User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
100 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Renault motorlu Mercedes ler alınmaya değer mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapı kapanma sesine göre araba seçen bir ülkeyiz en nihayetinde

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide symboldeki çıkan ses ile o mercedeslerdeki çıkan ses arasında dünya kadar fark var. Bi symbole binip test edin derim.
    fark yok kardeşim mis gibi renault daki sesin birebir aynısı geliyor.. belki sıfırken gelmiyordur onu bilmem .. benim sürdüğümden çokda güzel geliyordu.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fark yok kardeşim mis gibi renault daki sesin birebir aynısı geliyor.. belki sıfırken gelmiyordur onu bilmem .. benim sürdüğümden çokda güzel geliyordu.
    bi tanıdığımda a180 var. Kullanmadım ama içinde de bulundum aracın çalışır vaziyette yanında da bulundum dışarıda. Ne bi symbol gibi ses var nede onun kadar titreşim. Symbol kullanıyorum günlük, düşük devirde aracı pek süremezsiniz titreşimden gürültüden uğultudan
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç km dizel a180 kullandınız? ben sıfırdan 32bin kmye kadar kullandım sembol falan gibi değildi sesi

güzelde değildi ama sembollede aynı değildi

fanatizm boyutuna taşımak anlamsız konuları altı üstü araba bunlar

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C200d Fluence clıo
    Hepsını bır sekılde kullanıyorum. Fluence clıo az cok benzıyor ama Merc ın benzedıgı ıma etmek onyargıdur. Egsoz sıstemı ve yalıtım bambaska...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ha birde benimki manuelde anasını ağlatsan 7 litreyi geçmiyordu sanırım yakıtı

Gerçi hiç dip gazdan çekmesen bile çokda bir atraksiyonu yoktu ama kendince güzel viraj yapıyordu

Ben chipli dacia dusterı geçmiştim chipli amarogda beni geçmişti mesela ha benim araba fabrikadan çıktığı gibiydi

Günlük binilen ve sıfır aldığım bir arabanın kaputunu bile açmaya karşıyım ben servis harici , o yüzden tamamen standarttı fabrikadan geldiği gibiydi

Tipi içi az yakması vs o paraya güzeldi bence halada güzel gelir gördüğümde gözüme döner bakarım yani

E bunun bir sınıf üstü ve büyüğü olarak C yi düşünürsek bence oda alınabilir illa dizel isteniyorsa gerçek kullanıcı deneyimi olarak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç km dizel a180 kullandınız? ben sıfırdan 32bin kmye kadar kullandım sembol falan gibi değildi sesi

güzelde değildi ama sembollede aynı değildi

fanatizm boyutuna taşımak anlamsız konuları altı üstü araba bunlar
    ben 2 tane cla topladım .. biri 90 binlerdeydi biri 120 binlerdeydi mis gibide ikisindende renault daki ses geliyordu.. belki çok belki az ama ses geliyordu vibrasyon titreşim tabiki yok mercedes neticede fanatizm ile gram ilgisi yok ..

mercedes çok severim oda ayrı ama bana göre o eski mercedesin kalitesi artık cls ve s kasalarda.. bunda markalarada suçlamak yanlış devir değişdi artık markaların vizyonuda değişdi artık ömürlük kaliteli malzeme yerine 10 senelik malzeme koyuyorlar zaten araçların artık kullanım ömürleride o kadar bir şey oluyor.

fanatizm yapıcak olsam edmundo da kullanıcı anketindeki hepsi yeni kasa c kullanıcısı yabancı araç sürücülerini almıyorlar ankete yanıltıcı olur diye 5 yıldız üzerinden araba 3.5 yıldız aldı.. bu yıldızı veren aracın kendi kullanıcı kesmi ve yazılan yorumları okusanız ... bunları yazmıyorum bile..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Toplamak?

Kazalı arabayı alıp tamir etmekmi?

Ben sıfır aldım 32 bin km kullandım dizel sesi vardı hoş değildi ama sembol falanda değildi diyorum

Bu şuna benziyor

Range dizeldede dizel sesi var e bu ses traktördede var gibi birşeye geliyor , net bir şekilde "sembolle aynı ses" demek

Neyse konu sahibine mercedeste kullanılan dizel renault motoru diye tabir edilen araçlar hakkında fikir verebildiysem ne ala

Ben o şekilde bahsedilen bir araba kullanmıştım uzun bir süre ve fikrim bu yönde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C Serisi ile golfu kıyaslarsak ikisinide sürekli kullanan biri olarak, kıyaslanmaz diyen arkadaşlar olucaktır ona istinaden yazalim birazda
    Süspansiyon olarak golf daha tok konforlu, süspansiyon sesi daha az(amg süspansiyonlu runflatli c için konuşuyorum)run flat çıktığında %20 gibi farkla golf hala üstün.
    c nin süspansiyon çalışma aralığı dar, amg olmayanlar biraz daha iyi bu konuda.
    yalıtım sessizlik olarak yüksek hızda golf daha sessiz, düşük hızlar benzer.
    İç mekan ambiyans olarak c biraz daha iyi, malzeme kalitesi bence denkler mersoyu bu konuda çoğu modelini eleştirsemde yeni e yi ve c yi beğeniyorum.

