çok tercih edilen modellerdir. Parmak izi bırakmaz ve temizliği basittir. Genellikle cif veya sodalı su ile kolayca temizlenebiliyor. Fiyat olarak cam modellere göre gayet uygundur.

Cam olanlardan genelde korkuluyor. Ancak benden tavsiye isteyenlere özellikle cam tavsiyede bulunuyorum. Gerek temizliğinin kolaylığı gerek camın estetik duruşu insanı cezbediyor. Korkulan kısımdan bahsedecek olursak; genellikle çok sıcakta patlar korkusu hakim. Bunun doğruluk payı var. Şöyle ki; cam ocakların tavsiye edilen bir kurulum tavsiyesi var. Onun net ölçüsünü ürünü kuran servisçi arkadaşlar daha iyi bilir ama yanlış hatırlamıyorsam arka duvarla ocak arasında 12cm kadar bir boşluk olması gerekiyor. Bunun altındaki ölçülerde ısı yansımasından dolayı patlama riski oluşuyor.

Birde bunlardan çok farklı bir set olan indüksiyon ocaklı setlerimiz var. Bunlar benim iş yerimin olduğu semtte pek talep görmese de imkanım olsa kullanacağım bir set. Sadece elektrik ile çalışıyor. Metal görmediği sürece çalışmayan, metali ocaktan aldığınız anda otomatik sönen bir ocak.

Fırınlar, dokunmatik, manuel, pizza programlısı, tavuk çevirmelisi olanları vs..
    Davlumbaz, piramit şekilde olanlar, önceki postlarda linki atılmış cam olanlar, sessizliğiyle ün salanlar vs vs. bir çok çeşit

Kısacası, ankastre set her ev hanımının hayalidir. Bu seti ister paketler dahilinde, ister bizim tavsiyelerimizle, istersenizde sizin tercihinize göre dizilebilir. Her ürünün birbirinden farklı özellikleri var. Bunun tercihi tamamen size kalmış

Alıp almamanız önemli değil. Buyrun gelin bir çay ikram edeyim. En azından nasıl bir şey istediğinize dair fikir oluşur. Tavsiye veya fikir ihtiyacı da olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batuhan Gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, Arçelik sadece iç piyasaya hitap eden bir marka iken Beko bir çok ülkeye ihraç yapıyor. Ancak biri diğerinden kalitesiz diyemeyiz. Arçelik ve Bekoyu bir babanın iki oğlu olarak benzetebiliriz

Modeller o kadar farklı ki anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum

İnox metal olanlar genellikle en çok tercih edilen modellerdir. Parmak izi bırakmaz ve temizliği basittir. Genellikle cif veya sodalı su ile kolayca temizlenebiliyor. Fiyat olarak cam modellere göre gayet uygundur.

Cam olanlardan genelde korkuluyor. Ancak benden tavsiye isteyenlere özellikle cam tavsiyede bulunuyorum. Gerek temizliğinin kolaylığı gerek camın estetik duruşu insanı cezbediyor. Korkulan kısımdan bahsedecek olursak; genellikle çok sıcakta patlar korkusu hakim. Bunun doğruluk payı var. Şöyle ki; cam ocakların tavsiye edilen bir kurulum tavsiyesi var. Onun net ölçüsünü ürünü kuran servisçi arkadaşlar daha iyi bilir ama yanlış hatırlamıyorsam arka duvarla ocak arasında 12cm kadar bir boşluk olması gerekiyor. Bunun altındaki ölçülerde ısı yansımasından dolayı patlama riski oluşuyor.

Birde bunlardan çok farklı bir set olan indüksiyon ocaklı setlerimiz var. Bunlar benim iş yerimin olduğu semtte pek talep görmese de imkanım olsa kullanacağım bir set. Sadece elektrik ile çalışıyor. Metal görmediği sürece çalışmayan, metali ocaktan aldığınız anda otomatik sönen bir ocak.

