User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
87 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: YouTube & MCN Network Hk. [DOLANDIRILDIM]

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görev tamamdır başarılar dilerim videoların devamını bekleriz
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özgün içerik sahibi bir kanal sahibiyseniz keşke Adsense ile çalışsaydınız. Partner kanallar sıkıntı çıkarıyor hep. Ödemeleri geç gelir, eksik gelir... Hayırlısı olsun, çok emek harcıyordunuz inşallah her şey düzelir...

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benimde tavsiyem adsense ile çalışmanız. Eğer bir MCN ile çalışılacaksa da maximum 3 aylık sözleşme imzalayın 3 ayda size neler vaad ediliyor, ne kadarı yapılıyor onları gözlemleyin. Olumlu olursa bir 3 ay daha uzatın. 3+3+3+3 şeklinde devam edilecekse MCN'in performansına göre girilebilir.
    Tufan has no limits.

oytn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski videolardan bir kaçını izlemek için girdiğimde kanal kapanmıştır yazıyordu şaşırdım herhalde anlık hata falan diye düşündüm. Üzücü bir durum olmuş.. Tabi ki yeni kanala hemen abone oldum. İnşallah en kısa sürede istediğiniz yere gelirsiniz. İyi çalışmalar.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski aboneliği silip ,yenisine üye oldum , videoların devamını bekliyoruz.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. OTOPARK ile ilgili yorum yapmak istemiyorum, artık kendileri ile ilgili herhangi bir bağım söz konusu değil. ama diğer konuya (özgünlük) değineyim; şu an hali hazırda Borusan Otomotiv ile bir hayli inatlaşıyorum, pekte umrumda değil açıkçası.

ben ne isem, oyum. Peugeot Türkiye ile çalışıyorum mesela, ücreti mukabilinde. istekleri oluyor, olmuyor değil ama kendimce istediklerinin en iyisini vermeye özen gösteriyorum.

benim kimseye saygısızlığım ya da terbiyesizliğim olmaz, olamaz, haddim değil. ama bir firma kalkıpta, ya sen argo takılıyorsun, semt çocuğu takılıyorsun derse; takılmayan birisi ile görüşün derim. 3-5 kuruş kazanacağıma, YouTube'dan kazanırım.
    Borusan "argo ve kufur" ile elestirilen Cem Yilmaz'la da calisti hemde sozde "ahlakin" tavan yaptigi flarmoni orkestrasinin gosterisinde..

Piyasada isini en iyi yaptigin ve tartismasiz tek oldugun surece her turlu tavrin sempatik gelecektir.
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tremx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun, yaptigin is verdigin emek ortada.Kisa zamanda citani eskisinden bile yukari tasayacaksin gibi duruyor.Takipteyiz.
    Alıntı omerbeytekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yillardir takip eder severdim, yeni kanali takipteyim. Umarim yeni ajansinla kaybettiklerinide geri alabilirsin. Basarilar, tahmin ediyorum techturkey uyeleri her zaman oldugu gibi tam destek olacaktir.
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğer kanal'dan ayrıldım yeni kanal'a aboneyim.
    teşekkür ederim.

Alıntı Ersin ÖREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra naçizane tavsiyeler;
    Her hangi bir MCN 'e tekrar girme derim. oranını bilmiyorum ama nereden baksan %20 - %30 alır. Hiç bişi yapmaz.
    Zaten beğenilen izlenilen bir kanalsan kanalın her türlü doğrulanır.
    Her yerde bangır bangır bağırıyorlar MCN lere bulaşmayın diye.
    Farklı tarzlarda iyi kanallarla iletişime geçip kendi network'ünü oluşturman daha mantıklı olacaktır. Yada kendi networklerini oluşturmuş kaliteli kanallar mevcut.
    illa çok güvendim anlaşıcam dersen de atıyorum 6 aylık anlaş. baktın iş var sözleşme uzat.
    Bu arada ödemeyi nasıl alıyorsun paypal'da gitti ?
    MCN Network olayını ince eleyip, sık dokuyorum tabii ki. girmek istememde ki asıl amaç; premium üyelik ile alacağım yüksek tiraj sağlayan reklamlar, kanalın onaylı hale gelmesi (normal şartlarda almak imkansız gibi) ve telifli müzik (bazı yerlerle anlaşmalarından ötürü) kullanabilmeniz. ama dediğim gibi, çok büyük bir MCN Network ise girebilirim. zaten şu an öyle bir şey söz konusu değil gibi gözüküyor, Allah razı olsun uyarıların ve tavsiyelerin için.

Western Union çözümü ürettiler şu an, gerçi PayPal'da kapandı ama. AdSense olduğu için şu an direk hesaba yatırılıyor. Ama tabii, para kazanmaya başlamam 2-3 ayımı alacak. Eski koyacağım videoların eskisi gibi izlenmeleri pek mümkün değil şimdilik.

