User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
93 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Bodrum Gezi Rehberi

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu yola çıkıyorum varmı son önerisi olan? Yakın zamanda gidip gelen
    yollar temiz,

tekne turlarına bayram sonrası zam gelmediyse turgutreisde 30tl idi. geçen sene 50-60 gibi hatırlıyorm imkanın olursa kaçırma tekne turunu.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son 2 aydır bodrumdayım cuma tekrar uçucam

arabayla geliyorsanız eğer milas çıkışı güvercinlik isimli semtte sağda kalan halime ablanın yerinde çiğ börek yiyin..aynı semtte akşamları rakı balık fasıl oluyor 10 kadar mekan var bu şekilde marina çevresi rakı balık için.

bodrum içinde kale/ marina / sahil harici gezilecek pek yer yok..club filan hiç girmedim benim öyle eğlence anlayışım yok ama denenebilir

minibüs her yere gidiyor o konuda rahat olun şehrin 2 ucuna minibüsle 1 saat kadar biraz fazlası olabilir..eğer arabayla risk almak istemiyorsanız..istanbul gibi tıklım tıklım değil camlar açık rahat gidiyorsunuz.

gümbette değirmen altında cafe gibi bişey var orda kahvaltı yapılabilir..
    mutlaka kumru yiyin ben hastası oldum haftada 3 4 yiyorum..

palmarinada tur atılabilir akşam serinlikle çay dondurma vs..

aklımada başka bişey gelmiyor.
    2000 A3 8L

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayla gideceğim alkolde kullanmadığım için sürüş sıkıntı olmaz
    Kumru İzmir'e gittiğimde fırsat olmamıştı yiyememiştim Bodrum'da tavsiye edebileceğin yer varsa muptezeli olabilirim
    @Serkan
    Tekne turu kesin gideceğiz. O tavsiyen üzere dönüşten bir gün önceye planlandı. Haşlanmayalım diye

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bodrumda tam otogar minibüs durakları karşısı ışıklarda bi kumrucu var ordan rahat bir 4 5 kere yedim..ve çarşı içinde posh clubu geçtikten sonra pizzacıyla ortak mekan bir kumrucu var orasıda iyi tam marina karşısı..

aynı sırada starbucks var akşam kahve sigara için ideal ama boş yer bulmak dert orda..diğer halikarnas tarafı bi starbucks daha var 2 katlı ve denize sıfır orasıda iyidir.
    2000 A3 8L

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta içi turgutreis akyarlar tarafındaydım bol bol gümüşlük bodrum vs gezdik. Otopark konusunda biraz takıntılı olduğum için hanımın arabasıyla geldim ama onu bile doğru düzgün sığdırabilecek yer bulamadım. Gerçi bayram haftası olduğu içindir ama aşırı trafik vardı.

Gümüşlük sahile mutlaka gidin. En azından bi akşam yemeğinizi orda yiyin. Bodrum merkezden kaleye geçerken kumsalda bir şeyler içebileceğiniz yerler var orayı da tavsiye ederim.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese tavsiyeleri için teşekkürler.
    Pazar günü tatilden döndüm. Gidenlerin neden geri dönmek istemediğini gidince anladım. Gerçekten çok güzel bir şehir.
    Bodruma yaklaşınca biraz trafik oluyor ama uzun kuyruklar olmadığı için rahat girdik. Hemen her gün gün batımında otelden ayrılarak gezmeye etrafı görmeye çalıştık. İlk gün bodrum merkezin üst tarafındaki yel değirmenlerine gittik. Gün batımında gerçekten muhtesem manzarası var. Ertesi gün aksam bodrum merkezi çarşıyı limanı vs dolaştık. Bir sonraki günü aqua parka ayırdık ve gerçekten çok eğlenceliydi. Daha sonra bitez yalıkavak vs dolaştık. Bitez dondurmasını çok övdüler ama pek beğenmedim. limon mandalina güzel karadut feci kötüydü. Ama saf meyveden yapılıyor gerçekten. Gümüşlük tavşan adasına gittik ama kazı çalışmalarından dolayı kapalıymış. adaya yürümedik. Gümüşlük gerçekten kafa dinlemelik bir yer. sahili çok güzeldi. Tekne turunu çok istememize rağmen eşimi deniz tuttuğu için çıkamadık. Birdahaki sefere en az 10 gün gitmek istiyoruz ve bu sefer turu deneyeceğiz. dönüşte izmir kordon da yürüyerek bursaya gittik ve ordan istanbula dönüş oldu.
    Düşünenlere Bodrumu tavsiye ederim. Otel gümbette olmasına rağmen sahile yakın olduğu için çokta kafamız şişmedi. Bir dahaki sefere gümüşlük tarafını düşünüyoruz. Gümbet gündüz ölü gece sabaha kadar canlanan bir bölge. Club gece hayatı vs için mantıklı ama kesinlikle kafa dinlenicek bir yer değil

