User Tag List

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
119 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: köpeğe çarptım. sonrasında olanlar

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla üstad,sanmam ki otobanda giden bir araç durup geri gelip o köpeği alsın yoldan.Durup almışsada helal olsun ayakta alkışlarım (: Beceri düzeyi tespit edebilmekle,köpeği aldı/almadı durumunu tespit etmeyi nası bağladıysanız size de helal olsun
    Allah şahit gerisi önemli değil. ki vurduktan sonra köpeği yoldan çekmeyip dewam edenin vicdanını sorgulamak lazım. ülkenin yarısından cok hayvansevermdir.
    SWAT

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir keresindede kopek bana vurdu,onune bakmadan kostu salak sag arka kapiya vurmustu.Vicdansiz bir nasilsin iyimisin bile demeden kacti gitti hemen

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir keresindede kopek bana vurdu,onune bakmadan kostu salak sag arka kapiya vurmustu.Vicdansiz bir nasilsin iyimisin bile demeden kacti gitti hemen
    Muayenesi yoksa ondan kaçmıştır

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlar çok iyi ya. ne kadar da ön yargılı bir milletiz.

şaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    napiyim bilader köpek için tapınak mı inşa ediyim ? sen ne yaptın insanlık için bugüne kadar ? cami mi yaptırdın Allahm yarabbim ya. köpeğe vurdum 100 metre ötede durdum. gittim köpeği kenara çektim kuyruğundan tutup. kafası gözü patlamış. ben de vurmak istemezdim ama görünmeyen biyerden çıktı 5 metre önüme.
    Tapınak mı yapayım lafı çok iyi ya kardeşim geçmiş olsun takılma sen burdan 100 kişi çarpsa 90 ı önce arabasına bakar ben dahil köpeğede etmediği küfür kalmaz millet bu tarz konularda malzeme aramaya bayılıyo

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abartmayin yahu, vicdanlik birsey yok. Bende sabahin 5 inde zifiri karanlikta bir hayvana carptim inip bakmadim bile. Vahsi bir hayvan olabilirdi kaldiki inseydimde zaten birsey goremezdim bildigin ova ortasi kapkaranlik. Aracim yaklasik 1 ay serviste kaldi. Tampon, karter, camurluk, lastik sensorleri degisti. Gecmis olsun.

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    napiyim bilader köpek için tapınak mı inşa ediyim ? sen ne yaptın insanlık için bugüne kadar ? cami mi yaptırdın Allahm yarabbim ya. köpeğe vurdum 100 metre ötede durdum. gittim köpeği kenara çektim kuyruğundan tutup. kafası gözü patlamış. ben de vurmak istemezdim ama görünmeyen biyerden çıktı 5 metre önüme.
    Allah razı olsun kenara çekmişsin yeter işte. benim yaptığın diil önemli olan senin ne yaptığındı açıklama yaptığın için sağol!
    ama köpek ile alakalı en ufak bişey yazmadan aracının derdine düşmen garibime gitti. Şu cümleyi en başta bir yere iliştirseydin bende bu şekilde düşünmezdim.

biz insan öldürüyoz bilader . şokla flan işimiz yok. kendi adına yorum yapmışsın tamam bişey demedik ama bireyselleşme. her insan aynı olmaz
    Komik bir açıklama olmuş, şoka girebileceğin bi yaşam dilerim. Ben ölümlerle burun buruna yaşamadığım için köpeğin hayatı bile arabadan değerli geldi ilk okuduğumda.
    Belki de bu yüzden bi köpeğin ölmesi ile alakalı sadece süreci başlatan bir adım gibi bahsettin neyse tartışmak için yazmıyorum tepkimin sebebini anlatabildiysem ne mutlu, elinden geleni de yapmışsın bir daha yaşatmasın Rab'im!
    Fiat's Are Faster Than You Think!

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abartmayin yahu, vicdanlik birsey yok. Bende sabahin 5 inde zifiri karanlikta bir hayvana carptim inip bakmadim bile. Vahsi bir hayvan olabilirdi kaldiki inseydimde zaten birsey goremezdim bildigin ova ortasi kapkaranlik. Aracim yaklasik 1 ay serviste kaldi. Tampon, karter, camurluk, lastik sensorleri degisti. Gecmis olsun.
    Rest in peace Coyote

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lan nerden buluyon bu fotolari

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı şaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tapınak mı yapayım lafı çok iyi ya kardeşim geçmiş olsun takılma sen burdan 100 kişi çarpsa 90 ı önce arabasına bakar ben dahil köpeğede etmediği küfür kalmaz millet bu tarz konularda malzeme aramaya bayılıyo
    İlk tepkiyi ben gösterdim ama bu forumda hiç bir zaman malzeme arayan bir insan olmadım.
    Bi önceki postumda da neden tepki gösterdiğimi açıkladım ayrıca ön yargılı tavrım sadece köpeğin öldüğüydü buna da 130km ile yarpılması oldu!
    Aksi yönde sadece sorular sorarak tepkimi dile getirdim hiç bir şekilde ithamda bulunmamaya çalıştım.
    Fiat's Are Faster Than You Think!

şaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse istemez bir canlıya çarpmayı heleki çok sevdiğimiz araçlarımıza zarar gelmesini istemez adam yapmış yapacağını çekmiş kenara koymuş neyse kalp kırmaya gerek yok

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ortam gergin ondandr şef.

Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumlar çok iyi ya. ne kadar da ön yargılı bir milletiz.
    kanimizda var. adamin biri Çeşme yaptırmış üstüne müslümanlar su içemez yazdirmis. onun hikayesi geldi aklıma. bizim insanimz böyle

Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arabanda cantiymis kardesm. sana da geçmiş olsun

Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun kenara çekmişsin yeter işte. benim yaptığın diil önemli olan senin ne yaptığındı açıklama yaptığın için sağol!
    ama köpek ile alakalı en ufak bişey yazmadan aracının derdine düşmen garibime gitti. Şu cümleyi en başta bir yere iliştirseydin bende bu şekilde düşünmezdim.

Komik bir açıklama olmuş, şoka girebileceğin bi yaşam dilerim. Ben ölümlerle burun buruna yaşamadığım için köpeğin hayatı bile arabadan değerli geldi ilk okuduğumda.
    Belki de bu yüzden bi köpeğin ölmesi ile alakalı sadece süreci başlatan bir adım gibi bahsettin neyse tartışmak için yazmıyorum tepkimin sebebini anlatabildiysem ne mutlu, elinden geleni de yapmışsın bir daha yaşatmasın Rab'im!
    anlıyorum seni kardeşim ama köpek için yapabileceğimi yaptım o hızda neye vursam ölürdü. sinek arı böcek vb.

Kimse istemez bir canlıya çarpmayı heleki çok sevdiğimiz araçlarımıza zarar gelmesini istemez adam yapmış yapacağını çekmiş kenara koymuş neyse kalp kırmaya gerek yok
    eyvallah
    SWAT

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu konularda anlamadığım bi nokta var.Yahu sana burdan akıl verseler de vermeselerde sen servise veya tamircine gidip yaptırmayacak mısın.o adamlar boşuna mı tamirci.sana burdan adam kalkıp şurda şu var dese. he tamam onu alayım mı o zaman diceksin.demiyeceksin tabi ki.Kusura bakma konu sahibi zat ama ben de böyle saçma bir konu görmedim.İsteyerek çarpmadın elbette ama bi satırda köpeği es geçip arabanı düşünmen çok saçma.Hayvana üzüldüğümü belirtmek isterim.
    @onurc Ben seni tüm sokak köpeklerini toplayıp evinde bakmaya davet ediyorum mademse korumak istiyorsun veyahut millete akıl veriyorsun yarın benim önümede cıkabilir o zaman sana sorarım hesabını niye sokakta bu diye..

Bi ikinciside malım emegim + arabadaki arkadasım esim veya annem yada tek basıma canı riske atıp manevra yapıp onca takla atıp ölmekmi yoksa malına zararmı gelmesi o zamanda gidip köpegimi sorgulucan niye cıktın önüne bak kac kişi senin için öldü diye ??

Azıcık mantklı düsünün kim bilerek vurur kim bilerek birinin canına kıyar hayvan veya insan vadesi geldiyse dolduysa 1 adım dahi atamıyor malesef..

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun abi, Rabbim beterinden korusun.
    MR.EVO53

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Adam bi konu açtı yardım için yine insafsız yaptınız kim ne zaman böyle bi konu açsa hemen acitasyon yok köpek öldümü inip baktın mı size ne kardeşim suç benim günah benim yardım için yazıcsklar yazsın köpek için dua edecekler varsa kaza yeri adresini konu sahibinden alıp gidebilirler.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam bi konu açtı yardım için yine insafsız yaptınız kim ne zaman böyle bi konu açsa hemen acitasyon yok köpek öldümü inip baktın mı size ne kardeşim suç benim günah benim yardım için yazıcsklar yazsın köpek için dua edecekler varsa kaza yeri adresini konu sahibinden alıp gidebilirler.
    Hayvan düşmanı seni, panter emeli salıcam üzerine

Şaka biyana cidden arkadaşın üstüne fazla gitmişsiniz, gerek yok böyle şeylere.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öğle namazına mütakip cenaze namazı kılaydınız altı üstü it amk burası türkiye insanın kıymeti yok bir itinmi olucak it için el fatiha arkadaşa geçmiş olsun motor kulağına bakıver burdan bi bol anlaşılmaz

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayvan düşmanı seni, panter emeli salıcam üzerine

Şaka biyana cidden arkadaşın üstüne fazla gitmişsiniz, gerek yok böyle şeylere.
    @Dragger kanka mature sevmiyim

alihan11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun bende siz köpeği gitmiş kenara çekmissiniz yine insanlığınızı yapmışsınız vurup gidenlere ayar oluyorum ben oda bir canlı git bi bak veterinere götür yaşıyorsa hiç unutmam 4 5 sene önce bahçeşehir bağlantı yolunda bir köpek kenarda nasıl ağlıyor 120 ile gidiyoruz sesi geldi o derece ağlıyor dayanamadık döndük beylikdüzünden köpeği aldık veterinere verdik o günde öğrendimki veterinerden eğer böyle yaparsanız masraflarınızı devlet zorunlu sigortadan karşılıyormuş. hala devam ediyormu bilmiyorum bu 5 sene önceydi. size teşekkür ediyorum insanlık yapıp köpeği kenara çektiğiniz için. keşke bütün vatandaşlarımız değer verse bütün canlılara. Geçmiş olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)