User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
137 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: e46 m3 aldım..

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    günlükte gazla istiyosan tatile git istersen drift yap ama tek şart , ustanı iyi belirle usta faktörü ///M makinelerde çok önemli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayda topu topu 2000km yapiyorsan konforda yakitda yormazmi pardon ayda daha kac km yapacaktiki? Sehir icinde 9lt yakan e46 m3? Arkadas herhalde cinnahdan sadece inip omuzuna alip oyle geri cikiyordu. En ama en komigi kisin kullanilan e46 m3 yorumu abi daha fazla dayanamayacagim uyuz otesi uyuz oldum gereksiz muhabet e46 m3 hemde gundelik ustelik toplama motorlu ve 15 yasinda ustelik ayda 2000km ile ankarada. Ne diyim he arkadas.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayda topu topu 2000km yapiyorsan konforda yakitda yormazmi pardon ayda daha kac km yapacaktiki? Sehir icinde 9lt yakan e46 m3? Arkadas herhalde cinnahdan sadece inip omuzuna alip oyle geri cikiyordu. En ama en komigi kisin kullanilan e46 m3 yorumu abi daha fazla dayanamayacagim uyuz otesi uyuz oldum gereksiz muhabet e46 m3 hemde gundelik ustelik toplama motorlu ve 15 yasinda ustelik ayda 2000km ile ankarada. Ne diyim he arkadas.
    Toplama olması daha iyi değil mi? Değişmesi gereken tüm parçalırı değiştiricem, yatak vs... alt takımı komple sıfırlayacağım. Kışın sürmeyeceğim zaten onu söylemiştim yazında ayda 1000km yi ya bulur ya bulmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HulusiToker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplama olması daha iyi değil mi? Değişmesi gereken tüm parçalırı değiştiricem, yatak vs... alt takımı komple sıfırlayacağım. Kışın sürmeyeceğim zaten onu söylemiştim yazında ayda 1000km yi ya bulur ya bulmaz
    Abicim herhalde toplama olmasi daha iyi degil hic toplama orininal sifir gibi olurmu. Km ile ilgili surda birkac sayfa gez sen ayda 2000km yapip kisin 2 ay kullanmayacagini yazdin buda yilda 20000km yapar oyle az bir km sayilmazki bu stanfart gundelik kullanilan hususi araclarla halk kac km yapiyorki? Bana sorarsan 150bindeki m3 ile 200bindeko arac arasinda cok cok fark var 95bindekine bakacakken 160bindeki donup bakmam bile. Burda sunu anlatmaya calisiyorum herkes konfor konfor konfor demis ama asil kullanilmamasina sebeb olacak durumlardan biride deger kaybi yilda 20bin ile 2 sene binsen harcayacain lastik bakim fren yedek parca uzerine birde ciddi deger kaybi ile yazik olmazmi hem sana hem araca? Sahsen bu araca bende sahip oldum tamam cok uzun sure degil ama oldum vede toronto kanadada surdum orda bile henuz yeni olmasinabragmen bana gundelik arac icin cok uygun degil dedirtmisti. Ben yerinde olsam tatlo bir 2inci arac alir bunu garaj arabasi yapar haftasonu kullanirdim. Inan bana gundelik bindikten sonra araca olan heyecaninda azalir. Gundelikteb ote haftasonu araci yaparsan senelerce araca karsi heyecanini korursun bana sorarsan sende emin degilsinki boyle bir konu acmissin degilmi? Emin olsan sormazdin ozetle ve madem sormussun kullanmis biri olarak benim yorumum hafta sonu araci yap kardesim sonucta burda insanlar cikar uzerine yorum yapmiyor. Yinede sen bilirsin kardesim sonucta arac senin para senin her turlu hayirlo ugurlu olsun ama

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Katılıyorum.
    Yılda 20 bin kmnin üzerinde olur. Bu kmleri yapan adamlar gidip dizel alıyor.
    M3 için bence yıllık yüksek km olur.

