User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
98 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Fransa'da terör saldırısı : 60 ölü

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be çok kötü olmuş

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terörün özeti aşağıdaki fotoğrafta. Ölenler için üzüldüm. Dünya artık öyle bir yer haline gelmeye başladı ki kendini bir şeye inandıran alıyor bombayı çıkıyor.

Biniyor kamyona insanların içine dalıyor. Buna destek olan / hoş gören / el altından yardım eden kim / hangi devlet var ise kendi başlarına dönmesini diliyorum.

Nasıl bir ülke olduk derken nasıl bir dünya haline geldik. Kimse artık koltuğunda oturup benim ülkeme bir şey olmaz demesin.

Küreselleşen bir terör var ve bunu besleyenler mutlak bir gün bedelini ödeyecek.

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    of allahim bu nasil birsey ya

musluman olmak neredeyse terorist olmak anlamina gelecek

ezidiler kitir kitir kestiler kimsenin sesi cikmadi....

burda dinime laf edeni doverimin iki tik otesi bu oluyor iste.

siddet hic birsey cozmez
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mit gene uyuyor yazıklar olsun

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Herif sanki gta-carmageddon oynar gibi dalmış içlerine valla yazık günah ya. terorist buarada kendi tunus doğumlu fransız vatandaşının biriymiş
    1881 - 193

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arkadaşım Nice'de tatildeymiş yazdıkları aşağıda

Murat Sener
    6 saat · Nice, Provence-Alpes-Cote d'Azur, Fransa ·
    Galiba hayatımın en zor gecelerındendi..Uzerımıze kosarak gelen ınsanlar, sılah seslerı, çığlıklar.. Ardından ambulans seslerı.. Aglayanlar..
    Bir içguduyle nıce dısına kactı herkes.. Bız de..Fakat pasaport otelde olunca baska yerde kalamıyosun.. Gerı donmek zorında kaldık.. Baya uzun macerayla otele ulastık..
    Artık bu cehaletin, şiddetin; retorik ve mizahtan yoksun, aptal, ilkel, vicdansız, kötü, sevgi ve insanlık karşıtı bu yaratıkların önüne geçilebilsin. fakat maalesef sadece dilek olarak kalıyor. hiçbir şey değişmiyor, her şey daha kötüye gidiyor.
    İnsanların eğlencesine kamyonla girmek bilinçaltındaki nefretin ne denli olduğunu gösteriyor
    halk düşmanları, medeniyet düşmanları, eğlence düşmanları...
    Bu travma nasıl atlatılır bılmıyorum..Hepınıze tek tek yazamadım sarjım dayansın diye...tesekkur ederım..
    İyiyiz ama öylesine işte....

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BENİ ÇOK AMA ÇOK ŞAŞIRTAN NEDİR BİLİYORMUSUNUZ?:

1) türkiye'de saldırı olmadan havalimanımız bombalanmadan hemen hemen birkaç gün öncesi Amerika ülkemizde kırmızı alarm seviyesi açıkladı.

2) bu açıklama ötesinde yazılı bir şekilde vatandaşlarına öylesine detaylı bir açıklama yaptıki türkiyeye gitmeyin ordaysanızda geri dönme çabasında bulunmadan direk en yakın konsolosluğa gidinizdi.

bu çok ama çok fazla detaylı burda adamlar resmen limanı kullanmayına getirmişti olayı.

3) şimdide fransadan hemen hemen sadece 1 gün öncesi Fransa türkiyedeki büyükelçilik ve konsolosluğunu kapattı vede bir resepsiyonu güvenlik nedeniyle iptal etmişti. bu aşağıdaki haberlerin tarihlerine dikkat ediniz, bende tesadüf daha dün meslekdaşıma vize aldırmaya çalışırken öğrendim.

http://www.haberturk.com/gundem/habe...e-iptal-edildi

http://www.haberturk.com/gundem/habe...ugun-de-kapali

bunlar bence çok ama çok abartılı, hani adamlar belki haber alır tehdit alır ama bu denli detaylı olması gerçekten ürkütücü.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fransa halkına geçmiş olsun.
    Olan yine masum insanlara oldu. Müslümanları kötülemek için ellerinden geleni yapıyorlar.
    Böyle bir müslümanlık yok. Neyin savaşı neyin çabası.
    Dönde bir geçmişe bak. inandığın dinin peygamberi kaç defa ne şekilde savaşa katılmış. nasıl bir tavrı varmış başka dinlere karşı.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka ülkelerde terör olunca insanlığın başı sağolsun,kendi ülkenizde olunca güvenlik zaafiyeti hayırdır ne ayaksınız ?

alıntı.
    imzasız..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi ülke din ırk olursa olsun böyle ölümü kisme haketmiyor şu mubarek gün insanın aklından neler geçiyor neler Allah belalarını versin

öte yandan çıkarıyormuyuz Fransa bayraklarını nedir sosyal medyada son durum.bakanlar açıklama yaptımı ağlıyormuyuz *** yalamaya gidiyormuyuz kendimi perişan edip paralıyormuyuz..Bu sefer sadece KINIYORUZ demezler sanmıyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların ne müslümanlıkla bağlantıları var, ne de islamla.
    Tek yaptıkları insanların beynini yıkamak için müslümanlık kelimesini kullanmak. Gerisi hikaye.

