User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Sevgili ile başbaşa doğumgünü kutlama önerileri?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sevgili ile başbaşa doğumgünü kutlama önerileri?

Merhabalar. Bu ayın 25inde kız arkadaşımın 24. Yaş günü😀 ona hiç unutamayacağı bir gün doğum günü düzenlemek istiyorum. Yemeğe çıkarmayı düşündüm ama çok sık yaptığımız bir aktivite rakı balık falan 😀 aklıma hiltonda gecelik oda kiralamak geldi böyle gül yaprakları dolu bir oda şarap servisi vs vs 😁😁 ramazan olduğu için alkol kullanmıyoruz ama görüntüden de olsa yapsam mı diyorum? Sizin önerileriniz fikirleriniz nelerdir kafanızı şişirdiysem affola zira kafam oldukça karışık ve heyecanlıyım 😁😁 yorumlarınız bekliyorum😄
    .Bana bu paralara jennifer lopez gibi kaportası olan paris hilton gibi ruhu var gözüküp gösterişli olup az yakan sibel kekilli gibi ucuz olan birşeyler lazım

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takipteyim 21 inde de benimkinin doğum günü

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiltona verecegin para ile şile taraflarinda doğa ile başbaşa butik otel tarzı daha güzel mekanlar bulabilirsin. Harbiye hilton gereksiz pahali

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiltona verecegin para ile şile taraflarinda doğa ile başbaşa butik otel tarzı daha güzel mekanlar bulabilirsin. Harbiye hilton gereksiz pahali
    İzmirde yaşıyorum hocam kusura bakmayın belirtmeyi unutmuşum �� gecelik fiyatlar aşağı yukarı 250 tl civarında burda
    .Bana bu paralara jennifer lopez gibi kaportası olan paris hilton gibi ruhu var gözüküp gösterişli olup az yakan sibel kekilli gibi ucuz olan birşeyler lazım

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence bir özel yat ile akşam yemeği eşliğinde boğaz turu Tabi İst'da iseniz.
    Bunun dışında Pera Palas otelinin terasında akşam yemeği ki bence manzarası boğazdan daha güzeldir. Gece otel de geçirilebilir.
    Ondan sonracığıma efendime söyliyim aslında ramazan olmasa yapacak çok şey var, alkollü güzel mekanlar var, Sarıyer sırtlarında balık yenebilir.
    Aslında yapılacak pek fazla bir aktivite de yok gibi, ***** ramazan.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Rıhtım'da da kaliteli oteller var Fazla da pahalı değil hem all inclusive :d

bordeaux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yengeç burcu bir kıza yapılacak en güzel sürpriz şaşırtmaktır. çok yapmak istediği, çok almak istediği, çok hoşlanacağını düşündüğün bir şeyi sen bilirsin diye düşünüyorum. mesela onun istediği gibi davranmanı isteyebilir, doğum gününde istediği gibi davran özel hissettir. bu çerçevede davranırsan mutlu olur diye düşünmekteyim.

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    madem farklı ve unutamayacağı bir şeyler düşünüyorsun o zaman hayal gücünün sınırlarını zorla bence... gül yapraklı otel odasını filan finale bırak

mesela 25 haziran cumartesi gününe geliyor, o gün kız arkadaşının -evden çıkacaksa ve planını biliyorsan- gideceği mekanlarda bulabileceği ufak tefek notlar bırakabilirsin minik zarflar içinde, bir nevi oyuna çevirirsin olayı, her not bir sonraki için ip ucu verir, o notlar kız arkadaşını sonunda sana getirir ve sen elimdeki hediyenle -ya da ne olmasını istersen elimde - onu beklersin filan?

çeşmealtından bir ufak tekneyle anlaşıp, karşıdaki ufak adalardan birine geçip romantik yemek konseptini daha farklı bir hale getirebilirsin şarap ve peynirle...?

dediğim gibi bu tarz şeylere yoğunlaşabilirsin ever tarzına uygunsa, umarım yardımcı olabilmişimdir
    her zafer acı ister...!

bordeaux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem farklı ve unutamayacağı bir şeyler düşünüyorsun o zaman hayal gücünün sınırlarını zorla bence... gül yapraklı otel odasını filan finale bırak

mesela 25 haziran cumartesi gününe geliyor, o gün kız arkadaşının -evden çıkacaksa ve planını biliyorsan- gideceği mekanlarda bulabileceği ufak tefek notlar bırakabilirsin minik zarflar içinde, bir nevi oyuna çevirirsin olayı, her not bir sonraki için ip ucu verir, o notlar kız arkadaşını sonunda sana getirir ve sen elimdeki hediyenle -ya da ne olmasını istersen elimde - onu beklersin filan?

çeşmealtından bir ufak tekneyle anlaşıp, karşıdaki ufak adalardan birine geçip romantik yemek konseptini daha farklı bir hale getirebilirsin şarap ve peynirle...?

dediğim gibi bu tarz şeylere yoğunlaşabilirsin ever tarzına uygunsa, umarım yardımcı olabilmişimdir
    süperr!!

kesinlikle buna benzer şeyler denemeli.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim önerim ve fikrim bu tip sizin için özel olan durumları burda toplu şekilde sormaman.
    Senin kız arkadaşınla yapacaklarına sen karar ver.
    Benim düşünceme fikrime göre haramına bizi şahit tutuyorsun. Yok oteller yok oda tutmalar. Birde bunu rahatca bilmem kaç kişinin önünde söyleyip dahada fikir sormalar..
    İlla farklı bir doğum günü istiyorsan sağlı sollu iki tokat at doğum günüm kutlu olsun de. Böylece çok farklı beklemediği bir doğum günü yaşatmış olursun.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim önerim ve fikrim bu tip sizin için özel olan durumları burda toplu şekilde sormaman.
    Senin kız arkadaşınla yapacaklarına sen karar ver.
    Benim düşünceme fikrime göre haramına bizi şahit tutuyorsun. Yok oteller yok oda tutmalar. Birde bunu rahatca bilmem kaç kişinin önünde söyleyip dahada fikir sormalar..
    İlla farklı bir doğum günü istiyorsan sağlı sollu iki tokat at doğum günüm kutlu olsun de. Böylece çok farklı beklemediği bir doğum günü yaşatmış olursun.
    Buna benzer bişey diyecektim ben de ama tokat işi Ertekin'in bilim dalı. Tokat dışında dedikleri çok doğru, bize ne otelde oda tutup kızla o odada kalmandan. Biz kimle nerede oda tuttuğumuzu söylüyor muyuz? Kız için de gurur kırıcı bir şey bu.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki sevgili insan iki birbirini seven insan beraber sarılıp uyuyabiliyorda yapılıyo böyle bişey yani sizde sadece o aklınıza gelen oluyo heralde yalnız kalınca..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ciddi düşünmediğin biriyse bu kadar masraf yapma.
    ciddi düşündüğün biriyse de şimdiden çıtayı bu kadar yükseltme

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resimlerini kes tek tek deftere yapıştır altına sözler yaz. Ağlatırsın mutluluktan..

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ölüleri rahat bırakın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)