User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
102 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Trafikte çok ağır küfür eden kadın sürücüye ne demeli/yapmalı?

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birde avm otoparklarında millet beklerken gelip aradan girmeleri yer kapmalarında üzerlerinde yok kadınların birkaç kere banada denk geldi güldüm geçtim

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç şansı yok döverim. Annemin yanında bir kadın sürücüyü tokatladım pişman değilim. Yok yere o kadar küfür edip tahrik ederse dayağı yer.

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadina el kalkmaz, fakat bir kadin toplum icinde ahlak ve saygi kurallarini bilmesse gereken tepki de gosterilmeli diye dusunuyorum. Trafikte elin tanimadigi adamina o.c diyen bir kadin icin nasil davranilir ben de bilemedim

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç şansı yok döverim. Annemin yanında bir kadın sürücüyü tokatladım pişman değilim. Yok yere o kadar küfür edip tahrik ederse dayağı yer.
    ben yapamam valla ne bileyim
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 hafta önce filan trafikteyim yanımda nişanlım , ablası ve 2 kız kuzeni var. dolmuşu görmedim üzerine kırdım farkında olmadan 4 lüyü yakıp 2 defa özür diledim. özür diledik alttan aldık diyemi nedir adam geldi yanıma arabada 4 tane kadın var bağıra bağıra küfür etti . ışıklarda yakaladım ne ara kapısını kilitledi anlamadım hıncımı arabasından aldım tekmeledim yumrukladım yeşil yandı kıçına baka baka gitti. bazı durumlarda alttan almıcaksın abi alttan aldınmı korktun sanıyolar dahada üstüne geliyorlar.
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şok cihazı var bende bana kufur ederse bende ona ederım
    daha ıs uzarsa şoku verır gecerım
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben böyle durumlarda gülüyorum daha da uyuz oluyolar sonra yavaşca yaklaşıp çok kötü dimi çok sizi anlıyabiliyorum diyorum afallıyolar ne diyosun be vs gibi cevaplar veriyorlar ben de s e x hayatınız diyorum çok kötü anlıyabiliyorum ama sizinle yatmiycam diyorum ve devam ediyorum , zaten kafaları oracıkta yanıyo bağırmayın çağırmayın gülün geçin hak verin s e x hayatları kötü olabilir kocası ya da sevgilisi tatmin edemiyo olabilir olasılık bol , ondan size seni s . kerim s.okarım diyo ha o sokmuş ha siz ne fark eder deliyle deli olmayın

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben böyle durumlarda gülüyorum daha da uyuz oluyolar sonra yavaşca yaklaşıp çok kötü dimi çok sizi anlıyabiliyorum diyorum afallıyolar ne diyosun be vs gibi cevaplar veriyorlar ben de s e x hayatınız diyorum çok kötü anlıyabiliyorum ama sizinle yatmiycam diyorum ve devam ediyorum , zaten kafaları oracıkta yanıyo bağırmayın çağırmayın gülün geçin hak verin s e x hayatları kötü olabilir kocası ya da sevgilisi tatmin edemiyo olabilir olasılık bol , ondan size seni s . kerim s.okarım diyo ha o sokmuş ha siz ne fark eder deliyle deli olmayın
    Karşımdaki bayan olunca aynen tepkim bu Bazen daha çok sinirlenip daha çok küfrediyorlar
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki kadın hafriyat kamyonu kullanıp küfür ederse o zaman ne olacak Direk R mi yapalım
    Tabi ama Roket anlamında R (geri vitesin hızı belli, bas roket düğmesine uza hemen git )

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu ben bir kere yaptım, kadın bana ana avrat sövdü bende 1-2 saniye suratına bakıp kahkaha attım ama öyle böyle değil katıla katıla gülüyorum Sonra kadın daha da dellendi kendi kendini yedi resmen, tam tersi ben sinirlenmiş olsa idim o rahatlıyacaktı, bunlar hep orgazm olamayan kadınlarımız, bence de sorunun asıl nedeni bu.

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef durum böyle yanında erkek yoksa muhatap olmadan uzaklaşın.

Polis yada sonradan gelen insanların yanında ağlamaya başlarsa yada bana sarkıntılık yaptı derse iyice başınız belaya girer.

Ne olursa olsun kaçın oradan. Ben kaldırımda yürürken önümde yada karşımdan gelen kadın görünce yolun diğer tarafına geçiyorum.

Devir iyice kötüleşti. Sene 2010 caddebostan sahilde heykelin orada kadının biri adamdan dayak yiyor elinden aldık kadını adam konuşmaya başladı dövecektik kadında üstümüze yürüdü bize küfür etti bıraktık yiyin birbirinizi dedik
    yemin ediyorum prof doğucakmışsın direkten dönmüşsün
    SENSİN.