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şehir içi 9 litre yakan M3? nasıl bir şehir içiymiş maşallah

cabrio, coupe, E36, E46, E92, bir çok M3 tecrübem var,

ben daha şehir içi 14-15 litrenin altına düşeni görmedim,

Kayseri şehir içinden bahsediyorum, bir İstanbul, Ankara trafiği yok tabikide,

Şehir içinde E46 M3 en iyi ihtimalle 17-18 litre ortalamalarda gezer, çünkü sakin kullanmak mümkün değil,

M3'e biniyorum, sağdan 50-60 km hızla gidiyorum diyen birine daha rastlamadım,

zaten öyle bir beklenti varsa mercedes S class falan alınmalı,

yarbay abinin dedikleri doğru, M3 yürütmek öyle kolay bir iş değil,

günümüz şartlarını düşünecek olursak, araçların km ve yaşlarını göz önünde bulundurursak,

benzin fiyatlarıda *****, maddi olarak külfetli olacaktır,

kıymayın kendinize, bu yaşta M3'ten soğumayın, günlük için dizel az yakan bir araç alın,

M3 keyif arabanız olsun, alın 100 liralık benzin, stres atın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günlük f355 de kullanırsın vosvosta kullanırsın. Önemli olan arabanın masraflarını karşılarken offf pofff dememek. Yok kardeşim istediği kadar bakım masrafı çıkarsın diosan al bin keyfine bak. Ama ufacık parçası bile 1000 lira dedikleri zaman noooluoz amk diyeceksen o zaman binme. Yılda ortalama 20 bin km az buz km değil m3 için.
    IN BOOST WE TRUST

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e46 m3 e de konforsuz denmiş ya sanki herkes maybachla geziyor mübarek. Kullanılır gayette günlük maddi gücün yetiyorsa kullanılır. kalkıp burda ferrari f50 muamelesi yapmaya gerek yok m3e.

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi bu @Yarbay cahil cahile cahil diyor cahilde cahile cahil diyor hiç akıllı yok mu ,,,, e46 m3 günlük kullanımda rahat edebileceginiz en rahat spor otomobillerin başında gelir.

şimdi bu cahile şunu söylemek istiyorum typera evoya subaruya hiç binmişmi ? rahatlıktan kastınız nedir spor otomobillerde rahatlık arayanlara tutuluyorum açıkcası .

iyiki almıssın kardesim bakımlarını yaptır günlük bin.

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba allaha sukur m3 honda falan olsa yanmistik . Neyse bulandirmiyim istediginiz gibi binin bence keyif icin aliyorsunuz hayirli ugurlu olsun
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeminle bundan sonra şirket yönetimine diyecem bir e46 m3 alsın, gelen godoman müşterilerimizi uzun yolculuklarına KONFORLU LİMUZİN aratmayan E46 m3 alacam.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMWye konforsuz diyen Rolls Royce'a biniyor olmalı
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

THe_ONe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mevcut hafta sonları kullandığım e46 m3 üm var 1 ay önce aldım alır almaz yürüyen kısmına 2500 tl gibi bir masraf ettim ufak tefek edeceğim masrafları var

ilk aldığımda 5 gün kadar aralıksız kullandım konfor olarak normal binek araca göre sert hele trafikte dur kalkta kıyamıyorsunuz zaten yavaş 50 60 km hızla gitmek mümkün değil hele egsoz sistemi var ise 60 yaşındaki amca bile haz alır. günlük kullanımda gördüğüm kadarı ile yakıt çok fazla ve buna bağlı olarak yürütme maliyetide artacaktır

o yüzden hafta sonları veya canım sıkıldığında 100 tl lık benzın koyuyorum benzını tuketıp garaja geri koyuyorum seninde bu şekilde kullanmanı tavsiye ederim

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    millet BMW sini 'spor' hale getirebilmek için yay değiştirir, amortisör sertleştirir, kule gergisi takar, M3 kalın viraj çubuğu takar, short shift getirtir, 19 'spor jant' takar vs vs, gelmişiz burada 'M3 konforlu mu konforsuz mu?!' tartışması yapıyoruz, hem konfordan ödün vermeyim, kasisten geçerken altı değmesin, çukura girince sarsılmayım, virajda rahatsız etmesin, içeri gram ses girmesin ama araba da spor araba olsun denilecek kaç tane araba var?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burda konu biraz aranızda dağılmış kafalar karışmış sanırsam?

