User Tag List

Sayfa 1/6 123 ... SonSon
102 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Trafikte çok ağır küfür eden kadın sürücüye ne demeli/yapmalı?

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Trafikte çok ağır küfür eden kadın sürücüye ne demeli/yapmalı?

Merhaba herkese,

Dün başıma geldi, bir kavşakta Esenyurt'ta, servis minibüsü yol verdi, tam geçecekken arkasından bordo bir Clio fırladı.
    Kavşağı iyi bildiğimden temkinliydim zaten, fren yaptım o da fren yaptı durduk. Buraya kadar sıkıntı yok.

Clio'nun içine baktım, kadın sürücü, normaldir dedim. Tam o esnada bişey dediğini farkettim cam kapalı duymuyorum ama ağız hareketlerine
    bakıyorum tanıdık geliyo o laf. Yok yahu dedim, demiyodur, kadın sonuçta. Ama tepiniyo yerinde.

Hafif ilerledim durdum, arabadan indim ve iner inmez ***** o.ç. şeklinde küfürü tekrar ettiğini duydum bu sefer.
    Kan sıçradı beynime. Ona doğru gidiyorum, geri dönüyorum, gidiyorum, geri dönüyorum. Hala küfür ediyo ama. Yaş sanırım 30-35 civarı, arka
    koltukta yaşı bir teyze oturuyo.

Küfür etme dedim, devam ediyo. Çağır ded,m kocanı dedim buraya. Sana bişey yapamicam, gelsin dedim kocan erkek kardeşim kimin varsa buraya. Küfür ede ede devam etti.

Şimdi memleket karışık, sokak ortasında kadın küfür ediyor, herhangi bir tepki veremiyosun, bu sefer erkek olarak sen bişey yapıyosun snacaklar linç edecekler. Bir oturdu ki içime. En son salladım arkasından artık bende 1-2 küfür basıp giderken. Bordo bir Clio 4. Olur denk gelir, tanıdığı vardır buralarda, sahip çıkın bu kadına. Birinin elinde kalır.

Gece uyuyamadım, dert oldu içime, saat 3 olmuştu, hala düşünüyodum ne yapsaydım diye. En son keşke camını çerçevesini kırsaydım dedim, mecbur gelecekti kocası kimi kimsesi. O an akla gelmiyo işte. Gerçi onu yapsam, arkada teyze oturuyo yaşlı, kalpten gidecek kadın.

İşte buna kadının erkeğe tacizi denir. Bu sadece trafikte olmuyo, asansörde de oluyo mesela. Yetişmeye çalışan birine kapıyı tutuyosun, bi günaydın, teşekkür etmiyo mesela. Apartman kapısı keza. Kızıyorum. Ulan tamam sapık çok ama hepimizde sapık değiliz ki arkadaş. Dikkat ediyorum bu ara, kadınlar her konuda erkekleri daha çok tahrik ve taciz eder halde. Üstüne oynuyorlar erkeklerin, biz kadınız bize birşey yapamaz diye.

Öyle bi içimi döktüm, dert olmuştu. Uzun oldu kusura bakmayın.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef durum böyle yanında erkek yoksa muhatap olmadan uzaklaşın.

Polis yada sonradan gelen insanların yanında ağlamaya başlarsa yada bana sarkıntılık yaptı derse iyice başınız belaya girer.

Ne olursa olsun kaçın oradan. Ben kaldırımda yürürken önümde yada karşımdan gelen kadın görünce yolun diğer tarafına geçiyorum.

Devir iyice kötüleşti. Sene 2010 caddebostan sahilde heykelin orada kadının biri adamdan dayak yiyor elinden aldık kadını adam konuşmaya başladı dövecektik kadında üstümüze yürüdü bize küfür etti bıraktık yiyin birbirinizi dedik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Memlekette ruh ve sinir sağlığı yerinde olan kimse kalmadı. Ciddi bir psikolojik rahatsızlık var herkeste. Ve maalesef ciddi bir bulaşıcı hastalık gibi yayılıyor.

Eğer sağlıklı kalmak istiyorsan, bazı şeyleri duymayacaksın, görmeyeceksin. Yoksa onlar gibi tepki vermeye, davranmaya başlıyorsun. Ciddiye almamak lazım.. He de geç git. Allahından bulsun. Anası, babası, kocası eğitememiş, sen mi eğiteceksin böylelerini?

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaltak işte bir kere benim de başıma geldi. ufak çocuk var yanında başka hatunlar var kadın manyak bağırıp duruyor.

alacaksın bujiyi patlatacaksın ön camına. Benim de içime oturmuştu 1 hafta aklımdan hiç çıkmadı mal gibi durdum diye
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başıma benzer bir olay geldi kadın değil ama yaşlı amca ramazan günü hava sıcak iftara kalmış 15 dakika dayı 5 metre geri gitti diye arabayla çıldırdı bağırıyo çağırıyo bende insanlık yapıp açıklama yapmaya çalışıyorum en son indim arabadan camlarını yumrukladım in lan aşşağı diye millet toplandı kalabalık olunca indi aşşağı oğlum ben sana ne dedim diyo bide gitmiş polise şikayet etmiş 1500 lira ceza yedik bide mala zarar vermekten adalete bak adalete (olay 1 sene önce oldu mahkemesi dün oldu)

