User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
68 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Başka hesaba para yatırırken en ucuz banka hangisi?

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bazı bankalar dışında ücretsiz olması için ya maaş müşterisi olacaksınız ya da bildiğim kadarıyla otomatik ödeme talimatı vs vermeniz lazım.

skunk11'in yazdığı yol da denenebilir.

Garanti maaş müşterisiyken 2.5 sene 1 lira ödemedim, anlaşma bittiği gün ücret almaya başladılar.

İşbankası maaş müşterisiyim, maaş'ın yattığı hesaptan ücret almıyor ama başka bir hesap açarsam ondan hesap alıyor.

enpara'ya geçtim huzura erdim, saçma sapan kesinti yok ücret yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tarz konuları hangi forumda görsem üşenmeden yazıyorum. Enpara bu işte 1 numara.
    Başvuru yapıyorsunuz adamlar ayağınıza kadar geliyor. 5 dk içinde gerekli olan işlemleri halledip kartınızı da teslim edip gidiyorlar.
    Müşteri hizmetlerini arayıp da daha 1 kez bile telefonda beklediğimi hatırlamıyorum.
    Havale , EFT , hesap işletim ücreti gibi saçma sapan ücretler yok herşey ücretsiz.
    Zaman zaman güzel kampanyalar yapıyorlar. Benim ilk kullanmaya başladığımda internet üzerinden yapılan alışverişlerde %20'si iade diye bir kampanyaları vardı. 500 liralık bir ürün aldım. Kısa bir süre sonra 100 lira tekrar hesabıma geldi.
    Hesabınızda bulunan para , hesabın hareketleri ve kredi notunuza göre kredi çekmeniz birkaç dakika sürüyor. Çok acil sıkıştığımda 2500 TL ve 2000 TL olmak üzere 2 kez kredi başvurusunda bulundum. ikiside birkaç dakika içinde hesaba yüklendi.

Bu güne kadar beni sıkıntıya düşüren 1 tek noktası oldu oda bankada işlem yapamamak. Hangi finans şubesine giderseniz gidin burada işlem yapamıyoruz sadece atm'den yapabilirsiniz gibi bir cümle ile karşılaşıyorsunuz. Aslında öyle değil. Bir çok kez bankada işlem yaptım fakat hala banka personeli zorluk çıkarıyor. Aslında bi yönden de haklılar bu hizmeti banka şubesi olmadığı , şube personeli olmadığı için bu kadar avantajlı olarak sunuyorlar. Elbette işlemleri bankada yaptığınızda hizmet amacı dışına çıkmış oluyor. Ha tabi şube ihtiyacınızda sadece hesaptan yüksek tutarda para çekmek istediğinizde oluşuyor. Aslında bununda çözümü var. Müşteri hizmetlerini arayıp günlük para çekme limitinizi arttırabiliyorsunuz. Yinede atm başında bekleyip 2bin - 2bin parça parça para çekmek pek hoşuma gitmiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Orcun_Simsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz konuları hangi forumda görsem üşenmeden yazıyorum. Enpara bu işte 1 numara.
    Başvuru yapıyorsunuz adamlar ayağınıza kadar geliyor. 5 dk içinde gerekli olan işlemleri halledip kartınızı da teslim edip gidiyorlar.
    Müşteri hizmetlerini arayıp da daha 1 kez bile telefonda beklediğimi hatırlamıyorum.
    Havale , EFT , hesap işletim ücreti gibi saçma sapan ücretler yok herşey ücretsiz.
    Zaman zaman güzel kampanyalar yapıyorlar. Benim ilk kullanmaya başladığımda internet üzerinden yapılan alışverişlerde %20'si iade diye bir kampanyaları vardı. 500 liralık bir ürün aldım. Kısa bir süre sonra 100 lira tekrar hesabıma geldi.
    Hesabınızda bulunan para , hesabın hareketleri ve kredi notunuza göre kredi çekmeniz birkaç dakika sürüyor. Çok acil sıkıştığımda 2500 TL ve 2000 TL olmak üzere 2 kez kredi başvurusunda bulundum. ikiside birkaç dakika içinde hesaba yüklendi.

Bu güne kadar beni sıkıntıya düşüren 1 tek noktası oldu oda bankada işlem yapamamak. Hangi finans şubesine giderseniz gidin burada işlem yapamıyoruz sadece atm'den yapabilirsiniz gibi bir cümle ile karşılaşıyorsunuz. Aslında öyle değil. Bir çok kez bankada işlem yaptım fakat hala banka personeli zorluk çıkarıyor. Aslında bi yönden de haklılar bu hizmeti banka şubesi olmadığı , şube personeli olmadığı için bu kadar avantajlı olarak sunuyorlar. Elbette işlemleri bankada yaptığınızda hizmet amacı dışına çıkmış oluyor. Ha tabi şube ihtiyacınızda sadece hesaptan yüksek tutarda para çekmek istediğinizde oluşuyor. Aslında bununda çözümü var. Müşteri hizmetlerini arayıp günlük para çekme limitinizi arttırabiliyorsunuz. Yinede atm başında bekleyip 2bin - 2bin parça parça para çekmek pek hoşuma gitmiyor.
    Kesinlikle en para. Ben 7 bin TL çektim atmden tek seferde. Günlük limit 7 bin olması lazım. Ayrıca enparaya atmden döviz yatırıp çekebiliyorsunuz

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle en para. Ben 7 bin TL çektim atmden tek seferde. Günlük limit 7 bin olması lazım. Ayrıca enparaya atmden döviz yatırıp çekebiliyorsunuz
    En para günlük çekim limiti 15 bin TL. 7.500 TL Kartlı 7.500 TL Kartsız.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı bankalar dışında ücretsiz olması için ya maaş müşterisi olacaksınız ya da bildiğim kadarıyla otomatik ödeme talimatı vs vermeniz lazım.

skunk11'in yazdığı yol da denenebilir.

