User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
88 sonuçtan 77 ile 88 arası

Konu: 418i Coupe için fiyat hazırlayabilecek?

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ciddi ciddi coupe dusunuyorum. Genel olarak bir yorumlama yaparsan neler soylemek istersin araba hakkinda. İyi kotu yanlari neler. Yazilimlimi biniyorsun yoksa standartmi. Araba gercekten gitmiyormu? Neye gore gitmiyor mesele 1.5 dizel cla kullandin mi bilmiyorum ona kiyasla dahami kotü
    M paket komple dolu bir arac is gormezmi. Zaten istanbul gibi bir yerde 500 hp de aracin olsa yok yok yok gidecegin bir yer yok. Alirsak iki gun sonra pisman olurmuyuz bu arabadan

Biraz fazla oldu sorular kusura bakma
    Ben 4.18 i ilk alandardanım yine bu konuya yazmıştım fakat yazılar patlatıldı.bir günlük gaz ile m5 ten bıktıgım için gidip aldım.m5 tende bıkma sebebim açıkcası binmediğim araba kalmadı ben bu kadar gereksiz yakan bir araba görmedim abartmıyorum ferrarimdende corvetimde fazla yakıyordu.yurutme maliyeti neredeyse ferrariye yakın ve dediğin gibi 500 hp ama 100 e kadar hiç bir turlu şehir içi asfaltında tutunamıyor.ilk Zaman'lar hoş gelsede aktarım kaybı can sıkmaya başlıyor.aracı ilk kosıflerden çıkarttıktan sonra büyük pişmanlık yasadım gitmemesi konusunda ve 12 litre civarında gösteriyordu araba comfort modda ama kendi kendime neyse 1 sene binelim bakarız sonra dedim kullandıkça bir kere araba bariz şekilde açıldı gidişi değişti 1000 km den sonra yakıt 9 lara düştü ki bunda kesinlikle ve kesinlikle 1 kere bile eco moduna almadım start stop aldığım günden beri iptal nefret ediyorum o özellikten.şimdi ben pek arabanın yazdığı litreye bakmam aldığım benzıne yaptıgım km bakarım 1 önceki depom 730 km ye 260 tl benzin aldım.fullemiştim boşaldı tekrar fulledim.ilk karşılaştırma m5 ile bu paraya 220 km gidiyordum tabi m5 ye buna nazaran dip gazlar daha fazla ama aradaki fiyat uçurumu o zevkten mahrum kalmaya değer.gelelim içine arabanın konforu e92 dizelimdende e93 umdende çok çok konforlu hatta kıyıpta hala 1 yay bile takmaya kıyamadım arabaya,yürüyenine dokunmadıgım tek arabam sanırım.iç kalitesi göreceli bence yeterli.karsılastırabileceğim araçlar su anda hanımın x5 dizeli.kullanım akıcılık olsun araç abartmıyorum x5 ten daha zevkli ve üstün bununda sebebi üstündeki 8 ileri zf inanılmaz başarılı İnanın kaçıncı viteste gittiğini anlamıyorsunuz.ve x5 dizelden daha az yakıyor su an.sormus olduğun cla değilde gla ile kıyaslıyım.gla ile bir kaç ay önce Manisa'ya gidip geldim Mercedes'in şanzımanı Bmw ye göre net kotu tartışmaya bile acık değil bence.ama kendi basında oda kötü değil zf ile kıyaslarsak kotu.gidişat olarakta aralarında dağlar yok inanın bana hatta bir gün gla ile roll yapıp video çekicem.benimkindede mercedeste yazılımsız şekilde.benim arkadaşımla basıp tam devirli roll değil fakat Yanyana 60 ta oturduğumuz 140 a kadar kafa burun giden sadece standart Citroen ecllyse midir nedir 110 hp düz vites dizel var.onun kadar gidiyor işte.yine Mercedes'in cla ve gla sının içi ile kıyaslarsak genişlik olarak Bmw yine önde terim kalitesi göreceli şekilde ayrılır Mercedes'in ekranı filan tartışmaya acık zevkler renkler.gelelim yine yakıtına benim 9 litre yakıyor dediğim araç ne Mahmutbey gibilerden nede Çamlıca gişelerden geçmiş bir araç.yani tamamen İstanbul trafiğinde yürütülmüş hiç bir şekilde eco modda kullanılmayan bir araç ben yine iddialıyım bu arabayı 6 olmasa bile çok rahat 7 litrede şehir dışı yolculuğu yaparım az kasmayla.gidip gitmeme konusuna gelince araba yanlamıyor yunlamıyor evet haklısınız ama açıkçası ben İstanbul'da gidicek basıcak yer artık bulamıyorum.bir diğer konu yine bu benim için geçerli 300 hp nin altı bütün araçlar bana göre yavaş 300 hp ye kadar olan araçlar kendi basında şehir içinde eğlenir işte otobanda amg sine m ine Porche turbosuna denk geldimi orta seride geçer.kimse kendini kandırmasın.sadece hafta sonu araç kullanan birini baz alalım tamam m i Porsche'ısı çok güzel sözü sesi her yerde geçiyor.su anda yine sahibi olduğum Porsche caymans ten örnekli gidelim vergi ayı geldi 1500 ten senede 3000 gideri var önüne geçemediğimiz 3000 küsür kaskomuz var ve 0.90 Krs yakıyoruz su an.bu arabanın bana bakımı ile senelik maliyeti 10 kağıt kim ne derse desin.gelelim 4 e aynı paralardalar ikiside sonuçta.kasko bedava 60.000 km bakım derdi yok 500 den 1 tl vergisi var t.s lerimiz yazmadım ikibininde var diye senede 9 lira Bmw zaten kendi karşıladı 3 senede 27 000 tl artı aradaki benzin farkı ile 30.000 tl üzeri yapar basit hesap bu net olmayan hesaplarla.
    Burada kişinin bütçesi zevki otomobile ayırcagı bütçe senelik yapılacak km ler giriyor işin içine.4 bence hesabını kitabını bilen gezmeye düşkün bir yere giderken fazla düşünmeye gerek olmayan ve apaci gibi her köşe basında yanlamayan yada 1 2 kesicide gitmicek eşiyle dostuyla sağa sola Gönül rahatlığıyla gidicek bir araba.hadi Çeşmeye kumru yemeğe gidelim i bir m5 ile diyemezsiniz ama 4 ile pek düşünmenize gerek yok.bir diğer konu bu arabanın 28 i dizeli arasında benimki doluluğunda alırsanız 80 90 bin fiyat farkı var ben bu 90.000 i sene içinde ticarette kullanınca zaten arabanın geri kalan masraflarınıda ödüyorum.
    Ben bir anlık gazla c Coupe siparişi verdim 208.000 tl ile neredeyse tam dolu fakat şimdi aynı aracı konfigürasyon yaptığımda 224 tl çıkıyor bu fiyatla çıkarsa almayıp 18 ile devam edeceğim.gerekli gereksiz bir çok şeyi yazdım kullanmak isteyen olur ise bir gün buluşup tabuları yıktırabillirim dediğim gibi Bmw yi savunmuyorum belki 1 ay sonra satarım ama Sezar'ın Hakkı Sezar'a.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı kesicide kullanıyorsun sanırım hacı