adam E46 m3 ile çakal ,apachi riderlara kıyasla, type r ile kıyasla, yok 106 gti ile kıyasla daha konforlumu diye sormamışki?

burda adam günlük kullanıma uygunmu demiş, özelte yukarıda bahsedilen araçlarla kıyaslamak saçmadan öte adeta komik.
    herhalde e46 m3 stock halde özellikle helezonlu 106 gtidan, yada yere 2cm alçaltılmış type rdan konforludur.

yanlız şunu sormak lazım kendine bu m3ü 106gtiya kıyasla konforlu yapsada sonucunda gerçek anlamda konforlu yaparmı? yani yere yapıştırılmış 106 gti 10 birim kaya ise e46m3 6 birim kaya olunca konforlumu oldu?

burda sertliğinden,sıkılığından dolayı şasesi yırtılan araçtan söz ediyoruz arkadaşlar, yok BMW konforlu olmazmıymış filan gerçekten gülünecek yorumlar.

isterseniz bir google amcada iki saniyede bir E46 M3 ride quality, stiff ride, rough ride, harsh ride, vs vs diyin bir bakın bakim ne yorumlar çıkıyor gerçekten sahip olanlar neler demiş.

kaç kişi komple süspansiyonu elden geçirip yumuşatabilmeyi arayışına girmiş artık siz Ankara sokaklarında sürmekten bahsediyorsunuz hemde ayda 2000km

106 gti ile kasisten değil rampadan yine zıplarım içim el verir sorun değil derim hepsi kaç kuruş, bin bakim sadece fren balatası ve diskleri 3000tl olan aracada at kendini sokaklara görim seni anlatığın kadar umursamaz şekilde binebilecekmisin .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burda konu biraz aranızda dağılmış kafalar karışmış sanırsam?

adam E46 m3 ile çakal ,apachi riderlara kıyasla, type r ile kıyasla, yok 106 gti ile kıyasla daha konforlumu diye sormamışki?

burda adam günlük kullanıma uygunmu demiş, özelte yukarıda bahsedilen araçlarla kıyaslamak saçmadan öte adeta komik.
    herhalde e46 m3 stock halde özellikle helezonlu 106 gtidan, yada yere 2cm alçaltılmış type rdan konforludur.

yanlız şunu sormak lazım kendine bu m3ü 106gtiya kıyasla konforlu yapsada sonucunda gerçek anlamda konforlu yaparmı? yani yere yapıştırılmış 106 gti 10 birim kaya ise e46m3 6 birim kaya olunca konforlumu oldu?

burda sertliğinden,sıkılığından dolayı şasesi yırtılan araçtan söz ediyoruz arkadaşlar, yok BMW konforlu olmazmıymış filan gerçekten gülünecek yorumlar.

isterseniz bir google amcada iki saniyede bir E46 M3 ride quality, stiff ride, rough ride, harsh ride, vs vs diyin bir bakın bakim ne yorumlar çıkıyor gerçekten sahip olanlar neler demiş.

kaç kişi komple süspansiyonu elden geçirip yumuşatabilmeyi arayışına girmiş artık siz Ankara sokaklarında sürmekten bahsediyorsunuz hemde ayda 2000km

106 gti ile kasisten değil rampadan yine zıplarım içim el verir sorun değil derim hepsi kaç kuruş, bin bakim sadece fren balatası ve diskleri 3000tl olan aracada at kendini sokaklara görim seni anlatığın kadar umursamaz şekilde binebilecekmisin .
    ben de günlük bindim, bakımını yaptırdım devam ettim e46M3'ü... sonuçta e46 M3, 996, F355 dönemin spor araçları.. bu tarz bir araç satın alan nasıl bir konfor beklentisinde olabilir? cevap yazanlar 'ooo e46M3 aşırı konforludur, kedini 7 serisinde hissedersin, virajı S kasa gibi alır ama gaza basınca da Bugatti gibi gider' mi diyorlar? ama günlük kullanılmayacak kadar konforsuz ne demek? bu araç pist için hazırlanmış yerde 0,8 mm yükseklikte, kuru düzen direksiyonlu, ısıtmadan frenleri tutmayan, kanatsız arkası stabil olmayan bir araç mı nedir yani?

