User Tag List

Sayfa 44/50 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon
932 sonuçtan 818 ile 836 arası

Konu: Greencard Çıktı, Peki Bundan Sonra Ne Olacak?

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babayı aldık bu sene.

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015'te ben de başıma gelenden bahsetmek isterim ama kendi kendimi kaşımak istemiyorum

Sadece aynı soruya cevap olarak Coca Cola CEO'suyum bile desem olurmuş diye anladım ben

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki gun once forum uyelerinden ve ilk postlarda da kazanan olarak adi gecip, burada cok iyi bir dostluk kurdugumuz @Strich Acht ile bulustuk burada... Forumda yazip greencard kazanmis olan 4-5 arkadas ile burada gorustuk hatta misafir ettik. Degisik bir keyif oldu

Bir aksamda yine 4 kisi, @Shadow_Dancer @turbo&quattro @Strich Acht ve nickini bilmedigim bir arkadasimizla Houston'da bulusup bir seyler ictik, umarim devami gelir...

Aslinda buradan baya bir yayin yapmayi planliyordum ve konuda acmistim... Arabalar degisik seyler falan... Lakin iki ulke arasinda ki fark o kadar acildi ki, yanlis anlasilmak ve gereksiz sekilde insanlarin canini sikmaktan veya uzmekten cekindigi icin devam etmedim...

Belkide bizler, yani 35-45 arasi genc sayilabilecek nesil belki de alinteri ve maasi ile araba ev alabilen son nesil olarak tarihe gectik... Suan yeni mezun bir gencin aile destegi olmadan ev araba sahibi olmasi cok zor sanirim...

Hic bir gunah bir gencin gelecegini ve hayallerini calmaktan daha agir degildir sanirim...

Insanlarin gelecegini calanlarin gelecegi olmasin...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika dünyanın en kolay vizesi bence. Yaş olarak okulla yeni ilişiğin kesilmemiş diye tahmin ediyorum, "bu kesin göçer" demezler. Mevcutta düzgün sigortalı kayıtlı bir işin varsa, biraz da yurt dışı giriş çıkışların varsa pasaportunda hiçbir sorun yaşamaman lazım. He bence atıyorum Coca Cola'da bilmem ne olarak çalışıyorum diye beyan etsen de sorun olmaz İşin kolaylaşır
    Abi yok yav vermiyorlar yurtdışı giriş çıkışım yok. 6 yıldır aynı firmadayım mağaza müdürü yardımcısıyım üstelik. Yakında evleneceğim üstümde bir ev var yine de vermiyorlar h2b vizesi kovalıyorum, o da olmazsa meksikaya gezmeye gideceğim
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki gun once forum uyelerinden ve ilk postlarda da kazanan olarak adi gecip, burada cok iyi bir dostluk kurdugumuz @Strich Acht ile bulustuk burada... Forumda yazip greencard kazanmis olan 4-5 arkadas ile burada gorustuk hatta misafir ettik. Degisik bir keyif oldu

Bir aksamda yine 4 kisi, @Shadow_Dancer @turbo&quattro @Strich Acht ve nickini bilmedigim bir arkadasimizla Houston'da bulusup bir seyler ictik, umarim devami gelir...

Aslinda buradan baya bir yayin yapmayi planliyordum ve konuda acmistim... Arabalar degisik seyler falan... Lakin iki ulke arasinda ki fark o kadar acildi ki, yanlis anlasilmak ve gereksiz sekilde insanlarin canini sikmaktan veya uzmekten cekindigi icin devam etmedim...

Belkide bizler, yani 35-45 arasi genc sayilabilecek nesil belki de alinteri ve maasi ile araba ev alabilen son nesil olarak tarihe gectik... Suan yeni mezun bir gencin aile destegi olmadan ev araba sahibi olmasi cok zor sanirim...

Hic bir gunah bir gencin gelecegini ve hayallerini calmaktan daha agir degildir sanirim...

O ekibe bir gün katılacağım kadir abi artık fıttırdım her yolu deneyeceğim. Yusuf abi miamiden houstona mı geldi, çok uzak iki şehir arası araçla zor yolculuk olur.
    AC/DC Back In Black

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ekibe bir gün katılacağım kadir abi artık fıttırdım her yolu deneyeceğim. Yusuf abi miamiden houstona mı geldi, çok uzak iki şehir arası araçla zor yolculuk olur.
    turist vizesi ile olmuyormu ?
    benım avukat arkadasım 2017de butun bankalardan çekebildiği tüm kredileri çekti kartlarını patlattı.
    turist vizesi ile amerikaya gitti bugün 5 yıl oldu , hala orda...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turist vizesi ile olmuyormu ?
    benım avukat arkadasım 2017de butun bankalardan çekebildiği tüm kredileri çekti kartlarını patlattı.
    turist vizesi ile amerikaya gitti bugün 5 yıl oldu , hala orda...
    Abi 2017de daha kolaydı o işler her geçen yıl zorlaşıyor gcye başvuranda azdı turist vizesine de. Ben 2018den beri kovalıyorum, rahip brunson bokuna iki ülke birbirine girdi diplomatik ilişkiler yerlerdeydi ben bu yola başvurduğumda belki onunda etkisi vardır biden biraz daha ılıman göçmenlere karşı.

