User Tag List

Sayfa 812/998 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
18958 sonuçtan 15.410 ile 15.428 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RoMM3L Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatla ilgili bir sıkıntın mı var hocam? Aracın sahibiyim. Sen söyle fiyatı istersen oraya çekeyim.
    Fiyatla ilgili bir sıkıntım olsa fiyatı pahalı der geçerdim ki gram ilgimi çeken bi araç değil o fiyat bandında. Serbest piyasa istediğin rakamı yazabilirsin, sıfırı şu para diye örnek vermek tuhaf.
    Üstünden 2 kasa değişmiş,dolar kuru fırlamış,olmuşta olmuş yani,üstüne sıfırı şu para derken komik oluyor.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda / Prelude / 2.2 VTi / SAHİBİNDEN BAKIMLI PRELUDE MANUEL sahibinden.comda - 575879130
    geçen sene 24 e satılıktı. Şimdi 42 olmuş ama hala favorim
    fazla bişey degişmemiş sadece rakamlar yer değiştirmiş
    24
    42
    PROSTOCK GARAGE

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Latitude hakkında tecrübesi, bilgisi olan var mı? Dikkat edilmesi gereken bir şeyi varmıdır

İlan örnek
    RENAULT LATİTUDE:
    Renault / Latitude / 1.5 dCi / Executive / BDY GROUP A.Ş.- 2013 LATİTUDE 1.5DCI EXECUTİVE BOYASIZ+DİZEL sahibinden.comda - 572860195

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatla ilgili bir sıkıntım olsa fiyatı pahalı der geçerdim ki gram ilgimi çeken bi araç değil o fiyat bandında. Serbest piyasa istediğin rakamı yazabilirsin, sıfırı şu para diye örnek vermek tuhaf.
    Üstünden 2 kasa değişmiş,dolar kuru fırlamış,olmuşta olmuş yani,üstüne sıfırı şu para derken komik oluyor.
    O zaman ikinci el fiyatları neden artıyor? Sıfırını göz önüne almasın o zaman kimse, çok enteresan bir yaklaşım. Geçen sene sıfır km aldığınız aracı bu sene aynı fiyata alamıyorsunuz farkındasınız değil mi?

320i ED 40. Yıl aracımda var 2016 makyajlı kasa 1 parça değişeni var 20bin kmde, sıfır km satın aldığım rakamın 10bin TL üstünü teklif ettiler geçen ay ve satmadım. Çünkü aynısını almak için sattığımın üzerine en az 40-50 bin daha eklemek zorundayım. Herkes te bu mantıkta 2. Elde fiyatları artırmak zorunda kalıyor doğal olarak. O yüzden hele ki emsali olmayan bir araç için muhakkak bir şekilde örnekleme yapmak durumundasınız.

Kasa değişmiş, model düşmüş, bilmemne bunlar galerici ağızları. Otomobil alırken önceliğinize bakarsınız bütçeniz ve önceliklerinizin uyuştuğu aracı alırsınız. Ben model ayırt etmeksizin SW ve güçlü bir araç arıyordum bu araç çıktı karşıma ilan yayınlanmasından iki gün sonra pazarlık bile etmeden gittim aldım. Bu kadar basit. Bu aracı da benim gibi düşünen biri alacaktır, satılmazsa da mühim değil keyifle kullanıyorum zaten.

Ha diyeceksin ki neden satıyorsun o zaman; alma amacında kullanmadığım için. Çocuğum olduktan sonra bagaj ihtiyacımız olur diye aldım ama diğer aracım oldukça yeterli o yüzden M bir araç almayı düşündüğüm için satıyorum. İstediğim rakamlara da ulaşmadığı sürece satmayı düşünmüyorum.

Herkese iyi forumlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman ikinci el fiyatları neden artıyor? Sıfırını göz önüne almasın o zaman kimse, çok enteresan bir yaklaşım. Geçen sene sıfır km aldığınız aracı bu sene aynı fiyata alamıyorsunuz farkındasınız değil mi?

