User Tag List

Sayfa 36/50 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
932 sonuçtan 666 ile 684 arası

Konu: Greencard Çıktı, Peki Bundan Sonra Ne Olacak?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni başvuru tarihi ne zaman oluyor

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni başvuru tarihi ne zaman oluyor
    Ekim de başlayacak başvurular ama sistem değişebilir

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bir güncel çekeyim. Greencard'a başvuru yine yaptım bu sene, geçen sene çıkmadı ama şöyle bir durum var. Açık lisede öğrenci gözüküyorum maalesef bitirmedim. Bu yüzden greencard koşullarında şöyle bir şart aranmakta; Green Card başvurusu yapabilmek için en az lise mezunu olmak şart ya da son 5 yıl içinde uzmanlık gerektiren bir alanda en az 2 yıl çalışmış olmayı belgelemek gerekiyor. Ben Starbucksta supervisor olarak son 4 yıldır çalışıyorum. Supervisor yeni oldum. SVP değer 4'ün altında gözüküyor baristalık. Bu yüzden greencard alamama ihtimalim yüksek midir acaba? Vardiya amirliğini araştırdım ama bulamadım onetonline'ın kendi sitesinde. Bu konuda bana bilgi aktarabilecek birileri var mıdır forumda? Diplomayı almam için gereken kredi 100. Bu da 1 seneye tekabül ediyor ve girdiğim her dersi vermek zorundayım, bayağı uğraşmam gerek. Şimdiden teşekkür ederim.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    First-Line Supervisors of Food Preparation and Serving Workers onetonline'da böyle bir rapor buldum acaba benim işimi kapsar mı? Sonuçta gıda cafe sektörü SVP değeri 4-6 arasında bu da geçerli bir puan sayılıyor diye biliyorum.
    AC/DC Back In Black

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar herkese.bu senenin başvuruları bitti değil mi?
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kasımın ilk haftası bitti diye biliyorum
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese.bu senenin başvuruları bitti değil mi?
    Başvuru bitti. Seneye artık o zamana kadar neler değişir bilinmez

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya bir güncel çekeyim. Greencard'a başvuru yine yaptım bu sene, geçen sene çıkmadı ama şöyle bir durum var. Açık lisede öğrenci gözüküyorum maalesef bitirmedim. Bu yüzden greencard koşullarında şöyle bir şart aranmakta; Green Card başvurusu yapabilmek için en az lise mezunu olmak şart ya da son 5 yıl içinde uzmanlık gerektiren bir alanda en az 2 yıl çalışmış olmayı belgelemek gerekiyor. Ben Starbucksta supervisor olarak son 4 yıldır çalışıyorum. Supervisor yeni oldum. SVP değer 4'ün altında gözüküyor baristalık. Bu yüzden greencard alamama ihtimalim yüksek midir acaba? Vardiya amirliğini araştırdım ama bulamadım onetonline'ın kendi sitesinde. Bu konuda bana bilgi aktarabilecek birileri var mıdır forumda? Diplomayı almam için gereken kredi 100. Bu da 1 seneye tekabül ediyor ve girdiğim her dersi vermek zorundayım, bayağı uğraşmam gerek. Şimdiden teşekkür ederim.
    bitirmeye bak...

2021 mayista ciksa, 2022 eylul sonuna kadar vaktin var... Ona gore bakarsin... Meslek guruplari ile ilgili maalesef bilgim yok...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu meslek süresini sigorta primi üstünden göstersek atıyorum 6 yıl aynı meslekte olduğumuzu
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitirmeye bak...

2021 mayista ciksa, 2022 eylul sonuna kadar vaktin var... Ona gore bakarsin... Meslek guruplari ile ilgili maalesef bilgim yok...
    Kadir abi bitirmeye çalışacağım zaten tek mesele lotonun bana çıkması çıkarsa bakalım. Muhtemelen yiyecek içecek servis amiri diye belirteceğim svp puanı 4-6 arası gözüküyor o da kurtarıyor.
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu meslek süresini sigorta primi üstünden göstersek atıyorum 6 yıl aynı meslekte olduğumuzu
    Benim bildiğim lise mezunu isen gerek yok meslek olayını ama değilsen meslek şartı var. Ve bunu somut kanıtlarla göstermen gerekecek belge v.b gibi.
    AC/DC Back In Black

