User Tag List

Sayfa 326/998 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
18958 sonuçtan 6.176 ile 6.194 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz ettik siz etmeyin,vw markasına çok fazla para vermeyin değmez . İnsanları enayi yerine koyan başka bir marka yok .
    Valla 3 yıl scirocco kullandım sıfır almıştım zamanında, hali hazırda 2014 polo var evde. şuan f30 kullanıyorum ve Borusan' la hiçbir sorunuma yanıt bulamazken, vw için bu problemi 2012 ' den bu yana hiç yaşamadım. Müşteri memnuniyeti bazlı olarak kesinlikle çok iyi durumdalar. Yada ben çok şanslıydım, hep olumlu sonuç aldım

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz ettik siz etmeyin,vw markasına çok fazla para vermeyin değmez . İnsanları enayi yerine koyan başka bir marka yok .
    Haftasonu yeni E'yi incelemek için Mercedes'e gittim. Mercedes şu anda VW'den beter olmuş, doğru düzgün jant bile yok araçlarda.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla 3 yıl scirocco kullandım sıfır almıştım zamanında, hali hazırda 2014 polo var evde. şuan f30 kullanıyorum ve Borusan' la hiçbir sorunuma yanıt bulamazken, vw için bu problemi 2012 ' den bu yana hiç yaşamadım. Müşteri memnuniyeti bazlı olarak kesinlikle çok iyi durumdalar. Yada ben çok şanslıydım, hep olumlu sonuç aldım

Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftasonu yeni E'yi incelemek için Mercedes'e gittim. Mercedes şu anda VW'den beter olmuş, doğru düzgün jant bile yok araçlarda.
    @Sezgin ben de serivs ve müşteri memnuniyeti anlamında herhangi bir sorun yaşamadım gayet iyiler. Satış politikaları çok kötü,abidik gubidik şeylerin bile opsiyonel olduğu başka marka yok ,daha fazla satılsın istemiyorum.
    @Nightfish türkiye pazarı ile alakalı olabilir mi acaba ?
    imzasız..

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçenlerde Ataşehir tem bağlantı yolunda epey önlü arkalı gittik gaza bastığındaki sesi harikaydı. Sahibi buradansa selamlar.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok eksiği var.para tutan parçalarini yemişler.
    Bu tarz bi araba almayı düşünüyorum da mesela dikkat etmem gerekenler nelerdir? Hangi parçalar yenmiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz bi araba almayı düşünüyorum da mesela dikkat etmem gerekenler nelerdir? Hangi parçalar yenmiş
    koltuklar yok ön panjur yok camlar manuel marşpiyeller yok.

alınabilecek ciddi temizlikte lpg takılmamiş ABF çok zor su anda.

gene bulduğunuz araç olursa yardımcı olabilirim.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Sezgin ben de serivs ve müşteri memnuniyeti anlamında herhangi bir sorun yaşamadım gayet iyiler. Satış politikaları çok kötü,abidik gubidik şeylerin bile opsiyonel olduğu başka marka yok ,daha fazla satılsın istemiyorum.
    @Nightfish türkiye pazarı ile alakalı olabilir mi acaba ?
    O dediğine tamamen katılıyorum ama aynı sıkıntı BMW içinde Audi içinde geçerli ne yazıkki. 3. Sınıf ülke statüsünde olduğumuz için TR içerisinde fabrika üretimi yapmayan %100 tamamen ithal tüm markalarda maalesef aynı durum geçerli. O yüzden artık o donanım bu donanım pek takılmıyorum. Ama söylediklerine %100 katılıyorum.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Trendline da donanım yok ki ön arka park sensörü , renkli ekran o kadar. bunlarıda donanımdan sayan adam doğanı mercedes sanır herhalde..
    Adamlar bardaklık ,kolçak, arka okuma ışığı ,bagaj ışığını donanım diye listeye yazmışlar . maksat kalabalık görünsün..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trendline da donanım yok ki ön arka park sensörü , renkli ekran o kadar. bunlarıda donanımdan sayan adam doğanı mercedes sanır herhalde..
    Adamlar bardaklık ,kolçak, arka okuma ışığı ,bagaj ışığını donanım diye listeye yazmışlar . maksat kalabalık görünsün..

