User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Protez saç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben guclendirme amacli sayisiz pahali sampuan kullandim. bsy farketmiyor. eskiden atalarimiz haftada 1 dus alirdi. simdi hergun dus aliyoruz. hergun sac dusa, fone, havluya ve kimyasal sampuana maruz kaliyor. sacin kendi yaginda olmasi en iyi toparlayisiymiş..
    bornovada. omuzdan vb kok aliyorlar. tavsiye ederim.

benimde saclarim gur ama.alnim aciliyor. clinichair yeri bo
    Arabacı Ağır japon..

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Protez saçta Türkiye'de ki tartışmasız en iyi yer Demo Hair, Murat boz vs ünlülerin gittikleri tek yer, kendilerine ulaşırsanız her türlü bilgiyi veriyorlar. Google YouTube vs tarzı baktığınızda da yolun sonu hep burası oluyor. Yakın arkadaşım için çok araştırdık , herhangi bir bağım yok, yerini bile bilmem ama saç sıkıntım olmamasına rağmen ben bile ikna oldum.
    CAN CEYLAN

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaptırdığım yeri soran biri vardı antalya güllükte zaten bi yer var orası kaçarak uzaklaşın

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet konuya bin guncel cekelim protez sac konusunda biraz arastirmalar konusunda ufak bir deneme yapmaya karar verdim bu kararin pesine bir gazla uygulama anini canli yayinla paylasmaya karar verdim bu konuda site yoneticileri ile gorusucem ger uygun gorulurse bnim gibi dusunen acaba diyen herkese kendimde o anda ne olucagini canli gorerek karar vericem c.tesi gunu aksam 6 da islem yapilicak tüm detaylari burdan paylasicam , umarim sorun eden baskalarinada bir ufak isik tutabiliriz tabi patlamazsak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    before

after

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    detaylari paylasicam rezerve

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlari bekliyorum

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gayet güzel olmuş valla. Nasıl yapıştırılıyor , bakımı nasıl, maliyeti nedir.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla efsane olmuş ben çok begendim ,benim sonurum seboreik dermatid denen bir hastalık saç egzeması stres, düzensiz beslenme vs vs bu sebebten çok cansız ve giderek dökülüyor tedavisi yok hastalığımın fotoğrafı görünce baya bi etkilendim açıkcası çok iyi olmuş detayları bekliyorum takipdeyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel bir model kestirmişsin protez saçını ve çok yakışmış ben bu konudan özellikle bahsetmiştim önceki mesajlarda , saçı işinin ehli bir lüks kuaförde kestirmekte fayda var yoksa geri dönüşü olmayan rezil görüntüye kavuşursunuz seninki güzel olmuş valla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    detaylardan ufaktan bahsedicem telefondan yaziyorum yarin makale gibi yaşadığım arastirdigim herseyi yazicam detayli

ilk cumlem evet dogru bir karar verdim ,
    simdi bn nasil sordum cvp aldim neyle karsilastim ufaktan bahsedim
    1 - protez sac mi ekim mi yoksa ilac tedavisimi?
    daha oncede bir konumda bahsetmistim aslinda hic takmadigim bir problemken en basiti her gorenin ya saclari dokmussun diyip gevsek gevsek siritip espri yapmasi bni bunaltti , bunlari bir sure sonra es gecsemde bu sefer giydiğim giysiyi bile kendime yakisirtirmamaya yani yasam kalitemi asagi cektim bir nebze ger kalan hersey iyi olsada bununda bir etkisi vardi cunku ozensizlestim. ve arastirmalarim basladi bu arastirma yaklasik 3-4 sene sure dikkattt
    ilac tedavisi dokulme problemini yasayacak elinde sonunda yasayacak olana gereksiz ama zayif telleri olan saclari gucsuz olan deri alti enjekte vs eczanede bulunan birkac ilac guclendirme yapabilir durdurmaz yavaslatir ve cikarmaz kalinlastirir yada tuylendirir. benim gibi acilmasi ilerlicek olan kisilerde cozum ya ekim yada protez o nedenle ilac konusu biraz hafif sorunu olana cozum .
    ilaclarin hangisi ne yapar neler var her turlu bilgiyi ogrendigim düZeyde paylasabilirim sorular cvplanir.
    2. sac ekim konusu
    sac ekimi ilk baslarda yapilani bile bildigim icin artik turkiyede de yurtdisi standartlari dedigimiz duzey mevcut istanbul dahil butun samimiyetimle en az 30 firma ile randevulu gorustum bu isin arastirma kisminida sevdim acikcasi youtube nette makaleler kullanici yorumlari yaptiranlarla konusma vs herseyi yaptim uzun bir sure
    ekim konusundaki yorumlarim su sekilde evet iyi yapanlar var fakat bu bem biraz doktor ekip para cokemel isi hemde en önemlisi donör deki sac durumu tekrar soyluyorum sizin sacinizdaki dlkulme bölgesi ve ek alinicak bolgedeki sac durumunuz bu isi yapanlar ekim yonu ekim alani , boyut ilerleme derecesi gibi bir cok konuyadikkat etmeli yanı ustu komple gidicek veya benim gibi cok acikligi olup sac telii ince olana ekim zor ve ucuz etin yahnisi olmaz iyibir ekim bugün tr sartlarinda min 8 bin tl den basliyor 20 bintl buluyor detaylati makale yazicam ekim oncesi firmalar sonrasi her konuda daha sonra aciklicam pc basinda hatta videolu olan biteni de vericem

