User Tag List

Sayfa 459/998 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.703 ile 8.721 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın dönem nostaljisi yapalım , o zamanlar sırf şu arabaların posterlerini falan alabilmek için tuning dergilerine abone olmuştum . Yaşım küçüktü ama ona rağmen bir gün binme hevesiyle alıp hayal falan kuruyorduk arkadaşlarla . Genel kullanıcı kitlesi ( arada illaki düzgünü de var ) bozulduktan kaba tabirle çar çakala düştükten sonra gerçi binme hevesimde pek kalmadı ama yine de paylaşayım . Şükür çok daha iyilerine erken yaşta sahip olmak nasip oldu ama eş-dost vasıtası ile şu araçların yan koltuğundaki keyfin yakınından bile geçmiyor hiç biri .

306 2.0 Gti ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Civic 1.6 VTi ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

E36 328i Cabrio ( mantıklı bir fiyat olursa alıp keyfine binmeyi düşünüyorum aslında ) ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

E36 320i ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim ejder yalçını türkmen dağındaki mücahitlere gönderdik, huber köşkü'nde gider mi dayıcım içinde 3 terminatör sa as etmeye, bir de bunların kasetliği güllü - oyuncak gibi çalıyor mu ? @MK8800

RUBİCON
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    .

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bir ara çok düşünmüşdüm niyeyse kime sorsam kimse tavsiye etmemişdi.. özellikle konforsuz gidişi kütük gibi demişlerdi.. çok soğumuşdum..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yazmayı unutmuşum mini clubman
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belli aralıklarla sürekli satışa çıkıyor bu araba,forumda da konusu vardı,boyasız olsa 115 120 ye gider kazası büyük değilse fiyat güzel.

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneşin altında 17 sene durmuş arabayı, boyamadan 50000 harcasan parlatamazsın. Bi de böyle düşün
    Samanlıkta yatmış istisnalara sözüm yok.
    parlatabilirim 2001 model boyasız x5. Sonradan 1 kapı boyandı ama ton farkı da olmadı.

Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla 17 senelik arabanın boyasından hala beklentin varsa binilirde o 17 senelik boyada elbet gamze çizik vuruk gibi bir sürü kusur olacaktır bunlarda arabayi yorgun gösterir pasta cila yaptirirsin arabanin boya parlar ama yamuk yumuk olur 50 bine gerek yok en baba 6 7 bine komple boyasını kaldırıp yeniden boyatirim bütün trimleri plastikleride yenilerim hem arabam sıfır gibi durur hemde arabaya istediğim renkte binerim araba boyasız diye beter olmuş arabaya piyasanın 15 bin üstünü vermeye gerek yok zaten bakımlısı 15 bine bebek yapılır sıfır gibi binilir
    Elalemin arabası için laf dalaşına girmek hiç huyum değil ama bitmemiş muhabbet. Araba senin ister boyatırsın istersen bütün parçalarını değiştirirsin. Benim derdim komple boyalı kaputu değişmiş 17 yaşındaki arabaya dünya para isteniyo. Sen de burada paylaşıp bu fiyata satılır diyosun. 22 Marttan beri satılmamış iddaya girerim satılmayacak da. Benim eklediğim arabanın enazından bi özelliği var orjinal boyası. 25.000 liraya da var 528. Fabrikasyon M e39 um da vardı, tavan ve bikaç parçası hariç boyalıydı. hiç de gocunmadım ama arabamı uzlar bmw ye baktırdılar satarken. Direk alın dedi uzlar bmw. Ha fark ne o zaman? Ben 28.000 liraya verdim o arabayı. Bu zamanda olsaydı da 30-32 ederdi taş çatlasın.

Sözün özü derdim boyalı araba vs değil 20 yaşında boyalı değişenli arabalara dünyanın parasının isteniyo olması.

Buarada yaş kaç? merak ettim

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazalı arabaya uzak olmamın sebebini de söyleyeyim buarada. Arkadaşım hasarlı golf aldı hakkıyla herşeyini yaptı vidasına kadar. Sonuç olarak zarar etti. Hatasız boyasızını alabileceği rakama geldi araba ki bu işlere hiç uzak olmayan biri elinden iş gelir kendi işini kendi yapar ona rağmen.

En son satmadan önce 1000 liraya kemer gergi mekanizması satınaldı. Almasaydı da anlaşılacak bişey değil bu. Etrafımızdaki herkes salak mısın neden para harcıyosun anlaşılmaz dedi. Sis farı falan değil bu hayati önem taşıyan bişey ötesi var mı?

Sonuç olarak kazalı arabanin türkiyede istisnalar dışında düzgün toplanıldığına inanmıyorum. Halkımız dolandırıcı. Bu sebeple de boyasız araba kıymetli.

Neyse çok tatava yaptık hem kıskanmayıp favorimi paylaşayım hem de örnek olsun..

Doğan slx

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parlatabilirim 2001 model boyasız x5. Sonradan 1 kapı boyandı ama ton farkı da olmadı.

Elalemin arabası için laf dalaşına girmek hiç huyum değil ama bitmemiş muhabbet. Araba senin ister boyatırsın istersen bütün parçalarını değiştirirsin. Benim derdim komple boyalı kaputu değişmiş 17 yaşındaki arabaya dünya para isteniyo. Sen de burada paylaşıp bu fiyata satılır diyosun. 22 Marttan beri satılmamış iddaya girerim satılmayacak da. Benim eklediğim arabanın enazından bi özelliği var orjinal boyası. 25.000 liraya da var 528. Fabrikasyon M e39 um da vardı, tavan ve bikaç parçası hariç boyalıydı. hiç de gocunmadım ama arabamı uzlar bmw ye baktırdılar satarken. Direk alın dedi uzlar bmw. Ha fark ne o zaman? Ben 28.000 liraya verdim o arabayı. Bu zamanda olsaydı da 30-32 ederdi taş çatlasın.

Sözün özü derdim boyalı araba vs değil 20 yaşında boyalı değişenli arabalara dünyanın parasının isteniyo olması.

Buarada yaş kaç? merak ettim
    Ben burada kimseyle laf dalaşına girmiyorum fikrimi paylaşıyorum herkesde bunun için burada, arabayida ben paylaşmadım satilirda demedim karışıklık olmuş dediğim gibi fikrimi paylaştım diri duran m paket gayet dolu olan bir arac varken yorgun duran donanımsız bir araca sırf boyasız diye o kadar para vermek bence saçma olur demek istemiştim amacım sizi bozmak değildi yani yaşımda 22 ama yaşım sizi niye meraklandiriyor onuda ben merak ettim
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Keşke bu konuda sürekli böyle ilan görsek. Ekran ve teyp sonradan yapılma ama yine de fırsat aracı gibi duruyor tabii kaza bela yoksa

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lpg olmasa ön farlar da sıfırlansa tam yılan olur.
    Evet ön farlar biraz göz tırmalıyor, iç-dış renk kombinasyonunu da beğendim. Aslında bana göre fiyatını hak eden bir araç ama geçmişteki bilinçsiz kullanımlar, yedek parça ve işçilikten dolayı göz korkutuyor.

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ön farlar biraz göz tırmalıyor, iç-dış renk kombinasyonunu da beğendim. Aslında bana göre fiyatını hak eden bir araç ama geçmişteki bilinçsiz kullanımlar, yedek parça ve işçilikten dolayı göz korkutuyor.
    Parasına göre şekli şemali güzel, sesi dahada güzel.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düz adam___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)