Alıntı NakkaSss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel değilse o firmanın ismini öğrenebilirmiyim?
    bana özel kalırsa sevinirim. ellerine koz vermek istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görev tamamdır başarılar dilerim videoların devamını bekleriz
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgün içerik sahibi bir kanal sahibiyseniz keşke Adsense ile çalışsaydınız. Partner kanallar sıkıntı çıkarıyor hep. Ödemeleri geç gelir, eksik gelir... Hayırlısı olsun, çok emek harcıyordunuz inşallah her şey düzelir...
    Alıntı oytn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski videolardan bir kaçını izlemek için girdiğimde kanal kapanmıştır yazıyordu şaşırdım herhalde anlık hata falan diye düşündüm. Üzücü bir durum olmuş.. Tabi ki yeni kanala hemen abone oldum. İnşallah en kısa sürede istediğiniz yere gelirsiniz. İyi çalışmalar.
    Alıntı arabasızadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski aboneliği silip ,yenisine üye oldum , videoların devamını bekliyoruz.
    Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Borusan "argo ve kufur" ile elestirilen Cem Yilmaz'la da calisti hemde sozde "ahlakin" tavan yaptigi flarmoni orkestrasinin gosterisinde..
    Piyasada isini en iyi yaptigin ve tartismasiz tek oldugun surece her turlu tavrin sempatik gelecektir.
    teşekkür ederim.

Alıntı NakkaSss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde tavsiyem adsense ile çalışmanız. Eğer bir MCN ile çalışılacaksa da maximum 3 aylık sözleşme imzalayın 3 ayda size neler vaad ediliyor, ne kadarı yapılıyor onları gözlemleyin. Olumlu olursa bir 3 ay daha uzatın. 3+3+3+3 şeklinde devam edilecekse MCN'in performansına göre girilebilir.
    AdSense ile devam edeceğim gibi gözüküyor zaten. 3 aylık sözleşme olayı güzelmiş, denerim.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uye oldum kanka

gecmıs olsun en ıyı sekılde yenısı gelır arkandayız
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

FT106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karşı tarafa küfür edildi. kanalına abone olundu.

Allah yolunu açık etsin

BuğraTuna34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar aksilikler üzerinden eksik olmadı. Bunu da atlatırsın. Yeni kanala üye olduk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    O eski underground videolarına uzun süre ara vermeyecektin. O videolara ara vermen seni unutturdu yoksa şimdiye kadar abone sayın şimdinin en az 5 veya 6 katı olurdu.

Türkiye de yapılmış çok güzel araçlar var. Turbo Kadavra tarzında videolar ile o araçları tanıtmaya başlaman ivmelenmeni hızlandırır ve en önemlisi de yapacağın yayınların tek bir isim altında olması. The Makina gayet güzel ve açacağın sosyal medya hesaplarını bu isimle açman paylaşımlarını derli toplu gösterecektir ve insanların kafası karışmayacaktır.

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.

aslında MCN Network sistemi bir hayli avantajlı. fakat bu kadar şerefsizce davranabilecekleri aklımın ucundan bile geçmezdi. mesela; MCN Network sayesinde kanalınız doğrulanabilir. premium üye olursanız, reklam gelirleriniz katlanabilir. yeni bir firma ile görüşüyorum, Allah'tan firmanın yönetiminde bir Türk var. önümüzdeki 2 ay içerisinde Hollanda'ya gidip, kendileri ile görüşmeyi planlıyorum fakat bu sefer çok dikkatli davranıp, hareket edeceğim. sizede büyük geçmiş olsun.
    gizza var tamamen yerli bir firma onlarlada görüş istersen

SFD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, severek izliyoruz . 3 yıldır youtubedeyiz sayısız mcn denedik yarı özgün çalıştığımızdan kazançlarımızın yüzde 30 unu anca alabilmişzdir şu ana kadar.Tüm mcn ler paramıza konmuştu, en çokta ruslar.Size tek önerim üsttede bahsedildiği gibi tamamen türk firması olan Gizza Network.Onlarca iş arkadaşım gizzada, bir sıkıntı yaşanmadı ve youtubeden onlara geldiği sürece yaşanmıyacağına eminim.Sahipleri yıllardır bu sektörde ve tanınmış kişilikler.Beyaz tv vb. kanallarında youtube kanallarının yönetiyorlar.Tavsiye ederim.Ama şunu söyleyeyim 4-5 sağlam mcn vardır hala yıllardır, o kadar temiz özgün kanala ödememe yapmama ihtimali yok.Biraz üçkağıtçısına denk gelmişsin.

