User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
102 sonuçtan 96 ile 102 arası

Konu: Trafikte çok ağır küfür eden kadın sürücüye ne demeli/yapmalı?

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfürü eden KADIN ama kadın gibi 5 sayfa tartışan erkekler. Çok ilginç. Birde kadın tokatlıyorsunuz falan yani fantazi döşüyorsunuz. Olmuş bitmiş olay şu fantazilerinizi içerisinizde yaşarsanız emin olun bende size ceza vermek zorunda kalmam.

Ha neymiş kadın küfretmişmişmişmişmiş 5 sayfa konunun koca karı gibi dedikodu yapılmasının ve değişik fantazilerde kadın tokatlamaya kadar gidilmesininin ana fikri sadece buymuş.

Aferin.
    Burda tartışan fikrini söyleyen herkes e koca karı gibi diyorsun. Yakıştırma yapıyorsun. Bence bu yüzden cezayı senhakediyorsun. Fikir ile ilgili kuralmı var forumda? Sende kadın gibi tehdit ediyorsun ozaman.

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadın gibi, koca karı, dedikodu? Ne alaka? Herkes fikrini söylüyor birşey konuşuluyor? Tartışmanın neresi kadın gibi olmuş ya da nasıl bir dedikodu yapılmış o sonuca nereden vardın merak ettim cidden. Dedikodu ile bir konu hakkında konuşulması arasındaki farka hakimiz değil mi?

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son bir kaç ay öncesine kadar trafikte devamlı sinir stres yapıyordum. Son zamanlarda saldım. Küfür edene el sallayıp devam ediyorum. Memleket sinir hastası oldu. Kimseye ne sataşmaya gerek var nede tartışmaya. Belki karşımdaki kişinin ne sorunu var ki o derede sinir harbi olmuş durumda. Ondan muzigi açıp yola devam en güzeli.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kadın erkek eşittir,küfür eden kadına sizde ana avrat sövünki eşitlik sağlansın
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle geçmiş olsun ilk sayfayı okuyup direk olarak yorum yazmak istedim dün halk otobüs şöförü arkadaşımla buluştuk başından sizin gibi bir olay geçmiş küfürleşme olmuş aralarında kadın buna bu kadına küfür etmiş sonra ki olay ise kadının gidip karakola beni taciz etti deyip şikayet etmesi ki böle bir olay yaşanmamış 1 gün hasiphane yattı allahtan olayın yaşadığın yerde kameralar var kamera kayıtlarını istemiş denetimli serbestlik verildi onada itiraz etti şimdi inşallah davayı kazanıp tazimant davası açıcak şimdi sizin olayı düşündüm siz size yakışanı yapmışsınız yetiştirilme olarak kadına el kalkmaz küfür edilme demişsiniz gerçekten tebrik ediyorum eğer ki başka bir harekette bulunsaydınız şuanda belkide hakim karşısında olacaktınız çok geçmiş olsun tekrardan ....

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda tartışan fikrini söyleyen herkes e koca karı gibi diyorsun. Yakıştırma yapıyorsun. Bence bu yüzden cezayı senhakediyorsun. Fikir ile ilgili kuralmı var forumda? Sende kadın gibi tehdit ediyorsun ozaman.
    Ben tehdit etmem ertekin yaparım. Konuyu kilitlememek için duruyorum. Konunun başından beri yok kaltaklar havada uçuştu yok kadını tokatlamalıydın diyenler çıktı.

Delikanlı adam bir kadın için küfürde etme onu geçtim kötü yoldada olsa böyle cümleler kurmaz. Boşuna dalavere yapmaya gerek yok.

Techturkey'e yakışmayan cümleler sarfedilirse gelirim bende şak diye yakıştırmamı yaparım. Gereksiz yere bu kadar uzayan bir konu ve kilitliyorum. Bence bu kadar yeter.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terbiyesiz diyip gideceksin daha başka birşey yapılmaz.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)