User Tag List

Sayfa 16/50 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
932 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: Greencard Çıktı, Peki Bundan Sonra Ne Olacak?

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olayin oldugu yerde benim yillardan beri bmw mi goturdugum servisin hemen yani. Olumun nereden ne zaman gelecegi belli olmuyor.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayin oldugu yerde benim yillardan beri bmw mi goturdugum servisin hemen yani. Olumun nereden ne zaman gelecegi belli olmuyor.
    Birşey sorucam şimdi christmas a annem gidiyor kardeşimin yanına , kardeşim ne lazımsa amazondan al eve gelsin annemle yollarım dedi.. Replica katana istiyordum uzun süredir burda türkiyede korkunç rakamlar ama amazonda uygun fiyatlı var , hatta kill bill hattori hanzo istiyorum ama annem dönerken nasıl geçirebilir bilemedim ? Gerçek kılıç çünkü.Direk valize verse sorun olur mu faturası falanda olacak ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buradan faturali alinan birseyin mantiken bavulda tasinabilmesi gerekiyor. Abd den cikarken bir sorun cikacagini sanmam ama Tr de ne derler hic bir fikrim yok.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birşey sorucam şimdi christmas a annem gidiyor kardeşimin yanına , kardeşim ne lazımsa amazondan al eve gelsin annemle yollarım dedi.. Replica katana istiyordum uzun süredir burda türkiyede korkunç rakamlar ama amazonda uygun fiyatlı var , hatta kill bill hattori hanzo istiyorum ama annem dönerken nasıl geçirebilir bilemedim ? Gerçek kılıç çünkü.Direk valize verse sorun olur mu faturası falanda olacak ?
    bavulla ordan çıkardıktan sonra bizim hava alanlarında arama yapılmadığı surece sıkıntı olmaz bana kalırsa

atatürk hava limanında çok nadir dir gorduğum gümrükte arama

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan faturali alinan birseyin mantiken bavulda tasinabilmesi gerekiyor. Abd den cikarken bir sorun cikacagini sanmam ama Tr de ne derler hic bir fikrim yok.
    ya işte şimdi yeni yeni kardeşimle beraber amerika ilişkilerimiz başladı ,o kadar çok almak istediğim şey var ki , ilk defa gidiyoruz zaten , bavuldan ne nasıl getirilir ne geçer ne geçmez hiç bilmiyorum.Mesela pulse rifle replica , Alien filminde kullanılan.. Turkiyede yok bunlardan.. Şimdi geçerse bu hiç düşünmeden alıcam.. Ama takılırsa çok üzülürüm.Çünkü gerçek silahın birebiri demesinler gerçeğe benziyor diye ama amerikada faturası vs oldugu sürece geçebilir herlade onlar anlar ne oldugunu , bizimkiler anlamayabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi replikada, plastikte olsa silah islerine hic bulastirma anneni. Anlatana kadar baya ugrastirirlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hele bu aralar cok hassaslar silah konusunda heryerde olan saldiri haberlerinden sonra.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bavulla ordan çıkardıktan sonra bizim hava alanlarında arama yapılmadığı surece sıkıntı olmaz bana kalırsa

