User Tag List

Sayfa 434/998 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.228 ile 8.246 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni tenzih ederim, lakin CV bu ara hangi aracı çekse birkaç gün sonra satılığa düşüyor nedense
    Benim denk geldiklerim: Renegade, f20, a3 cabrio...
    Bence bu durumdan art niyet aramaya gerek yok. Ben videoyu çekeli yaklaşık iki ay oldu ve bu videoyu çekim amacımız bu aracı sattıktan sonra bir daha aynı ayarda bir e39 alamıcak olmam. Hatıra kalmasını istedim yani anlayacağınız. Eğer sizlerinde hayatında özel yerleri olan bir otomobiliniz var ise bu şekilde ölümsüzleştirmenizi tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibinden ilan videosuna koymak için çekiyorlardır belki

Boş geçmeyelim

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Direksiyon sınavımaa bu motorla gireceğim, 1 haziran itibariyle eğitimlerde bu motoru kullanacağım çok heyecanlıyım. Görüntüsünü en sevdiğim motoru, bu kadar çabuk kullanma fırsatı bulmam çok sevindirdi beni.
    Yanlış anlamayında şu forumun kalitesini çok bozuyor şu konuların aslını astarını bilmeden yapılan yorumlar.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ağır hasar kayıtlı olması sebebiyle pist kovalamak için ideal ama şasi anlamında ne kadar hasar aldı bilmek gerekiyor tabi.

2009 MODEL ALFA ROMEO GT 1.9 JTDM Q2 150 HP

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu durumdan art niyet aramaya gerek yok. Ben videoyu çekeli yaklaşık iki ay oldu ve bu videoyu çekim amacımız bu aracı sattıktan sonra bir daha aynı ayarda bir e39 alamıcak olmam. Hatıra kalmasını istedim yani anlayacağınız. Eğer sizlerinde hayatında özel yerleri olan bir otomobiliniz var ise bu şekilde ölümsüzleştirmenizi tavsiye ederim.
    Doğrudan senin araç için yazmadım zaten. Art arda satılığa düşünce dikkatimi çekti sadece. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamayında şu forumun kalitesini çok bozuyor şu konuların aslını astarını bilmeden yapılan yorumlar.

Şakayla karışık yapılmış yorumdan neden kendine pay çıkardın ki? 9 senedir bu foruma üyeyim, kalitesinin de nasıl yorum yapacağımın da farkındayım. Kusura bakma kusura baktım.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şakayla karışık yapılmış yorumdan neden kendine pay çıkardın ki? 9 senedir bu foruma üyeyim, kalitesinin de nasıl yorum yapacağımın da farkındayım. Kusura bakma kusura baktım.
    Zaten sadece bu konu ile alakalı değil söylediğim şey. Özellikle siz yapıyorsunuz da demedim genel bir durum bu bence hoş değil . Ayrıca bende şakayla karışık yaptığınız yorumda kusura baktım.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten sadece bu konu ile alakalı değil söylediğim şey. Özellikle siz yapıyorsunuz da demedim genel bir durum bu bence hoş değil . Ayrıca bende şakayla karışık yaptığınız yorumda kusura baktım.

Tamam biz şöyle az ötede kusura bakışalım konu kirlenmesin. =)

Bu 1.0 turbo corsaların ben arabayı almadan spor koltuklu cam tavanlısı 47bine günlerce ilanda kalmıştı, bunlar da kıymete binmiş demek ki.

Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam biz şöyle az ötede kusura bakışalım konu kirlenmesin. =)

Bu 1.0 turbo corsaların ben arabayı almadan spor koltuklu cam tavanlısı 47bine günlerce ilanda kalmıştı, bunlar da kıymete binmiş demek ki.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç benimde favorilerimde, tüp olmasaymış keşke. Çok ciddi düşündürdü ama alırsak hatun boşar sanırım bizi

Boş geçmeyelim, param olsa saniye düşünmem.

1998 BMW 320 Cabrio

Şimdiye kadar gördüğüm en temiz cabrio heralde, acaip birşey

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin allah belani versin otomobil gibi. Elite oto ilanlarini paylasmayalim.. bizde vardi s coupe amg ama 500 olmasina ragmen bu da vay be dedirtti.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Mazda 6 2.2 Dizel AWD SW
    Mazda Türkiye'nin kendi araçlarıymış.
    Bu siyahı opsiyonlamışlar, gri renkli olanda muhtemelen youtuber'lara, dergicilere test otomobili olarak verilen otomobil. (plakayı gizlemişler ama FR ... 'dı plakası)
    Siyah (Buna bakamadım.)
    Gri (Muhtemelen aynı zamanda test otomobiliydi, ön camda çatlak var, vitesin yanındaki piyano siyah plastikte çizik içinde)
    Kırmızı (sağ veya sol arka çamurlukta boya varmış)

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isterse fabrikadan sifir ciksin böyle nadir bulunan hastasi olunan bir arac olmadigi sürece e36 ya hele 320 ye 70 bin vermek... Paraniza yazık bence. Sevsem de e36 ise o da m50 olacak sadece, 40dan fazlası zor...

Alfa gt de gecen ay 40bine tertemiz siyah ici kirmizi bi tane vardı. Benzinli tüpsüz o alınırdı hakikaten alfistiydi sanırım. Diğerleri cok bakımsız duruyor.
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mazda 6 2.2 Dizel AWD SW
    Mazda Türkiye'nin kendi araçlarıymış.
    Bu siyahı opsiyonlamışlar, gri renkli olanda muhtemelen youtuber'lara, dergicilere test otomobili olarak verilen otomobil. (plakayı gizlemişler ama FR ... 'dı plakası)
    Siyah (Buna bakamadım.)
    Gri (Muhtemelen aynı zamanda test otomobiliydi, ön camda çatlak var, vitesin yanındaki piyano siyah plastikte çizik içinde)
    Kırmızı (sağ veya sol arka çamurlukta boya varmış)
    Mazda bu fiyatlarla babayı satar

O paralara passat sw var hemide R Linenından

110 - 120 civarı olsa düşünürdüm walla
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mazda bu fiyatlarla babayı satar

O paralara passat sw var hemide R Linenından

110 - 120 civarı olsa düşünürdüm walla
    2016'da 250bin TL'ye satmışlar ya da satamamışlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)