Bende de golf 7 1.6 tdi

Klima açıp dur kalk trafikli klimalı ş içi

6.8 lerde yim

Karma yakıtım son 3000 km de 5.3 lt

Uzun yolda klima açık 4.0 lt yakıyor mübarek kutsal motor
    Bu arada bende benim uzun sureli ortalamama bakiyim bugun dedimde abi Benimkide sehir ici sehir disi karisik ortalama ama ben trafik olmayan adanada yasamama ragmen ortalama hizim ortada Sen istanbulun neresinde trafige giriyorsun acaba merak ettim simdi 77 ortalama olmus.Yada uzunda 140km ortalama
    Hizla gidebilouorsun

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Start stop aktif şekilde

Manuel bu arada benimki

O km de trafikli bölümü 1000 km civarıdır 3 de 1 trafıkde geçmiştir benim ortalamam bu şekilde
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2006 ve 2007 yılında ılk M5 ve M6'ımı aldıgım senelerdı,benzını koymazdı cunku hem benzın ucuz hemde arac yenı cıkmıs takılmazdık o konulara.
    Ustune 2 kere otv zammı geldı,euro patladı,sımdı benzını konusur olduk. Bır de yetmezmezmıs gıbı ıgrenc trafık ve gunden gune artıyor.
    Eger tek arac olucaksa az km lı 420d bakılabılır ama kenarda kosede kılosuna gore guclu bır arac varsa 418 herseyıyle kurtarıyor. Tek sorun ıcının ıscılık kalıtesı. Belkı C coupe o acıgı kapatabılır...
    Artık gazlamaya aksamları cıkıyoruz,bu hale gekdık fakat altımdakı aracında 2-3 kısı ıcındeyken sollarken benı urkutmeyecek kadar gucu olsun ısterım...
    Keske 520i de kı motoru koysalardı,ortalık yıkılırdı....