burda o kadar güzel boşline araçlar var ki mercedes,audi,bmw üçlüsünde, passattaki ön arka park sensörü nimet kalır valla yanında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda o kadar güzel boşline araçlar var ki mercedes,audi,bmw üçlüsünde, passattaki ön arka park sensörü nimet kalır valla yanında
    ama ona görede rakamı vardır burdakiler gibi değildir. benim derdim arabanın donanımıyla değilki doğandan hallice kliması bile manuel araba satıyorsun fiyatlar 100-110 bin tl .. sizin oralarda boş da olsa rakamıda ona göredir.. burdada adam 50 bine 60 bine satsa ben söz bile etmem hatta çokda överim tam fiyat performans canavarı derim..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ama ona görede rakamı vardır burdakiler gibi değildir. benim derdim arabanın donanımıyla değilki doğandan hallice kliması bile manuel araba satıyorsun fiyatlar 100-110 bin tl .. sizin oralarda boş da olsa rakamıda ona göredir.. burdada adam 50 bine 60 bine satsa ben söz bile etmem hatta çokda överim tam fiyat performans canavarı derim..
    kesinlikle katılıyorum bence de bu donanımda araçların bu paralar olması çok saçma. D segmenti 1.6 benzinli araç satıyo mercedes 300bin tl, o paraya burda amg olanını alıyosun siparişle. Bi de burada fark ettim, donanım paketi işi de aslında saçma bir olay aslında. Kullanmayacağın donanıma belki para veriyosun aracı alırken, bunlarda ki paket kavramı çok farklı bizden. Kullanmicakları donanıma kolay kolay para verip eklemiyo bunlar. Çok fazla halojen farlı premium araç var mesela.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum bence de bu donanımda araçların bu paralar olması çok saçma. D segmenti 1.6 benzinli araç satıyo mercedes 300bin tl, o paraya burda amg olanını alıyosun siparişle. Bi de burada fark ettim, donanım paketi işi de aslında saçma bir olay aslında. Kullanmayacağın donanıma belki para veriyosun aracı alırken, bunlarda ki paket kavramı çok farklı bizden. Kullanmicakları donanıma kolay kolay para verip eklemiyo bunlar. Çok fazla halojen farlı premium araç var mesela.
    Avrupada cam tavan ve sunroof olaylarına güvenlik açısından sıcak bakmıyor insanlar ve ikinci plana atıyorlar.

Bizim ülkemizde caf caflı ,ve görüntü ön planda olduğu için ilk planda tercih ediliyor. Allah korusun araba ters dönse tavana doğru düşse direk iptalsin. Cabrio araçtan farkı yok
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bizde olay zaten caf caf üstüne..

neden bukadar çok çakma amg çakma M technic çakma boş trendline gibi donanımları dışardan led stop jant falan filanla highline görüntüsüne kavuşturma isteği var sanıyorsunuz.. aslında caf caf da değil onun başka bir nedenide var o sosyolojiye girer..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne alakasi var adam 3 alip m3 yapip yada c yi 63 gorunum yapip biniyosa sorun ne demekki oyle gozukmesinden hoslaniyo yapar biner . simdi alicak parasi olup orjinaline binse caf caf olmicak mi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyide sevgili abiler görüntüye önem vermeyeceksek ayağımızı yerden kessin yeter mantığı ön plana çıkar. O zaman herkes şahine binsin

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyide sevgili abiler görüntüye önem vermeyeceksek ayağımızı yerden kessin yeter mantığı ön plana çıkar. O zaman herkes şahine binsin
    Keşke bu mantık ortaya çıksa.

Sizi işaret etmiyorum ama fiyatların bu kadar köklenmesinin sebebi de bizim milletin arabaya saçma sapan anlamlar yüklemesi, bir gösteriş aracı haline getirmeleri ve bunun için 2728383993 ay geri ödemeli krediye girmeye kafadan hazır olması. Ne kadar talep varsa, arzın fiyatı da o kadar yükselir. Basit iktisat mantığıdır.

Yurtdışı filan diyoruz da, buralarda inanın ki yeni, gösterişli bir araba aldığında şu görgüsüze bak diyorlar.

Büyük ihyimalle banka hesabında çok büyük miktarlar olan bir çok ingiliz hala rovera, ya da 10 yaşında japon markalarına binerken, ortadoğu ülkerinden gelmiş kebapcı, berberlere dükkan açınca kapının önündeki f30ları, rr sportlar bedava veriliyor sanarsın.

Bunu 2005ten beri aynı arabaya binen, 2015 kasımında da ihtiyaç olduğu için ve en az 5-6 yıl bizde kalacak ikinci arabaya, i10'a sahip bir ailenin ferdi olarak söylüyorum
    "Korkmadık, savaştık"

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde olay zaten caf caf üstüne..

neden bukadar çok çakma amg çakma M technic çakma boş trendline gibi donanımları dışardan led stop jant falan filanla highline görüntüsüne kavuşturma isteği var sanıyorsunuz.. aslında caf caf da değil onun başka bir nedenide var o sosyolojiye girer..
    Hocam iyi hos demissin de insan kullandigi otomobilin hos gozukmesini istemez mi? Imkani el verirse fabrika cikisi AMG alir, yoksa mumkun oldukca bir seyler ekler ustune. Bu bahsettigim senin de ima ettigin, bos araca bindiginde ezik hissine kapilan assagilik kompleksine sahip arkadaslar icin gecerli degil lakin bir M yahut AMG'nin orijinal halinden cok daha genc ve dinamik gozuktugunu biliyoruz..
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bazı arkadaşlar anlamış beni bazı arkadaşlarda anlamış ama anlamak istediği gibi anlamış beni ..
    zevki olan adam illa gidip o aracın en üst en dolu versiyonuna benzetmez gider farklı bir görünümde yapabilir bağımsız kendine özgün yada alternatif bir şeyler zaten bu yüzden bir sürü farklı modifiye şirketleri farklı bodykitler jant firmaları şirketler alternitif versiyonlar üretmiyormu..Bu sitede çok güzel işler çıkartan arkadaşlar yokmu kaynıyor.. ama genelde bizde olay illa o modelin en üst en dolu versiyonuna çevirmek.. o üst versiyonu çirkin bile olsa illa ona çevirmek ..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)