Fırınlar, dokunmatik, manuel, pizza programlısı, tavuk çevirmelisi olanları vs..
    Davlumbaz, piramit şekilde olanlar, önceki postlarda linki atılmış cam olanlar, sessizliğiyle ün salanlar vs vs. bir çok çeşit

Kısacası, ankastre set her ev hanımının hayalidir. Bu seti ister paketler dahilinde, ister bizim tavsiyelerimizle, istersenizde sizin tercihinize göre dizilebilir. Her ürünün birbirinden farklı özellikleri var. Bunun tercihi tamamen size kalmış

Alıp almamanız önemli değil. Buyrun gelin bir çay ikram edeyim. En azından nasıl bir şey istediğinize dair fikir oluşur. Tavsiye veya fikir ihtiyacı da olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
    Değerli bilgiler için gerçekten teşekkür ederim.Ama maalesef ben Ankara da ikamet etmekteyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vestel marka ankastre kullanan var mı adamızda?

made ın JAPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fırınlarda 7 yıl garantı bugun son gundu ındırımlerde gercekten cok guzeldı bende arcelik yetkili servisinde ankastreciyim fiyat acısından yardımcı olamam ama sorularına cevap verebilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beko marka dusunursen izmirden adresıne ucretsız teslımat+montaj yaptırabılırım fıyat konusundada elımden gelenı yaparım
    Hocam eylül ayında düğünüm var.Bekonun beyaz eşyalarını almak istiyorum.Yardımcı olursan çok sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı made ın JAPAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fırınlarda 7 yıl garantı bugun son gundu ındırımlerde gercekten cok guzeldı bende arcelik yetkili servisinde ankastreciyim fiyat acısından yardımcı olamam ama sorularına cevap verebilirim
    Hocam alırken nelere dikkat etmeliyiz?O kadar çok marka varmış ki araştırdıkça her kafadan bi ses çıkıyor.Benim gibi bilgisi olmayan arkadaşları aydinlatirsaniz cok sevinirim

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ido sizde bosch varmı
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

made ın JAPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam alırken nelere dikkat etmeliyiz?O kadar çok marka varmış ki araştırdıkça her kafadan bi ses çıkıyor.Benim gibi bilgisi olmayan arkadaşları aydinlatirsaniz cok sevinirim
    abi valla ocakların hepsının ıcı aynı cogu sabaf marka kullanıyor markalar fırını mekanık al elektronık alma cok gereksız davlumbazıda gucune gore kesene gore bakıcaksın ama sesinide unutma guclendıkce seside artıyor bence arcelik parasını hak eden guzel ürünler ama imkan varsa kesınlıkle Frankeyi onerırım ama cok gereksız pahalılar serviside bı okadar pahalı
    en cok satanlar sunlar bayada guzeller bı arastır ıstersen Davlumbaz P13 yeb Fırın 9542 cdb ocak 607 Yb

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam eylül ayında düğünüm var.Bekonun beyaz eşyalarını almak istiyorum.Yardımcı olursan çok sevinirim
    tabi ürünlere bakıp begendigin ürünleri söylersen fiyat konusu en kolayı istersen iş yerim altındagda buyur gel elimden geleni yaparım

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ido sizde bosch varmı
    sadece beko gökan'ım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı made ın JAPAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi valla ocakların hepsının ıcı aynı cogu sabaf marka kullanıyor markalar fırını mekanık al elektronık alma cok gereksız davlumbazıda gucune gore kesene gore bakıcaksın ama sesinide unutma guclendıkce seside artıyor bence arcelik parasını hak eden guzel ürünler ama imkan varsa kesınlıkle Frankeyi onerırım ama cok gereksız pahalılar serviside bı okadar pahalı
    en cok satanlar sunlar bayada guzeller bı arastır ıstersen Davlumbaz P13 yeb Fırın 9542 cdb ocak 607 Yb
    teşekkürler araştırıyorum söylediğiniz modelleri

naci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vestel marka ankastre kullanan var mı adamızda?
    Konuyu açtığımda ne alacağımıza karar verememiştik, kayınvalide hediye olarak aldığı için onun istediği yerden vestel marka aldık. Yani evet biz varız vestelci
    2 Temmuz 1993 unutma / unutturma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu açtığımda ne alacağımıza karar verememiştik, kayınvalide hediye olarak aldığı için onun istediği yerden vestel marka aldık. Yani evet biz varız vestelci
    Memnun musunuz?Tavsiye eder misiniz?

naci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Memnun musunuz?Tavsiye eder misiniz?
    2016 Nisandan beri kullanıyorum, şimdilik şikayetim yok.
    2 Temmuz 1993 unutma / unutturma

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)