MEGFB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ozentilik bence benimde basima geldiginden biliyorum o sana ne yapiyorsa sen de ona aynisini yap mantiginda yaparsaniz korkuyorlar

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana küfür edeni denk gelmedi ama bayanlarda hiç trafik adabı yok. Işıklarda beklerken dolmuşculardan önce kornaya abanır oldular. Yol veriyorsun anlamsız anlamsız bakıyor. Birde sağdan gelip bizi sıkıştırmaya kalkmıyorlar mı, hepsi yol dışında buluyor kendini Bi garip özgüven olayları, iyi değil gidişat.
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese,

Dün başıma geldi, bir kavşakta Esenyurt'ta, servis minibüsü yol verdi, tam geçecekken arkasından bordo bir Clio fırladı.
    Kavşağı iyi bildiğimden temkinliydim zaten, fren yaptım o da fren yaptı durduk. Buraya kadar sıkıntı yok.

Clio'nun içine baktım, kadın sürücü, normaldir dedim. Tam o esnada bişey dediğini farkettim cam kapalı duymuyorum ama ağız hareketlerine
    bakıyorum tanıdık geliyo o laf. Yok yahu dedim, demiyodur, kadın sonuçta. Ama tepiniyo yerinde.

Hafif ilerledim durdum, arabadan indim ve iner inmez ***** o.ç. şeklinde küfürü tekrar ettiğini duydum bu sefer.
    Kan sıçradı beynime. Ona doğru gidiyorum, geri dönüyorum, gidiyorum, geri dönüyorum. Hala küfür ediyo ama. Yaş sanırım 30-35 civarı, arka
    koltukta yaşı bir teyze oturuyo.

Küfür etme dedim, devam ediyo. Çağır ded,m kocanı dedim buraya. Sana bişey yapamicam, gelsin dedim kocan erkek kardeşim kimin varsa buraya. Küfür ede ede devam etti.

Şimdi memleket karışık, sokak ortasında kadın küfür ediyor, herhangi bir tepki veremiyosun, bu sefer erkek olarak sen bişey yapıyosun snacaklar linç edecekler. Bir oturdu ki içime. En son salladım arkasından artık bende 1-2 küfür basıp giderken. Bordo bir Clio 4. Olur denk gelir, tanıdığı vardır buralarda, sahip çıkın bu kadına. Birinin elinde kalır.

Gece uyuyamadım, dert oldu içime, saat 3 olmuştu, hala düşünüyodum ne yapsaydım diye. En son keşke camını çerçevesini kırsaydım dedim, mecbur gelecekti kocası kimi kimsesi. O an akla gelmiyo işte. Gerçi onu yapsam, arkada teyze oturuyo yaşlı, kalpten gidecek kadın.

İşte buna kadının erkeğe tacizi denir. Bu sadece trafikte olmuyo, asansörde de oluyo mesela. Yetişmeye çalışan birine kapıyı tutuyosun, bi günaydın, teşekkür etmiyo mesela. Apartman kapısı keza. Kızıyorum. Ulan tamam sapık çok ama hepimizde sapık değiliz ki arkadaş. Dikkat ediyorum bu ara, kadınlar her konuda erkekleri daha çok tahrik ve taciz eder halde. Üstüne oynuyorlar erkeklerin, biz kadınız bize birşey yapamaz diye.

Öyle bi içimi döktüm, dert olmuştu. Uzun oldu kusura bakmayın.
    Okurken kafayı yedim...Aynı durumda nasıl sakin olurdum bilmiyorum ama sanırım arabayı bi şekilde durdurup polis falan çağırırdır o sözü geri aldırtırdım diye düşünüyorum.Yok olmadı plakayı alır şikayet ederdim yok yani ne bilim.Acayip sinirlendim.Küfür etme diyip de karşılığında küfür etmeye devam etmesi de nasıl bişidir
    yaaa,cesarete bak!!!

İstediği kadar yalan söylesin sağdan soldan insanlar gelsin bu tarz biri kendini haklı falan çıkaramaz bence.

Umarım kimse yaşamaz böyle bir durum.

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A.k memleketinde hayvan çok hangi biriyle uğraşican ki, biz bayan diye saygımızı bozmazken bana ana avrat küfür edicek, Bende giydirirdim.

tunerviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Metro turizm den bilet hediye etmeli..

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olaya bak beee Yazarken küfür kaçmış elimden cezayı da ben aldım yine)) Kadın her türlü zarar çıktı bana. ))

dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Küfür kim tarafından gelirse gelsin çirkin ama bana küfür eden kadınsa ( başıma hiç gelmedi ) en fazla 'SENSİN veya BEN SENİN' deyip devam ederim. Kadınla uğraşıp haklı çıkma yada kazanma ihtimaliniz çok azdır

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki kadın hafriyat kamyonu kullanıp küfür ederse o zaman ne olacak Direk R mi yapalım
    Abi hiç güleceğim yoktu. Kadına karşı gerekirse geri vites dişli oranlarıyla oynamak lazım o zaman. Komple geri vites yolculuğu tamamlamak adına 😀

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)