neden protez diyim
    ilk sebebi cok komik ekimde kesin kararliyken birgun universite arkadasimin 7 senedir bu isi yaptigini be cok iyi bir sac ekim merkezinde hizmet verdigini duydum be dogru ziyarete gittim tv de cikan bircok doktor ve hastane ile çalışmış olan bu arkadasimin saclari acikti ve diyet yazan 150 kilo doktor gibiydi .sakagla karisik kardesim madem sen bu istesin bana satican eyw da sen nie kelsin dememle onunda hayati degisti ve 2 hafta sonra ekim resimlerini yolladi sonra 10 hafta gibi bir surr takip ettim evet sonuc kotu degil ama bir honda da degildi cakma varex gibi olmustu kaldiki en iyi domtor ekibiyle resmen hastanenin gururu yapildi gibi cikti ortaya
    ve ben telefon uyeligi yaptirmak icin sira beklerken 50 yasinda bir adamin kardesiyle iceri girmesi kendisinin o yasta imkansiz derecede sacinin olmasi ve inanilmaz iyi durmasi sinirimi iice bozmustu ve amcanin sihirli bir ixiri var diye dusunmeye başladım o aralar da nette shoplh unlulerin protez halleri bir an gözümün onune geldi yok degildir filan derken hic inanmadigim peruk mu protezmi konusunu hatirladim ve incelemeye basladim ve gercekten yarim saat sirada adami inceleme sonrasi disardan kimsenin farkedemeyecegi bnim bunj arastirdigim icin farkedebildigim bir acik buldum gozlerim ciddi hassastir hatta testten dr hadi canim sende diyeceği duzeyde gectim ton farkini farkettim idda ediyorum cok zor gorulur . ve dayanamayip sordum cvp 5 senedir kullaniyorum disarda tek farkeden sen oldun sen ne ayaksindi ))
    ve istanbul mu yurtdisimi derken protezdeki arastirmalar basladi ve bir video dahada incelememe sbep oldu altta paylasicam diger firma asama siparis hatalar kullanim gibi detaylari uzunca yazip paylasicam sabir biraz

ve bir cok firmada kisiyle gordugum yapiyorum ama ben kullanmiyorum olumsuzlugundan dolayi son olarak buldugum ve kendide 9 senedir kullanan birine rastladim ve ayni gun karar verip odeme yaptim cok mantikli cuzi bir rakamlara.
    ve islem yapıldı resimler ortada tepkiler cok ilginc ve iyk hatta bugun iki musterim 5 dk kadar bni tanimadigini idda etti ki bu ne kadar dogru bir karar verdigimin keskin bir kaniti.
    kullaniyorum hic hayatımda hic bir sey degismedi kalite disinda yikiyorum hergun tariyorum cekiyorum havuza giriyorum spor vs hersey eskisi gibi tek fark ayda bir bakima gidip 40 tl vermem yada evdede yapabilirim 10 tl gibk bir rakama bakımları.
    diger tum detaylari videolu ve en genis icerikli arastirmayla burada paylasicam devami yarin tesekkurler

bu arada bekarim ve cok farketti dip not ))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada hastaliktan yada kanserden kemoterapiden kaybedenlere nasil bir moral kaynagi oldugunu amlayamazsiniz keyif filan bir yana ama bu tarz hastaligi olan ve kemoterapi ve hastaliktan kazadan yaradan saci olmayan herkese tavsiyem yaptirin moral herseydir nr kaybedersiniz ki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana karar verdiren iki video yukarıda atituti arkadaşın dediği gibi kesim burda en önemli rolu oynuyor . kesim ve renk iyi olursa gerisi sıkıntısız . iyi seyirler

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla dostum şahane olmuşsun güle güle kullan. Ben de düşünüyorum ektirmeyi herkes protez diyor ama ne biliym kafanda sürekli yapışık bir şey var mış hissi vermiyor mu ? Ben sıkıntılı insanım ne biliym kaşınır kıpırdar kafamın üstünde söker atarım sinirlenip.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar bir ücret ödediniz acaba ayıp olmazsa ??

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumlari bekliyorum
    @slave yaşlanıyoruzz hiiiiç debelenme

2Fast4Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu takip etmek farz oldu. detayları bekliyoruz

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saç problemim yok ama sizinki gayet güzel olmuş.

Merak ettiğim konu inancınızı bilmiyorum ama gusul abdesti almada bir sakıncası var mı?

Yapıştırma olan yerlerin dip kısımları duş aldığınızda ıslanıyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suan yoldayim detayli bahsedicem tum sorulara konuyu okuyan tum uyeler ne srmak istersen buyursun yarin detayli tek tek cevaplicam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)