User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
128 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Denizlili arkadaşlardan yardım - sahibinden dolandırıcılığı

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş Olsun 2.5 Liralık Tavuk Dönere Adam Vurulan Ülkede 1.000 TL Ciddi Rakam , İşin Sonunda Paranız Geri Gelmesede Onada Bu Parayı Huzurla Yedirmeyin Huzursuz Edin Bu Dünyada Huzurla Yediği Para Diğer Tarafta Çok Ağır Çıkacak Olsada Arkadaş Bu Dünyayı Yaşıyor Sadece Bence Uğraşın Huzursuz Olsun Belki Biraz Dili Yanar Başkalarının Canının Yanması Bir Nebze Engellenir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T.C. Kimlik Numarası : 21031536****
    Adı / Soyadı : MEHMET FATİH YALÇIN
    Cinsiyeti : Erkek
    Doğum Tarihi : 11/03/1981
    VERDİĞİNİZ KİMLİK NUMARASI BU EN SON MAYIS AYINDA İLÇ ALMIŞ ECZANEDEN SADECE BU BİLGİLERE ULAŞTIM SGK VAR VE YATIYO HALA EN SON MAYIS AYINDA ALERJİ SOĞUK ALGINLIĞI VE ANTIBİYOTİK ALMIŞ AMA HANGİ ECZANEDEN ALDIĞINI MALASEF GÖREMİYORUM İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR ELİMDEN BU KADAR GELİYO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Engin G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VERDİĞİNİZ KİMLİK NUMARASI BU EN SON MAYIS AYINDA İLÇ ALMIŞ ECZANEDEN SADECE BU BİLGİLERE ULAŞTIM SGK VAR VE YATIYO HALA EN SON MAYIS AYINDA ALERJİ SOĞUK ALGINLIĞI VE ANTIBİYOTİK ALMIŞ AMA HANGİ ECZANEDEN ALDIĞINI MALASEF GÖREMİYORUM İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR ELİMDEN BU KADAR GELİYO
    tc de sahte muhtemelen. hesap isa yıldız adına ve istanbul'da. tc'nin sahibi ise bolu adresli gözüküyor. numaranın yerini tepit etmek lazım, onun dışındaki her şey sahte olabilir.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler havale yerine pttden kapına gönderelim desek adresini alsak nasıl olur? Veya ptt şubesine göndercez desek bile hiç değilse elimize hangi semtte olduğu ortaya çıkar adam adres vermek zorunda kalır. Ne diyonuz? İşe yarar gibi bu fikir herif zaten malın teki bence başka şehirdeyim ama merkezden uzakta bi ilçedeyim atm, yok ptt var dersek yeme ihtimali çok yüksek bence.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler havale yerine pttden kapına gönderelim desek adresini alsak nasıl olur? Veya ptt şubesine göndercez desek bile hiç değilse elimize hangi semtte olduğu ortaya çıkar adam adres vermek zorunda kalır. Ne diyonuz? İşe yarar gibi bu fikir herif zaten malın teki bence başka şehirdeyim ama merkezden uzakta bi ilçedeyim atm, yok ptt var dersek yeme ihtimali çok yüksek bence.
    mantıklı aslında ptt ye 300 tl yolluyorum dıye adamın adresını en kolay sekılde ogrenebılır
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    verdiği tc ler sahte. bana da başka birinin kimliğini gönderdi amasyadan biri. ptt işinide yutacak gibi biri değil. çakallandığını anladımı engelliyo direk
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paranın yatırıldığı hesabın sahibinin TC sini konu sahibine gönderdim.. eğer TC den daha detaylı bilgi edinebilenler varsa aramızda Konu sahibi arkadaş göndersin özelden TC yi..

Bankaya sahta TC ile hesap açmış olması biraz zor bir ihtimal..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben suç duyurusunu hazırladım, eklerini falan düzenledim, tüm gecemi aldı nerdeyse whatsapp görüşmelerin koymak. bugün adliyeye gidip vermeyi planlıyorum, ama şirket avukatlarımızdan öğrendiğim kadarıyla adliyeye girmem daha mucize olurmuş, ***** durumlardan dolayı. diyelim verdim, şu ortamda benim kıçı kırık 1000 TL ile uğraşacak hakim, polis çıkar mı bilmem. kendi tanıdığım polis abilerime bile ulaşamıyorum açmıyorlar. sizin tanıdığınız polis varsa bi şeyler bulma ihtimali olabilir.

ÇALIŞKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ugraşma derim fotograf makinasını aldım düştü kırıldı yada çalındı suyu düştü de gitsin...

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu sıralar hele hele OHAL halinde herhangi bi hukuki girişimde bulunmayın bekleyin derim..
    Suçlunun suçsuzun ayırt edilmesinin çok zor olduğu şu anki mevcut durumda harekete geçmeyin..
    Geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adliyenin önünde f16 -helikopter tehdidine karşı ejder tetikte bekliyo sen bin tl dolandırıldıgını izah edeceksin yetkili kişilere zor bir süreç dye düşünüyorum...

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah sabah sinirimi bozdu bu konu...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kredide batık zirve yaptı
    Bankalardaki tahsili gecikmiş alacaklar yüzde 35 artarak 60 milyar TL’ye dayandı 26 milyon kişi kredi kullanırken, kişi başı ortalama kredi riski ise 16 bin lirayı buldu

http://www.sozcu.com.tr/2016/ekonomi...yapti-1323773/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Engin G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaptığın suç teşkil ediyor. Hasta adına yaptığın her arama sgk kayıtlarında tutuluyor. Açık olarak paylaşmamanı tavsiye ederim.

Konu sahibide suç duyrusunda bulunsun adalet illa ki işler tanıdık bulmana gerek yok. Ancak yatırdığın hesap sahte ise takipsizlik verilebilir. Onun haricinde 50TL bile olsa dolandırıcılık aynı şekilde suç. Belkide mahkemeye verince korkup parayı gönderir.

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gelmiş geşmiş olsunn ben denizlideyim zaten ender arkadaşımız yazmış burdan bi bagalantınız olursa yardımcı oluruz tekrar gelmiş geşmiş olsun.
    gariban 106 gti....

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yavşağın Denizli de olmadığı kesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz güç oldu ama bugün suç duyurusunda bulundum. bakalım bi şey çıkacak mı..

MuratCan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    telefon sattım geçen hep gelen müşteriydi.. kuzenime alcam dedi parayı getiriyom 5 dakkaya dedi işe dönmem gerekiyodu hep geliyo diye güvendim azda muhabbetimiz vardı verdim telefonu.. 3 hafta oyaladı kullanamamış geri getircek... maaş yatsın vercem.. hep bi kendini acındırmalar falan.. o parayla ne sen zengin olursun ne ben fakir vercem paranı falan.. ben hep alttan aldım.. bigün takip ettim evine kadar zillerden isimlere baktım bana kendi adı diye verdiği isim soyisim yok.. bi abimin yanına gittim dedim böyle böyle aradım konuştum adamı getir telefonu geri dayım geldi falan telefonu getirmem parasını veriyim dedi.. gittim abide uzaktan izliyo çıkardı cebinden 200 tl eksik ver diyom yok diyo telefonu ver diyom yok diyo.. abi geldi aldı bunu çekti köşeye ben azrailinim merhaba dedi rengi attı.. telefonu açtı kapalı kasayı getirin buraya dedi adam kaçmaya çalıştı tuttu abim ya parasını verirsin ya benimle kapalı kasaya bincen bu akşam dedi çıkardı cebinden bi tomar para çat diye verdi.. acımican böylesine sert yapcan ondan anlıyolar.
    MCT 106
    '11 GP evo dizel ===>
    '02 Corsa C GSI 1.8 ===>

Firat.M3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayın 15'inde hesabına 253 TL gelmiş ve yine aynı gün muhtemelen hemen ardından işcep cebe havale ile 53******25 numaralı telefona parayı göndermiş. bu kapalı görünen numara da kendi numarasıdır. Bu banka hesabı sahte. Hesaba gelen parayı da orada belirtilen numaraya gönderip kartsız atmden çekiyor. Ve yine muhtemel olarak orada görünen numara da kendi adına değildir. Ama olabilir de, bakmak gerek.
    M. The most powerful letter in the world.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)