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bildiğim lise mezunu isen gerek yok meslek olayını ama değilsen meslek şartı var. Ve bunu somut kanıtlarla göstermen gerekecek belge v.b gibi.
    Anladım lise mezunuyum gerek yok o zaman. Tşk.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her sene başvuru yapardım bu sene kaçırdım başvuruyu. sonrada trumpu devirdiler sanşıma tüküreyim trump yokken gideydik iyidi.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son 7 yıldır aktif başvuru yaparım bu sene cıkma olasılıgı yüksek sebebi ise covid abd de ciddi anlamda yaygın basvurular düşük olacak birde en önemlisi pasaport zorunlu oldugu için artık boş başvuru yok özellikle asyadan boşa basvuran insanlar vardı keza türkiye içinde öyleydi bol şans

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gorkemcaglayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son 7 yıldır aktif başvuru yaparım bu sene cıkma olasılıgı yüksek sebebi ise covid abd de ciddi anlamda yaygın basvurular düşük olacak birde en önemlisi pasaport zorunlu oldugu için artık boş başvuru yok özellikle asyadan boşa basvuran insanlar vardı keza türkiye içinde öyleydi bol şans
    Başvuruların düşük olacağını hiç sanmıyorum ki keşke düşük olsa da ihtimaller artsa. Ekonomisi kötü, canına tak eden bir sürü millet insan var. Herkes artık bir çıkış yolu arıyor. Üniversite mezunu yaşıtlarımla konuşuyorum, herkesin hayali yurtdışı olmuş. İş yok, imkan yok, paranın değeri yok, bizim gibi ülkeler var olduğu süre boyunca usa'ye başvuru azalmaz. 1 2 sene içerisinde bir şekilde kaçtık kaçtık, kaçamadık bir daha almazlar bizleri.
    AC/DC Back In Black

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç sevinmeyin aksine kota düşüyor ama başvuru dahada artıyor. Her giden eşine dostuna haber uçuyor bir dk düşünme başvur diye.

Eskiden teknoloji bu seviyede değilken daha kolaydı. Birde çıksa döt korkusundan gidemeyecek insanlar bile başvuruyor kolay diye.

Gerçekten gitmek isteyenlerede pandemi sonrası. beklemeyin, dil okuluna yazılıp kaçın diyorum ben.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç sevinmeyin aksine kota düşüyor ama başvuru dahada artıyor. Her giden eşine dostuna haber uçuyor bir dk düşünme başvur diye.

Eskiden teknoloji bu seviyede değilken daha kolaydı. Birde çıksa döt korkusundan gidemeyecek insanlar bile başvuruyor kolay diye.

Gerçekten gitmek isteyenlerede pandemi sonrası. beklemeyin, dil okuluna yazılıp kaçın diyorum ben.
    Gökhan abi f1 vizesini de kolay kolay vermiyorlar ki alma ihtimalin turist vizesi ile aynı. Vereceklerini bilsem gözüm kapalı 4 5k dolar veririm okula ama ihtimal aynı. Okul için verilen parayı geri alabiliyorsun vize ücreti yine konsoloslukta kalıyor ama turist vizesine bakarak daha çok emek sarf ediyorsun evrak v.b açıdan. Bakalım turist vizesini de deneyeceğim mart nisan gibi tekrardan.
    AC/DC Back In Black

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gökhan abi f1 vizesini de kolay kolay vermiyorlar ki alma ihtimalin turist vizesi ile aynı. Vereceklerini bilsem gözüm kapalı 4 5k dolar veririm okula ama ihtimal aynı. Okul için verilen parayı geri alabiliyorsun vize ücreti yine konsoloslukta kalıyor ama turist vizesine bakarak daha çok emek sarf ediyorsun evrak v.b açıdan. Bakalım turist vizesini de deneyeceğim mart nisan gibi tekrardan.
    Dostum dünyada en çok work and travel onayı veren ülke istatistiklerini incelersen 1nci ülke abd.

Sen profesyonel yardım almadan denemiş olabilir misin?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başvuruların düşük olacağını hiç sanmıyorum ki keşke düşük olsa da ihtimaller artsa. Ekonomisi kötü, canına tak eden bir sürü millet insan var. Herkes artık bir çıkış yolu arıyor. Üniversite mezunu yaşıtlarımla konuşuyorum, herkesin hayali yurtdışı olmuş. İş yok, imkan yok, paranın değeri yok, bizim gibi ülkeler var olduğu süre boyunca usa'ye başvuru azalmaz. 1 2 sene içerisinde bir şekilde kaçtık kaçtık, kaçamadık bir daha almazlar bizleri.
    Başka seçenekler var arkadaşım bende kaç kere green carda başvurdum çıkmıyor alternatif seçenekler oluşturmak lazım aslında. Evlilik olur başka seçenekler olur bende düşünüyorum bakalim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)