User Tag List

Sayfa 380/998 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
18958 sonuçtan 7.202 ile 7.220 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzelde fiyatı biraz yüksek.
    Bayadır ilanda bi teklif sun belki kabul ederler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    120-130 km'li hızlarla bariyere girip oradan takla atıyorsun , sürücü kokpiti hariç arabanın kasılmayan kısmı , açılmayan airbagleri kalmadı ( perdeler dahil ) sonra aracın sağ-sol yanı boyalıdır AİRBAG açmamıştır diye ilana koyuyorsun Daha önce de paylaşmıştım bu seferde şahıstan ilana girmiş .

Carrera ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

cka36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    120-130 km'li hızlarla bariyere girip oradan takla atıyorsun , sürücü kokpiti hariç arabanın kasılmayan kısmı , açılmayan airbagleri kalmadı ( perdeler dahil ) sonra aracın sağ-sol yanı boyalıdır AİRBAG açmamıştır diye ilana koyuyorsun Daha önce de paylaşmıştım bu seferde şahıstan ilana girmiş .

Carrera ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Güzel toplamışlar o zaman 100.000 € diğerlerinden farkı var uygun fiyat yanına bi tanede sıfır 5 dizel alırsın
    Alfa Romeo Mito 1.3 Jtd Alfa Rosso
    2010 Stg2 Scirocco Manual Sold

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

2023 Nissan Qashqai e-power / 2022 Honda PCX / 2013 Seadoo RXP 260 X

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

güzel toplamışlar ya da fotoğrafları iyi çekmişler, kaza halinin fotosu var mı çok merak ettim

996 kasa, çok seviyorum bu kasayı gerçi her kasasını seviyorum 911'in o ayrı bi konu

renk jant çok beğendim neden bilmiyorum, çoğunuz beğenmezsiniz muhtemelen
    Porsche 996 Turbo Tiptronic als Sportwagen/Coupe in mannheim

fiyatları yüksek ama daha artar tabi, iyice uçmadan alıp binmek lazım sanırım
    Porsche 911 Turbo TIPTR.*SP.SITZE*PCM*SSD*NAVI*PDC*TOP! als Sportwagen/Coupe in Munchen

Porsche 996 Turbo als Sportwagen/Coupe in Neuenburg

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel toplamışlar ya da fotoğrafları iyi çekmişler, kaza halinin fotosu var mı çok merak ettim

996 kasa, çok seviyorum bu kasayı gerçi her kasasını seviyorum 911'in o ayrı bi konu

renk jant çok beğendim neden bilmiyorum, çoğunuz beğenmezsiniz muhtemelen
    Porsche 996 Turbo Tiptronic als Sportwagen/Coupe in mannheim

fiyatları yüksek ama daha artar tabi, iyice uçmadan alıp binmek lazım sanırım
    Porsche 911 Turbo TIPTR.*SP.SITZE*PCM*SSD*NAVI*PDC*TOP! als Sportwagen/Coupe in Munchen

Porsche 996 Turbo als Sportwagen/Coupe in Neuenburg
    Yetkili serviste tamiri yapıldı , iyi toplanmıştır abi de ben hasarı gizleyerek satma kısmına takıldım . Yoksa yürürü , kaportası güzel olabilir

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yetkili serviste tamiri yapıldı , iyi toplanmıştır abi de ben hasarı gizleyerek satma kısmına takıldım . Yoksa yürürü , kaportası güzel olabilir
    yok sana laf etmek anlamında demedim ben de katılıyorum zaten, ama daha önce de yazmıştın şimdi biraz daha detaylı baktım da iyi toplanmış gibi görünüyo şaşırdım.

Gerçi daha önce 997 görmüştüm ciddi hasarlıdan toplanan götü başı ayrı çalıyodu ama dışardan iyi duruyodu

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

bir tanede siyah var bana getirmişlerdi 2 yada 3 sene önce alırmısın diye gözüm kesmedi hatta eski note3 ümde hala bizim ustanın ordaki resimleri durur kazalı hali ile önden arkadan bariyere girmiş akordiyon olmuş.. geçen arkadaş gösterdi bak bize getirdikleri aracı toplayıp satışa koymuşlar diye.. açıklamasını okumadım ama ondada eminim kazasını falan yazmamışlardır...
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir tanede siyah var bana getirmişlerdi 2 yada 3 sene önce alırmısın diye gözüm kesmedi hatta eski note3 ümde hala bizim ustanın ordaki resimleri durur kazalı hali ile önden arkadan bariyere girmiş akordiyon olmuş.. geçen arkadaş gösterdi bak bize getirdikleri aracı toplayıp satışa koymuşlar diye.. açıklamasını okumadım ama ondada eminim kazasını falan yazmamışlardır...
    Sahibi ile sigorta şirketi anlaşırken bana da teklif edildi , fotoğrafları arşivde duruyordur o zaman cayenne vardı 2012 onunla takasa da sahibi olumlu bakmıştı , müdür düzen tutmaz diyince cesaret etmedim yoksa yaptırıp biniciye güzel fiyatı vardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kasası pek düzgün durmuyor ama,15 e felan bıraksa alınıp,düzgünce toplanır gibi.

