User Tag List

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122
405 sonuçtan 400 ile 405 arası

Konu: Üst Komşu Krizi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanlar güzellikten anlamıyor. Bizim açık otoparkta dün birisi 2 arabalık yeri clio ile tek başına işgal etmeyi becermiş. Whatapp üzerinden resmini çekip yolladım gruba kiminse rica ediyorum düzgün koysun park edecek yer bulunmuyor diye. Vay sen misin yazan? Yok sen benim arabamın resmini nasıl ifşa ediyorsunlar sen kimsinler yok seni görürsemler falan diye. Çek ulan arabanı çekmiyorsan ben gidip çükün kadar arabanı kaldırıp kenara koyarım dedim mesajlar kesildi 10 dk sonra camdan baktım düzgün park edilmişti. Bu tip insanlara gerçekten bu gerekiyor.
    IN BOOST WE TRUST

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanlar güzellikten anlamıyor. Bizim açık otoparkta dün birisi 2 arabalık yeri clio ile tek başına işgal etmeyi becermiş. Whatapp üzerinden resmini çekip yolladım gruba kiminse rica ediyorum düzgün koysun park edecek yer bulunmuyor diye. Vay sen misin yazan? Yok sen benim arabamın resmini nasıl ifşa ediyorsunlar sen kimsinler yok seni görürsemler falan diye. Çek ulan arabanı çekmiyorsan ben gidip çükün kadar arabanı kaldırıp kenara koyarım dedim mesajlar kesildi 10 dk sonra camdan baktım düzgün park edilmişti. Bu tip insanlara gerçekten bu gerekiyor.
    Hahah, ya bu bizim mal milletin bir klasiği olmuş resmen. İlla tehdit edecek kavga çıkaracaksın. Laflara bak, nasıl ifşa ediyorsun sen kimsinler... Senin gibi malı ifşa etmek gerekir zaten Gerçekten bu muameleyi istiyor büyük bir çoğunluk ya, çok çok çok enteresan.

Zamanında Ankara'da yaşarken, üst komşu içip içip müzik açıyordu, 3-5 babam gitti söyledi, çok da tatlı bi aile idi aslında, abi kusura bakma çok içtim de şöyle oldu da böyle oldu da, onların ufaklık bize oynamaya geliyor gidiyor falan..
    Bi gece yine şarkılar türküler apartman inliyor ama Kimse de bulaşmıyor... Babamla oturduk ne yapalım ne yapalım, baktım sigortalar daire kapısı dışında, indir şalteri... Çaaat, bitti Elektrik kesildi sanıp yatmış mal

Bir de bizde millette "aman bulaşmayalım" muhabbetinden bu dallamalar yüz buluyor, trafikte orada burada da öyle... Yahu yayayken kavga eder mi insan? Ben ediyorum, niye? Kaldırımda yürüyorsun, karşıdan 2 kişi geliyor, ulan zaten kaldırım o kadar, hala çekilmiyor, omuzlayıp geçiyorum, cık cık cık diyor, ulan ne cık cık cık geldiğimi görüyorsun... Motor geliyor, laf ediyorsun, vövövövö diyor kaskın içinden, in de gelsene diyorum, basıp gidiyor. Bi gün biri deşecek seni diyorlar da, tutamıyorum ki kendimi arkadaş. Hem suçlu hem güçlü yüzsüz oe tayfası üste çıkıyor böyle böyle devamlı. Yeter ya... Hayatınızdan memnun musunuz mutlu musunuz konusu var ya, en çok bu dertten muzdaribim, en çok bıktırıp moral bozan, sinir bozan iş bu.

Benzer şarkı türkü muhabbeti evlendikten sonra ilk oturduğumuz evde de oldu. Yöneticiye söyle, yok, bilmemne yap, yok...
    Ulan biz bi akşam arkadaşlarla oturup Monopoly oynadık diye efendim çok ses yaptınız da bilmemne diye şikayet geldi kapıcı ile. Abi dedim söyle, götleri yiyorsa gelip bana söylesinler, onlara bikaç çift lafım olacak...
    Sonra bir daha bir şey diyen olmadı zaten bana Gerçekten yine böyle gerekiyor diyoruz
    Yine bi gün şarkılar türküler, Ankara'daki yöntem aklıma geldi, ama sigortalar daire içinde... Ne yapayım ne yapayım, ana şalterler aşağıda, gittim daire no buldum, çaaaatt.. Bitti.

Bir de asıl gıcık ve komedi iş, yaşlılar. Adamların kulağı duymuyor, TV 50 ses ile açık, hangi kanalda hangi program var yukarıdaki ile beraber izliyoruz. Yatarken bakıyorum bunlar yatmıyor, aynı şekil, in aşağı kapat... Bi defa açmayı unuttum, insanlar beklemiş 1 gün elektrik yok diye. Kapıcı uyanmış, ya elektrik var vs gidip açmışlar, üzüldüm bu sefer de, bi daha yapmadım

Hakan_Si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahah, ya bu bizim mal milletin bir klasiği olmuş resmen. İlla tehdit edecek kavga çıkaracaksın. Laflara bak, nasıl ifşa ediyorsun sen kimsinler... Senin gibi malı ifşa etmek gerekir zaten Gerçekten bu muameleyi istiyor büyük bir çoğunluk ya, çok çok çok enteresan.