320i ED 40. Yıl aracımda var 2016 makyajlı kasa 1 parça değişeni var 20bin kmde, sıfır km satın aldığım rakamın 10bin TL üstünü teklif ettiler geçen ay ve satmadım. Çünkü aynısını almak için sattığımın üzerine en az 40-50 bin daha eklemek zorundayım. Herkes te bu mantıkta 2. Elde fiyatları artırmak zorunda kalıyor doğal olarak. O yüzden hele ki emsali olmayan bir araç için muhakkak bir şekilde örnekleme yapmak durumundasınız.

Kasa değişmiş, model düşmüş, bilmemne bunlar galerici ağızları. Otomobil alırken önceliğinize bakarsınız bütçeniz ve önceliklerinizin uyuştuğu aracı alırsınız. Ben model ayırt etmeksizin SW ve güçlü bir araç arıyordum bu araç çıktı karşıma ilan yayınlanmasından iki gün sonra pazarlık bile etmeden gittim aldım. Bu kadar basit. Bu aracı da benim gibi düşünen biri alacaktır, satılmazsa da mühim değil keyifle kullanıyorum zaten.

Ha diyeceksin ki neden satıyorsun o zaman; alma amacında kullanmadığım için. Çocuğum olduktan sonra bagaj ihtiyacımız olur diye aldım ama diğer aracım oldukça yeterli o yüzden M bir araç almayı düşündüğüm için satıyorum. İstediğim rakamlara da ulaşmadığı sürece satmayı düşünmüyorum.

Herkese iyi forumlar.
    Ben size araç fiyatlarının artması konusunda tepki göstermedim ki? İsterseniz 500 bin yazın,beni ilgilendiren bir durum yok. Sıfırı şu para demek problem,sıfırı ile arasında 10 yaş var,km farkı var,teknoloji farkı var,koltukları farklı,ses yalıtımı farklı vs gibi gibi uzatabiliriz. Bayiilere yansıyan ötv oranından bahsetmiyorum bile.. umarım anlatabilmişimdir;hayırlı satışlar.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E61'in tr'de tek değil. 2-3 yıl önce İstanbul'da Sepang bronze metallic renk e61 535d ilandaydı.

Yalnız bu daha çok hoşuma gitti. Diğer araç kozmetik olarak pek iyi değil gibiydi.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E61'in tr'de tek değil. 2-3 yıl önce İstanbul'da Sepang bronze metallic renk e61 535d ilandaydı.

Yalnız bu daha çok hoşuma gitti. Diğer araç kozmetik olarak pek iyi değil gibiydi.
    Sepang bronze olan da şu an Bursa'da, yalnız o araç 535 değil, 520d. Manuel vites, tavan yok vs gibi oldukça boş bir araçtı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sepang bronze olan da şu an Bursa'da, yalnız o araç 535 değil, 520d. Manuel vites, tavan yok vs gibi oldukça boş bir araçtı.
    Bahsettiğim araç otomatik. Şase numarası var ayrıca.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW / 5 Serisi / 530 xDrive / Touring / RUN CARS 2008 E61 5.30D xDRIVE ///M SPORT - LCI - 140.000KM sahibinden.comda - 576375738
    Bu da var 530d xd.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    535d 'den bahsediyordum. Tonla E61 var yoksa.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    535d 'den bahsediyordum. Tonla E61 var yoksa.
    5,35 d e61 in diğerlerinden ayıran özelliği nedir ? bu kadar degerli kılan
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli veya değersiz oluşu önemli değil abi. Yukarıda türkiyede tek diye ilan paylaşılmış, bir tane daha olduğunu yazdım sadece.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çift turbo 3 litre motor, dizel ama 4.400 devirde gelen 282 HP, 5.000'de başlayan redline Biraz aykırı bir dizel motor açıkçası

