User Tag List

Sayfa 451/998 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.551 ile 8.569 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mazda 6 alınmazmı yaw, wagon kasa çok hoşuma gitti, spoyu satıp alsak aşırı zarar edermiyim? Yazılım felan birazcık gıdıklansa fenada olmaz gibi.. yurt dışı yorumları çok iyi aracın , Spo 6. seneye girdi. Aldım mı 5 sene durur bende.. (Ana baba yüzünden octavia rs i almadım hala pişmanım) Genelde zaten şirket aracı var altımda çok km de yapmayacam , tek sorun test aracı olması ?? acil bir fikir alayım arkadaşlar))
    Arabalar güzel duruyor, 4x4 olmasıda güzel yalnız en büyük dezavantajlarından biri mtv konusu 2.2 motorun mtv si 4 bin lira civarında.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurt dışı forumlarda awd si ve yoltutuşu için güzel şeyler söylenmiş , MTV ye çok takılmıyorum Türkiyede devlet güzel bir araba istersen öle yada böye öpecem diyor))
    Araba hem güzel hemde wagon hali gayet hoşuma gitti, donanımda güzel , uzun yolda felan keyifli olur , awd de Boztepeye çıkarsa yeter )))

Birde sanki az biraz uğraşılsa 220-230 hp civarlarında keyifli bir araç olur gibi sabahtan beri işi gücü bırakıp buna kuruldum ))
    Beyin bedava...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Mg ler güzelde ne derdi biter ne tasası .. her alanın yolda en az iki üç kez kalma macerası vardır.. bu tf için demiyorum ama pazardaki tf lerin çoğuda normalde mg lerde devşirme tf ler bir tampon 2 fara bakıyor çevirmek imkanın varsa birde arka tampon..

Zaten kaç kişi mg nin içini iyi biliyorki anlıycak normal mg ile tf farkını.. harbi tf benim bildiğim 3-4 taneyi geçimiyor türkiyede bir tane yeşil bir tane gri vardı harbi tf .. duyduğum bir gride antalyada varmış harbi tf..

herkes her fiyatı isterde mg ye 35 bin tl vericek adamda ne diyim parası çokdur herhalde bir hayli çokdur.. kim yolda kalıcağını bile bile bir araca 35 bin tl vermek isterki neyse beni ilgilendirmez..

eskiden fiyat performans olarak çok favorim olan baş tacı yaptığım bir araçdı. sorunlarını dertlerini bile bile baş tacı ederdim çünkü sunduğu roadster hizmetine karşın istediği fiyat çok çok iyiydi.. bir z4 slk mx5 gibi roadsterlerle kıyaslayınca roadster olarak fiyatı çok uygundu ..

sonra ne olduysa üç beş galerici mg ye z4 sl muamelesi çekmeye başlayıp fiyatları uçurunca bende listemden çıkarttım direk çöpe attım.. dikkat eden varsa bilmiyorumda ben uzun zamandır hiç mg paylaşmam fp skalamdan attım çünkü..

ben 30-40 bin tl roadstere verdikden sonra gider aynı yaş aralığında Z3 alırım 97-98 z3 kovalanırsa o fiyatlara bulmak mümkün rahat.. 30- 40 lara çıkmışsam para biriktirme gibi bir imkanımda varsa 3-5 ay daha bekler biraz ümüğümü sıkar çıkabilsem 60-65 lere gider boxter alırım..
    hadi hepsini geçdim tipini hiç beğenmesemde en nihayetinde mercedesdir gider ilk kasa slk alırım.. ne kadar roadster olmasada clk da alabilirim..

20-30 bin arasına alfa gt ninde gtv ninde kralını alırım ki bence mg yi yer atar spider.. kovalansa piyasaya güzel fiyatlara 20-40 aralığında eagle larda düşüyor ..

klassman dışına çıksam 97-98 kasa mustanglerden tutda 2.2vti prelude üne kadar bulmak mümkün..

Neyse çok konuşdum .. roadster dedik bari güzel bir fiyat performans canavarı paylaşalım.

Smart roadster hiç olmassa yeni nesil modelli arkasında mercedes var ve fiyatıda akranlarına göre çok uygun bir araç..

bu araç 30 da yıl içi kovalanırsa elinden hemen çıkarmak isteyenler oluyor 20 - 25 lere kadar ilana düşeni oluyor..
    favorilerimde bir tane sarı vardı o bir kaç ayda satıldı 20 istiyordu onla bunu aynı anda favorilerime aldım bu hala duruyor baya bayada zaman oldu.. tahminim dahada durur.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Crz pek tutmasamda beğenmesemde bu hybrid olaylarını araç tam bir fiyat performans canavarı böyle aracı 35-45 bin li rakamlara almak çok iyi..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mazda'ya 5 sene binilecekse; 2lt'ye göre 5-6bin fark eder totalde. Değer de bence.

Bu arada aşağıda yazılan doğruysa favorilerimize sınırlama geliyormuş (250 adet). Çok favlanıp az talep gören araç sahipleri bunu sevdi

sahibinden.com - #68633077 - ekşi sozluk

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    mazda rx-8 kafama çok çok yatmaya başladı wankelin sandık fiyatıda ucuzmuş tamiride ucuzmuş ben çok pahalı sanıyordum..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şükür bu haftayıda kazasız belasız bitirdik, esnaf dostlarıma selam olsun ...

Gelelim haftanın favorilerine :

Mercedes C

Bu C200 D görünümlü C180

KOLUMAN ANKARA 2016 C 180 AMG ESTATE MET PARLAK MAVİ 8.000 KM
    İlan No: 448114609

Pazarlama taktiği falan mı ?

Bunları bilmeyen adam S e benzetiyor

LANSMAN RENK ELMAS GÜMÜŞ DOLU BİR EXCLUSİVE HATASIZ
    İlan No: 442851855

Herhangi bir almana gümüş renk yakışıyor ...

Bu da babasına ' peder ' diyen üniversite mezunu ama peder parası yiyen Berkecan kombinasyonu

2016 MERCEDES C 180 **CABRİO** 800 KM HATASIZ
    İlan No: 445404277

Tente farklı renk olabilirdi ...
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Revo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu esnaf vs muhabbetine biraz yaratıcılık gelse güzel mevzuydu aslında

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sattığı araçlar genelde kozmetik olarak düzgün oluyo. Önceden 1-2 ilan açardı veya açmazdı sadece alfa satıyor bu arada başka ilanına denk gelmedim son 2 - 3 yıldır. Şimdilerde bünyesindeki araç sayısını arttırmış, satış ile ve sonrasıyla ilgili olan yazılarıda yeni eklemiş önceki ilanlarında bu tür garanti konaklama vs gibi ifadeler yoktu. Bu alfa romeo sanırım herkesin aklında olan bi araç ancak gerçeğe dönüştürüp kullanıcı olan kitle az

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mazda rx-8 kafama çok çok yatmaya başladı wankelin sandık fiyatıda ucuzmuş tamiride ucuzmuş ben çok pahalı sanıyordum..

Sandık fiyatı + motorun koyulması için 20+ diyorlardı. 60-65-70 bin liralık araç için çok değil mi?
    Instagram: mutusgarage

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)