MuratCan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski kanala üyeydim yenisinede üye oldum başarılarının devamını dilerim güzel işler yapıyosun
    MCT 106
    '11 GP evo dizel ===>
    '02 Corsa C GSI 1.8 ===>

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uye oldum kanka
    gecmıs olsun en ıyı sekılde yenısı gelır arkandayız
    Alıntı FT106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karşı tarafa küfür edildi. kanalına abone olundu.
    Allah yolunu açık etsin
    Alıntı BuğraTuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar aksilikler üzerinden eksik olmadı. Bunu da atlatırsın. Yeni kanala üye olduk.
    Alıntı MuratCan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski kanala üyeydim yenisinede üye oldum başarılarının devamını dilerim güzel işler yapıyosun
    teşekkür ederim.

Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O eski underground videolarına uzun süre ara vermeyecektin. O videolara ara vermen seni unutturdu yoksa şimdiye kadar abone sayın şimdinin en az 5 veya 6 katı olurdu.
    Türkiye de yapılmış çok güzel araçlar var. Turbo Kadavra tarzında videolar ile o araçları tanıtmaya başlaman ivmelenmeni hızlandırır ve en önemlisi de yapacağın yayınların tek bir isim altında olması. The Makina gayet güzel ve açacağın sosyal medya hesaplarını bu isimle açman paylaşımlarını derli toplu gösterecektir ve insanların kafası karışmayacaktır.
    videolara ara vermemin tek sebebi, bir süre boyunca debelenip bu işten herhangi bir kazanç elde edemememdir. zaten reklam ve klip sektörüne bu yüzden kaymıştım. gerçi, orada da değişmedi. proje yapıyordum ama ödemelerimi alamıyordum. oradan da bıktım. herhalde kaderim böyle.

30 yaşındayım, hayatımı devam ettirmek ve ihtiyaçlarımı karşılayabilmek adına bütçe kazanmaya ihtiyacım var. bunu sağlayabilmek adına, araç sahiplerinden komik (prodüksiyon ile ilgilenen birisi için gerçekten çok komik) fiyatlar istedim. kazanmayı bıraktığım (adam diye düşündüğüm sevgili arkadaşlarımın, sana bu parayı ödeyeceğim kanka demesi ve o parayı hiçbir zaman ödememesi) sebeplerden ötürü farklı sektöre bu yüzden yöneldim. çünkü ben; hayatım boyunca bir müteahhit arkadaşıma kalkıpta; "Kanka, senin 1+1 evinde oturayım. Oğlum ne olacak, biz arkadaş değil miyiz? Hem, ben sana öderim 300 senede." demedim. eğer hayat böyle bir noktadaysa, ben bu noktada neredeyim?

evet, Türkiye'de 50.000$ - 50.000 TL harcanan çok otomobil var. ama eğer bu otomobil sahipleri, araçları için bilmem kaç bin liralar isteyip, benim istediğim bütçelere; "OHA! ne yapıyorsun da bu parayı hak ettiğini düşünüyorsun?" derlerse, o araç sahiplerini tabii ki çekmem, neden çekeyim? "Abi, sen jant satıyorsun. Bana beleş jant verir misin?" dediğim zaman nasıl vermiyorlarsa, bende çekmiyorum.

bir hayli dolmuşum valla, iyi geldi

Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gizza var tamamen yerli bir firma onlarlada görüş istersen
    pek iyi duyumlar almadım.

Alıntı SFD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, severek izliyoruz . 3 yıldır youtubedeyiz sayısız mcn denedik yarı özgün çalıştığımızdan kazançlarımızın yüzde 30 unu anca alabilmişzdir şu ana kadar.Tüm mcn ler paramıza konmuştu, en çokta ruslar.Size tek önerim üsttede bahsedildiği gibi tamamen türk firması olan Gizza Network.Onlarca iş arkadaşım gizzada, bir sıkıntı yaşanmadı ve youtubeden onlara geldiği sürece yaşanmıyacağına eminim.Sahipleri yıllardır bu sektörde ve tanınmış kişilikler.Beyaz tv vb. kanallarında youtube kanallarının yönetiyorlar.Tavsiye ederim.Ama şunu söyleyeyim 4-5 sağlam mcn vardır hala yıllardır, o kadar temiz özgün kanala ödememe yapmama ihtimali yok.Biraz üçkağıtçısına denk gelmişsin.
    MCN pek düşünmüyorum şu an ama olursa daha farklı firmalara bakarım, özellikle de puanlarına (panel üzerindeki) çok fazla dikkat ederim. Gizza ile ilgili çok farklı duyumlar aldım bir kaç ağızdan. ama üçkağıtçıya geldiğim konusunda haklısın. güzel önerilerin ve özverin için çok teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seninde derdin bi bitmedi be kardeşim. Geçmiş olsun.
    IN BOOST WE TRUST

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ilk abone oldugum kanalsin. 11728 oldu yeni calismalari takipteyiz.

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra Bey, bence videolara biraz komedi unsuruda eklerseniz kısa sürede daha çok izlenme ve paylaşım oranlarına ulaşır.
    Produksiyon ve çekimler ülkemiz standartlarına göre fazlasıyla başarılı zaten.
    Araç sahiplerinide komik ve esprili olanlardan seçerseniz çok daha keyifle izlenir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)