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu en boşu ama temiz duruyor, limited S olanlar yakışıklı. Hiç sahip olmadım ama temizi pek problem çıkarmaz.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    navigatorda uçmuşlar fiyatta nadir ailesinin ilk sahibi olduğu 2004 navigator yeni satıldı ki adamlar yani aile kim sürüyorsa artık en son bakıma 15 bin tl para harcadılar körükler bobinler her şeyi orjinal parçalarla değişdi.. ona rağmen 64 bin tl ye daha yeni sattılar.. piyasadaki temiz navi leri takipdeyim temiz olanların eski kasa yeni kasa çoğunu bilirim..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    piyasada özellikle ikinci üçüncü sınıf galerilerin eline zamanında 1 trilyona falan satılan şimdi 10 yaşına gelmiş 15 -
    20 yaşına gelmiş kullanıcı kesmini tamamen tüketmiş yitirmiş ikinci elde kullanıcı bile bulamayan high end ultra lüks sınıf denilen tipde araçlar geldimi sanırım bir havalara giriyorlar teknik olarakda bilgileri olmadığı için zamanında 1 trilyona belki satılan ama şimdi 50-60 bine zor binici bulan araçlara 200-300 bin fiyat çekiyorlar..

şu anda sahibindende rahat bu tip 7-8 hatta belki 10 senedir satılıkda olan ve hala satılmamış size çok rahat 20-30 aracın listesini çıkartabilirim.. çünkü 5-6 sını yaklaşık 6-7 yıldır takipdeyim..

Ben artık saçma bulduğum fiyatlarda direk ilanda semte bakıyorum belli semtler var zaten herkesin malumu burda söylemiyim o semtteki bir galerideyse yada ordan satışdaysa haa tamam diyorum hayırlı kazançlar ...

kalitesi belli olan A kalite bir galeride satılan bir araç düşünün kaldıki adamlar bakım secerelerine kadar önüne döküyor aracın bütün herşeyini önüne seriyor ötv si yatmışmı osu busu yani aklında gram soru kalmıyor.. üstüne ilerde başka araç onlardan düşünürsen aracını senden direk almayı tahattüt ediyorlar yani aracı aldık ama kime satıcaz şimdi bunu sorusu kafanda olmuyor..

Aynı araç ikinci üçüncü sınıf bir galeride oluyor adamların elinde hiç bir bilgi yok aracın geçmişi muallak nerde bakımlara girmiş ötv si tam yatmışmı odur budur üstüne o A kalite galerideki araçdan misli misli fazla satmaya çalışıyorlar..

ultra lüks sınıfdaki araçlar ikinci ele düşdümü kendi kullanıcı kesmini tüketir kaybeder.. orta kesim ve dar gelirli kesim o araçlara zaten girmez genel giderlerinden yakıtından parçasından pahalı sigortasından v.b liste uzar gider.. bu araçların zevk ve kişisel keyif dışında en ufak maddi bir artısı yoktur tam aksine hep giderdir..
    yani ben 50-60 bin liralık ulta lüks sınıf araç aldım ne güzelle kalmaz o aracın lastiği bir yıl dönmese gene olduğu yerde 5-6 bin tl gideri olur.. birde lastiği dönse aktif olarak kullanılsa belki o rakamlar 10-15 binlere kadar çıkar..

o araçlar türkiyede sayısı çok az olan orta üst sınıf denilen ara bir kesim var orta kesim ile üst kesim arası onlar alır ancak.. o kesimde açıkcası madem ben alıcam üstüne zararda edicem bir ton ... her açıdan öldüre bildiğim kadar öldürür alırım mantığıyla alır..
    bunu bilen galericiler zaten birinci sınıf a kalite galericilerdir onlar normal pazar fiyatlarında satar.. alırkende satarkende kar eder hemde çok düşük rakamlara olsa bile.. misal navi yi alır adama 1.5 trilyonluk sıfır range i verir gls yi verir naviyide hemen kurtulmak için piyasa fiyatına satar kurtulur.. çünkü bilirki o navinin onun elinde kaldığı hergün ona zarar sırtına kambur yük..

neyse boş geçmiyim şöyle bir güzelliğide paylaşıyım.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)