User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Ford Focus 2.0 Sport Trend Önerirmisiniz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yerinde olsam bu arabayı kaçırmazdım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...21595821/detay
    Böyle orjinallikte boyasız ve az km bir polo zor bulursun hatta bulamayabilirsin.pazarlığımda var demiş.Araba highline zaten.
    kardeşim o fiyata polo alıcağına astra g felan al,en azından c sınıfı araca binmiş olursun,iç mekanı felan kaliteli olur.
    İKİ KAPILI BİR HONDA, GİDİYORUM GÜNDÜZ GECE…

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilaloztkr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim o fiyata polo alıcağına astra g felan al,en azından c sınıfı araca binmiş olursun,iç mekanı felan kaliteli olur.
    Yalnız bu polo highline.4 disk,otm sunroof,dijital klima,yağmur sensörü,kasasına göre güçlü bir motor.atik ve seri.Yakıtı gayet ideal.Emin ol 6n2 in içi astra g den çok daha kalitelidir.Ki böyle temiz az km bir araç kesinlikle kaçmaz.Ben kendim araç almamış olsaydım direk alırdım bu aracı.Bende niyetlendim g lere ama yakıtı ve 2 litre olmasına rağmen gidişinin vasat olmasından dolayı vazgeçtim.Çoğu el ayak arabası olmuş zaten.Yapış kardeşim bu poloya (:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç binmedim ama performansın bu kadar kötülenmesi şaşırtıcı, aracın 0-100 değeri 9.3 diğer turbosuz atmosferik 2.0lt motorlu araçlar kaç çekiyorki type r dan söz etmediğimiz sürece kralı zaten 8.5sn.

kağıt üzerinde ve youtube videolarında gayetde standart 2.0lt motor gibi gidiyor, acep bizlerdekinin turşusu çıkmış lpg vs ondan olmasın?

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç binmedim ama performansın bu kadar kötülenmesi şaşırtıcı, aracın 0-100 değeri 9.3 diğer turbosuz atmosferik 2.0lt motorlu araçlar kaç çekiyorki type r dan söz etmediğimiz sürece kralı zaten 8.5sn.

kağıt üzerinde ve youtube videolarında gayetde standart 2.0lt motor gibi gidiyor, acep bizlerdekinin turşusu çıkmış lpg vs ondan olmasın?
    Vites oranları ve isteksiz 130hp motor kağıttaki gibi değil, benim iki sporttrendim de de hiç lpg yoktu.. hiç gitmez denilemez, ama 2.0 beklentisini de karşılamıyor ne yazıkki özellikle vites oranları sebebi ile..
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.9tdi passat var iken arkadaşımla denemiştim 1-2 boy önde yürüyordu sadece.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız bu polo highline.4 disk,otm sunroof,dijital klima,yağmur sensörü,kasasına göre güçlü bir motor.atik ve seri.Yakıtı gayet ideal.Emin ol 6n2 in içi astra g den çok daha kalitelidir.Ki böyle temiz az km bir araç kesinlikle kaçmaz.Ben kendim araç almamış olsaydım direk alırdım bu aracı.Bende niyetlendim g lere ama yakıtı ve 2 litre olmasına rağmen gidişinin vasat olmasından dolayı vazgeçtim.Çoğu el ayak arabası olmuş zaten.Yapış kardeşim bu poloya (:
    3 yıldır astra g kullanıyorum,alt komşumda aynı kasa polo var,içi astra g'nin yanına yaklaşamaz.(kalite olarak,tasarım görecelidir) 1.6 sedan şehir içinde 19krş-18 krş yakıyorum.biraz performanslı kullanırsam 21-22krş.boş ağırlığı 1300kg civarı olan bir aracın 1.6 ile çok seri olduğunu söyleyemem,ama motor karekterinden dolayı; güç ve tork'un üst devirlerde canlı olması sayesinde basınca tatmin ediyor,üst devirleri gayet zevkli.donanım olarak polo'dan zayıf olur cd paket alacağı için.ama lotus'un geliştirdiği gövde tasarımı ve süspansiyon sistemi sayesinde yol tutuş olarak gerçekten zevkli bir araç,çok sert olduğu için konforsuzdur fakat,uzun yolda ve virajlarda verdiği keyfi bir çok araçtan alamazsınız,bu sebeblerden dolayı astra seçerdim o paralara.(2.0 motor sorun olmuyorsa o paraya uzay kasa(b kasa) vectra alırım)
    İKİ KAPILI BİR HONDA, GİDİYORUM GÜNDÜZ GECE…

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focusun o kasadaki vites oranları, motorun isteksiz olmasına sebep oluyor. Uzun vites oranı aracı yavaşlatıyor.
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)