User Tag List

Sayfa 448/998 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.494 ile 8.512 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşımın servisinin bahçesinde de var bir tane siyah gümrükten alındı motor arızalı yatıyor , sahibi inatçı bir amca kaç kere pazarlık ettik satmıyor istediğimiz rakama
    ne teklif ettiniz gizli değilse merak ettim ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne teklif ettiniz gizli değilse merak ettim ..
    önce 20 daha sonra 25 teklif ettik adam 45 bin de ısrarcı. motor yapılacak ve komple boyaya ihtiyacı var arabanın geçen gün de sunroof kırılmış yaklaşık 2 senedir kıpırdamadı yerinden.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    önce 20 daha sonra 25 teklif ettik adam 45 bin de ısrarcı. motor yapılacak ve komple boyaya ihtiyacı var arabanın geçen gün de sunroof kırılmış yaklaşık 2 senedir kıpırdamadı yerinden.
    çok çok iyi rakam teklif etmişsiniz.. yapacağınız masrafı az çok biliyorsunuz dimi o rakamlara bıraksa binici bile olsanız gerçekden az bir zarar ederdiniz iyiki bırakmamış.. 2.5 tdi motor sorunu ne bilmiyorum ama temizinden revizyonuna 8-10 bin ayırın..

A8 ler çok yattımı illaki ve illaki elektrik arızalarıyla meşhurdurlar kronikleri klima motoru elektirkli koltuklar airbag sensörleri falandır.. eğer çok yatmışsa o arabada illaki çıkar bir şeyler.. onun içinde koyun 2-3 bin köşeye..

sunroof ayrı vakka koy kırılmışsa 2000 tl rahat yer.. komple boya o araca her usta atamaz aliminyum araç normal kaportaya boya atılır gibi ona boya atılmaz.. yanlış en ufak bir hamlede kaputu yırtabilir .. boyasınada iyi bir ustada güzel bir boyayla 5 bin de ..

süprizi osu busu ortalama kafadan rahat harcıycağınız 18-20 bin tl arası para varki döşemelerin durumu belirsiz döşemede isterse bir 3-5 arası kalitesine bağlı döşeme deri parası ayırın bir köşeye..

şimdi aldınız 25 e harcadınız 20 geldi size 45 e diyelim.. binici olarakda sizi kurtarmaz al satdada kurtarmaz..
    binicide olsanız al satçıda olsanız sizinde bir yövmiyeniz araca harcadığınız bir mesai emek var.. bununda parasal bir bedeli var..

arabayla uğraşmakdan yeri geliyor bir hatfa 10 gün işe gidemiyorsunuz bir haftalık 10 günlük yövmiyeniz havaya uçuyor.. çalışmasanız bile araca harcadığınız vaktin yövmiye olarak karşılığını satarken almanız lazım binici bile olsanız..

binici olarak bence hem satıcıya hem alıcıya değdi be dedirticek rakam ancak 13-14 .. biniciye 35 gibi finish rakama gelse değer 5 bin tl de çekdiği eziyete vakite emeğe enerjiye saysın hakkıdır.. satarkende emeğinin karşılığı 5-10 karda eder..

siz 45 e alsanız o aracın finishi ortalama 65-70 lere olur.. o arabaya gereksiz bir rakam olur.. zarar tamamen.. ben bu araçların temizinin ederinin en fazla 45-50 olduğunu düşünüyorum .. şu anda satılan rakamlara satabiliceklerinede şahsen hiç inanmıyorum..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok çok iyi rakam teklif etmişsiniz.. yapacağınız masrafı az çok biliyorsunuz dimi o rakamlara bıraksa binici bile olsanız gerçekden az bir zarar ederdiniz iyiki bırakmamış.. 2.5 tdi motor sorunu ne bilmiyorum ama temizinden revizyonuna 8-10 bin ayırın..

A8 ler çok yattımı illaki ve illaki elektrik arızalarıyla meşhurdurlar kronikleri klima motoru elektirkli koltuklar airbag sensörleri falandır.. eğer çok yatmışsa o arabada illaki çıkar bir şeyler.. onun içinde koyun 2-3 bin köşeye..

sunroof ayrı vakka koy kırılmışsa 2000 tl rahat yer.. komple boya o araca her usta atamaz aliminyum araç normal kaportaya boya atılır gibi ona boya atılmaz.. yanlış en ufak bir hamlede kaputu yırtabilir .. boyasınada iyi bir ustada güzel bir boyayla 5 bin de ..

süprizi osu busu ortalama kafadan rahat harcıycağınız 18-20 bin tl arası para varki döşemelerin durumu belirsiz döşemede isterse bir 3-5 arası kalitesine bağlı döşeme deri parası ayırın bir köşeye..

