User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
87 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: YouTube & MCN Network Hk. [DOLANDIRILDIM]

evedüşenkaldırm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diğer kanalada aboneydim. Çalışmaların emeğin çok büyük, olanlara üzüldüm inşallah yakın zamanda aynı abone sayısına hatta daha fazlasına ulaşırsın.

srkn.ylc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emek hırsızlığını meslek edinmişler anlaşılan geçmiş olsun desteğe devam ..
    Sana dar gelmiyecek makberi kimler kazsın?
    'Gömelim gel seni tarihe' desem, sığmazsın.

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün gördüm bende açıklamanı (yeni kanalına üye oldum) otopark bence topgear ile anlaşarak iyi bir tercih yapmadı kendilerine özgü kalmalıydılar. sen bence bizden olan bir şeyler sunduğun için bu sektörde sevildin, takip edildin. özgünlüğünü koruman dileğiyle diğer çalışmalarını bekliyoruz.
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkandayız reis videoyu gördüğüm gibi yeni kanala üye oldum. Bütün tanıdıklarımı da üye yaptırdım araba ile alakalı ve alakasız.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abone oldum tüm videolarda da beğen butonuna çöktüm hayırlısı olsun
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan sadece bir kanal takip ediyordum Youtube da o da kapatıldı. En kısa zamanda toparlanirsin İnşallah abi videolarını yeni kanalında bekliyoruz abi

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun. Para bir kenara, verilen emeğin yapılan uğraşın hiç edilmesi insanın zoruna gidiyor asıl. Bence yeni kanalınızda kendinize ait güzel bir tarz yakalayıp daha fazla video ve paylaşım ile aynı abone sayısını yakalamanız en güzel cevap olacaktır. Yeni kanalınız hayırlı olsun, yeni videoları merakla bekliyoruz.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. İnşallah emeklerin boşa gitmez

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir önceki kanala da abone olmuştum , yenisine de abone oldum..

İnsanın emeğinin çalınması gerçekten çok sinir bozucu bir durum..Ne diyelim , geçmiş olsun..

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yeni kanalı açdın da şuna emin ol eski kanalındaki o network altında yayınladığın şeylerin telifi onlardamı sendemi..
    o konuda hak idda edebilirler mi.. yani şunu demeye çalışıyorum yeni açdığın kanalı bu videoların telifi bizde deyip yaptırım yapma kanalı kapatma hakları olabilir mi.. bunu araştırdınmı.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, ayda bi videolarınızı baştan aşağıya izlerdim. Yeni kanalınıza da abone olup takipteyim.
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi, abone olarak gereğini yaptık. Rızkın bol olsun...
    Alıntı Umut_Akkuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun , yeni kanalınıza abone oldum.
    Alıntı Draniela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de abone oldum Buğra. Cidden geçmiş olsun dostum neyse en azından durumu buradan toparlayacaksın
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski kanaldakileri denk geldikçe izliyordum, abone falan olmamıştım. Lakin dolandırıcılara ifrit oldum Hemen yeni kanala abone oluyorum. Var mı la öyle başkasının emeğine konmak.
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan youtube uyeligim bile yoktu bu lavuklar yuzunden uyelik acip abone oldum. Emegin buyuk. Cok eskiden beri takipcindim zaten bu bahaneyle abone oldum. Bi dunya adamida ins abone ederim. Izlenme sayin 40bini asmis abone sayinda 100binleri asar ins.
    teşekkür ederim.

Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bir partnerle anlaşma yapmadanöncearaştırma yapsaydınız. Anladığım kadarıyla özgün çalışıyorsunuz mcn ödeme blokeleri kesintilerivs. enrezil firmalardan biridir. Yerli partnerler veya burada bir partnerin hubluğunu almış sağlam kişilerle çalışsaydınız. Benim şuan onlarda 500$ civarı param blokeli duruyor.
    aslında MCN Network sistemi bir hayli avantajlı. fakat bu kadar şerefsizce davranabilecekleri aklımın ucundan bile geçmezdi. mesela; MCN Network sayesinde kanalınız doğrulanabilir. premium üye olursanız, reklam gelirleriniz katlanabilir. yeni bir firma ile görüşüyorum, Allah'tan firmanın yönetiminde bir Türk var. önümüzdeki 2 ay içerisinde Hollanda'ya gidip, kendileri ile görüşmeyi planlıyorum fakat bu sefer çok dikkatli davranıp, hareket edeceğim. sizede büyük geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evedüşenkaldırm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer kanalada aboneydim. Çalışmaların emeğin çok büyük, olanlara üzüldüm inşallah yakın zamanda aynı abone sayısına hatta daha fazlasına ulaşırsın.
    Alıntı srkn.ylc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emek hırsızlığını meslek edinmişler anlaşılan geçmiş olsun desteğe devam ..
    Alıntı Otto_Skorzeny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkandayız reis videoyu gördüğüm gibi yeni kanala üye oldum. Bütün tanıdıklarımı da üye yaptırdım araba ile alakalı ve alakasız.
    Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abone oldum tüm videolarda da beğen butonuna çöktüm hayırlısı olsun
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan sadece bir kanal takip ediyordum Youtube da o da kapatıldı. En kısa zamanda toparlanirsin İnşallah abi videolarını yeni kanalında bekliyoruz abi
    teşekkür ederim.

Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün gördüm bende açıklamanı (yeni kanalına üye oldum) otopark bence topgear ile anlaşarak iyi bir tercih yapmadı kendilerine özgü kalmalıydılar. sen bence bizden olan bir şeyler sunduğun için bu sektörde sevildin, takip edildin. özgünlüğünü koruman dileğiyle diğer çalışmalarını bekliyoruz.
    teşekkür ederim. OTOPARK ile ilgili yorum yapmak istemiyorum, artık kendileri ile ilgili herhangi bir bağım söz konusu değil. ama diğer konuya (özgünlük) değineyim; şu an hali hazırda Borusan Otomotiv ile bir hayli inatlaşıyorum, pekte umrumda değil açıkçası.

ben ne isem, oyum. Peugeot Türkiye ile çalışıyorum mesela, ücreti mukabilinde. istekleri oluyor, olmuyor değil ama kendimce istediklerinin en iyisini vermeye özen gösteriyorum.

benim kimseye saygısızlığım ya da terbiyesizliğim olmaz, olamaz, haddim değil. ama bir firma kalkıpta, ya sen argo takılıyorsun, semt çocuğu takılıyorsun derse; takılmayan birisi ile görüşün derim. 3-5 kuruş kazanacağıma, YouTube'dan kazanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Para bir kenara, verilen emeğin yapılan uğraşın hiç edilmesi insanın zoruna gidiyor asıl. Bence yeni kanalınızda kendinize ait güzel bir tarz yakalayıp daha fazla video ve paylaşım ile aynı abone sayısını yakalamanız en güzel cevap olacaktır. Yeni kanalınız hayırlı olsun, yeni videoları merakla bekliyoruz.
    teşekkür ederim. cevabın kralı yakın zamanda geliyor inşallah, Allah razı olsun.

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. İnşallah emeklerin boşa gitmez
    Alıntı Eyüp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir önceki kanala da abone olmuştum , yenisine de abone oldum..
    İnsanın emeğinin çalınması gerçekten çok sinir bozucu bir durum..Ne diyelim , geçmiş olsun..
    Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, ayda bi videolarınızı baştan aşağıya izlerdim. Yeni kanalınıza da abone olup takipteyim.
    teşekkür ederim.

Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni kanalı açdın da şuna emin ol eski kanalındaki o network altında yayınladığın şeylerin telifi onlardamı sendemi..
    o konuda hak idda edebilirler mi.. yani şunu demeye çalışıyorum yeni açdığın kanalı bu videoların telifi bizde deyip yaptırım yapma kanalı kapatma hakları olabilir mi.. bunu araştırdınmı.
    o konuda YouTube İngiltere ile görüştüm, aynılarını sordum. eğer yaparlarsa, camii duvarına işerler (böyle bir şey demediler tabii de, ben latife ettim) dedi. Bu yüzden o topa gireceklerini sanmıyorum, çünkü varolan MCN Network lisanslarının iptal edilme şansı mevcut. Onlar eğer HAK sahibi olduklarını iddia ediyorlarsa, bende ESER sahibi olduğumu iddia ederim. YouTube genelde ESER sahiplerini koruyor.

şu an Dünya'nın en büyük 5 MCN Network şirketinden birisi ile görüşüyorum. Türkiye'de çalıştıkları kimse yokmuş. işin güzeli; yönetim kurulunda bir Türk var ve onun sayesinde daha güçlü bir kanal olma yolunda ilerleyebilirim. hatta biraz daha ileriye gidip, eski dahil olduğum MCN Network'ün bana yaptıklarını onlara ödetebilirim.

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecmis olsun, yaptigin is verdigin emek ortada.Kisa zamanda citani eskisinden bile yukari tasayacaksin gibi duruyor.Takipteyiz.
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yillardir takip eder severdim, yeni kanali takipteyim. Umarim yeni ajansinla kaybettiklerinide geri alabilirsin. Basarilar, tahmin ediyorum techturkey uyeleri her zaman oldugu gibi tam destek olacaktir.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğer kanal'dan ayrıldım yeni kanal'a aboneyim.
    Seat IBIZA FR

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra naçizane tavsiyeler;

Her hangi bir MCN 'e tekrar girme derim. oranını bilmiyorum ama nereden baksan %20 - %30 alır. Hiç bişi yapmaz.
    Zaten beğenilen izlenilen bir kanalsan kanalın her türlü doğrulanır.
    Her yerde bangır bangır bağırıyorlar MCN lere bulaşmayın diye.
    Farklı tarzlarda iyi kanallarla iletişime geçip kendi network'ünü oluşturman daha mantıklı olacaktır. Yada kendi networklerini oluşturmuş kaliteli kanallar mevcut.
    illa çok güvendim anlaşıcam dersen de atıyorum 6 aylık anlaş. baktın iş var sözleşme uzat.

Bu arada ödemeyi nasıl alıyorsun paypal'da gitti ?

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. cevabın kralı yakın zamanda geliyor inşallah, Allah razı olsun.

teşekkür ederim.

o konuda YouTube İngiltere ile görüştüm, aynılarını sordum. eğer yaparlarsa, camii duvarına işerler (böyle bir şey demediler tabii de, ben latife ettim) dedi. Bu yüzden o topa gireceklerini sanmıyorum, çünkü varolan MCN Network lisanslarının iptal edilme şansı mevcut. Onlar eğer HAK sahibi olduklarını iddia ediyorlarsa, bende ESER sahibi olduğumu iddia ederim. YouTube genelde ESER sahiplerini koruyor.

şu an Dünya'nın en büyük 5 MCN Network şirketinden birisi ile görüşüyorum. Türkiye'de çalıştıkları kimse yokmuş. işin güzeli; yönetim kurulunda bir Türk var ve onun sayesinde daha güçlü bir kanal olma yolunda ilerleyebilirim. hatta biraz daha ileriye gidip, eski dahil olduğum MCN Network'ün bana yaptıklarını onlara ödetebilirim.
    Özel değilse o firmanın ismini öğrenebilirmiyim?
    Tufan has no limits.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)