User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
119 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: köpeğe çarptım. sonrasında olanlar

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu saçma sapan muhabbetler yüzünden resmen bitti bu techturkey , her konu açana bir yerden cımbızlayıp saldırmalar ithamlar konuyu sapıtmalar.. bu yüzden ne konu açılıyor ne adam gibi yorum yapılıyor konulara.
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı yeni üyelerde ve ilginç bir şekilde yönetim bu duruma sessiz kalıyor yada davranması gerektiği gibi davranmıyor.

Adama bakıyorsun üyelik tarihi 2015 post sayısı mavi kasklara ulaşmış mesajlarına bir bakıyorsun teknik bölümlerin esamesi yok neymiş kız arkadaşıma ne alsam, yok evlenme teklifi önerisi, yok eşşek arısı su aygırıya tecavüz etti, nuri alço imana geldi cart curt
    peeh.

Techturkey in nacizane üyesi olarak söylüyorum yemin ediyorum ki bu foruma bu tür konular ve üyeler yakışmıyor forumun içeriğini kalitesini yerle bir ediyorlar.
    Teşşekür et butonu yeterli gelmedi, yazmakta istedim. Ağızınıza sağlık,son 1 senedir benim aklımdan veya bence çoğu eski üyenin aklından geçenleri yazmışsınız

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu açarken iki kez düşünüyor insan. Kurallara uygun mu diye değil sadece, aynı zamanda iki tane klavye delikanlısı çıkar da laf sokmaya çalışır mı bilmiş bilmiş konuşup insanı deli eder mi diye insan hep çekinerek davranıyor.

Sonra diyeceğini diyip herhalde bana demedin veya işte benim konu sahibi ile bi alakam yok diyor falan. Rezillik. Mesela şu konuda teknik bilgi veren adam veya merak edip öğrenmek isteyen dışında post yazan her türlü adam benim gözümde boş.

Herhangi bir şeye çarpmadım aynı şikayet bende de mevcut olduğu için olabilecekler konusunda bilgili olmak adına post atıp takip ettim en son kendimi tutamayıp sitem ettim. Üzerine suçlu ilan edildim vs.

Kaldı ki suçlama yapan arkadaşlardan birinin edilen siteme destek olup "evet ya troller çok arttı" demesi apayrı bi yüzsüzlük. Komik ya sadece.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yanlış bilmiyorsam sohbet kısmına yazılanlar mesajlar mesaj sayısını arttırmıyor. dönem dönem karın ağrıları ugruyor buna eski üyelikleri olanlar fark etmişlerdir zaten zaman içinde..
    1881 - 193

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu açarken iki kez düşünüyor insan. Kurallara uygun mu diye değil sadece, aynı zamanda iki tane klavye delikanlısı çıkar da laf sokmaya çalışır mı bilmiş bilmiş konuşup insanı deli eder mi diye insan hep çekinerek davranıyor.

Sonra diyeceğini diyip herhalde bana demedin veya işte benim konu sahibi ile bi alakam yok diyor falan. Rezillik. Mesela şu konuda teknik bilgi veren adam veya merak edip öğrenmek isteyen dışında post yazan her türlü adam benim gözümde boş.

Herhangi bir şeye çarpmadım aynı şikayet bende de mevcut olduğu için olabilecekler konusunda bilgili olmak adına post atıp takip ettim en son kendimi tutamayıp sitem ettim. Üzerine suçlu ilan edildim vs.

Kaldı ki suçlama yapan arkadaşlardan birinin edilen siteme destek olup "evet ya troller çok arttı" demesi apayrı bi yüzsüzlük. Komik ya sadece.
    @rain man senin sitemin kime.Avukatı mısın sitenin.Kim yüzsüz.sana mı kaldı bunu tartmak.SA NA NE ? amma uzattınız yahu , rahatsızsan ana sayfaya geliyosun ,çevrimiçi olan site yöneticileri mevcut en altta.tıklayıp üzerine özel mesaj gönderiyorsun var ise bir şikayetin.dalga mı geçtiğimi sandın troller arttı derken? İşin özü,hayır dalga geçmedim güzel arkadaşım.Birebir yüzsüz falan tarzı konuşmalar hoş değil.Sakince konuşuyorum da sınırları zorluyorsun sen de.İşin gücün yok mu bu konuya kilitlendin sen.

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu kilitledim konu sahibini küfürlü konuşmasından ötürü 1 ay süre ile uzaklaştırdım. Birazdan daha detaylı konuyu inceleyeceğim.

-------------------

Konuyu detaylı inceledim adamın üstüne çıok gitmişsiniz yapacak birşeyi yok bilerek çıldırtmışsınız abartmayın amk. Ban süresini 3 güne düşürdüm.

Başkada kimseye ceza vermiyorum. Azcık sakin olun.

