User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 39 ile 47 arası

Konu: Citroen C-elysee 1.6 HDİ 92 hp hk.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    az yakmak dışında bir artısı yok
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 35 bin gibi bi fiyata degişensiz, boyasız, hasar kayitsiz 156binde 1.6 exculisive şirket aracı var.sizce bu araç alınır mı? Al-satci değilim aile aracı olarak kullanılacak.daha önceleri hep alman araçları kullandım Fransız araç kullanmadim bu sebepten, şirket araci olması ve kilometre beni biraz tedirgin etti. Kararsizim, astra h cosmo aramaya devam mı etmeliyim karar veremedim. Bu iki araç birbirine çok yakinsa model olarak yüksek olmasından dolayi c-ellysee yı tercih edebilirim.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

DEJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam astra bakmaya devam ederim.

4-5 bin daha çıkabilirseniz corolla yada fluence de düşünülebilir

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 35 bin gibi bi fiyata degişensiz, boyasız, hasar kayitsiz 156binde 1.6 exculisive şirket aracı var.sizce bu araç alınır mı? Al-satci değilim aile aracı olarak kullanılacak.daha önceleri hep alman araçları kullandım Fransız araç kullanmadim bu sebepten, şirket araci olması ve kilometre beni biraz tedirgin etti. Kararsizim, astra h cosmo aramaya devam mı etmeliyim karar veremedim. Bu iki araç birbirine çok yakinsa model olarak yüksek olmasından dolayi c-ellysee yı tercih edebilirim.

astra cosmo araba gibi araba bunun yanında, 156 binde şirket aracı için fiyat çok bence.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    astra cosmo araba gibi araba bunun yanında, 156 binde şirket aracı için fiyat çok bence.
    eyvallah kardeşim araştırmaya devam ediyoruz bakalım nasip, benim gönlümde astradan yana.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok fazla bişey beklemezseniz, sizi sorunsuz şekilde heryere götürür getirir. Ben 12.000 kmdir kullanıyorum Edirne'den Batum'a kadar gittim, Erzurum, Erzincan, İzmir, Fethiye, Gökçeada vs hep bu arabayla gezdik ailecek. Daha bir kere de sorun çıkartmadı. Yıllık bakımdan bakıma gidiyoruz o kadar. Eğer kafam rahat olsun , az yaksın , çok yol yapsın diyorsanız alın benim gibi. İçi geniş, bagaj geniş uzun yol için ideal bir araba.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirket aracından uzak durmayın, kaçın!

Evet, ben yolda gördüğünüz, gıcık kaptığınız, yol vermediğiniz, efendi kullansa da önüne kırılan hor görülen beyaz araçları kullananlardan biriyim

Türüme ben de gıcık kapıyorum, sizler de haklısınız, ama hepimiz aynı değiliz

Neyse, kısacası uzak durun. Kiralık arabaların 15binde filan satılmak üzere ayrılmasının bir sebebi var. Bizim şirketin arabaları nasıl oluyor bilmiyorum ayda 1 ya sağa ya sola çekmeye başlıyor. Kazası olmayan arabalar bile aynı. Yokuş bir yerden geri geri arabayı çıkarıp, yokuş aşağı devam ederken ayağı debriyajda inip de vitesin geride olduğunu unutan ve ayağını debriyajdan çekeni de gördü bu gözler, park yeri olmadığında dev kaldırımlara şeroke hesabı tırmandığını da, 4 te devir nerdeyse devir bitirip, 3e sokanı da.

Dünyanın neredeyse her yerinde bu tip insanlar var. Kendinin olmayan mala özensiz. Youtube da video vardı, yabancı bir ülkede kiralık dizel astraya adam vites düşürerek 6000+ devir çevirtiyordu, motoru kırmaya çalışıyordu.

Bir malı, "sahibinden" alın; aidiyet duygusu hissedenden.

O yüzden şirket speclerden uzak durun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dip not: sizin bulduğunuz araç 156 bindeymiş bir de, lütfen çalıştığım şirketteki en temiz ve 30bindeki aracı görün öyle araba alın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit geri gelsin başlıklı video:

https://www.youtube.com/watch?v=rZuoLJfwse8

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)