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok pardon da e ne olacaktı başka ? M serisi bir araçtan bahsediyoruz. Tabii ki sert olacak. Günlük başka hangi spor araba kullanılır çok merak ediyorum hangisi e46m3 den çok daha konforlu o yılların otomobillerine bakalım ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de günlük bindim, bakımını yaptırdım devam ettim e46M3'ü... sonuçta e46 M3, 996, F355 dönemin spor araçları.. bu tarz bir araç satın alan nasıl bir konfor beklentisinde olabilir? cevap yazanlar 'ooo e46M3 aşırı konforludur, kedini 7 serisinde hissedersin, virajı S kasa gibi alır ama gaza basınca da Bugatti gibi gider' mi diyorlar? ama günlük kullanılmayacak kadar konforsuz ne demek? bu araç pist için hazırlanmış yerde 0,8 mm yükseklikte, kuru düzen direksiyonlu, ısıtmadan frenleri tutmayan, kanatsız arkası stabil olmayan bir araç mı nedir yani?

kardeşim dediğin gibi bu durum göreceli, bana sorarsan yıl 2001 olsa, alan kişi sıfır olarak alıyor olsa, parası gani gani olsa vede zaten genç bir arkadaşımız olup bir önceki aracı ciddi modifiyeli 306 gti olsa bu duurmda onda inip binmek bana sorarsan mantıklı olurdu.

yanlız zaten belli başlı problemleri olan aracı alıp 15 sene yaşlandır, 150binkmye getir, motor indir o motoru rektifiye et vede yıl 2016 da ayda 2000km yap kulağa çok ama çok mantıklı gelmiyor.

ayrıca bu aracı alanın konfor beklentisinin olmaması gerektiğini söylüyorsunuzki tamamen katılıyorum peki bu söylediğiniz bu aracı konforlu yapıyormu çünkü yazıların %90ı e46 m3 neredeyse pamuk kadar konforlu olarak aktarılmışta?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim dediğin gibi bu durum göreceli, bana sorarsan yıl 2001 olsa, alan kişi sıfır olarak alıyor olsa, parası gani gani olsa vede zaten genç bir arkadaşımız olup bir önceki aracı ciddi modifiyeli 306 gti olsa bu duurmda onda inip binmek bana sorarsan mantıklı olurdu.

yanlız zaten belli başlı problemleri olan aracı alıp 15 sene yaşlandır, 150binkmye getir, motor indir o motoru rektifiye et vede yıl 2016 da ayda 2000km yap kulağa çok ama çok mantıklı gelmiyor.

ayrıca bu aracı alanın konfor beklentisinin olmaması gerektiğini söylüyorsunuzki tamamen katılıyorum peki bu söylediğiniz bu aracı konforlu yapıyormu çünkü yazıların %90ı e46 m3 neredeyse pamuk kadar konforlu olarak aktarılmışta?
    hocam konfor beklentiniz olmasın bu araç çok konforludur diyen kim bilemiyorum ben değilim... ancak bu aracın arka kulelerinde yırtılmalar olabildiğini 2003 de görmeye başladık zaten bunun konforla ne alakası var? SMG I ve kısmen II ler sıkıntılıydı ama oun da konumuzla alakası yok, motoru 100 binde patlarmış onu da geçelim... konumu konfor ve günlük binmek, bu konuda beklenti nedir ve e46M3 ün yapamadığı nedir onu açıklar mısınız? işletim gideri fazlaymış çok yakarmış, bakı bunlar hala konforla alakalı şeyler değil...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)