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hic birsey eskisi gibi degil inan giderleri mantikli hale getirip alisik oldugumuz duzene ayak uydurmanin pesindeyiz.tabi bunda benim eskiden bekar olup son 2 senedir evli olup mecrubi gider artisininda bir etkisi var.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    520i deki motor 2.0d satışını çok keserdi,bence koymama sebepleri bu.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EM-RE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 4.18 i ilk alandardanım yine bu konuya yazmıştım fakat yazılar patlatıldı.bir günlük gaz ile m5 ten bıktıgım için gidip aldım.m5 tende bıkma sebebim açıkcası binmediğim araba kalmadı ben bu kadar gereksiz yakan bir araba görmedim abartmıyorum ferrarimdende corvetimde fazla yakıyordu.yurutme maliyeti neredeyse ferrariye yakın ve dediğin gibi 500 hp ama 100 e kadar hiç bir turlu şehir içi asfaltında tutunamıyor.ilk Zaman'lar hoş gelsede aktarım kaybı can sıkmaya başlıyor.aracı ilk kosıflerden çıkarttıktan sonra büyük pişmanlık yasadım gitmemesi konusunda ve 12 litre civarında gösteriyordu araba comfort modda ama kendi kendime neyse 1 sene binelim bakarız sonra dedim kullandıkça bir kere araba bariz şekilde açıldı gidişi değişti 1000 km den sonra yakıt 9 lara düştü ki bunda kesinlikle ve kesinlikle 1 kere bile eco moduna almadım start stop aldığım günden beri iptal nefret ediyorum o özellikten.şimdi ben pek arabanın yazdığı litreye bakmam aldığım benzıne yaptıgım km bakarım 1 önceki depom 730 km ye 260 tl benzin aldım.fullemiştim boşaldı tekrar fulledim.ilk karşılaştırma m5 ile bu paraya 220 km gidiyordum tabi m5 ye buna nazaran dip gazlar daha fazla ama aradaki fiyat uçurumu o zevkten mahrum kalmaya değer.gelelim içine arabanın konforu e92 dizelimdende e93 umdende çok çok konforlu hatta kıyıpta hala 1 yay bile takmaya kıyamadım arabaya,yürüyenine dokunmadıgım tek arabam sanırım.iç kalitesi göreceli bence yeterli.karsılastırabileceğim araçlar su anda hanımın x5 dizeli.kullanım akıcılık olsun araç abartmıyorum x5 ten daha zevkli ve üstün bununda sebebi üstündeki 8 ileri zf inanılmaz başarılı İnanın kaçıncı viteste gittiğini anlamıyorsunuz.ve x5 dizelden daha az yakıyor su an.sormus olduğun cla değilde gla ile kıyaslıyım.gla ile bir kaç ay önce Manisa'ya gidip geldim Mercedes'in şanzımanı Bmw ye göre net kotu tartışmaya bile acık değil bence.ama kendi basında oda kötü değil zf ile kıyaslarsak kotu.gidişat olarakta aralarında dağlar yok inanın bana hatta bir gün gla ile roll yapıp video çekicem.benimkindede mercedeste yazılımsız şekilde.benim arkadaşımla basıp tam devirli roll değil fakat Yanyana 60 ta oturduğumuz 140 a kadar kafa burun giden sadece standart Citroen ecllyse midir nedir 110 hp düz vites dizel var.onun kadar gidiyor işte.yine Mercedes'in cla ve gla sının içi ile kıyaslarsak genişlik olarak Bmw yine önde terim kalitesi göreceli şekilde ayrılır Mercedes'in ekranı filan tartışmaya acık zevkler renkler.gelelim yine yakıtına benim 9 litre yakıyor dediğim araç ne Mahmutbey gibilerden nede Çamlıca gişelerden geçmiş bir araç.yani tamamen İstanbul trafiğinde yürütülmüş hiç bir şekilde eco modda kullanılmayan bir araç ben yine iddialıyım bu arabayı 6 olmasa bile çok rahat 7 litrede şehir dışı yolculuğu yaparım az kasmayla.gidip gitmeme konusuna gelince araba yanlamıyor yunlamıyor evet haklısınız ama açıkçası ben İstanbul'da gidicek basıcak yer artık bulamıyorum.bir diğer konu yine bu benim için geçerli 300 hp nin altı bütün araçlar bana göre yavaş 300 hp ye kadar olan araçlar kendi basında şehir içinde eğlenir işte otobanda amg sine m ine Porche turbosuna denk geldimi orta seride geçer.kimse kendini kandırmasın.sadece hafta sonu araç kullanan birini baz alalım tamam m i Porsche'ısı çok güzel sözü sesi her yerde geçiyor.su anda yine sahibi olduğum Porsche caymans ten örnekli gidelim vergi ayı geldi 1500 ten senede 3000 gideri var önüne geçemediğimiz 3000 küsür kaskomuz var ve 0.90 Krs yakıyoruz su an.bu arabanın bana bakımı ile senelik maliyeti 10 kağıt kim ne derse desin.gelelim 4 e aynı paralardalar ikiside sonuçta.kasko bedava 60.000 km bakım derdi yok 500 den 1 tl vergisi var t.s lerimiz yazmadım ikibininde var diye senede 9 lira Bmw zaten kendi karşıladı 3 senede 27 000 tl artı aradaki benzin farkı ile 30.000 tl üzeri yapar basit hesap bu net olmayan hesaplarla.
    Burada kişinin bütçesi zevki otomobile ayırcagı bütçe senelik yapılacak km ler giriyor işin içine.4 bence hesabını kitabını bilen gezmeye düşkün bir yere giderken fazla düşünmeye gerek olmayan ve apaci gibi her köşe basında yanlamayan yada 1 2 kesicide gitmicek eşiyle dostuyla sağa sola Gönül rahatlığıyla gidicek bir araba.hadi Çeşmeye kumru yemeğe gidelim i bir m5 ile diyemezsiniz ama 4 ile pek düşünmenize gerek yok.bir diğer konu bu arabanın 28 i dizeli arasında benimki doluluğunda alırsanız 80 90 bin fiyat farkı var ben bu 90.000 i sene içinde ticarette kullanınca zaten arabanın geri kalan masraflarınıda ödüyorum.
    Ben bir anlık gazla c Coupe siparişi verdim 208.000 tl ile neredeyse tam dolu fakat şimdi aynı aracı konfigürasyon yaptığımda 224 tl çıkıyor bu fiyatla çıkarsa almayıp 18 ile devam edeceğim.gerekli gereksiz bir çok şeyi yazdım kullanmak isteyen olur ise bir gün buluşup tabuları yıktırabillirim dediğim gibi Bmw yi savunmuyorum belki 1 ay sonra satarım ama Sezar'ın Hakkı Sezar'a.
    klavyene sağlık tam istediğim gibi direk bana hitap eden mühtiş bir yorum olmuş
    bugüne kadar kullandığım araba çevremdeki arkadaşlarım fk2 al saçmalama diyor
    diğer arabayı taşıt olarak kullanan çevrem okadar para verip hondaya mı biniceksin tabiki bmw al sorulurmu diyorlar