Avukat doktor mühendis adama zaten verirler yada devlet memuruna. Bana sorulan son soru görüşmelerde, evli misiniz bekar mısınız oldu? Hayır dedim direkt size vize veremeyiz bağlantılarınız güçlü olmadığı için dedi ve 2 kere ret yedim bu şekilde. Bakalım deneyeceğim her yolu, bu sene kaçtım kaçtım kaçamadım bir daha sittin sene kaçamam buralardan.

Şimdi bana vatan toprak aşkı diye martaval okuyacak varsa forumdan sussun, küfür yemesin benden. Arkadaşın biri zaten eksilemiş derdi neyse geçmiş postlarda, Türkiye cennetcilerden galiba kendisi...
    AC/DC Back In Black

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dunayinin her yeri birilerine cennet. Bunu sorgulamiyorum artik... Herkes rahat ve guvenli oldugu yerde yasasin. Ben burada olmaktan mutluyum... Ileride olmazsam donerim Turkiye'ye yada giderim baska bir yere. Bir tane hayatim var...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu sene kazanan duymadim hic, kime sonucu sorduysam cimkadi dedi. Forumlarda da kazandim yazan gormedim bi garip sanki bu seneki durum !!!
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R21TURBO 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu sene kazanan duymadim hic, kime sonucu sorduysam cimkadi dedi. Forumlarda da kazandim yazan gormedim bi garip sanki bu seneki durum !!!
    Sınırdan geçenlerden sıra gelmemiş olabilir maalesef ki
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R21TURBO 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçıncı başvurdum çıkmadı boşuna bekliyoruz zamandan kaybediyoruz ancak

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi 2017de daha kolaydı o işler her geçen yıl zorlaşıyor gcye başvuranda azdı turist vizesine de. Ben 2018den beri kovalıyorum, rahip brunson bokuna iki ülke birbirine girdi diplomatik ilişkiler yerlerdeydi ben bu yola başvurduğumda belki onunda etkisi vardır biden biraz daha ılıman göçmenlere karşı.

Avukat doktor mühendis adama zaten verirler yada devlet memuruna. Bana sorulan son soru görüşmelerde, evli misiniz bekar mısınız oldu? Hayır dedim direkt size vize veremeyiz bağlantılarınız güçlü olmadığı için dedi ve 2 kere ret yedim bu şekilde. Bakalım deneyeceğim her yolu, bu sene kaçtım kaçtım kaçamadım bir daha sittin sene kaçamam buralardan.

Şimdi bana vatan toprak aşkı diye martaval okuyacak varsa forumdan sussun, küfür yemesin benden. Arkadaşın biri zaten eksilemiş derdi neyse geçmiş postlarda, Türkiye cennetcilerden galiba kendisi...
    ama Türkiye cennet cennet. değerini bilin terk etmeyin güzel cennet ülkemizi. kurulu düzenimiz olmasa var yaaaa.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dunayinin her yeri birilerine cennet. Bunu sorgulamiyorum artik... Herkes rahat ve guvenli oldugu yerde yasasin. Ben burada olmaktan mutluyum... Ileride olmazsam donerim Turkiye'ye yada giderim baska bir yere. Bir tane hayatim var...
    abi rusya dan amerikaya geçiş yapsam ne sorunlar yaşarım sence? benim kız 6 yaşına geldi, okul öncesi dediğimiz sınıfta. ilkokul1 başlayacak gelecek sene. rusçası da rap yapar. yani taşınsak azından sık sık rusça kelimeler kaçırabilir. şuanki konjoktür de sence ırkçılığa maruz kalabilir mi?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte bunlara ağız dolusu sövesim geliyor. Arkadaş nasıl bir işsizliktir bu.

Sayfayı aç, o kadar bilgiyi doldur, doğru şekilde fotoğraf yükle, pasaportunu bul ordan numarasına bak sisteme gir.

Ve hepsini öylesine yap, saçma bir isimle birde. Gelsin greencard çıksın...
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllardır olduğu gibi bu senede kabak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bari birisi çıkıpta konu başlığını “bu yıl da çıkmadı, s..i tuttuk” olarak değiştirse..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

daha sık görüşeceğiz öyle görünüyor

şaka bir yana pazar günü Türkiye'ye döndüğümden beri her ortamda bir mutsuzluk bir umutsuzluk bir kaçış çabası duyuyorum veya algıda seçicilik olarak daha çok kulağıma çarpıyor. bu insanların çoğu da ülke genelinde kalbur üstü sayılan insanlar, ortalama üzeri yaşayanlar. gerçekten çok acı...

Umarım herkesin gönlüne göre olur ve en önemlisi bu değerli ülke hak ettiği yerlere gelir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama Türkiye cennet cennet. değerini bilin terk etmeyin güzel cennet ülkemizi. kurulu düzenimiz olmasa var yaaaa.
    Abi büyük ihtimalle buldum gidiş yolunu h2b Çok sevdiğim bir abim yardımcı oldu forumdan. İşe alacak patron haziranda gelecek görüşeceğiz olumlu konuşmuş mailde.
    AC/DC Back In Black

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bağı bahçeyi satıp e2 kovalıycaz başka seçenek yok gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)