User Tag List

Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
401 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: Üst Komşu Krizi

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah aşkına şu çocuktur normal diyen arkadaşlar şu aşşadaki linki bi tıklayında kulaklıkla dinleyin sonra tekrar konuşalım. bu sesin sürekli geldiğini düşünün. hiç durmadan. sadece düşünün.

ust komşu.mp3 | Files.fm.

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına şu çocuktur normal diyen arkadaşlar şu aşşadaki linki bi tıklayında kulaklıkla dinleyin sonra tekrar konuşalım. bu sesin sürekli geldiğini düşünün. hiç durmadan. sadece düşünün.

ust komşu.mp3 | Files.fm.
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sırf şu yüzden evi garaj üstü aradım buldum aldım. Bizimki zıplarsa millet rahatsız olmasın diye.

Umarım üst kattaki de benzer hassasiyette birisidir.

Ben bu ses yüzünden kapıyı tekmelediğimi biliyorum üst katın, açmadılar da işin enteresan kısmı ama sesleri de kesildi.

İnsanı insanlıktan çıkartıyorlar bazen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela anlik paylasiyorum, hanim kedimiz icin lazer almisti efsane cuma indirimlerinden o gelmis. Suan evde savas var lazerle ben oynayacam hayir sen oynayacan diye, o onu cekip itiyor, oburu digerisi isirip aglatiyor. Kizim oglumu itti cocuk yere dus kafa ustu, bi ton agla. Suan ortaligi sakinlestirmeye calisiyoruz

Simdi bunlara yapma diyorsun dinlemiyorlar sert cikssn aglayip kusuyorlar o da kotu. Basit sadece.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende anlık paylaşıyım, yine başladılar bam güm oynamaya. Evde deprem oluyor sanki. Tvnin sesini yükselttim, biraz daha devam ederse yine duvarı yumruklıcam.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz db ölçümü yapın telefon ile kayıt altına alın. Bildiğim kadarıyla zabıta gelip ölçüm yapıp ceza kesiyor

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada bende kiracı iken eski komşu yüzünden ev sahibi olan biriyim. Özellikle en üst kat olsun istedim. Üst kattakinin çocuğu yoktu ama ses farklıydı birde saçlar vardı tabi. İnsanın gerçekten psikolojisi bozuluyor takıntı oluyor. Bundan dolayı en üst kat ev aldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz db ölçümü yapın telefon ile kayıt altına alın. Bildiğim kadarıyla zabıta gelip ölçüm yapıp ceza kesiyor
    229 postta ses kaydı var zaten. aslında o videoydu ben ses e çevirdim. o yeterli olur sanırım.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu konuya en çok yazanlardan biri bendim kendi evimiz olmasına rağmen 2 sefer kendi evimizi sattık 6 senede şuan 3 evimizdeyiz ve problemli komşuların sadece yeri değişiyor Apartmanda yaşıyorsanız komşuya alışmanız gerekiyormuş onu anladık.

İlk evimiz arakattı oldukça memnunduk üst katımızdaki doktor ve öğretmen çift hayatımızı zindana çevirdi çocuklarına akülü arabamı almadı futbolmu oynatmadı bunlar yetmiyormuş gibi evi dubleks olmasına rağmen koşu bandını alt kata kurup kafamızın üzerinde koşu bandındamı koşmadı neler neler yaptı iki seferde evi su bastırdı artık katil olmamak için evimizi sattık. Bu sefer tecübeliydik artık gürültü istemiyorduk en üst kattan dubleks daire aldık sonuç alkolik ve psikolojik sorunları olan herkese kendini savcı olarak tanıtan ne olduğu belli olmayan birinin üst katına geldik adam evde gece 3 e kadar saz çalıp türkülerle sıra gecesi yapıyordu kavgaları ile bizim evi yıkıyordu ama alt katına gürültü yapıyor diye güvenlik yollayıp bizimde kapıya çıkıyordu sonra aynı sitede 2 sorunlu insanla daha karşılaşınca ordaki dairemizide sattık

