User Tag List

Sayfa 14/22 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
405 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Üst Komşu Krizi

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izlerken uyuz oldum. kavga edicen çözümde olmuyor yoksa herkese saldır.bu arada birader siizin üst katta sanırım fil besliyolar yoksa o seslerin açıklaması olamaz.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cumartesi gecesi gece 3'e kadar alt komşunun sesiyle hanım uyuyamadı, gece çıkarlarken lafı oturttu, özürler birşeyler dün de kurabiye geldi apartman birden çağ atladı. Konuştuğu herşey direk bizim dairede. Lafım yine mütahite

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben geçen tam bu üst kattan gelen gürültüler esnasında baktım müteahhit in araba otoparkta. Aradım dedim gel eve. Sağolsun geldi. Dedim dinle şimdi. Adam şok oldu. Yukardaki konuşma sesi direk yanında sanki. Bu nasıl olur, olmaması lazımda bilmem ne de. Dedim oluyor gördüğün gibi. Buna bi çare bul dedim. Ortağıyla konuşup haber verecekti. Tabiki bişey yapmayacaklar bu arada, attığım ses kaydını dinleyenler hak vermiştir umarım

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Başkasının hanesine girip, adamı hastanelik edeceksin ve serbest?! bırakılacaksın. O zaman gerçekten boşa yaşıyoruz bireysel silahlanma gibi ilkel bir çözüm bulmamız lazım. Zaten bu davarların çoğunda vardır o da en azından elimiz boş kalmasın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O değilde evine saldırılan adam sopa değilde silahla açsaydı kapıyı 3'üde poku pokuna ölmüştü şimdi
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul’da ‘komşu’ dehşetinde yeni gelişme – Sozcu Gazetesi

sosyal medya sayesinde gözaltına alınmışlar, adliyeye gönderileceklermiş.
    Adliye salar bu sefer de.......
    Okumadan imzalamam.....

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulunduğunuz İl/İlçe Cumhuriyet Başsavcılıklarına başvurunuz güzellikle.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4721 sayılı Türk Medeni Kanunu:

Madde:737-Herkes, taşınmaz mülkiyetinden doğan yetkilerini kullanırken ve özellikle işletme faaliyetini sürdürürken komşularını olumsuz şekilde etkileyecek taşkınlıktan kaçınmakla yükümlüdür.
    Özellikle taşınmazın durumuna, niteliğine ve yerel âdete göre komşular arasında hoş görülebilecek dereceyi aşan duman, buğu, kurum, toz, koku çıkartarak, gürültü veya sarsıntı yaparak rahatsızlık vermek yasaktır.
    Yerel âdete uygun ve kaçınılmaz taşkınlıklardan doğan denkleştirmeye ilişkin haklar saklıdır.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oguzhan.Ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4721 sayılı Türk Medeni Kanunu:

Madde:737-Herkes, taşınmaz mülkiyetinden doğan yetkilerini kullanırken ve özellikle işletme faaliyetini sürdürürken komşularını olumsuz şekilde etkileyecek taşkınlıktan kaçınmakla yükümlüdür.
    Özellikle taşınmazın durumuna, niteliğine ve yerel âdete göre komşular arasında hoş görülebilecek dereceyi aşan duman, buğu, kurum, toz, koku çıkartarak, gürültü veya sarsıntı yaparak rahatsızlık vermek yasaktır.
    Yerel âdete uygun ve kaçınılmaz taşkınlıklardan doğan denkleştirmeye ilişkin haklar saklıdır.
    Kanun var ama yaptırım yok. Varsada ben görmedim

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haneye tecavüz var ve serbest bırakılıyorlar.

Bireysel silahlanmaya teşvik ediyorlar insanları,ne zamandır da düşünüyorum zaten. Başvuru işlemlerini tamamlayıp bulundurma için heyet raporuna çıkacağım .

İnşallah bir gün benim kapıma da böyle gelirler.
    imzasız..

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde evine saldırılan adam sopa değilde silahla açsaydı kapıyı 3'üde poku pokuna ölmüştü şimdi
    Niye poku pokuna olsun, güzel olacaktı aksine, dünya 3 gereksizden kurtulacaktı...

Allahın sığırları..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye poku pokuna olsun, güzel olacaktı aksine, dünya 3 gereksizden kurtulacaktı...

Allahın sığırları..
    Süper olurdu ya ,ipnenin sağ tarafı kanlı kanlı indi aşağı ama o bile hafif ferahlattı.

Ne koydu ama ilk anda sopayı yüzüne doğru.
    imzasız..

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Allahın sığırları..
    Çünkü hırslarına yenik düşeceklerdi.Egolarının kurbanı olacaklardı özür dilemeyi erdemlikten saymayıp bu demli yamış olması poku pokuna olmuş oluyor
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper olurdu ya ,ipnenin sağ tarafı kanlı kanlı indi aşağı ama o bile hafif ferahlattı.

Ne koydu ama ilk anda sopayı yüzüne doğru.
    Di mi, ben de ona bakıyordum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kapıya gelme işini görünce aklıma geldi...

Caddebostan'da eski evdeyiz o zamanlar, otoparka "yabancı" sanılan bi araba girmiş, babam da akşam gelip yer bulamayınca onun arkasına park etmiş.

Komşulardan birinin oğlunun arabasıymış meğer, adam başka evde yaşıyormuş, burada ailesine uğramış. Tabi herhalde kapıcıdan mı nereden buldularsa bizim daireyi bulmuşlar, 23:00 gibi kapı çaldı. Babam da "hah aracın sahibi galiba" dedi, ayaklandı, arabayı çekmeye gidecek... Hani olay çıkarma niyetimiz yok.