atatürk hava limanında çok nadir dir gorduğum gümrükte arama
    Abi düşündümde kılıç silah falan vazgeçtim şimdilik neden dersen kardeşim orada irtica başvurusu yaptı avukatla falan %90 da olacak bu iş vatandaşlık için , şimdi onun yanına gelip giden anneme bu tarz şeyler taşıttırmam kardeşimi etkiler diye çekindim birşey olursa sonuçta onların gözünde ortadogu islam ülkesinden gelip gidiyorlar bu tarz kılıç vs tehlike yaratabilir , kardeşim alsın vatandaşlığı o zaman herşeyi getiririm.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben her boydan bicak vs goturdum ve sorun yasamadim... Lakin el terazisi almistim onun yayini gorunce sorun cikardilar, silah zannettiler sanirim ve cantayi actim... Allahtan sirt cantasi idi. Belkide ucaga girecegi icin emin olmak istediler... Ingilizcesi var ise annenizin ve anlatabilecegini dusunuyorsaniz deneyebilirsiniz ama sahsen ben Rahmetli annem ile boyle bir riske girmezdim...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bavula uygun sekilde sarilmis paketlenmis halde koyarsaniz bir sey olmaz , ben surekli bicak getirtiyorum mesela , koleksiyonum var , airsoft silahlarindan tutta , green gas tupune kadar bavulda getirdim . Airsoft silah getirirken mutlaka kutusunda ve paketleyerek bavula koydum , uzerine de airsoft gun diye not yazmistim , check in sirasinda bi kere deklere ettim ama sallayan olmadi tsa de hic bir sikinti cikartmadi . Getirecegin urun mutlaka orjinal kutusunda olsun kutudan cikmadigi surece sikinti olmaz . Kilic icin de aynisi gecerli ama yine de onu check in sirasinda deklere etmek gerekebilir . Getirip goturdugun urunler kardesini cok baglamaz , onun evinde kalsa da kardesin farkli bir birey annen farkli sikinti cikmaz o yonden rahat ol . Senelerce neler getirip goturdum ben hic bir kere bile basima bir durum gelmedi . Amerikadan cikarken zaten umursamiyorlar pek , cikiyorsun cunku ulkeyi terk etme eylemindesin , gittigi ulke dusunsun diyorlar genelde .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibozum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı mail bana da geldi.. şimdi yeniden başvuru yapacağız.. Ne güzel başvuru yaptık bitti demiştik..

Foto zaten yüzü kaplayacak şekilde kırptığı için etraftaki boşluklar sorun olmaz diye düşünüyorum.
    Abi bana bu konuyla ilgili herhangi bir mail gelmedi, ancak devlet sizden e-posta yoluyla para göndermenizi istemez vs. gibi bir mail geldi,

başlıkta "Sayın Çeşitlilik Vizesi Programı katılımcısı" şeklinde, benimle aynı durumda olan var mı?

birde tekrar başvuru yapmalı mıyım? bütün kayıtlar kesinlikle iptal edildi mi?

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bana bu konuyla ilgili herhangi bir mail gelmedi, ancak devlet sizden e-posta yoluyla para göndermenizi istemez vs. gibi bir mail geldi,

başlıkta "Sayın Çeşitlilik Vizesi Programı katılımcısı" şeklinde, benimle aynı durumda olan var mı?

birde tekrar başvuru yapmalı mıyım? bütün kayıtlar kesinlikle iptal edildi mi?
    Bu mail geliyor ardından dvlottery.state.gov adresine girdiğinde anasayfada daha önce başvurulanların hepsi iptal değerlendirilmeye alınmaaycak yeniden başvurup başvuru numarası alın diye belirtiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya işte şimdi yeni yeni kardeşimle beraber amerika ilişkilerimiz başladı ,o kadar çok almak istediğim şey var ki , ilk defa gidiyoruz zaten , bavuldan ne nasıl getirilir ne geçer ne geçmez hiç bilmiyorum.Mesela pulse rifle replica , Alien filminde kullanılan.. Turkiyede yok bunlardan.. Şimdi geçerse bu hiç düşünmeden alıcam.. Ama takılırsa çok üzülürüm.Çünkü gerçek silahın birebiri demesinler gerçeğe benziyor diye ama amerikada faturası vs oldugu sürece geçebilir herlade onlar anlar ne oldugunu , bizimkiler anlamayabilir.

Abi arkadaşlar yorum yapmış burası ***** türkiye. 6136 sayılı kanun başınızı ağrıtmasın. Kaç kişinin canı yandı bu kanun yüzünden. türkiye zaten her şeye burun sokan bir ülke

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Teknik sorun giderilmiş başvurular için açık 22 Kasıma kadar

Electronic Diversity Visa Lottery

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim amerikadan benim için başvurmuş.Acaba bir artısı olur mu ordan başvurmanın...

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani şimdi hiç başvuru yapmamış olanların, şu andan itibaren yaptığı başvurular sayılmayacak mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani şimdi hiç başvuru yapmamış olanların, şu andan itibaren yaptığı başvurular sayılmayacak mı ?
    önceki yapılan başvurular iptal tekrar yeniden başvurulacak.

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim amerikadan benim için başvurmuş.Acaba bir artısı olur mu ordan başvurmanın...
    Herhangi bir artısı veya negatif durum olmaz. Ülke kotasına göre başvuruları alıyorlar. Yani Türk olarak başvurduk bu bölgeden seçilecekler içerisinde yerinizi alıyorsunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)