Yol tutuş C mersodan beklenmeyecek derecede iyi go card gibi, rijid, dengeli vs. f30dan az daha iyi, golf benimki yaylı olduğu için farklı ama genede çeviklik olarak merso kadar değil, ama yüksek hız dengesi olarak çok başarılı..

Totalde konfor beklentiniz varsa yada golften farklı üst düzey beklentiniz varsa kesmez, ancak üzmezde. Ama amg ve run flat olmamalı.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Perakende satiŞlar yerlİ / İthal daĞilimi: Ocak-hazİran 2016
    audi 10.027
    bmw 12.764
    mercedes-benz 14.443
    renault 52.517
    volkswagen 43.721
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sadece blok reno diye biliyorum?ayrica yakin arkadasim 2015 c180 e 30 bin km de sandik motor koydu
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

Bring Out Gimp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kraldan çok kralcı olmak diye bir deyim vardır ya hani...
    Maalesef biz biraz böyleyiz millet olarak.
    Bu da onun başka bir hali, Mercedes'ten çok Mercedes'çi olmak herhalde.

Mercedes, yani marka olarak adeta bir dev olan bu büyük şirket uygun görmüş ve Renault motoru kullanmaya karar vermiş.
    Ama biz yakıştıramıyoruz... E git o zaman C63 AMG al dostum. (herkes için söylüyorum, konu sahibi alınmasın)

se_RC_an - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genellikler A ve CLA la karıştırmıs o seride kullanılan 1.5 dci 110 hp lik motor daha sesli calısıyor 1.6 dci tamamen farklı renoda bile 2 farklı motorlu aracın ıçine binseniz motor sesi titresim bakımından dağlar fark var kaldıkı c serisinde bindiğimde ne motor sesi vardı nede titresim merso yine kendi motorları gibi kabinde sesizligi saglamış reno motorlu merso olayı bazı kişilerin iş bilmemesi ve kendi kuruntuları

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne zaman d segmenti ve üzeri düşük hacimli dizel araca binsem sürüşünden kesinlikle keyif almıyorum. Arkadaşım highline passat aldı ghost göstergeler felan araba gerçekten konforlu ve güzel hissettiriyor ama 1.6tdi olunca kullanımı zerre keyif vermiyor. Bu tarz araçlarda bence mininmum 2.0 dizel veya benzinli turbo motorlar tercih edilmeli. Şirket aracı olarak act 150'lik var mesela o gerçekten kullanırken keyif veriyor.
    Ben olsam tdi golf satıp 1.6 dizel c serisi almazdım heralde.
    Everyday I ** Çapulling!!!

anamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a180 cdi amg almaya değer mi ? bugun veya yarın kolumandan fiyat alacağız. golf iyi de boş araba özellik yok audi ona keza bmw üç silindir. megane 1.6dci de düşünülebilir aslında
    Renault Sport

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    a180 cdi amg almaya değer mi ? bugun veya yarın kolumandan fiyat alacağız. golf iyi de boş araba özellik yok audi ona keza bmw üç silindir. megane 1.6dci de düşünülebilir aslında
    Valla benim iki arkadaşımda aldı.Biri makyajlı kasa diğer eski kasa ikiside çok memnun.On numara 5 yıldız araba.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu devirde aracı sattıran bir kuruşluk led dir üç kuruşluk ips ekranlardır..
    koy fara lazer aydınlatma de
    koy kapı kulpuna ayna altına dış aydınlatma paketi de..
    Koy göstergeye ghost most de..
    koy trim parçaların arasına ortam aydınlatma ambians aydınlatma de..
    içeri bir de ıps ekran koy tamamdır..

sonra bekle akşam ışığa gelen kelebekler gibi millet gelir aracın başına kapış kapış gider..

anamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler a180cdi amg araştırıyoruz
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi mesaj geldi mengerlerden

A , B ve CLA larda faiz 0.39 muş mb finansda

Yani 100 bin lirayı bankaya koysan alacağın mevduat getirisi ,100 bin lira kredi çeksen ödeyeceğin faizden daha fazla demek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)