TheAce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    böyle olaylarda sivil halk, masum insanlar ölüyor ama bazı tek hücreliler yine "oh olsun" havasında.

bu zihniyete sahip insanların bu katliamları yapan teröristlerden hiçbir farkı yok.
    arka sislerini yakanlara....

Psn: theace85

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarim bu olay fransiz halkini uyandirir ve isid tarzi teror orgutunu destekleyen hukumetlere oy vermezler. Benim teroristim iyi senin ki kotu olmuyor. Artik dunyaya hakim olmasi gereken politika sudur"dunyada baris kendi ulkende baris" dir. Hatirladiniz mi kim soylemisti?
    Artik bizim hukumet dahil kimse desteklememeli bu teroristleri. Kontrolden ciktilar...
    Gerci bu olaylar milliyetci oylari tetikliyecek ama umarim bizden daha bilincli olan halklarida uyanicaktir....
    Teroru kim destekliyorsa ve bu olaylardan birsekilde nemalaniyorsa Allah belasini versin!

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ABD olsun, Rusya olsun, İran, İsrail olsun, Avrupa ya da Türkiye olsun, teröre (pkk, işid, pyd, vs) her kim silah mühimmat stratejik siyasi destek verirse versin, dönüp dolaşıp onu vuruyor, vuracak da. diğerleri ayrı, bizim şu işid mevzularından da temizlememiş lazım kendimizi. hiç iyi degil gidişat.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka ülkelerde terör olunca insanlığın başı sağolsun,kendi ülkenizde olunca güvenlik zaafiyeti hayırdır ne ayaksınız ?

alıntı.
    Madem burasi araba forumu, ulkeler arabalarimiz olsun. Bir insanin arabasinda bir sey olup kenara cektiginde gecmis olsun neyi var nasil oldu gibi yuzeysel bir muhabbet yapilir. Ama olay kendi arabamizda oldugunda sorunun cozumu aranir.

Aradaki baglantiyi cozmussunuzdur ama ben yine aciklayayim, en azindan benim icin Fransa beni gram ilgilendirmiyor orda kurban giden masum insanlar disinda. Ama Turkiyedeki her patlama benim ulkemde, bizim ulkemizde oluyor. Bunlara cozum bulmak, bunu bulmak icinde acigi bulmak gerekiyor. Nitekim bunuda kopru acarken yapamayacagimiz icin, gorev halka dusuyor.

Gecmis olsun. Teror heryerde teror. Ama Fransanin izledigi politikaya cevap niteliginde olmus. Teror heryerde sizi bulabilir, sans eseri yasiyoruz resmen. Bu sadece ulkemizde degil, dunyanin her yerinde.
    TR - B13

ÇALIŞKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tırla dalma olayını türkiyede yapmazlar inşallah birde taxıler ücretsiz miş örnek davranış

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yolda yürüyen masumu katledince, neyi halletmiş oluyosunuz kahpe dölleri!
    Düz adam___

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem burasi araba forumu, ulkeler arabalarimiz olsun. Bir insanin arabasinda bir sey olup kenara cektiginde gecmis olsun neyi var nasil oldu gibi yuzeysel bir muhabbet yapilir. Ama olay kendi arabamizda oldugunda sorunun cozumu aranir.

Aradaki baglantiyi cozmussunuzdur ama ben yine aciklayayim, en azindan benim icin Fransa beni gram ilgilendirmiyor orda kurban giden masum insanlar disinda. Ama Turkiyedeki her patlama benim ulkemde, bizim ulkemizde oluyor. Bunlara cozum bulmak, bunu bulmak icinde acigi bulmak gerekiyor. Nitekim bunuda kopru acarken yapamayacagimiz icin, gorev halka dusuyor.

Gecmis olsun. Teror heryerde teror. Ama Fransanin izledigi politikaya cevap niteliginde olmus. Teror heryerde sizi bulabilir, sans eseri yasiyoruz resmen. Bu sadece ulkemizde degil, dunyanin her yerinde.

Ben ne demek istediğinizi anlıyorum zaten,neden ve kimler için alıntılı yazı yazdığımı da siz anlamıştırsınız .
    imzasız..

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şu an nice de olan arkadaşıma ulaşmaya çalıştım çok şükür ki iyilermiş. Attığı mesaj şu şekilde.

"Valla prob yok burda, ama bu fransızlar salak 2 aylık eğitimle ülke nufusunun yarısını yokederler, olağanüstü hal: havaalanında 3 tane asker yürüyo, adam isimsiz kiralık beyaz isimsiz bi kamyonetle istiklal caddesini baştan sona geçip herkesi ezdiğini kimsenin durdurmadığını düşün, işte olan bu"
    Tufan has no limits.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)