User Tag List

Sayfa 344/998 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
18958 sonuçtan 6.518 ile 6.536 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    zamanında arkadaşımda vardı kırmızısı sanırım 2.5 kırmızı türkiyede tek onda vardı güzel arabaydı 174 beygirdi güzel gidiyordu kendini buldumu tutamıyordun.. st side vardı aynı motorun biraz oynanmışı onlarda 200 beygir falandı.. güzel araçdı hala çok araca temizi yolda kök söktürür.. en sevdiğim yanı süspansiyonu sertti yolu çok güzel tutuyordu kilosuda motoruna göre hafifdi.. 1300 kilo falandı..Gayetde dolu araçdır elektrikli koltuklar falan her şeyi vardır.

Avantajı parçaları aynı kasa 1.6 yada 2.0 modeo ile aynı yani çok ucuz.. 20 bin tl de bedava bu motor bu donanımda bir araç için..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanında arkadaşımda vardı kırmızısı sanırım 2.5 kırmızı türkiyede tek onda vardı güzel arabaydı 174 beygirdi güzel gidiyordu kendini buldumu tutamıyordun.. st side vardı aynı motorun biraz oynanmışı onlarda 200 beygir falandı.. güzel araçdı hala çok araca temizi yolda kök söktürür.. en sevdiğim yanı süspansiyonu sertti yolu çok güzel tutuyordu kilosuda motoruna göre hafifdi.. 1300 kilo falandı..Gayetde dolu araçdır elektrikli koltuklar falan her şeyi vardır.

Avantajı parçaları aynı kasa 1.6 yada 2.0 modeo ile aynı yani çok ucuz.. 20 bin tl de bedava bu motor bu donanımda bir araç için..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    alan bi 20 binde harcar herhalde. fordun en sorunlu ve yedek parçası pahalı arabası.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alan bi 20 binde harcar herhalde. fordun en sorunlu ve yedek parçası pahalı arabası.
    sanmam ben jaguar aldım aynı lafı ettiler corvette aldım aynı lafı ettiler sonata aldım parçası yoktur dediler aynı lafları ettiler bu lafları ede ede kendimiz kendi ayağımıza sıkıyoruz.. öyle gözde büyütülüp korkulucak rakamlar fiyatlar yok heleki mondeo gibi konvisiyonel üretilmiş bir araçda hiç sanmam..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yasindaki bmwye 125bin istedigine gore galiba senin araba gıdıcegın yere bırakıp tekrar aliyor
    seninle sidik yarıştırabilmem için benimde senın o bindiğin arabaya binmem lazımki aynı kafayı konuşabilelim dimi? ilk önce 2012-2017 (5 senelik araba) 65binkm de burada bi anlaşalım sahibindede girip bak bakalım 100binde 150binde arabalara ne kadar istiyolar ondan sonra burada bana gelip o ekran başında bunları yazabilecek cürme sahip ol ha sen hayatında bmw koltuğuna oturdun mu orasını bılemıyorum çıkarım senle her yola toooyoootooyooota

Kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yasindaki bmwye 125bin istedigine gore galiba senin araba gıdıcegın yere bırakıp tekrar aliyor
    2013 model Bmw var bende 186.000TL cik istiyorum bunada bi yorum yapsana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kutluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 model Bmw var bende 186.000TL cik istiyorum bunada bi yorum yapsana
    Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış..

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eldorado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seninle sidik yarıştırabilmem için benimde senın o bindiğin arabaya binmem lazımki aynı kafayı konuşabilelim dimi? ilk önce 2012-2017 (5 senelik araba) 65binkm de burada bi anlaşalım sahibindede girip bak bakalım 100binde 150binde arabalara ne kadar istiyolar ondan sonra burada bana gelip o ekran başında bunları yazabilecek cürme sahip ol ha sen hayatında bmw koltuğuna oturdun mu orasını bılemıyorum çıkarım senle her yola toooyoootooyooota
    bmw koltuğuna oturunca ne oluyor ?

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam size hakaret mi etmiş neden üstüne gidiyorsunuz?
    Piyasa bu altına verip yaya kalmak istemiyoruz deseniz yine kabul edilebilir bir açıklama.

Ama tutup da adama paran kadar konuş demeye getirmek nedir?
    Bmw koltuğuna oturunca aydınlanma mı gerçekleşiyor?
    Şahsen ben bizimkilerin Doblo'yu kullanıyorum.Ailede çok zengin var, 360 Modena'ya da bindim Range de kullandım.Totoyu hangi koltuğa koyarsanız koyun, bir şeyi değiştirmiyor, açıkçası rüzgar sesi alan E90 Bmw ile Corolla arasında da über bir fark yok zaten...

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzelim konuyu p.i.ç etmeseniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Seyfettin777 toyota ile bmw arasında über bi fark yok bencede hahahaha- ha bu arada ehliyetini aldın mı kardeş sen?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Seyfettin777 toyota ile bmw arasında über bi fark yok bencede hahahaha- ha bu arada ehliyetini aldın mı kardeş sen?
    Aldım göstereyim isterseniz.

Evet über bir fark yok yalıtımı, konforu açısından.Hatta E90'lar Corolla'dan daha sert araçlar.Yaşım küçük diye ufak tefek cahil cühela biri zannediyorsunuz siz sanırım beni.100-120 binlik araçla zenginlik olmaz..İnsanlarla alenen böyle dalga geçmekten ne zevk alıyorsunuz?

Kim ne kadar görmüş, ne yaşamış, nedir ne değildir nerden biliyorsunuz?

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşın yazdığından sonra birbirinizle tanışıksınız diye gülüp geçmiştim ama şu mesajınızdan sonra anlıyorum ki forumun görebileceği en leş posta alıntı yapıyorum şu an herhalde. Kumpara-arabacı konulu temalı postlardan daha iticisiniz. Eksilemek yetmedi yazmak da istedim. Hem ne oldu, bmw koltuğuna oturdunuz ne değişti? Aldığın/verdiğin nefesin oksijen karbondioksit oranı mı farklılaştı? Daha mı kralsınız? Neyse müteahhit spec de olsa insanların size saygısı varsa sizin de olmalı. Dikkat edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Seyfettin777 sen benim durumumu ne kadar gördüğüm geçirdiğimi nereden bilebilirsinki? ne konuşuyosunki sen kendi kendine yok toyota yalıtımmı bilmem ne yok bmw ile toyotanın arasında bi fark yokda ne saçmalıyosun allah aşkına? sen istediğini kadar cahil istediğin kadar kültürlü ol banane? beni gram ilgilendirmez istersen dobloya istersen ailendeki ferrari varmış vogue varmış ona bin beni oda ilgilendirmez ne anlatıyosun sen kendı kendıne herkes işine baksın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @eldorado
    Hepimizin içinde cins cins konuşup sonra da herkes işine baksın diyorsun, 120 binlik arabanla zenginim triplerindesin, biz tepki gösterince de yok kendi kendine Toyota falan filan ayağı yapıyorsun.

İlk gelip sen boklamadın mı adamı ne anlarsın Bmw koltuğuna oturdun mu diye?
    Ben de diyorum işte bunu bunu binip gördüm o zengin işi Bmw'ye de bindim beğenmediğin Corolla'ya da aralarında uçurum yok diyorum.Burun kaf dağında olunca sesimiz ulaşmıyor herhalde.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sizin yaşınız bile yazmıyor o nasıl olacak?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)