bahsettiğin kullanım şeklide bana çok uygun. sorsan rx8 ile kaç kere yanladın diye? 1 bile diyemem kaç kere 200 kmh üstü uzun kullanım yaptın desen oda yok aldım alalı 2000 km kullanmışım zaten
    alacağım araç ne olursa hafta sonu gezmelik bir araba olacak her gün üzerinde olmayacağım zaten..çok çok teşekkürler
    test sürüşü için bir kaç bayiyi aramayı düşünüyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    klavyene sağlık tam istediğim gibi direk bana hitap eden mühtiş bir yorum olmuş
    bugüne kadar kullandığım araba çevremdeki arkadaşlarım fk2 al saçmalama diyor
    diğer arabayı taşıt olarak kullanan çevrem okadar para verip hondaya mı biniceksin tabiki bmw al sorulurmu diyorlar

bahsettiğin kullanım şeklide bana çok uygun. sorsan rx8 ile kaç kere yanladın diye? 1 bile diyemem kaç kere 200 kmh üstü uzun kullanım yaptın desen oda yok aldım alalı 2000 km kullanmışım zaten
    alacağım araç ne olursa hafta sonu gezmelik bir araba olacak her gün üzerinde olmayacağım zaten..çok çok teşekkürler
    test sürüşü için bir kaç bayiyi aramayı düşünüyorum
    Kosifler de Melih var,satış danışmanı.Bu kasa ve motor hakkında geniş bilgiye sahip.Sorularına uzun uzadıya cevap verebilir,temmuz gibi 418 coupe test aracı gelicek diyodu.Gelmemişse bile 418 gc var onu ayarlar.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar konuyu açtığımdan beri fikrimi tek değiştiren detay aracın çok fazla satması oldu.

Haftasonumu tatilimi full Çeşmede geçirdiğim için şöyle bir sentez yaptım. Aracımı her otoparka verdiğimde şöyle üstün körü sayayım dedim 3 den bile fazla 4 serisi mevcut. Ancak araç güzelmi güzel, gitmesini istemiyorumki gitsin. Görsellik birçok araçtan yakışıklı, iç detayı güzel. Yine söylüyorum 1 taen beach otoparkında 35 tane 4 olurmu arkadaş
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler fiyat listesine "Ultimate M Sport" diye bir donanim eklenmis bu nedir? Hicbir ayrinti bulamadim

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ne var ne yok paketidir. msport ile aradaki 30 40 bin lira farka bakarsa dakota harman büyük ekranlı nbt duruma göre bixenon değil bir üstü ledli farlar ön park sensörü falan yerleştirmişlerdir. m alum makyajlı fotolar yayınlandı şimdi sıra var olan kasayı doldurup doldurup satmakta bknz F30 40.yıl
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Borusan bir yerinden element uyduruyorda , bari bu donanim ne bi aciklama koy sitene sinir oldum dun geceden beri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)