Açtım konuyu tekrardan.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sene 2003, arkamdan ve yanımdan bir araba beni sıkıştırdı ve tam o sırada yoldan bir köpek tam önüme atladı... aracın tam önünde kaldı ve çarptım, frene bassam zincirleme kaza olacaktı sağa ya da sola kırsam diğer araçlara beraber takla atacaktık hiç kurtarırım yoktu, kendim de köpek sahibi birisiyim özellikle sokak köpeklerine hiç kıyamam... aracımın önü dağıldı halde kenara çekip jandarmayı aradım, geri döndüm yaya olarak, fakat köpek yoktu!!!??? aracın önü dağılmış vaziyette, jandarma diyor ki köpek nerede? diyorum vallahi köpeğe çarptım ama bulamadık, kurtulma şansı yoktu... daha sonra çok araştırdım, köpekler çarpma esnasında kendini kasarmış, o halde de ölene kadar kaçarmış keşke sadece yola değil de etraftaki çalılıklara baksaymışım dedim hep çok uzun süre etkisinden kurtulamadım
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @rain man senin sitemin kime.Avukatı mısın sitenin.Kim yüzsüz.sana mı kaldı bunu tartmak.SA NA NE ? amma uzattınız yahu , rahatsızsan ana sayfaya geliyosun ,çevrimiçi olan site yöneticileri mevcut en altta.tıklayıp üzerine özel mesaj gönderiyorsun var ise bir şikayetin.dalga mı geçtiğimi sandın troller arttı derken? İşin özü,hayır dalga geçmedim güzel arkadaşım.Birebir yüzsüz falan tarzı konuşmalar hoş değil.Sakince konuşuyorum da sınırları zorluyorsun sen de.İşin gücün yok mu bu konuya kilitlendin sen.
    muhattap olma hiç.Yazsın havaya değmez.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amacım her ne kadar ortalığı karıştırmak gibi lanse edilse de öyle değil. İki üç birbirini tanıyan kişi mesela tıpkı konu sahibine yaptığı gibi bana da yapıyor mesela.

34 yaşındaki adam konudan bağımsız post atıyor ortalığı daha fazla geriyor vs vs. Onurc denilen arkadaş, hiç bir sorunum yok ama sen ve senin gibi davranan üyeler huzuru bozduğu için gıcık oluyorum. Sen nasıl bu konunun açılmasına sitem ettiysen ben de sana ettim. Şimdi tepki veriyorsun ve konuyu açan adamın da tepki verme sebebini bir düşün sadece.

Her olaya tek taraflı bakmasan belki post yazmanın güzel bi katkısı olabilir de neyse.

Daha fazla mesaj yazacak olan lütfen pm kullansın. Buranın eskisi değilim birbirlerini ağırlayan profillerin peşisıra hakaret veya kızdırma çalışmalarına verecek zerre niyetim de yok. Sadece diyeceğimi dedim. Gevşekce buradan yazıp tahrik etme yeter.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    site yöneticileri çok taraflı davranıyor,haksızlık yapıyor,adamın suçu önce ceza verip konuyu sonra incelemek nedir?sonrada adam haklıymış hadi cezasını düşürelim,ama diğerlerine ceza vermeyelim.son zamanlarda konuşma seviyesi çok düştü,site yöneticileri de göz yumuyor ve hatta kendileri de böyle davranıyor.
    İKİ KAPILI BİR HONDA, GİDİYORUM GÜNDÜZ GECE…

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amacım her ne kadar ortalığı karıştırmak gibi lanse edilse de öyle değil. İki üç birbirini tanıyan kişi mesela tıpkı konu sahibine yaptığı gibi bana da yapıyor mesela.

34 yaşındaki adam konudan bağımsız post atıyor ortalığı daha fazla geriyor vs vs. Onurc denilen arkadaş, hiç bir sorunum yok ama sen ve senin gibi davranan üyeler huzuru bozduğu için gıcık oluyorum. Sen nasıl bu konunun açılmasına sitem ettiysen ben de sana ettim. Şimdi tepki veriyorsun ve konuyu açan adamın da tepki verme sebebini bir düşün sadece.

Her olaya tek taraflı bakmasan belki post yazmanın güzel bi katkısı olabilir de neyse.

Daha fazla mesaj yazacak olan lütfen pm kullansın. Buranın eskisi değilim birbirlerini ağırlayan profillerin peşisıra hakaret veya kızdırma çalışmalarına verecek zerre niyetim de yok. Sadece diyeceğimi dedim. Gevşekce buradan yazıp tahrik etme yeter.
    kızdıracak niyetim yok diyon ,,en sonundada bazı kişilere gevşek diyon ,,,

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilaloztkr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    site yöneticileri çok taraflı davranıyor,haksızlık yapıyor,adamın suçu önce ceza verip konuyu sonra incelemek nedir?sonrada adam haklıymış hadi cezasını düşürelim,ama diğerlerine ceza vermeyelim.son zamanlarda konuşma seviyesi çok düştü,site yöneticileri de göz yumuyor ve hatta kendileri de böyle davranıyor.
    Sağ üstte çıkış butonu var, basıyorsun hop güm yeşil cin seni mutluluğa erdiriyor. 10 senelik forumda topu topu 298 mesaj yazmışsın okuduğun konuda onu geçmez sonra gelmişsin "SİTİ YİNİTİCİLİRİ ÇİK RİRİRİ".

