User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: yardim..! seat ibiza...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yardim..! seat ibiza...

Slmlar arkadaslar seat ibiza 2005-2008 uyumlu cupra tampon temin edebilecegim bir adres bilen var mi😞

Gearbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar konuyu hortlatacağım ama bilgililerden ve kullanıcılarından yorum almak isterim.

Kuzenime 2004 İbiza 6L 1.4 101hp lik araç almayı düşünüyoruz.

Aracın kronik sıkıntıları var mıdır?
    Alırken neyine dikkat etmek gerekir?

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6LL 807 217 A GRU cupra tampon parça kodu. Servise bir sorun arada bir anlamadığım şekilde bazı şeylere uygun fiyat veriyorlar. Ama dün sadece ayna switchine 170tl para bayıldım. Aynı swtichin ısıtma ve katlaması olmayanını sanayide 30tlye bulmuştum. 6L kasanın makyajlısını almanız daha iyi olur. Aynı kasanın hem makyajlı makyajsızına sahip oldum, signo ve stylance paket. 2004 alacaksanız illa da paketin kesinlikle signo olmasında fayda var tonla donanım var arabada o senede üst sınıfında bile genellikle bulunmayan. Makyajsızın en büyük kroniği iç trim soyulmaları makyajlıda yok bu problem. Göğüs içinden gelen sesler olabilir yapacak bir şey yok, tüm göğüsü söküp içerdeki her şeyi sabitlerim demezseniz. 1.4 101hp motor için de fabiamızda kullanmıştık çook önce bir problemi yoktu sadece 10.00 bakımları ile devam ettik yağ su devamdı. Lpgli kullanan da vardı çevremizde lpg uyumu iyidir. Ama düşük kmde satıldığı için uzun vadede problemi var mıdır bir şey diyemeyeceğim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)