Garanti maaş müşterisiyken 2.5 sene 1 lira ödemedim, anlaşma bittiği gün ücret almaya başladılar.

İşbankası maaş müşterisiyim, maaş'ın yattığı hesaptan ücret almıyor ama başka bir hesap açarsam ondan hesap alıyor.

enpara'ya geçtim huzura erdim, saçma sapan kesinti yok ücret yok.
    Valla yaklaşık 9 senedir garanti maaş müşterisiyim tek sağladıkları avantaj yıllık ücret alınmaması. Onu da alıyorlar ama arayıp iptal ettiriyorum.
    Bu eft için bir şansımı deneyeyim.
    Ayrıca şu enparayı da biraz araştırayım daha öncede çok övmüştü kuzenim flan.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla yaklaşık 9 senedir garanti maaş müşterisiyim tek sağladıkları avantaj yıllık ücret alınmaması. Onu da alıyorlar ama arayıp iptal ettiriyorum.
    Bu eft için bir şansımı deneyeyim.
    Ayrıca şu enparayı da biraz araştırayım daha öncede çok övmüştü kuzenim flan.
    Maaş müşterisi olupta ücret ödememek biraz da işyerinin bankayla yaptığı anlaşmaya bağlı.

Kısa bir süre YKB ile çalışmıştık, onlar mesela maaş müşterisi olduğumuz halde ücret kesiyordu.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    internet bankacılığı her zaman en ucuzudur.

erhanarici18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bi hort yapalım yeni konu açmayayım dedim
    şu an için en ideal banka hangi bankadır lanet olasıca garantiden kurtuldum artık
    neredeyse elimize nakit hiç geçmiyor artık herşeyi telefondaki 1 ve 0 lar ile hallediyoruz
    maaş müşterisi değilim şahıs firmasıyım buna göre
    fatura ödemelerinden komisyon almayan
    havale eft işlemlerinde komisyon almayan
    altın döviz alım satım işlemlerinde makası minimum olan
    borsa işlemlerinde en az komisyon alan
    kart aidati gibi ıvır zıvır kesintileri olmayan en ideal banka hangi bankadır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erhanarici18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an için en ideal banka hangi bankadır lanet olasıca garantiden kurtuldum artık
    neredeyse elimize nakit hiç geçmiyor artık herşeyi telefondaki 1 ve 0 lar ile hallediyoruz
    Kuveytturk

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek kelime ile, Enpara

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erhanarici18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesın belırtmıs oldugu gıbı kesınlıkle enpara . Etrafımda herkes kullanıyor hemen hemen. Hesap ısletım ucretı yok, havale eft ucretı yok, kart aıdatı yok. Ayrıca kart aıdatı kesmek yerıne daha 100 tl kart aıdatı verıyor, hesabında para varsa faıze koymak ıstersen gunluk guzel faızı var. mesela 10 bın lıraya gunde 5.80 tl gibi bi faiz veriyor. En guzel tarafı musterı hızmetlerı. Adamlar sankı balla konusuyolar. Cok kez ısım dustu her biri öyle. Ve anında baglanabılıyorsunuz. Istersenız deneyın Daha say say bıtmez

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende en para ve senin bankan kuveyttürk var. diğer bankalarda var. yavaş yavaş en paraya kaydım. kuvettürk dolar işlemlerinde avantajlı duruyor. ama çok al sat yapan biri değilseniz bence en para yeter size. hatta düzenli harcamalarda harçlık bile veriyor
    AmcaPolo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 yildir enpara. diger bankalari kapattim tek bankaya dusurdum.
    Gökhan ÇAPRAZ

34 BYC 099 civic sport plus

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ana konum hortlamış

valla ziraat bankası bile sanal işlemlerde 4.50 lira alıyor. Yahu her şey sanaldan ne parası?

enparaya geçicem işlemler ücretsiz valla en azından.....

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuveyttürk & Enpara kullanıyorum.Kuveyt'in atm sayısı az olduğundan enpara daha avantajlı oluyor tabi.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en para 3 senedir memnunum.. kkartıda var aidat vermeyi bırak o bana aiıdat veriyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet en para ama o genel müdür yardımcıları kafasına bez bandana takıp fb basket maçına gittiğinden beri tüm ailemin en paradaki(3 hesap) kapattırdım
    bir daha da dönmem isterlerse para dağıtsınlar ki kredi kartı kullanana dağıtıyorlar
    3e 5e ite köpeğe muhtaç değiliz çok şükür

karekter önemli bir şey..

siyah beyaz devam..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlaşılmasın "Beşiktaşlılar" için it köpek bunlar sizin kullanıyor olmanız sizi ite köpeğe muhtaç etmiyor
    o cümlem yanlış anlaşılabilir ama edit yok
    kendi adıma bu resimdekiler benim için it köpek kadar kıymetli değiller
    o yüzden ite köpeğe muhtaç değilim yazdım şahsi bir görüş benim için..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En para devam
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)