Lütfen sağ üstte bak buton.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu tutumunuz bile ne olduğunuzu gösteriyor,madem böyle sorunun var bir tane örnek göster demenizi beklerdim,onu bile yapamıyorsunuz,yeşil cin le size mutluluklar dilerim,34 yaşında olduğuna emin misin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit:bir daha girmem foruma merak etme.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edir:bunu yazmadan çıkamıycam,amk 10 yıllık forumda adalet görebilmemiz için kaç yıldır üye olmamız gerekiyor?adalet sisteminiz yıla göre mi işliyor?

pejoemre07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ üstte çıkış butonu var, basıyorsun hop güm yeşil cin seni mutluluğa erdiriyor. 10 senelik forumda topu topu 298 mesaj yazmışsın okuduğun konuda onu geçmez sonra gelmişsin "SİTİ YİNİTİCİLİRİ ÇİK RİRİRİ".

Lütfen sağ üstte bak buton.
    Önce cezalandırıp sonra yargılamak ne kadar adalet şimdi oturup bunun vicdanını tartışmaya gerek yok ama kendimizede bi bakmamız lazım ayda 5-10 kere siteye girip te bir kaç kişiyi sadece 1 post una göre banlamak bence adalet değil lütfen bir şeyi yaparken 10 kere düşünelim 1 kere yapalım ve bunu yaptığımız yerin bir bilgi paylaşım forumu olduğunu ve her kişinin bu foruma katkısı olduğunu unutmayalım sadece rica ediyorum iyi çalışmalar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ya birader.Allah canımı alsın ki geriyorsun beni bak.Eski ol yeni ol farketmez ben yazarken adına şanına bakmıyorum senin.Gevşekce yazma diyorsun,bol geldiyse o halde söyle sıkayım biraz.Kötü konuşmiyim dedim bir önceki postumda ama sen zorladın.Ne halin varsa gör bana bulaşma arkadaşım afedersin de deli misin divane misin ,rahatsızlığın falan mı var.kendi kendine kuruyorsun.memlekette meseleler bitti şu konuda kitlendin kaldın.kendi işine bak benimle uğraşma.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya birader.Allah canımı alsın ki geriyorsun beni bak.Eski ol yeni ol farketmez ben yazarken adına şanına bakmıyorum senin.Gevşekce yazma diyorsun,bol geldiyse o halde söyle sıkayım biraz.Kötü konuşmiyim dedim bir önceki postumda ama sen zorladın.Ne halin varsa gör bana bulaşma arkadaşım afedersin de deli misin divane misin ,rahatsızlığın falan mı var.kendi kendine kuruyorsun.memlekette meseleler bitti şu konuda kitlendin kaldın.kendi işine bak benimle uğraşma.
    Hayırdır neyin kafasındasın?

Kendi yarattığın gerginliğe aldığın tepkiye dayanamayıp cevap verme zorunda hissetme kendini. Düstursuz ve haksız konuşan, haksız eleştiren kim ve hangi profil varsa görürsem ben de o durumu eleştiririm. Konuyu uzatma niyetinde değilim ama tahrik eder tarzda konuşmalarınız işte böyle alıntılamalara yol açıyor.

Ben söyleyeceğimi söyledim, dahası varsa özel mesaj, telefon, yüzyüze konuşma vs kapım açık. Burayı kirletmeyelim daha fazla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırdır neyin kafasındasın?

Kendi yarattığın gerginliğe aldığın tepkiye dayanamayıp cevap verme zorunda hissetme kendini. Düstursuz ve haksız konuşan, haksız eleştiren kim ve hangi profil varsa görürsem ben de o durumu eleştiririm. Konuyu uzatma niyetinde değilim ama tahrik eder tarzda konuşmalarınız işte böyle alıntılamalara yol açıyor.

Ben söyleyeceğimi söyledim, dahası varsa özel mesaj, telefon, yüzyüze konuşma vs kapım açık. Burayı kirletmeyelim daha fazla.
    Hayıra ben bakmıyorum güzel arkadaşım.Kişisel eleştri yaparken kelimelerini özenle seçsen daha sağlıklı olur.Gevşek vs.Neyse kaale almıyorum,özelden mesajda atmıyorum,aramıyorum da yüzüne de bakıp konuşmuyorumda kardeşim ne olacak ? Hadi herkes işinde gücünde meşgul etme lütfen,gereksiz germe ortalığı,konu sahibi sana vekalet mi verdi sen uzatıyorsun.Benim umurumda değil,sen vurmuşsun o vurmuş,almış kaldırmış.Ben yorumumu yaptım,sana kalmadı bunu tartmak.özellikle sana kalmadı hatta belirteyim.Kal sağlıcakla.Hayırlı günler senin olsun.Ben çok farklı kafalardayım

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 7 si var sandım kaçırmışım...40 ına artık
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)