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Herkese tavsiyeleri için teşekkürler.
    Pazar günü tatilden döndüm. Gidenlerin neden geri dönmek istemediğini gidince anladım. Gerçekten çok güzel bir şehir.
    Bodruma yaklaşınca biraz trafik oluyor ama uzun kuyruklar olmadığı için rahat girdik. Hemen her gün gün batımında otelden ayrılarak gezmeye etrafı görmeye çalıştık. İlk gün bodrum merkezin üst tarafındaki yel değirmenlerine gittik. Gün batımında gerçekten muhtesem manzarası var. Ertesi gün aksam bodrum merkezi çarşıyı limanı vs dolaştık. Bir sonraki günü aqua parka ayırdık ve gerçekten çok eğlenceliydi. Daha sonra bitez yalıkavak vs dolaştık. Bitez dondurmasını çok övdüler ama pek beğenmedim. limon mandalina güzel karadut feci kötüydü. Ama saf meyveden yapılıyor gerçekten. Gümüşlük tavşan adasına gittik ama kazı çalışmalarından dolayı kapalıymış. adaya yürümedik. Gümüşlük gerçekten kafa dinlemelik bir yer. sahili çok güzeldi. Tekne turunu çok istememize rağmen eşimi deniz tuttuğu için çıkamadık. Birdahaki sefere en az 10 gün gitmek istiyoruz ve bu sefer turu deneyeceğiz. dönüşte izmir kordon da yürüyerek bursaya gittik ve ordan istanbula dönüş oldu.
    Düşünenlere Bodrumu tavsiye ederim. Otel gümbette olmasına rağmen sahile yakın olduğu için çokta kafamız şişmedi. Bir dahaki sefere gümüşlük tarafını düşünüyoruz. Gümbet gündüz ölü gece sabaha kadar canlanan bir bölge. Club gece hayatı vs için mantıklı ama kesinlikle kafa dinlenicek bir yer değil
    Hanımın yanına gittim Çarşamba Pazar bodrumdaydım. Bu seneye özgü Bodrum oldukça sakindi. Cuma günü Gümüşlüğe gittim şok oldum rahat rahat yürüyüp istediğim yerde rezervesiz yemek yiyebilince

Unuttum yazmayı ve maalesef şuan aklıma geldi Limon Gümüşlük gün batımı manzarası konusunda muhteşem bir yer. Seneye mutlaka uğra kardeşim gittiğinde.

http://www.limongumusluk.com/

5 Ağustos tekrar gidiyorum 15 Ağustos'a Bodrumdayım.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bi tavsiye verin

13 Ağustosta gidicem bodrum merkeze, oralarda böyle çok girmeyecek rakı içebileceğimiz biyer var mıdır ? Tabi çok ucuzda beklemiyorum ama abüsrt rakamlar çıkmaması lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rakı içeceksen ve balık seviyorsan adres gümüşlük.
    Ne kadar gireceğini hesaplayabilirsin. mezeler balıklar fiyatlar gözünün önünde. kafadan hesaplayıp sipariş verebilirsin.
    Ben alkol kullanmadığım için içmedim fiyat ne gelir bilmiyorum ama sanıyorum 2 kişi 150-200e güzel masa yaparsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Rakı içeceksen ve balık seviyorsan adres gümüşlük.
    Ne kadar gireceğini hesaplayabilirsin. mezeler balıklar fiyatlar gözünün önünde. kafadan hesaplayıp sipariş verebilirsin.
    Ben alkol kullanmadığım için içmedim fiyat ne gelir bilmiyorum ama sanıyorum 2 kişi 150-200e güzel masa yaparsınız.
    2 kişi rakı girerse işin içine 400 lük olurlar Gümüşlükde

