User Tag List

Sayfa 614/998 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
18958 sonuçtan 11.648 ile 11.666 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim evimle okulum zaten yan yana yakıt çok büyük dert değil ama 4.6ların mtvsi çok fazla, muhtemelen 4.6lara göre 3.2ler kağnı gibi kalıyordur
    Sana şöyle bir örnek veriyim kardeşim Göztepeden 150 tl benzin aldım Kemerburgaz Göktürke gittim geldim Ataşehirde ışık yandı ortalama tüketim 16.8 di nasıl aklımda kalmış sen düşün
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Kaporta&Mekanik&2.EL

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı AyrtonSenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana şöyle bir örnek veriyim kardeşim Göztepeden 150 tl benzin aldım Kemerburgaz Göktürke gittim geldim Ataşehirde ışık yandı ortalama tüketim 16.8 di nasıl aklımda kalmış sen düşün
    Ortalamam 14 litre ve ben bu ortalamada aracı gündelik kullanıyorum minumum 20 km maksimum 100 km şehir içi koyarmı sandın bu acılar

Toyota hilux
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Herhan bir bayiye gidip sıfırını alabilirim 6 aydır çok pis bir aşk besliyorum kendisine
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalamam 14 litre ve ben bu ortalamada aracı gündelik kullanıyorum minumum 20 km maksimum 100 km şehir içi koyarmı sandın bu acılar

Toyota hilux
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Herhan bir bayiye gidip sıfırını alabilirim 6 aydır çok pis bir aşk besliyorum kendisine
    şu lanet vergi sistemi ve salak saçma trafik kuralları yüzünden binemiyorum şu araca ya hep içimde kalıcak

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu lanet vergi sistemi ve salak saçma trafik kuralları yüzünden binemiyorum şu araca ya hep içimde kalıcak
    Geçen test sürüşüne çıtım çıkmaz olaydım iyicene bağlandım Sanırım 4X4 leri ticari olarak geçmiyordu ruhsatta bu yüzden köprüde rahat anacak 10 bin tl vergisi vardı yıllık
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aynen vergi sistemi yüzünden insanları amarok a mecbur kılıyorlar. Gerçi sıfır amarok alsan da kol gibi mtv si var

D-Max, L200, Hilux, Ranger benim de içimde kalacak. 2.4 Hilux ile araziye çıkmıştım 2 günlüğüne, onun verdiği keyif bile inanılmaz. D-Max de Hiluxla aynı ayarda sayılır ama D-Max'i ben daha çok beğendim. En çok Ranger Wild Trak ı merak ediyorum ama.

Mtv leri uygun olsa çok isterim günlük kullanmak bu tarz pick up

D-Max

Wild Trak

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amarok ile fazlasıyla mutluyum ben. Ortalama yakıt o kadar uçuk değil ve motor hacmi sayesinde vergi de rakipleri kadar yüksek değil. Gemileri yakıp ne vergiyse öderim diyecek olsam yine de Hilux değil, Navara alırdım.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen test sürüşüne çıtım çıkmaz olaydım iyicene bağlandım Sanırım 4X4 leri ticari olarak geçmiyordu ruhsatta bu yüzden köprüde rahat anacak 10 bin tl vergisi vardı yıllık

Ticari geçmesi 4x4 ya da 4x2 olmasına bağlı değil, araç alınırken ilk sahibinin ruhsat çıkarma işlemi sırasındaki beyanına bağlı.

4x4 olanlar motor hacmine göre, 4x2 olanlar ise taşıma kapasitesine göre vergi ödüyorlar.

İster ticari, ister hususi, ister 4x2 ya da 4x4 olsun tamamı için trafik kuralları aynı. Otobanda hız limiti 95, şehirler arası 90 gibi saçma sapan limitler var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=mert_can 41;8423450]Ortalamam 14 litre ve ben bu ortalamada aracı gündelik kullanıyorum minumum 20 km maksimum 100 km şehir içi koyarmı sandın bu acılar

Ahahahahaaha olum gel sana c ellysee alalım hem az yakıyor hem kaçıyor ıslak zeminde 1-2-3 sarara gidersin

Kaporta&Mekanik&2.EL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticari geçmesi 4x4 ya da 4x2 olmasına bağlı değil, araç alınırken ilk sahibinin ruhsat çıkarma işlemi sırasındaki beyanına bağlı.

4x4 olanlar motor hacmine göre, 4x2 olanlar ise taşıma kapasitesine göre vergi ödüyorlar.

İster ticari, ister hususi, ister 4x2 ya da 4x4 olsun tamamı için trafik kuralları aynı. Otobanda hız limiti 95, şehirler arası 90 gibi saçma sapan limitler var.
    Ben hız limiti olayını bilmiyordum sadece ticarilerde o şekilde biliyordum o durum çok saçmaymış cidden.

[QUOTE=AyrtonSenna;8423469]

Ahahahahaaha olum gel sana c ellysee alalım hem az yakıyor hem kaçıyor ıslak zeminde 1-2-3 sarara gidersin

Şuan tüm gözü karartım satarsam arabayı ilk iş hilux almak olucak Yok almim ben 1 hafta iş için kiralamıştım daha önce benim tarzım değil 1.6 era dizel verirsen olabilir ama onun gideri saçma salak güzeldi

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017 Hyundai i10: sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

6 hava yastigi, sunroof, keyless entry&start, bluetooth, digital klima, carplay ve navi destekli ekran gibi A sinifinda gorulmesi alisik olunmayan donanimlariyla cok cekici. 55-56 civarina verilirse alinir bana gore.
    "Korkmadık, savaştık"

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilan başlığına eşşek kadar manuel bile yazamayıp, arabanın özelliklerine otomatik vites yazan birinden bırakın araba almayı sigara için ateş almam.

kaldı ki cam tavan olduğu bile muamma.
    Find what you love and let it kill you

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dasestar

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)