şimdi aldınız 25 e harcadınız 20 geldi size 45 e diyelim.. binici olarakda sizi kurtarmaz al satdada kurtarmaz..
    binicide olsanız al satçıda olsanız sizinde bir yövmiyeniz araca harcadığınız bir mesai emek var.. bununda parasal bir bedeli var..

arabayla uğraşmakdan yeri geliyor bir hatfa 10 gün işe gidemiyorsunuz bir haftalık 10 günlük yövmiyeniz havaya uçuyor.. çalışmasanız bile araca harcadığınız vaktin yövmiye olarak karşılığını satarken almanız lazım binici bile olsanız..

binici olarak bence hem satıcıya hem alıcıya değdi be dedirticek rakam ancak 13-14 .. biniciye 35 gibi finish rakama gelse değer 5 bin tl de çekdiği eziyete vakite emeğe enerjiye saysın hakkıdır.. satarkende emeğinin karşılığı 5-10 karda eder..

siz 45 e alsanız o aracın finishi ortalama 65-70 lere olur.. o arabaya gereksiz bir rakam olur.. zarar tamamen.. ben bu araçların temizinin ederinin en fazla 45-50 olduğunu düşünüyorum .. şu anda satılan rakamlara satabiliceklerinede şahsen hiç inanmıyorum..
    vw servisi arkadaşım onun bahçesinde araba çıkacak masrafı az çok hesap etmiştik ama şuan 20 bin bile çok arabaya 2 senede yatmaktan baya çöktü araba.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    vw servisi arkadaşım onun bahçesinde araba çıkacak masrafı az çok hesap etmiştik ama şuan 20 bin bile çok arabaya 2 senede yatmaktan baya çöktü araba.
    A8 lere yatmak yaramıyor .. kasadan yana sıkıntı olmaz aliminyum neticede pas çürük olmaz.. ama elektrik donanımı zaten nanemolla yattıkça dahada beter oluyor.. dediğin gibiyse 45 bin tl ye kimse almaz o aracı..

al satçı adam toplasa çok fazla zarar eder ekmek yedirmez binici adam toplasa zarar eder topladığına değmez.. adam zaten yapıcağı masrafın yarısını aracın parasının üstüne koysa gider tertemizini alır pazardan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A8 lere yatmak yaramıyor .. kasadan yana sıkıntı olmaz aliminyum neticede pas çürük olmaz.. ama elektrik donanımı zaten nanemolla yattıkça dahada beter oluyor.. dediğin gibiyse 45 bin tl ye kimse almaz o aracı..

al satçı adam toplasa çok fazla zarar eder ekmek yedirmez binici adam toplasa zarar eder topladığına değmez.. adam zaten yapıcağı masrafın yarısını aracın parasının üstüne koysa gider tertemizini alır pazardan..
    o zaman alsaydık işçilik bedavaya geleceği için bir umut vardı ama şu saatten sonra o da yok. Amca hala inatla bekliyor o alın bunu derse 10 bin veririz artık

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa kesinlikle yanlış anlama. Manueli çok az bulunur ifadesini gördükten sonra , ''davaro'daki'' hıyar tarlası kim alırsa onun kıçına girsin sahnesi geldi Bana göre d segmenti araçta manuel zaten başlı başına fiyasko ama neyse. bu arada 159 daki m32 şanzıman problemli bir şanzımandır , 159 un otomatiği daha makbuldür. (yazılım , sağlamlık , konfor aklınıza ne gelirse vs.....)

Haa araba düzgün orası ayrı , ama dediğim gibi manuel olması eksi...
    Yanlış anlaşılacak bir tarafı yok dostum m32 sanzıman kesinlikle iyi bir sanzıman değil ama özellikle manuelini tercih edenler var kalkıştaki hantallık vs sebebiyle.

Yoksa bu sınıf bir arabanın sahip olması gereken sanzıman otomatik kesinlikle katılıyorum o konuda.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A7 ' yi satan galeri de değil. Sağlam özgüven varmış.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    A7 sağlam bir alıcıya denk gelirse satıcı son satışını yapmış olacak sanırım
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Erkek bir kullanıcı için sarı Beetle pek uygun değil
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek bir kullanıcı için sarı Beetle pek uygun değil
    ben takılmam öyle şeylere düzgün bir sarı tigra olsun ona da binerim mahalle baskısına yenilmem
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    techten Fatih'in aracı, kendinde bir de siyah beetle olması lazım. Bu aracı geçen sene canlı canlı görüp incelemiş biri olarak, çok ama çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Fender hariç herşey mevcut sanırım, takasa niyetlenseydi ben alacaktım
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben takılmam öyle şeylere düzgün bir sarı tigra olsun ona da binerim mahalle baskısına yenilmem
    Valla ben kız arkadaşlarımın yorumlarından sonra binmem Ki bunlar normal düzgün, etiketle işi gücü olmayan kişiler.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    techten Fatih'in aracı, kendinde bir de siyah beetle olması lazım. Bu aracı geçen sene canlı canlı görüp incelemiş biri olarak, çok ama çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Fender hariç herşey mevcut sanırım, takasa niyetlenseydi ben alacaktım
    Aracımı favori konusunda gördüğüme sevindim,
    gerçekten çok fazla bir ilgi oldu,1 haftada 8bine yakın kişi bakmış ilana fakat 85binden aşşağıya inmediğim için şuan hala ilanda
    Aracın herhangi bir sıkıntısı yok Erdeminde dediği gibi siyahıda mevcut model yükseltmek amaçlı satıyorum

Bu arada erdemcim teklifim hala geçerli benim aracım senin aracın biliyorsun aramızda para lafı olmaz @Erdem K.
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A7 sağlam bir alıcıya denk gelirse satıcı son satışını yapmış olacak sanırım
    Hayatındaki tek son da olmayacak gibi
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)