Aliburakb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıkıntılı işler bu işler ya kadınlarla uğraşılmaz şeytan gibiler içinize dert olduğunu tahmin edebiliyorum ama hiçbirşey yapmamak ile en doğrusunu yapmışsınız sizin yaptığınızı yapamayacak bir çok kişi var bende dahil

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Daha bu sabah ise gelirken kadinin biri 10 dakika araliksiz kufur etti bana biraz daha efendi sekilde fark o
    Aptal salak okuz beyinsiz freni patlamis kamyon gibi durmuyor
    Gecenlerde avm nin birinde kadin bi kufurler etti hayatimda duymadim oyle kufurler
    Insanin sinirleri oynuyor ama elden biseyde gelmiyor ne yapalim dovecek halimiz veya kufur etmeye terbiyemizde musade etmiyor
    Zaten kadinlardaki bu ozguvenin sebebi ordan kaynakli kolay kolay kimse bisey demiyor bunlara
    Ya yuru git diyorsunuz o kadar
    Ben her zaman ayni seyi yapmaya devam edicem tavsiye ederim en iyisi bu

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ama ben arabanın içinden bir bağırdım sesim de öküz gibi çıkar ayıptır söylemesi sonra devam etti
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapıştırsaydın bir tokat
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmis olsun abi,kadin erkegi bi anda oyle bi sekle sokarki ne aklin alir ne mantigin. Vallahi zor durum,hemen hemende hergun olan seyler. Sinifta bazen bizde tartisiyoruz demedigini birakmiyolar,hani erkek olsa biseyler yapicaksin ama cinsiyet bayan oldugu an elin kolun bagli,susmasini bekliyosun sadece ve bu cok sinir bozucu.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Patron hemen tek lastiğini yaracaktın tornavida bıçak falan bir şeyle, *** gibi kalacaktı oracıkta

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Draniela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaltak işte bir kere benim de başıma geldi. ufak çocuk var yanında başka hatunlar var kadın manyak bağırıp duruyor.

alacaksın bujiyi patlatacaksın ön camına. Benim de içime oturmuştu 1 hafta aklımdan hiç çıkmadı mal gibi durdum diye
    Kaltak lafı biraz ağır olmamış mı ? Birinin yakını olabilir o kişi.Benimde annem ve ablam araba sürüyor.Hoş böyle bir şey kesinlikle yapmazlarda.Bence bu tür bir yorum yaparken bu kelime hoş olmuyor.

poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok kötü bir durum zarar veremezsin geri dursan da olmaz
    ama yaşananları videoya çekip anonim bir hesaptan youtube a koymak yapılacaklardan biri olabilir.
    Zaten bu tip videolar show habere düşer bipli bipli.
    "Laf ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabasından indirip dövseniz çevreden kimse kılını kıpırdatmazdı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millete ******çocuğu diyene, kaltak ağır olur mu bilemedim.

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trafikte bir erkeğe o.ç. diye küfredebilen herhangi bir dişinin sıkıntısının nerde olduğu bellidir
    CAN CEYLAN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patron hemen tek lastiğini yaracaktın tornavida bıçak falan bir şeyle, *** gibi kalacaktı oracıkta
    Gelmedi ki aklıma, 2-3 kere ona doğru gittim arabaya geri döndüm. Bide dediğim gibi teyze var arkada.

Alıntı ynsemr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabasından indirip dövseniz çevreden kimse kılını kıpırdatmazdı
    Dövemezsin abicim nereye dövüyosun kadını. Herhangi bir sebeple ne olursa olsun zaten el kaldırmam da, yakınlarda dövülebilecek eşi dostu akrabası olsaydı keşke.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumca ne psikopatmışız arkadaş lastik yaranlar, tokat atanlar, bujiyle cam kıranlar

Geçen biri bana sağ kapımdan sabahın görü kamikaze dalışı yapıyordu az kaldı.
    Korna selektör durmadı (kadın olduğunu bilmiyorum o an) çıldırmışım sinirden, atladım önüne vurdum durdurdum.
    Benim sol arka çamurluk göçtü bu arada.
    İndim koşarak gittim camı bi açtı kadın Ya dedim benim verilmiş sadakam var dı o gün ya karşındakinin.

Oluyor yani tam tabiriyle fazla şey yapmamak lazım. Sakın ola bir kadına da vurmayın arkadaşlar aman diyim delikanlı adama yakışmaz.

Küfür onun pisliği olsun bulaşmayın geçin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga_kaan

Psikopatlık değil cidden, benim ortağın arabası bendeydi, cem yılmaz dinliyomuş arabada, sabah çıktım dinleye dinleye gidiyorum, gülüyodum da bi yandan. O ruh halinden nerelere getirdi. E şimdi günü kötü geçen ya da hali hazırda sinirli olan bi adama, bide kadına karşı duruşu ve bakışı farklı olan birine o lafı edersen, ne olacağı belli olmaz. Kocası gelse ne olacaktı, senin karın bunu dedim diyecektim, büyük ihtimalle özür dileyecekti. Yok kafası çalışmıyosa adamın da başka bişey derse, Esenyurt meydan muharebesi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)