Herkes Mimozaya gider ama ben gün batımı manzarasının daha iyi olduğunu düşündüğüm için Melengeç'e gidiyorum
    Melengec Balık Restaurant Gumuşluk

Geçen sene 1 şişe şarap az meze çok ara sıcak balıksız 300 vermiştim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi tavsiye verin

13 Ağustosta gidicem bodrum merkeze, oralarda böyle çok girmeyecek rakı içebileceğimiz biyer var mıdır ? Tabi çok ucuzda beklemiyorum ama abüsrt rakamlar çıkmaması lazım
    Merkezde manzarası olmayan ama sadece Ahtapotu içim gittiğimiz ve fiyatları oldukça makul olan bir yer var Kalamare Bodrum

Kalamare Bodrum (@kalamarebodrum) • Instagram photos and videos Kesinlikle tavsiye ederim özellikle Ahtapot için

Kalamare, Bodrum Merkez, Bodrum - Zomato Turkiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavsiyeler için teşekkürler, bi bakınayım bunlara yani 2 kişi 200 lira normal bi fiyat zaten ki muhtemelen balık olmaz da meze falan olur zaten otelde yemekten sonra gideriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isim yapmış yerlerden ziyade tadını bozmamış fabrikasyon olmayan mantı veya kumrucu önerileri alabilirim Bahsi geçen herkesin akın ettiği yerlere uğradım da starbucks gibi olmuş hepsi ne yiyip içtiğin değilde kimin naptığına ortama geliyor millet

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isim yapmış yerlerden ziyade tadını bozmamış fabrikasyon olmayan mantı veya kumrucu önerileri alabilirim Bahsi geçen herkesin akın ettiği yerlere uğradım da starbucks gibi olmuş hepsi ne yiyip içtiğin değilde kimin naptığına ortama geliyor millet
    Gümüşlük melengeçe uğra kanka kalamar tavası 10 üstünden 11. mantı ve kumru için tavsiyem yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantıcı kumrucu bilmem Bodrumda ama Marina civarında Sünger Pizza'da özellikle Balık çorbası müthiş Bununla birlikte tüm pizzaları efsane ve muhteşem karidesli Spagettisi var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boşnak mantısı seversen yalıkavak saraybosna köftecisi güzel yapıyor. 5 dk beklersen közün içinden tepsi geliyor 10 numara.
    Normal mantı bitez dondurmacısının az ilerisinde bir yer var var. Çiğ börek ve mantı var sadece. Ben yemedim ama tavsiye etmişlerdi.
    Kumru, gümbet ve merkez çılgın kumrucu da yedim. normal kumruydu. Kötü değil ama öyle ahım şahım da bir farkı yoktu.
    Bodrum meşhur sebzeli döneri deneyebilirsiniz ama ben beğenmedim pek. Pendikte bodrum döneri yapan emrah usta var çok daha güzel yapıyor.

Dondurma için merkezde bodrum dönercisinin çapraz arkasında bir yer vardı. makarna vs de yapıyorlar. adı italyancaydı sanırım. dışarıda buz tepsisi üzerinde gözünüzün önünde 5 dk da hazırlayıp veriyorlar. istediğin taze meyveyi seçiyorsun tepsiye koyuyor üzerine dondurma sütü döküyor ve spatula ile parçalıyor, sonra rulo haline getiriyor.
    çilek limon kabuğu rendesi kivi istemiştik ve çok beğendik. Bitez dondurmasından çok daha güzel bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantıcı kumrucu bilmem Bodrumda ama Marina civarında Sünger Pizza'da özellikle Balık çorbası müthiş Bununla birlikte tüm pizzaları efsane ve muhteşem karidesli Spagettisi var

sünger pizzaya gidemedim ama Arka rest. var barlar sokağına yakın.
    pizza ve makarnası çok güzeldi. (Pizzalar std. 30cm ve ince hamur. çıtır çıtır olsun diye biraz fala pişiriyorlar. Benim gibi yumusak hamur seviyorsanız önceden uyarmanızda fayda var.)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Süngeri kaçırman talihsiz olmuş Ömer mutlaka uğra bir sonraki tatilde

Neyseki 10 günüm kaldı gitmeye :d konuya yazdıkça ağzımın suyu akıyor

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Karidesli spagetti @XoR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)