Ayrıca zamanının en güçlü dizeli olmasıyla beraber standart haliyle bile daha dolu donanımla geliyor

İlandaki araç piyasa koşullarına bakınca ciddi düşünülebilir. Al ömür boyu araba defterini kapat kıvamında. Donanımlarıyla vs ülke şartlarında benzersiz bir araç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Değerli veya değersiz oluşu önemli değil abi. Yukarıda türkiyede tek diye ilan paylaşılmış, bir tane daha olduğunu yazdım sadece.
    Şase numarasını özelden paylaşır mısın? Borusan kayıtlarında çıkmadı, özel ithalat veya gümrük girişli mi acaba?

Borusan zamanında iki araç getiriyor fakat satılmadığı için geri gönderiliyor, o araçların şaseleri bende mevcut.

CR65231 Black Sapphire Metallic
    CR70866 Mystic Blue Metallic

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şase numarasını özelden paylaşır mısın? Borusan kayıtlarında çıkmadı, özel ithalat veya gümrük girişli mi acaba?

Borusan zamanında iki araç getiriyor fakat satılmadığı için geri gönderiliyor, o araçların şaseleri bende mevcut.

CR65231 Black Sapphire Metallic
    CR70866 Mystic Blue Metallic
    Borusan ithalatı değil. İlanda konsolosluk çıkması falan diyordu, o zaman bakmıştık konsolosluklar ihale ile satabiliyormuş. Tam detayı bilmiyorum gümrük çıkmasıdır belki. Sahibinden mesajları silmiyorsa bulurum şase numarasını.

Bilmediğimden soruyorum girişi yapılan arabalar geri gönderilebiliyor mu?

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ilk aracım X-Type 2.5 V6 4x4 Executive idi.
    Hatta şu an ilanlarda, hatırlayanlar vardır belki, görünce duygulandım:
    Jaguar / X-Type / 2.5 / Executive / KIRBOĞA dan TEMİZ ve BAKIMLI JAGUAR... sahibinden.comda - 556153948

15 Şubat 2013'tü ve 33.500 TL ödeyerek almıştım, unutmadım....
    Artık tamamen kabul et hepimiz rahatlıyalım bitsin bu sürgün
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık tamamen kabul et hepimiz rahatlıyalım bitsin bu sürgün
    Ben haftalar öncesinden kabul ve ikrar ettim zaten, bazı konularda mesajlarıma denk gelmemişsin kardeşim.

Post Man - A7

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Borusan ithalatı değil. İlanda konsolosluk çıkması falan diyordu, o zaman bakmıştık konsolosluklar ihale ile satabiliyormuş. Tam detayı bilmiyorum gümrük çıkmasıdır belki. Sahibinden mesajları silmiyorsa bulurum şase numarasını.

Bilmediğimden soruyorum girişi yapılan arabalar geri gönderilebiliyor mu?
    Vergileri plaka takılmadıkça ödenmediği için geri gönderilebiliyor.

Hatta bazı koleksiyonerler Ferrari gibi özel araçları plakasız alıyor, değeri artınca yurtdışına gönderirken uğraşmamak adına...

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben haftalar öncesinden kabul ve ikrar ettim zaten, bazı konularda mesajlarıma denk gelmemişsin kardeşim.

Post Man - A7
    Link alabilir miyiz tam olarak nerede kabul ve ikrar ettin, gozden kacirmisiz?

Birde en son 3. kattan dustu dediler senin icin, dogru mudur?

Neyse...

W205 c180 AMG dış - Exclusive iç Ali Koç Başkan Fenerbahce Şampiyon kombinasyon

Mercedes - Benz / C / C 180 / AMG 7G-Tronic / -SUR OTO-OTOPORT C180 AMG+EXCLUSIVE 27.KM BAYİ BOYASIZ. sahibinden.comda - 551621991

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)