Zamanında Ankara'da yaşarken, üst komşu içip içip müzik açıyordu, 3-5 babam gitti söyledi, çok da tatlı bi aile idi aslında, abi kusura bakma çok içtim de şöyle oldu da böyle oldu da, onların ufaklık bize oynamaya geliyor gidiyor falan..
    Bi gece yine şarkılar türküler apartman inliyor ama Kimse de bulaşmıyor... Babamla oturduk ne yapalım ne yapalım, baktım sigortalar daire kapısı dışında, indir şalteri... Çaaat, bitti Elektrik kesildi sanıp yatmış mal

Bir de bizde millette "aman bulaşmayalım" muhabbetinden bu dallamalar yüz buluyor, trafikte orada burada da öyle... Yahu yayayken kavga eder mi insan? Ben ediyorum, niye? Kaldırımda yürüyorsun, karşıdan 2 kişi geliyor, ulan zaten kaldırım o kadar, hala çekilmiyor, omuzlayıp geçiyorum, cık cık cık diyor, ulan ne cık cık cık geldiğimi görüyorsun... Motor geliyor, laf ediyorsun, vövövövö diyor kaskın içinden, in de gelsene diyorum, basıp gidiyor. Bi gün biri deşecek seni diyorlar da, tutamıyorum ki kendimi arkadaş. Hem suçlu hem güçlü yüzsüz oe tayfası üste çıkıyor böyle böyle devamlı. Yeter ya... Hayatınızdan memnun musunuz mutlu musunuz konusu var ya, en çok bu dertten muzdaribim, en çok bıktırıp moral bozan, sinir bozan iş bu.

Benzer şarkı türkü muhabbeti evlendikten sonra ilk oturduğumuz evde de oldu. Yöneticiye söyle, yok, bilmemne yap, yok...
    Ulan biz bi akşam arkadaşlarla oturup Monopoly oynadık diye efendim çok ses yaptınız da bilmemne diye şikayet geldi kapıcı ile. Abi dedim söyle, götleri yiyorsa gelip bana söylesinler, onlara bikaç çift lafım olacak...
    Sonra bir daha bir şey diyen olmadı zaten bana Gerçekten yine böyle gerekiyor diyoruz
    Yine bi gün şarkılar türküler, Ankara'daki yöntem aklıma geldi, ama sigortalar daire içinde... Ne yapayım ne yapayım, ana şalterler aşağıda, gittim daire no buldum, çaaaatt.. Bitti.

Bir de asıl gıcık ve komedi iş, yaşlılar. Adamların kulağı duymuyor, TV 50 ses ile açık, hangi kanalda hangi program var yukarıdaki ile beraber izliyoruz. Yatarken bakıyorum bunlar yatmıyor, aynı şekil, in aşağı kapat... Bi defa açmayı unuttum, insanlar beklemiş 1 gün elektrik yok diye. Kapıcı uyanmış, ya elektrik var vs gidip açmışlar, üzüldüm bu sefer de, bi daha yapmadım
    Aynı şeyleri sürekli yaşayan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum. Bizim insanımız aşırı bencil ve '' toplum '' içinde yaşamanın kuralları olduğunu kabullenememiş. Okullarda öncelikle edep adap dersi verilmeli. Küçük yaşta toplum olabilmenin, toplu yaşamanın getirdiği zorunluluklar öğretilmeli. Yoksa kimin gücü kime yeterse...
    Geçenlerde eşimle kaldırımda yürüyoruz. Bisikletli Rus çift arkamızdan zil çalıyor zırıl zırıl. Dedim ne var ? Dik dik bakıyor suratıma, ingilizce anlamış mıdır bilmem ama burası bisiklet yolu değil, yaya kaldırımı burada bisiklet süremezsiniz dedim. Durdu rusça bıdır bıdır etti. Dedim yürü git... Kendi insanımız bitti bir de bunların kural tanımazlıklarıyla uğraşır olduk...

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apartman ve komşuluk işleri çok büyük sorun ya gerçekten anlaşılacak tipte insanlar değiller bir çoğu maalesef...

Fakat şalter indirme işinin cezası var aman diyeyim kameralı bir sitede oturuyorsanız denemeyin ben denemedim ama oturduğum sitede yaşandı ve sonuçları kötü oldu maalesef yasal süreç vs. vs. ama apartman dairesi adamda laftan anlamıyorsa kapat aç yapacak bir şey yok
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne güzel hikayeler .keyifle okudum
    Dövenler, polise söyleyenler.

Ben ask. lojmandayım
    Alt komşum gemi komutanım ( 2 veledi var)
    Üst komşum yan gemi komutanı (2 veledi var)
    Yan komşum komodor (1 veledi Var)
    Aq binası genelkurmay gibi. Koskoca mersinde bir tane lojman olunca....
    Benim bebe 2.5 bile değil. Ne guzel 8 9 gibi uyuyor ama bu saatlerde bir başlıyorlar anlatamam. Dogu ekspresi gibi . 2+1 lojman dairesinde kosacak o kadar yeri nerden buluosun be.....
    En sonunda uyku düzenini değiştirdik. Bu yüzden hep daha kötüleri var diye düşünüp şükredin
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kedilere su ve mama veriyorum diye imza toplamışlardı …
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)