Kapı çalınca aşağının kamera çalıştı, bi tane tip, kaşları çatmış, suratı olduğu gibi kamerada, babam "kim o" deyince bu başladı küfürler, bilmemneler, gel al bu arabayı buradan, yok şöyle yaparım böyle yaparım, babam "bana bak sakin ol, geliyoruz dur" dedi, o an ben kaptım, ben de buna bağırdım, kes lan noluyosun dur geliyoruz diye... Babamdan önce ben giyindim

Aşağı indik, bu zaten bağırıp çağırıyor, millet balkonlara çıkmış, gel bakim dedim ne yapacakmışsın, oradan atıp tutuyosun... Biraz geri vites yaptı ama hala bağıra bağıra bakın diyor araba kitlenmez, arabamı kitleyemezsiniz... Ne diyosun ya dedim ne kitlemesi, e kitlemişsiniz işte diyor. Arkasına parkı kastediyormuş, e yer bulamadık buraya park ettik, kapıyı çaldın, adam gibi söyle çekelim arabayı, ne saçma sapan konuşuyorsun dedik...

Hala araba kitlenmez kitlenmez diyor Ben durumu anladım, baba dedim bu mal sarhoş, papağan gibi tekrarlıyor. Yoksa döveceğiz salağı Tamam birader sen sakin ol, kitlenmez doğru diyosun dedik, bi anda sustu Çektik arabayı gitti bu artis artis ama...

Sonra babam 2 hafta sonra falan asansörde bi adamla karşılaşmış, adam babamı tanımış, ya demiş böyle böyle siz şu dairede misiniz, evet... Ya çok özür dileriz, o gece bizim oğlan içmiş gelmiş, arabayı da buraya bırakmış, biz de evde yoktuk, müdahale ederdik, ne olur affedin falan... Ya yok demiş olur mu öyle şey, biz de ilk başta anlamadık, saldırıya geçtik, biz de özür dileriz demiş, öyle halletmişler

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu kapıya gelme işini görünce aklıma geldi...

Caddebostan'da eski evdeyiz o zamanlar, otoparka "yabancı" sanılan bi araba girmiş, babam da akşam gelip yer bulamayınca onun arkasına park etmiş.

Komşulardan birinin oğlunun arabasıymış meğer, adam başka evde yaşıyormuş, burada ailesine uğramış. Tabi herhalde kapıcıdan mı nereden buldularsa bizim daireyi bulmuşlar, 23:00 gibi kapı çaldı. Babam da "hah aracın sahibi galiba" dedi, ayaklandı, arabayı çekmeye gidecek... Hani olay çıkarma niyetimiz yok.

Kapı çalınca aşağının kamera çalıştı, bi tane tip, kaşları çatmış, suratı olduğu gibi kamerada, babam "kim o" deyince bu başladı küfürler, bilmemneler, gel al bu arabayı buradan, yok şöyle yaparım böyle yaparım, babam "bana bak sakin ol, geliyoruz dur" dedi, o an ben kaptım, ben de buna bağırdım, kes lan noluyosun dur geliyoruz diye... Babamdan önce ben giyindim

Aşağı indik, bu zaten bağırıp çağırıyor, millet balkonlara çıkmış, gel bakim dedim ne yapacakmışsın, oradan atıp tutuyosun... Biraz geri vites yaptı ama hala bağıra bağıra bakın diyor araba kitlenmez, arabamı kitleyemezsiniz... Ne diyosun ya dedim ne kitlemesi, e kitlemişsiniz işte diyor. Arkasına parkı kastediyormuş, e yer bulamadık buraya park ettik, kapıyı çaldın, adam gibi söyle çekelim arabayı, ne saçma sapan konuşuyorsun dedik...

Hala araba kitlenmez kitlenmez diyor Ben durumu anladım, baba dedim bu mal sarhoş, papağan gibi tekrarlıyor. Yoksa döveceğiz salağı Tamam birader sen sakin ol, kitlenmez doğru diyosun dedik, bi anda sustu Çektik arabayı gitti bu artis artis ama...

Sonra babam 2 hafta sonra falan asansörde bi adamla karşılaşmış, adam babamı tanımış, ya demiş böyle böyle siz şu dairede misiniz, evet... Ya çok özür dileriz, o gece bizim oğlan içmiş gelmiş, arabayı da buraya bırakmış, biz de evde yoktuk, müdahale ederdik, ne olur affedin falan... Ya yok demiş olur mu öyle şey, biz de ilk başta anlamadık, saldırıya geçtik, biz de özür dileriz demiş, öyle halletmişler
    Bu üst kattan inenlere denk gelseler birbirlerine sıksalar ne güzel olurmuş
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gürültü yüzünden değil ama aidat yüzünden buna benzer bi olay yaşadık.Sonra Allah ne verdiyse sonrası sabaha kadar karakol sonuç beklemedeyiz.İnanın muz cumhuriyeti gibi yönetiliyoruz.Sığırlar hala dayılık yapma derdinde.Sonuçta da bi mok çıkmayacak eminim.İşin özü üst kat alt at olayı değil apartmandaki insan görünümlü hayvanlarla uğraşmak. O yüzden Mümkün oluyorsa müstakil olmuyorsa az daireli bi binaya taşınmak

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kansiz kopekler ya.
    İnsanin kapisina dayanmak nedir lan???

Gercekten o sopayi kafaya yiyip, yere yigilinca bi rahatlama bana da geldi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)