Bu sefer daha nezih seçili ailelerin olduğu bir sitede ev aldık bu seferde sitenin kendi otoparkında bir yeri tapulu malı sanan bir ...... yüzünden 3 kere kavga ettim en son elimden sitenin güvenlikleri aldı kendisini bina bloklarımız karşılıklı onun evinin önü ne büyük tesadüf benimde evimin önü ama ben arabamı onun evinin önüne çekiyormuşum ortalayıp parkediyor arabasını arkasına veya önüne çekince çıkıyor gidiyor gelip kapıya güvenlik yollayıp arabayı ortalamışınız diyor kaç kere arabasının fotoğraflarını videolarını çektim ama son olaydan sonra çok korktu Allaha şükür ses çıkarmıyor ama bunun yanında birde psikolojik sorunları olan bir doktor çiftimiz var gece 4 de eve gelip bir şeyleri fırlatarak evde kavga çıkartıyor öldürücem seni diye bağrışlar kopuyor başka bir komşunun arabasına çarpmış komşuda nezaket ile kendisine söylemiş adamı site yönetimine şikayet etmiş üzerime yürüdü diye yani kısaca ne yaparsanız yapın sadece sorunlu komşularınızın cinsiyetleri yaşları,Meslekleri ve daireleri değişiyor
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende anlık paylaşıyım, yine başladılar bam güm oynamaya. Evde deprem oluyor sanki. Tvnin sesini yükselttim, biraz daha devam ederse yine duvarı yumruklıcam.
    müsait yer varsa kum torbası güzel olur ben düşünmüştümde üşendiğimden almamıştım hem siniri alır hem yukarı güzel ses yapar

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evi alırken en üst kat aldım, dünyadaki en güzel şey tavsiye ederim.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sıkıntıları yaşadık üç sene kadar en sonunda evi satıp kurtulduk şu an en üst kat satın aldık büyük rahatlık , sattığımız kişiylede görüşürüz halen onlarda davalık olmuş db ölçüm vs oralara kadar gelmiş olay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sıkıntıları yaşadık üç sene kadar en sonunda evi satıp kurtulduk şu an en üst kat satın aldık büyük rahatlık , sattığımız kişiylede görüşürüz halen onlarda davalık olmuş db ölçüm vs oralara kadar gelmiş olay
    Son kat ağzı yanıkların mekanı zaten. Sıkıntı yaşamamış olanlar soğuk olur,sıcak olur diye düşünür.Sen hepsine razısındır.Çünkü insanla uğraşmaktansa doğayla uğraşmak yeğdir.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Direk haneye tecavüz. Dingonun ahırı memleket. Cezalar ağırlaştırılmalı. Hapis + artı para cezaları koyacaksın. Bizim insanımız anca ondan anlar. Yapmadan önce bi düşünür belki.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direk haneye tecavüz. Dingonun ahırı memleket. Cezalar ağırlaştırılmalı. Hapis + artı para cezaları koyacaksın. Bizim insanımız anca ondan anlar. Yapmadan önce bi düşünür belki.
    Adam mesajı da gösterdi tv de, biri benim kapıma o tekmeyi atsa muhtemelen kapıyı sopayla değil başka bir şeyle açar içeri alırım, sonra kim kimi yatırırsa.

Bu kekolar umarım en ağır cezayı alır da benzeri hareketi yapacak olanlara az biraz ders olur.

Sopayla yatırdığı sığıra da hiç acımadım iyi oldu.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu babaya, 2 ite verilmesi gereken cezanin ustune +10 yil verilmesi gerekli
    Boyle 2 tane o..... cocugu buyuttugu ve olaylara canak tuttugu icin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamin kapisini tekmeleyip 3 kisi adamin evinde adama saldirip ustune birde serbest birakilmislar. muz cumhuriyeti resmen!!!
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Delikanlı ya dövecek ya kapıyı tekmeledi üstünü çıkardı ama ilk temasta düştü yere üç kişi olmasalar paramparça ederdi evin sahibi, adamın karısının yanında evine üç kişi girip saldırmak nedir adamlık mı bu şerefsizlikten başka bir şey değil insanın gözü döner öldürür bile böylesini katil olur. Gerçekten artık bu ülkede silahtan ziyade savunma dersleri alınıp profesyönel eğitim almak lazım gelince indirecen böylesini
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)